Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкi Басқармасының "Екiншi деңгейдегi банктердiң халықаралық стандарттарға өтуiнiң мәселелерi жөнiнде" 2001 жылғы 14 ақпандағы N 32 қаулысына толықтыру енгiзу туралы
Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі Басқармасының қаулысы 2002 жылғы 28 ақпандағы N 72 Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2002 жылғы 5 сәуірде тіркелді. Тіркеу N 1814
Банк жүйесiнiң қаржылық тұрақтылығын қамтамасыз ету мақсатында Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкiнiң Басқармасы қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкi Басқармасының "Екiншi деңгейдегi банктердiң халықаралық стандарттарға өтуiнiң мәселелерi жөнiнде" 2001 жылғы 14 ақпандағы N 32 V011410_ қаулысы мынадай мазмұндағы 5-1-тармақпен толықтырылсын:
"5-1. Ұлттық Банк осы қаулы күшiне енгенге дейiн бiр жыл бойы Ұлттық Банк мәжбүрлеп сатып алуды жүзеге асырған екiншi деңгейдегi банктер үшiн осы қаулының талаптарын орындау мерзiмiн ұзартуға құқылы.".
2. Осы қаулы Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiнде мемлекеттiк тiркеуден өткiзiлген күннен бастап күшiне енедi.
3. Банктердi және сақтандыруды қадағалау департаментi (Мекiшев А.А.):
1) Заң департаментiмен (Шәрiпов С.Б.) бiрлесiп осы қаулыны Қазақстан
Республикасының Әдiлет министрлiгiнде мемлекеттiк тiркеуден өткiзу
шараларын қабылдасын;
2) Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiнде мемлекеттiк
тiркеуден өткiзiлген күннен бастап он күндiк мерзiмде осы қаулыны
Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкiнiң аумақтық филиалдарына және екiншi
деңгейдегi банктерге жiберсiн.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Ұлттық
Банкiнiң Төрағасы Г.А. Марченкоға жүктелсiн.
Ұлттық Банк
Төрағасы
Мамандар:
Омарбекова А.Т.
Икебаева Ә.Ж.

О внесении дополнения в постановление Правления Национального Банка Республики Казахстан от 14 февраля 2001 года N 32 "По вопросам перехода банков второго уровня к международным стандартам"
Постановление Правления Национального Банка Республики Казахстан от 28 февраля 2002 года N 72. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 5 апреля 2002 года N 1814
В целях обеспечения финансовой стабильности банковской системы Правление Национального Банка Республики Казахстан постановляет:
1. Дополнить постановление Правления Национального Банка Республики Казахстан от 14 февраля 2001 года N 32 V011410_ "По вопросам перехода банков второго уровня к международным стандартам" пунктом 5-1 следующего содержания:
"5-1. Национальный Банк вправе продлить сроки выполнения требований настоящего постановления для банков второго уровня, в отношении которых Национальным Банком в течение года до введения в действие настоящего постановления осуществлен принудительный выкуп акций.".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Департаменту банковского и страхового надзора (Мекишев А.А.):
1) совместно с Юридическим департаментом (Шарипов С.Б.) принять меры
к государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан
настоящего постановления;
2) в десятидневный срок со дня государственной регистрации в
Министерстве юстиции Республики Казахстан настоящего постановления довести
его до сведения территориальных филиалов Национального Банка Республики
Казахстан и банков второго уровня.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на
Председателя Национального Банка Республики Казахстан Марченко Г.А.
Председатель
Национального Банка
(Специалисты: Пучкова О.Я.,
Петрова Г.В.)