"Мемлекеттік мекемелердің бухгалтерлік есебінің жылдық, тоқсандық көлемі мен нысандары туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің 1998 жылғы 15 мамырдағы N 217 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасының Қаржы министрінің 2002 жылғы 5 шілдедегі N 311 бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2002 жылғы 7 тамызда тіркелді. Тіркеу N 1939. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2004 жылғы 1 желтоқсандағы N 424 (V043293) бұйрығымен.
"Бюджет жүйесі туралы" Қазақстан Республикасының  Заңына  өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 6 желтоқсандағы  Заңына  сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
"Мемлекеттік мекемелердің бухгалтерлік есебінің жылдық, тоқсандық көлемі мен нысандары туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің 1998 жылғы 15 мамырдағы N 217  бұйрығына  мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Мемлекеттік мекемелердің бухгалтерлік есебінің жылдық, тоқсандық көлемі мен нысандары туралы нұсқаулықта (бұдан әрі - Нұсқаулық):
1.4-тармақ мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"Республикалық бюджеттік бағдарламалардың әкімшілері ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелердің (төмен тұрған лимиттерді бөлушінің немесе нақты мемлекеттік мекеменің) қаржыландыру жоспарының орындалуы жөніндегі бухгалтерлік есепке өзгерістер енгізген жағдайда, республикалық бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі есептілігіне өзгерістер енгізілген ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерге басшы мен бас бухгалтердің қолдарымен өзгерістер енгізу себептерін көрсете отырып, енгізілген өзгерістер туралы жазбаша хабарлама жіберуге міндетті.
Республикалық бюджеттік бағдарламалар әкімшісінің енгізген өзгерістеріне сәйкес төмен тұрған лимиттерді бөлуші өз бухгалтерлік есебінің данасына және аумақтық Қазынашылық органында сақталатын есептің данасына, сондай-ақ ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекеме есебінің данасына тиісті өзгерістерді енгізуге және есептілігіне өзгерістер енгізілген мемлекеттік мекемеге ол туралы жазбаша хабарламаны өзгерістер енгізілген сәттен бастап 10 күн ішінде жіберуге міндетті.
Мемлекеттік мекеме төмен тұрған лимиттерді бөлушілердің тікелей енгізген өзгерістеріне сәйкес өз бухгалтерлік есебінің данасына және аумақтық Қазынашылық органында сақталатын есептің данасына төмен тұрған лимит бөлуші өзгерістер енгізген сәттен бастап 10 күн ішінде өзгерістерді енгізуге міндетті.
Есептілікке түзетулер нормативтік құқықтық актілерде белгіленген түзетулер енгізу тәртібін міндетті түрде сақтай отырып, ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер қаржыландыру жоспарының орындалуы туралы бухгалтерлік есепті қарау нәтижелері жөніндегі республикалық бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі (немесе төмен тұрған лимиттерді бөлушінің) жазбаша хабарламасының негізінде ғана енгізіледі. Осыған байланысты Қазынашылықтың аумақтық органдары республикалық бюджеттік бағдарламалар әкімшісінің немесе төмен тұрған лимиттерді бөлушінің жазбаша хабарламасынсыз бухгалтерлік есептілікке өзгерістерді қабылдамауы тиіс.
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті республикалық бюджеттік бағдарламалар әкімшісінің жиынтық бухгалтерлік есептілігіне өзгерістер енгізген жағдайда, бухгалтерлік есептілікке соңғы түзетулер ұқсас тәртіппен енгізілуі керек.
Қаржыландыру жоспарының бухгалтерлік есебіне түзетулер енгізген республикалық бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі немесе мемлекеттік мекемелер өздері бұрын Республикалық бюджеттің атқарылуын бақылау жөніндегі есеп комитетіне берген бухгалтерлік есептің данасына тиісті өзгерістерді енгізуі қажет.";

О внесении изменений и дополнений в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 15 мая 1998 года N 217 "Об утверждении Инструкции об объеме и формах годовой, квартальной бухгалтерской отчетности государственных учреждений"
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 5 июля 2002 года N 311. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 7 августа 2002 года N 1939. Утратил силу - приказом Министра финансов РК от 1 декабря 2004 г. N 424 (V043293) (вводится в действие с 1 января 2005 года)
В соответствии с Законом  Республики Казахстан от 6 декабря 2001 года "О внесении изменений и дополнений в Закон Республики Казахстан "О бюджетной системе" приказываю:
1. Внести в приказ  Министерства финансов Республики Казахстан от 15 мая 1998 года N 217  "Об утверждении Инструкции об объеме и формах годовой, квартальной бухгалтерской отчетности государственных учреждений" следующие изменения и дополнения:
в Инструкции об объеме и формах годовой, квартальной бухгалтерской отчетности государственных учреждений, утвержденной указанным приказом (далее - Инструкция):
пункт 1.4 дополнить абзацами следующего содержания:
"В случае внесения администратором республиканских бюджетных программ изменений в бухгалтерский отчет по исполнению плана финансирования подведомственных государственных учреждений (нижестоящего распорядителя лимитов или конкретного государственного учреждения), администратор республиканских бюджетных программ обязан направить подведомственным государственным учреждениям, в отчетность которых были внесены изменения, письменное уведомление о внесенных изменениях, с указанием причины внесения изменений, за подписью руководителя и главного бухгалтера.
В соответствии с изменениями, внесенными администратором республиканских бюджетных программ, нижестоящий распорядитель лимитов обязан внести соответствующие изменения в свой экземпляр бухгалтерского отчета и в экземпляр отчета, который хранится в территориальном органе Казначейства, а также в экземпляр отчета подведомственного государственного учреждения и направить письменное уведомление об этом тому государственному учреждению, в отчетность которого внесены изменения, в течение 10 дней с момента внесения изменений.
Государственное учреждение, в соответствии с изменениями, внесенными нижестоящим распорядителем лимитов, обязано внести изменения в свой экземпляр бухгалтерского отчета и в экземпляр отчета, который хранится в территориальном органе Казначейства, в течение 10 дней с момента внесения изменений нижестоящим распорядителем лимитов.
Исправления в отчетность вносятся только на основании письменного уведомления администратора республиканских бюджетных программ (или нижестоящего распорядителя лимитов) по результатам рассмотрения бухгалтерского отчета об исполнении плана финансирования подведомственного государственного учреждения, с обязательным соблюдением порядка внесения исправлений, установленного нормативными правовыми актами. В связи с этим территориальные органы Казначейства не должны принимать изменения в бухгалтерскую отчетность без письменного уведомления администратора республиканских бюджетных программ или нижестоящего распорядителя лимитов.
В случае внесения Комитетом казначейства Министерства финансов Республики Казахстан изменений в сводный бухгалтерский отчет администратора республиканских бюджетных программ, последним исправления в бухгалтерскую отчетность следует вносить в аналогичном порядке.
Администраторам республиканских бюджетных программ и государственным учреждениям, внесшим исправления в бухгалтерский отчет об исполнении плана финансирования, необходимо внести соответствующие изменения в экземпляр бухгалтерского отчета, ранее представленный ими в Счетный комитет по контролю за исполнением республиканского бюджета.";

1.6-тармақтың үшінші абзацы алынып тасталсын;
2.1-тармақта:
тоғызыншы абзацтағы "қорының" деген сөз алынып тасталсын;
он бірінші абзацтағы "құндылықтардың" деген сөзден кейін "және төмен бағалы және тез тозатын заттардың" деген сөздермен толықтырылсын;
он екінші абзацтағы "шығыстарға" деген сөз "шығындарға" деген сөзбен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы жиырма алтыншы және жиырма жетінші абзацтармен толықтырылсын:
"республикалық бюджет есебінен ұсталатын мемлекеттік мекемелердің қаржыландыру жоспарын орындау балансының есеп айырысу баптары бойынша дебиторлық берешектің жағдайы туралы талдамалы деректер;
жергілікті бюджет есебінен ұсталатын мемлекеттік мекемелердің қаржыландыру жоспарын орындау балансының есеп айырысу баптары бойынша дебиторлық берешектің жағдайы туралы талдамалы деректер;";
2.6-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"2.6. Республикалық бюджеттің есебінен ұсталатын мемлекеттік мекемелер олар арқылы кассалық шығыстар өткен Қазынашылықтың тиісті аумақтық органдарына нысандары толық көлемдегі есептіліктің үш данасын ұсынады. Бухгалтерлік есептілікті тексерген кезде аумақтық Қазынашылық органының жауапты атқарушысы ұсынылған есеп нысандарының толықтығына және түсіндірме жазбасының болуына назар аударады. Ескертулер болмаған кезде есептілік N 1 нысан (код 0503001) шығыстар сметасының орындалу балансының, N 2 нысан (код 0603008), N 2 нысан (шақыру) (код 0603008) мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік мекемелерді қаржыландыру жоспарының орындалуы туралы есептің бірінші бетінде оң жақ жоғарғы бұрышында бақылау бұрыштамасымен және Қазынашылық аумақтық органының мөр табынымен белгіленеді. Қазынашылықтың тиісті аумақтық органының бұрыштамасы және мөр табаны бар есептіліктің екі данасы мемлекеттік мекемеге қайтарылады, олардың біреуі жоғары тұрған органға жіберіледі. Республикалық бюджеттік бағдарламалардың әкімшілері ведомстволық бағыныстағы құрылымдық бөлімшелерден бухгалтерлік есепті қабылдап алған-тексерген кезде белгіленген тәртіпті қатаң сақтауы тиіс.";
3.11-тармақтағы "239 "Жобаларды сыртқы заемдар қаражатынан қаржыландыру" деген сөздер "249 "Сыртқы заемдар" деген сөздермен ауыстырылсын;
4.4-тармақтың екінші абзацындағы "заттардың" деген сөзден кейін "(бұдан әрі - ТТЗ)" деген сөздермен толықтырылсын;
4.6-тармақтың тоғызыншы абзацындағы, 4.7-тармақтың екінші абзацындағы, 4.12-тармақтың жетінші абзацындағы "және гранттар", "және гранттарға" деген сөздер тиісінше алынып тасталсын;
4.7-тармақтың он алтыншы абзацындағы және 4.14-тармақтың он бірінші абзацындағы "мемлекеттік әлеуметтік" деген сөздер алынып тасталсын;

абзац третий пункта 1.6 исключить;
в пункте 2.1:
в абзаце девятом слово "фонда" исключить;
в абзаце одиннадцатом после слова "ценностей" дополнить словами "и малоценных и быстроизнашивающихся предметов";
в абзаце двенадцатом слово "расходы" заменить словом "затраты";
дополнить абзацами двадцать шестым и двадцать седьмым следующего содержания:
"аналитические данные о состоянии дебиторской задолженности по расчетным статьям баланса исполнения плана финансирования государственных учреждений, содержащихся за счет республиканского бюджета;
аналитические данные о состоянии дебиторской задолженности по расчетным статьям баланса исполнения плана финансирования государственных учреждений, содержащихся за счет местных бюджетов;";
пункт 2.6 изложить в следующей редакции:
"2.6. Государственные учреждения, содержащиеся за счет республиканского бюджета, представляют отчетность в полном объеме форм в трех экземплярах в соответствующие территориальные органы Казначейства, через которые проводились их кассовые расходы. При проверке бухгалтерской отчетности ответственный исполнитель территориального органа Казначейства обращает внимание на полноту представленных форм отчетов и на наличие пояснительной записки. При отсутствии замечаний отчетность отмечается контрольной визой и штампом территориального органа Казначейства в правом верхнем углу на первой странице баланса исполнения сметы расходов формы N 1 (код 0503001), отчета об исполнении плана финансирования государственных учреждений формы N 2 (код 0603008), формы N 2 (отзыв) (код 0603008). Два экземпляра отчетности с визами и штампом соответствующего территориального органа Казначейства возвращаются государственному учреждению, один из которых направляется вышестоящей организации. Администраторы республиканских бюджетных программ при приеме-проверке бухгалтерского отчета от подведомственных структурных подразделений должны строго соблюдать установленный порядок.";
в пункте 3.11 слова "239 "Финансирование проектов из средств внешних займов" заменить словами "249 "Внешние займы";
в абзаце втором пункта 4.4 после слова "предметов" дополнить словами "(далее - МБП)";
в абзацах девятом, семнадцатом пункта 4.6, в абзаце втором пункта 4.7, в абзаце седьмом пункта 4.12 слова "и грантов", "и грантам" соответственно исключить;
в абзаце шестнадцатом пункта 4.7 и в абзаце одиннадцатом пункта 4.14 слова "государственных социальных" исключить;

4.8-тармақта:
бесінші абзацтағы "мен гранттар", "және халықаралық қаржы ұйымдары мен шетел мемлекеттерінен алынған гранттардың есебінен" деген сөздер алынып тасталсын;
4.12-тармақтың оныншы абзацындағы "және халықаралық қаржы ұйымдары мен шетел мемлекеттерінен алынған гранттардың сомасы" деген сөздер алынып тасталсын;
4.18-тармақта:
тоғызыншы абзацтағы "құндылығы", "құндылықтарының" деген сөздерден кейін "және ақшалай құжаттар", "және ақшалай құжаттардың" деген сөздермен толықтырылсын;
он тоғызыншы абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"930 "Активтерді және АТЗ-ны жоюдан материалдардың шотына аударылғаны және түскені" жолы бойынша" - активтердің және АТЗ-ның шотынан аударылған және активтерді және АТЗ-ны жоюдан материалдардың шотына түсетін заттардың құны;";
4.19-тармақтың екінші, үшінші, төртінші абзацтары мынадай редакцияда жазылсын:
"3-бағанда бекітілген қаржыландыру жоспарына сәйкес шығыстардың экономикалық сыныптамасының ерекшеліктері бөлігінде белгіленген тәртіппен оған есепті күнге енгізілген өзгерістерді ескере отырып, жылдық бюджеттік тағайындаулар көрсетіледі;
4-бағанда оған белгіленген заңнамалық тәртіппен енгізілген өзгерістерді ескере отырып, жыл басынан бастап өспелі жиынмен есепті күнге арналған міндеттемелер бойынша қаржыландыру жоспарының сомасы көрсетіледі;
5-бағанда оған заңнамалық тәртіппен енгізілген өзгерістер ескеріле отырып, жыл басынан бастап өспелі жиынмен есепті күнге төлемдер бойынша қаржыландыру жоспарының сомасы көрсетіледі;
6-бағанда шығыстардың ерекшеліктері бөлінісінде қазынашылық органдары, жергілікті уәкілетті органдары рұқсаттарының сомасы көрсетіледі;
7-бағанда кассалық шығыстарды өтеуге енгізілген соманы шегергендегі чектер, төлем тапсырмалары және басқа да құжаттар бойынша мемлекеттік мекеменің бюджеттік шоттарынан алынған шығыстардың ерекшеліктері бойынша жыл басынан бастап өспелі жиынмен есепті кезеңге кассалық негізде жүргізілген бюджеттік қаражатты жұмсау сомасы көрсетіледі;
8-бағанда есепті кезеңнің шығыстары экономикалық сыныптамасының ерекшеліктері бойынша қаржылық жоспардың орындалуы жөніндегі іс жүзіндегі шығыстар көрсетіледі.";
4.21-тармақтың екінші және үшінші сөйлемдері жаңа редакцияда жазылсын:
"Қайтарып алу (өндіру) сомасы 6 "жыл басында рұқсат етілгені" және 8 "Іс жүзіндегі шығыстар" бағандарында бюджеттік қаражатты мақсатсыз пайдалануда қайтарып алу (өндіріп алу) жүргізген сол ерекшеліктер бойынша көрсетіледі. 3, 4, 5, 7-бағандар толтырылмайды.";
4.23 және 4.26-тармақтардың алтыншы абзацындағы, 4.24-тармақтың төртінші абзацындағы "010" деген сан "011" деген санмен ауыстырылсын;

в пункте 4.8:
в абзаце пятом слова "и грантов", "и за счет грантов, полученных от международных финансовых организаций и иностранных государств" исключить;
в абзаце десятом пункта 4.12 слова "суммы грантов от международных финансовых организаций и иностранных государств" исключить;
в пункте 4.18:
в абзаце десятом после слов "ценности", "ценностей" дополнить словами "и денежные документы", "и денежных документов";
абзац девятнадцатый изложить в следующей редакции:
"по строке 930 "Переведено и поступило от ликвидации активов и МБП на счет материалов" - стоимость предметов, переведенных со счетов активов и МБП и поступивших от ликвидации активов и МБП на счет материалов;";
абзацы второй, третий, четвертый, пятый пункта 4.19 изложить в следующей редакции:
"в графе 3 показываются годовые бюджетные назначения в соответствии с утвержденным планом финансирования с учетом изменений на отчетную дату, внесенных в него в установленном порядке в разрезе специфик экономической классификации расходов;
в графе 4 показываются суммы плана финансирования по обязательствам на отчетную дату нарастающим итогом с начала года, с учетом изменений, внесенных в него в установленном законодательством порядке;
в графе 5 показываются суммы плана финансирования по платежам на отчетную дату нарастающим итогом с начала года, с учетом изменений, внесенных в него в установленном законодательством порядке;
в графе 6 показываются суммы разрешений органов казначейства, местных уполномоченных органов в разрезе специфик расходов;
в графе 7 показываются суммы расходования бюджетных средств, произведенных на кассовой основе, на отчетный период нарастающим итогом с начала года по спецификам расходов с бюджетных счетов государственного учреждения по чекам, платежным поручениям и другим документам за вычетом сумм, внесенных на восстановление кассового расхода;
в графе 8 показываются фактические расходы по исполнению плана финансирования по спецификам экономической классификации расходов отчетного периода.";
второе и третье предложения пункта 4.21 изложить в новой редакции:
"Суммы отзыва (взыскания) отражаются по тем спецификам, по которым произвели отзыв (взыскание) нецелевого использования бюджетных средств в графах 6 "Разрешено с начала года" и 8 "Фактические расходы". Графы 3, 4, 5, 7 не заполняются.";
в абзаце шестом пунктов 4.23 и 4.25, в абзаце четвертом пункта 4.24 цифру "010" заменить цифрой "011";

4.23-тармақта үшінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"3-бағанда демеушілік және қайырымдылық көмек қаражатының түсімдері мен жұмсалуы көрсетіледі, 4-бағанда сақтандыру төлемдері сомасының түсімдері мен жұмсалуы көрсетіледі, 5-баған - қорытынды.";
4.25-тармақта:
"қорының", "қоры", "қорынан" деген сөздер алынып тасталсын;
үшінші абзацтың бірінші сөйлеміндегі "жыл аяғына" деген сөздер "есепті кезеңнің аяғына" деген сөздермен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы бесінші, тоғызыншы, оныншы абзацтармен толықтырылсын:
"021-жол бойынша - бағамдық айырма.
141-жол бойынша - басқа да аударымдар.
Есептілік нысаны - жылдық, тоқсандық.";
алтыншы абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"040-жол бойынша - 011, 020, 021, 030-жолдардың сомасы.";
4.27-тармақта:
"және АТЗ" деген сөздер алынып тасталсын;
үшінші абзацтағы "арзан бағалы және тез тозатын заттардың" деген сөздер алынып тасталсын;
төртінші және он бірінші абзац алынып тасталсын;
оныншы абзацтағы "160" деген сан "151, 160, 161, 162, 163" деген сандармен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы он бірінші абзацпен толықтырылсын:
"163-жол бойынша АТЗ-дан активтерге аудару және 140-162 жолдарда санамаланбаған басқа да активтердің түсімі көрсетіледі.";
он екінші абзацта "220" деген сан "232" деген санмен ауыстырылсын;
4.28-тармақта "құндылықтардың" және "тамақ өнімдерінің" деген сөздерден кейін "және АТЗ-ның" деген сөздермен толықтырылсын;
4.28-тармақтың тоғызыншы абзацындағы "252" деген сан "260" деген санмен ауыстырылсын;
4.28-тармақтан кейінгі N 7 нысанның атауындағы "шығыстар" деген сөз "шығындар" деген сөзбен ауыстырылсын;
4.28-1-тармақтың бірінші абзацы жаңа редакцияда жазылсын:
"7-нысан - Өкілдік шығындарға бөлінген қаражаттың
пайдаланылуы туралы есеп
4.28-1. Өкілдік шығындарға қаражат алған бюджеттік бағдарламалардың әкімшілері Өкілдік шығындарға бөлінген қаражаттың пайдаланылуы туралы есепті 7-нысан бойынша ұсынады:
Қазақстан Республикасының Сыртқы істер министрлігі жасаған Іс-шаралар жоспарына сәйкес өкілдік шығындарға қаражат алған республикалық бюджеттік бағдарламалардың әкімшілері "Өкілдік шығындарға бөлінген қаражаттың пайдаланылуы туралы есепті" жиынтық түрінде Қазақстан Республикасының Сыртқы істер министрлігіне ұсынуы тиіс, соңғысы бухгалтерлік есептілік құрамында жиынтық түрдегі есепті ұсынады;
Жергілікті бюджеттік бағдарламалардың әкімшілері Өкілдік шығындарға бөлінген қаражаттың пайдаланылуы туралы есепті белгіленген тәртіппен жергілікті уәкілетті органдарға ұсынады.";
4.34-тармақтағы ", гранттар" деген сөз алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы 4.40-1, 4.40-2-тармақтармен толықтырылсын:
"Республикалық бюджеттің есебінен ұсталатын мемлекеттік
мекемелердің қаржыландыру жоспарын орындау балансының
есептік баптары бойынша дебиторлық берешектің жағдайы туралы
талдамалы деректер

в пункте 4.23:
абзац третий изложить в следующей редакции:
"В графе 3 показывается поступление и расходование средств спонсорской и благотворительной помощи, в графе 4 показывается поступление и расходование сумм страховой выплаты, графа 5 - итоговая.";
в пункте 4.25:
слова "фонда", "в фонд", "из фонда" исключить;
в первом предложении абзаца третьего слова "и конец года" заменить словами "года и конец отчетного периода";
дополнить абзацами пятым, девятым, десятым следующего содержания:
"По строке 021 - курсовая разница.
По строке 141 - прочие перечисления.
Форма отчетности - годовая, квартальная.";
абзац шестой изложить в следующей редакции:
"По строке 040 - сумма строк 011, 020, 021, 030.";
в пункте 4.27:
слова "и МБП" исключить;
в абзаце третьем слова "и малоценных и быстроизнашивающихся предметов" исключить;
абзацы четвертый и одиннадцатый исключить;
в абзаце десятом цифру "160" заменить цифрами "151, 160, 161, 162, 163";
дополнить абзацем одиннадцатым следующего содержания:
"По строке 163 показывается перевод в активы из МБП и прочее поступление активов не перечисленное в строках 140-162.";
в абзаце двенадцатом цифру "220" заменить цифрой "232";
в пункте 4.28:
после слов "ценностей" и "продуктов питания" дополнить словами "и МБП";
в абзаце девятом цифру "252" заменить цифрой "260";
после пункта 4.28 в названии формы N 7 слово "расходы" заменить словом "затраты";          абзац первый пункта 4.28-1 изложить в новой редакции:
"Администраторы бюджетных программ, получившие средства на представительские затраты представляют "Отчет об использовании средств, выделенных на представительские затраты" по форме N 7:
администраторы республиканских бюджетных программ, получившие средства на представительские затраты в соответствии с Планом мероприятий, составленным Министерством иностранных дел Республики Казахстан должны представить в сводном виде "Отчет об использовании средств, выделенных на представительские затраты" в Министерство иностранных дел Республики Казахстан, последний представляет отчет в сводном виде в составе бухгалтерской отчетности в Комитет казначейства;
администраторы местных бюджетных программ Отчет об использовании средств, выделенных на представительские затраты, представляют в установленном порядке в соответствующие местные уполномоченные органы.";
в пункте 4.34 слово ", грантам" исключить;
дополнить пунктами 4.40-1, 4.40-2 следующего содержания:
"Аналитические данные о состоянии дебиторской
задолженности по расчетным статьям баланса исполнения
плана финансирования государственных учреждений,
содержащихся за счет республиканского бюджета

4.40-1. Дебиторлармен және кредиторлармен есеп айырысуларды түгендеу нәтижелерінің негізінде республикалық бюджеттің есебінен ұсталатын мемлекеттік мекемелер бухгалтерлік есеп құрамында, теңгемен есепті кезеңге арналған қаржыландыру жоспарының орындалу балансының есеп айырысу баптары бойынша дебиторлық берешектің жағдайы туралы талдамалы деректерді ұсынуы қажет. Республикалық бюджеттік бағдарламалардың әкімшілері қаржыландыру жоспарының орындалуының бухгалтерлік есебі құрамында жиынтық деректерді мың теңгемен ұқсас ұсынады.
Толтырған кезде дебиторлық және кредиторлық берешек шығыстар сметасын орындау балансында ашылып көрсетілетінін есте сақтау керек, яғни дебиторлармен есеп айырысу - баланстың активінде, кредиторлармен есеп айырысу - баланстың пассивінде.
Қазынашылықтың аумақтық органдары мемлекеттік мекемелердің бухгалтерлік есебін тексерген кезде дебиторлық берешектің жағдайы туралы талдамалы деректерде көрсетілген соманы барлық қосалқы шоттар бойынша IV "Есеп айырысу", XI "Күрделі құрылысқа арналған шығындар" бөлімдерінде көрсетілген қаржыландыру жоспарын орындау балансы активінің сомасымен салыстыруы қажет.
Жергілікті бюджеттің есебінен ұсталатын мемлекеттік
мекемелердің қаржыландыру жоспарын орындау балансының
есептік баптары бойынша дебиторлық берешектің жағдайы туралы
талдамалы деректер
4.40-2. Жоғарыда аталған нысанды толтыру тәртібі "Республикалық бюджеттің есебінен ұсталатын мемлекеттік мекемелердің қаржыландыру жоспарын орындау балансының есептік баптары бойынша дебиторлық берешектің жағдайы туралы талдамалы деректер" нысанын толтыру тәртібіне ұқсас.";
Нұсқаулыққа N 1 "Мемлекеттік мекемелердің бухгалтерлік есебінің жылдық, тоқсандық нысандарының тізбесі" қосымша осы бұйрыққа N 1 қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
Нұсқаулыққа N 2 "Мемлекеттік мекемелердің қаржыландыру жоспарын орындау туралы бухгалтерлік есептің жылдық, және тоқсандық нысандары бойынша негізгі көрсеткіштерін келісу тәсімі" қосымшасы:
2-бағанда:
8 және 11-жолдар бойынша "7" деген сан "8" деген санмен ауыстырылсын;
9 және 10-жолдар бойынша "6" деген сан "7" деген санмен ауыстырылсын;
11.1-жол бойынша "5" деген сан "6" деген санмен ауыстырылсын;
11.2-жол бойынша "6" деген сан "7" деген санмен ауыстырылсын;
12-жол бойынша "5 және 7" деген сандар "6 және 8" деген сандармен ауыстырылсын;
17-жолдан кейін тақырып толықтырылсын:
"N 4 нысан - Мемлекеттік мекемелердің ақылы қызметін іске асырудан алынған қаражаттың пайдаланылуы туралы есеп";
мынадай мазмұндағы 17.1, 17.2-жолдармен толықтырылсын:
1-баған бойынша "17.1. 3 және 4-бағандар 200-жол", 2-баған бойынша "17.1. 11-баған 011-жол және 030-жол";

4.40-1. На основании результатов инвентаризации расчетов с дебиторами и кредиторами государственным учреждениям, содержащимся за счет республиканского бюджета, необходимо в составе бухгалтерского отчета представить аналитические данные о состоянии дебиторской задолженности по расчетным статьям баланса исполнения плана финансирования на отчетную дату в тенге. Аналогично администраторами республиканских бюджетных программ в составе бухгалтерского отчета исполнения плана финансирования представляются сводные данные в тысячах тенге.
При заполнении следует иметь в виду, что дебиторская и кредиторская задолженность показывается в балансе исполнения сметы расходов развернуто, т.е. расчеты с дебиторами - в активе баланса, расчеты с кредиторами - в пассиве баланса.
Территориальным органам Казначейства при проверке бухгалтерского отчета государственных учреждений необходимо сверить по всем субсчетам суммы, отраженные в аналитических данных о состоянии дебиторской задолженности, с суммами, отраженными в разделах VI "Расчеты", IX "Затраты на капитальное строительство" актива баланса исполнения плана финансирования.
Аналитические данные о состоянии дебиторской
задолженности по расчетным статьям баланса исполнения
плана финансирования государственных учреждений,
содержащихся за счет местных бюджетов
4.40-2. Порядок заполнения вышеназванной формы аналогичен порядку заполнения формы "Аналитические данные о состоянии дебиторской задолженности по расчетным статьям баланса исполнения плана финансирования, государственных учреждений, содержащихся за счет республиканского бюджета.";
приложение N 1 к Инструкции "Перечень форм годовой, квартальной бухгалтерской отчетности государственных учреждений" изложить в новой редакции согласно приложению N 1 к настоящему приказу;
в приложении N 2 к Инструкции "Схема согласования основных показателей по формам годового и квартальных бухгалтерских отчетов об исполнении планов финансирования государственных учреждений":
в графе 2:
по строкам 8 и 11 цифру "7" заменить цифрой "8";
по строкам 9 и 10 цифру "6" заменить цифрой "7";
по строке 11.1 цифру "5" заменить цифрой "6";
по строке 11.2 цифру "6" заменить цифрой "7";
по строке 12 цифры "5 и 7" заменить цифрами "6 и 8";
после строки 17 дополнить заголовок:
"Форма N 4-сводная Отчет об использовании средств, получаемых от реализации платных услуг государственных учреждений";
дополнить строками 17.1, 17.2 следующего содержания:
по графе 1 "17.1. Строка 200 графы 3 и 4", по графе 2 "17.1. Строка 011 и строка 030 графы 11";

1-баған бойынша "17.2. 4-баған (тоқс.) 720-жол", 2-баған бойынша "17.2. 11-баған 012-жол";
2-бағанда 22-жолдан кейін және 1 және 2-бағандарда 37-жолдан кейін 4-в-нысанының атауындағы "қоры" деген сөз алынып тасталсын;
1-бағанның 28-жолы жаңа редакцияда жазылсын:
"28. 620-жол, 3 және 4-бағандар";
1-бағанда 28-жол бойынша "510" деген сан алынып тасталсын;
2-бағанда 28, 29-жолдар бойынша "7" деген сан "5" деген санмен ауыстырылсын;
32, 33-жолдар алынып тасталсын;
2-бағанда 33-жолдан кейін және 1 және 2-бағандарда 50.2-жолдардан кейін 6-нысанның атауындағы "құндылықтардың" деген сөзден кейін "және аз бағалы тез тозатын заттардың" деген сөздермен толықтырылсын;
2-баған бойынша 34.1-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"34.1. 230-жол плюс 3-бағанның 240-жолы";
1-баған бойынша "34.2. 3 және 4-бағанның 080-жолы", "34.2. 3 және 4-бағандардың 111-жолы тиісінше";
1-баған бойынша "34.3. 7-баған 910-жол", 2-баған бойынша "34.3. 170-жол плюс 3-бағанның 171, 190-жолдары";
1-баған бойынша "34.4. 7-баған 930-жол", "34.4. 168-жол плюс
3-бағанның 169, 180-жолдары";
1 және 2-бағандардағы 36-жолдан кейін мынадай тақырыппен
толықтырылсын:
"N 4 нысан Мемлекеттік мекемелердің ақылы қызметін іске асырудан алынатын қаражаттың пайдаланылуы туралы есеп";
мынадай мазмұндағы 36.1-жолмен толықтырылсын:
1-баған бойынша "36.1. 030-жол 11-баған", 2-баған бойынша "36.1. 011-жол плюс 11-бағанның 012 жолы минус 13-бағанның 020, 021-жолы";
37, 38.1-жолдар бойынша 1-бағандағы "170" деген сан "171" деген санмен ауыстырылсын, 2-баған бойынша "010" деген сан "011" деген санмен ауыстырылсын;
38-жол мынадай редакцияда жазылсын:
1-бағанда "38. 4-бағанның 171-жолы", 2-бағанда "38. 011-жол плюс 020, 021, 030-жолдар минус 4-бағанның 050, 140, 141-жолдары";
39-жол мынадай редакцияда жазылсын:
1-баған бойынша "39. 171-жол 5-баған", 2-баған бойынша "39.
5-бағанның 011 жолы плюс 020-жол минус 050, 140-жолдар";
49, 50-жолдар алынып тасталсын;
2-баған бойынша 50.1-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"50.1. 3 және 4-бағандардың 140-жолы плюс 150, 151, 160, 161, 162, 163-жолдары";
мынадай мазмұндағы 52.1, 55.1-жолдармен толықтырылсын:
1-баған бойынша "52.1. 11-жол 5-баған", 2-баған бойынша "52.1. 201-жол 4-баған";
1-баған бойынша "55.1. 11-жол 4-баған", 2-баған бойынша "55.1. 111-жол 3-баған плюс 160 жол 4-баған минус 200-жол 4-баған";
бухгалтерлік есептіліктің мынадай нысандарын айырбастау жүргізілсін:
N 1 Қаржыландыру жоспарының орындалу балансы нысаны осы бұйрыққа N 2 қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
N 2 Мемлекеттік мекемені қаржыландыру жоспарының орындалуы туралы есеп нысаны осы бұйрыққа N 3 қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;

по графе 1 "17.2. Строка 720 графа 4 (кварт.)", по графе 2 "17.2. Строка 012 графа 11";
после строки 22 в графе 2 и после строки 37 в графах 1 и 2 в названии формы 4-в слово "фонда" исключить;
строку 28 графы 1 изложить в новой редакции:
"28. Строка 620 графы 3 и 4";
по строкам 28, 29 в графе 2 цифру "7" заменить цифрой "5";
строки 32, 33 исключить;
после строки 33 в графе 2 и после строки 50.2 в графах 1 и 2 название формы 6 после слова "ценностей" дополнить словами "и малоценных быстроизнашивающихся предметов";
строку 34.1 по графе 2 изложить в следующей редакции:
"34.1. Строка 230 плюс строка 240 графы 3";
дополнить строками 34.2, 34.3, 34.4 следующего содержания:
по графе 1 "34.2. Строка 080 графы 3 и 4", по графе 2 "34.2. Строка 111 графы 3 и 4 соответственно";
по графе 1 "34.3. Строка 910 графа 7", по графе 2 "34.3. Строка 170 плюс строки 171, 190 графы 3";
по графе 1 "34.4. Строка 930 графа 7", по графе 2 "34.4. Строка 168 плюс строки 169, 180 графы 3";
после строки 36 в графах 1 и 2 дополнить заголовок:
"Форма N 4-сводная Отчет об использовании средств, получаемых от реализации платных услуг государственных учреждений";
дополнить строкой 36.1 следующего содержания:
по графе 1 "36.1. Строка 030 графа 11", по графе 2 "36.1. Строка 011 плюс строка 012 графы 11 минус строки 020, 021 графы 13";
по строкам 37, 38.1 в графе 1 цифру "170" заменить цифрой "171", по графе 2 цифру "010" заменить цифрой "011";
строку 38 изложить в следующей редакции:
в графе 1 "38. Строка 171 графы 4", в графе 2 "38. Строка 011 плюс строки 020, 021, 030 минус строки 050, 140, 141 графы 4";
строку 39 изложить в следующей редакции:
по графе 1 "39. Строка 171 графа 5", по графе 2 "39. Строка 011 плюс строка 020 минус строки 050, 140 графы 5";
строки 49, 50 исключить;
строку 50.1 по графе 2 изложить в следующей редакции:
"50.1. Строка 140 плюс строки 150, 151, 160, 161, 162, 163 граф 3 и 4";
дополнить строками 52.1, 55.1 следующего содержания:
по графе 1 "52.1. Строка 111 графа 5", по графе 2 "52.1. Строка 201 графа 4";
по графе 1 "55.1. Строка 111 графа 4", по графе 2 "55.1. Строка 111 графа 3 плюс строка 160 графа 4 минус строка 200 графа 4";
форму N 1 Баланс исполнения плана финансирования изложить в новой редакции согласно приложению N 2 к настоящему приказу;
форму N 2 Отчет об исполнении плана финансирования государственного учреждения изложить в новой редакции согласно приложению N 3 к настоящему приказу;

N 2-о Мемлекеттік мекемені қаржыландыру жоспарының орындалуы туралы есеп нысаны осы бұйрыққа N 4 қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
N 4 Мемлекеттік мекеменің ақылы қызметін іске асырудан алынатын қаражаттың пайдаланылуы туралы есеп нысаны осы бұйрыққа N 5 қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
N 4 Валюта қаражаты қорының қозғалысы туралы есеп нысаны осы бұйрыққа N 6 қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
N 4-дк Демеушілік және қайырымдылық көмек қаражатының, сақтандыру төлемі сомасының қозғалысы туралы есеп нысаны осы бұйрыққа N 7 қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
N 5 Активтердің қозғалысы туралы есеп нысаны осы бұйрыққа N 8 қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
N 6 Материалдық құндылықтардың қозғалысы туралы есеп нысаны осы бұйрыққа N 9 қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
N 7 Өкілдік шығыстарға бөлінген қаражаттың пайдаланылуы туралы есеп нысаны осы бұйрыққа N 10 қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
N 8-зт Зейнетақылар, мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақылар, арнайы мемлекеттік жәрдемақылар және жерлеуге арналған жәрдемақылар туралы есеп нысаны осы бұйрыққа N 11 қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
N 16 Сыртқы заемдар, гранттар бойынша есеп нысаны осы бұйрыққа N 12 қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
N 3 Республикалық бюджеттік бағдарламалар әкімшілерінің қаражатты жұмсауы туралы ақпарат нысаны осы бұйрыққа N 13 қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
осы бұйрыққа N 14 және N 15 қосымшаларға сәйкес бухгалтерлік есептіліктің мынадай нысандарымен толықтырылсын:
Республикалық бюджеттің есебінен ұсталатын мемлекеттік мекемелердің шығыстар сметасын орындау балансының есеп айырысу баптары жөніндегі дебиторлық берешектің жай-күйі туралы талдамалы деректер;
Жергілікті бюджеттердің есебінен ұсталатын мемлекеттік мекемелердің шығыстар сметасын орындау балансының есеп айырысу баптары жөніндегі дебиторлық берешектің жай-күйі туралы талдамалы деректер.
2. Осы бұйрық Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде
мемлекеттік тіркелген күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің орынбасары -
Қаржы министрі
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2002 жылғы 5 шілдедегі
N 311 бұйрығына N 1 қосымша
Мемлекеттiк мекемелердiң бухгалтерлiк есебiнiң
жылдық, тоқсандық нысандарының тiзбесi
____________________________________________________________________
Нысандардың нөмірі
___________________
Жылдық    Жылдық                    Нысандардың атауы
және
тоқсандық
____________________________________________________________________
1        2                               3
____________________________________________________________________
1            Бюджеттен қаржыландыру сомасының қозғалысы туралы
анықтамамен бiрге шығыстар сметасының орындалу
балансы
2            Мемлекеттiк мекеменiң шығыстар сметасының орындалуы
туралы есеп
2-(қайта.       Мемлекеттiк мекеменiң шығыстар сметасының орындалуы
рып алу)        туралы есеп "қайтарып алу" белгiсiмен.
4            Мемлекеттiк мекеменiң ақылы қызметтерiн сатудан
алынатын қаражатты пайдалану туралы есеп
4-жиынтық       Мемлекеттiк мекемелердің ақылы қызметтерiн
көрсетудi сатудан алатын қаражатты пайдалану туралы
есеп
4-в     Валюталық қаражат қорының қозғалысы туралы есеп
4-бюд.тыс       Бюджеттен тыс қорлар бойынша есеп
4-д          Депозиттiк қаражаттар бойынша есеп
4-дк         Демеушілiк және қайырымдылық көмек қаражаттарының
сақтандыру төлемi сомасының қозғалысы туралы есеп
5      Активтердiң қозғалысы туралы есеп
6      Материалдық құндылықтардың қозғалысы туралы есеп
7              Өкiлдi шығыстарға бөлiнген қаражаттарды пайдалану
туралы есеп
8-зт           Зейнетақылар, мемлекеттiк әлеуметтік жәрдемақылар,
арнайы мемлекеттiк жәрдемақылар және жерлеуге
арналған жәрдемақылар төлеу туралы есеп
15      Мемлекеттік мекемелерде ақшалай қаражаттар,
активтер мен материалдық құндылықтардың
жетiспеушiлiгi мен ұрлану туралы есеп
16              Сыртқы заемдар, гранттар бойынша есеп
1      Лимиттердi бөлушiлер бойынша сомаларды бөле отырып
республикалық бюджеттен алынған қаражаттар туралы
тiзiмдеме
2      Республикалық бюджеттен алынған қаражаттар туралы
жиынтық тiзiмдеме
032-А     Республикалық бюджет бойынша алынған
мiндеттемелердi ескере отырып бөлiнген лимиттер
және кассалық шығыстар қозғалысының тiзiмдемесi
132-А     Жергілiктi бюджет бойынша алынған мiндеттемелердi
ескере отырып бөлiнген лимиттер және кассалық
шығыстар қозғалысының тiзiмдемесi
046             Республикалық бюджет бойынша лимиттердi бөлу туралы
бюджеттiк бағдарламалар әкiмшiсiнiң рұқсаты
047             Республикалық бюджеттен бөлiнген лимиттердiң
толығымен бөлiнуiне бақылау жасау тiзiмдемесi
146             Жергiлiктi бюджет бойынша бөлуге жататын қаржылық
рұқсаттар Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң және
жергiлiктi атқарушы органдардың резервiнен бөлiнген
қаражаттарды пайдалану туралы анықтама
3               Республикалық бюджеттiк бағдарламалардың
әкiмшiлерiнiң қаражаттарды жұмсауы туралы ақпарат
Республикалық бюджеттiң есебiнен ұсталатын
мемлекеттiк мекемелердiң шығыстар сметасын орындауы
балансының есеп айырысу баптары жөнiндегi
кредиторлық берешектердiң жай-күйi туралы талдамалы
деректемелер Жергiлiктi бюджеттiң есебiнен
ұсталатын мемлекеттік мекемелердiң шығыстар
сметасын орындауы балансының есеп айырысу баптары
жөнiндегi кредиторлық берешектердiң жай-күйi туралы
талдамалы деректемелер
____________________________________________________________________
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2002 жылғы 5 шілдедегі
N 311 бұйрығына
N 2 қосымша
Қаржыландыру жоспарын орындалу
балансы
_________
Коды
N 1-нысан    ЕҚБС бойынша _________
503001
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі ________ҚҰБС бойынша_________
Мемлекеттік мекеме _________________________ҚҰБС бойынша_________
"__"_________ _________ жылғы        Күні        _________
Кезеңi: жылдық, тоқсандық __________________ЕҚБС бойынша_________
Өлшем бiрлiгi ______________________________ӨББЖ бойынша_________
Бақылау сомасы _______________________________________
____________________________________________________________________                                                 Жол   есепті есепті
АКТИВ                               коды  жылдың күнгі
басын. аяғын.
дағы    дағы
____________________________________________________________________
1                                   2     3       4
____________________________________________________________________
І. Активтер
Активтер (010 - 013, 015 - 019)..................       О10
Материалдық емес активтер (014).......................  О11
II. Материалдық қорлар
Өндiрiстiк (оқу) шеберханаларының бұйымдары (030).....  О20
Қосалқы (оқу) ауылшаруашылығы өнiмдерi (031)..........  О30
Ғылыми-зерттеу және лабораториялық сынақ үшiн ұзақ уақыт
пайдаланылатын материалдар (043)....................... О40
Жануарлардың жас төлдерi және бордақылаудағы малдар(050)О60
Материалдар мен азық-түлiк өнiмдерi (060 - 069).......  О70
III. Арзан құнды және тез тозатын заттар
Арзан бағалы және тез тозатын заттар (070 - 073).......  О80
IV. Өндiрiске және басқа да мақсаттарға арналған
шығындар
Өндiрiстiк (оқу) шеберханаларының шығындары (080) ....  О90

форму N 2-о Отчет об исполнении плана финансирования государственного учреждения изложить в новой редакции согласно приложению N 4 к настоящему приказу;
форму N 4 Отчет об использовании средств, получаемых от реализации платных услуг государственного учреждения изложить в новой редакции согласно приложению N 5 к настоящему приказу;
форму N 4-в Отчет о движении фонда валютных средств изложить в новой редакции согласно приложению N 6 к настоящему приказу;
форму N 4-сп Отчет о движении средств спонсорской и благотворительной помощи, сумм страховой выплаты изложить в новой редакции согласно приложению N 7 к настоящему приказу;
форму N 5 Отчет о движении активов изложить в новой редакции согласно приложению N 8 к настоящему приказу;
форму N 6 Отчет о движении материальных ценностей изложить в новой редакции согласно приложению N 9 к настоящему приказу;
форму N 7 Отчет об использовании средств, выделенных на представительские расходы изложить в новой редакции согласно приложению N 10 к настоящему приказу;
форму N 8-вп Отчет о выплате пенсии, государственных социальных пособий, специальных государственных пособий и пособий на погребение изложить в новой редакции согласно приложению N 11 к настоящему приказу;
форму N 16 Отчет по внешним займам, грантам изложить в новой редакции согласно приложению N 12 к настоящему приказу;
форму N 3 Информация о расходовании средств администраторами республиканских бюджетных программ изложить в новой редакции согласно приложению N 13 к настоящему приказу;
дополнить следующими формами бухгалтерской отчетности согласно приложениям N 14 и N 15 к настоящему приказу:
Аналитические данные о состоянии дебиторской задолженности по расчетным статьям баланса исполнения плана финансирования государственных учреждений, содержащихся за счет республиканского бюджета;
Аналитические данные о состоянии дебиторской задолженности по расчетным статьям баланса исполнения плана финансирования государственных учреждений, содержащихся за счет местных бюджетов.
2. Настоящий приказ вводится в действие со дня его государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
Заместитель Премьер-Министра
Республики Казахстан -
Министр финансов
Приложение N 1
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 5 июля 2002 года N 311
Перечень
форм годовой, квартальной бухгалтерской отчетности
государственных учреждений
Номера форм    |
_____________________|
Годовая и  | Годовая|
квартальная |        |               Наименование форм
____________|________|____________________________________________________
1      |    2   |                       3
____________|________|____________________________________________________
1                Баланс исполнения плана финансирования со справкой о
движении сумм финансирования из бюджета
2                Отчет об исполнении плана финансирования
государственного учреждения
2-(отзыв)           Отчет об исполнении плана финансирования
государственного
учреждения с отметкой "отзыв"
4                Отчет об использовании средств, получаемых от
реализации платных услуг государственного
учреждения
4-сводная           Отчет об использовании средств, получаемых от
реализации платных услуг государственных
учреждений
4-в              Отчет о движении валютных средств
4-внебюдж.          Отчет по внебюджетным фондам
4-д              Отчет по депозитным средствам
4-сп             Отчет о движении средств спонсорской и
благотворительной помощи и сумм страховой выплаты
5     Отчет о движении активов
6     Отчет о движении материальных ценностей и малоценных
и быстроизнашивающихся предметов
7                Отчет об использовании средств, выделенных на
представительские затраты
8-вп             Отчет о выплате пенсий, государственных социальных
пособий, специальных государственных пособий и
пособий на погребение
15     Отчет о недостачах и хищениях денежных средств,
активов и материальных ценностей в государственных
учреждениях
16               Отчет по внешним займам
1     Ведомость о полученных из республиканского бюджета
средствах с распределением сумм по распорядителям
лимитов
2     Сводная ведомость о полученных из республиканского
бюджета средствах
032-А    Ведомость движения выделенных лимитов и кассовых
расходов с учетом взятых обязательств по
республиканскому бюджету
132-А    Ведомость движения выделенных лимитов и кассовых
расходов с учетом взятых обязательств по местному
бюджету
046              Разрешения администратора бюджетных программ
о распределении лимитов по республиканскому
бюджету
047              Ведомость контроля полноты распределения лимитов,
выделенных из республиканского бюджета
146              Разрешение, подлежащее распределению по
местному бюджету
Справка об использовании средств, выделенных из
резервов Правительства Республики Казахстан и
местных исполнительных органов
3               Информация о расходовании средств администраторами
республиканских бюджетных программ
Аналитические данные о состоянии дебиторской
задолженности по расчетным статьям баланса
исполнения плана финансирования государственных
учреждений, содержащихся за счет республиканского
бюджета
Аналитические данные о состоянии дебиторской
задолженности по расчетным статьям баланса
исполнения плана финансирования государственных
учреждений, содержащихся за счет местных бюджетов
Аналитические данные о состоянии кредиторской
задолженности по расчетным статьям баланса
исполнения плана финансирования государственных
учреждений, содержащихся за счет республиканского
бюджета
Аналитические данные о состоянии кредиторской
задолженности по расчетным статьям баланса
исполнения плана финансирования государственных
учреждений, содержащихся за счет местных бюджетов
Приложение N 2
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 5 июля 2002 года N 311
Баланс
исполнения плана финансирования
Код
___________
Форма N 1   по ОКУД    0503001
Администратор бюджетных программ ___________      по ОКПО
Государственное учреждение _________________      по ОКПО  ___________
на "____"____________ ____г.      Дата     ___________
Периодичность: годовая, квартальная _____________ по ОКУД  ___________
Единица измерения _______________________________ по СОЕИ  ___________
Контрольная сумма _______________________________          ___________
______________________________________________________________________
Актив                    | Код  | на начало |    на
|строки| отчетного | отчетную
|      |    года   |   дату
________________________________________|______|___________|____________
1                     |   2  |     3     |     4
________________________________________|______|___________|____________
I. Активы
Активы (010-013, 015-019)                  010
Нематериальные активы (014)                011
II. Материальные запасы
Изделия производственных (учебных)
мастерских (030)                           020
Продукты подсобных (учебных)
сельских хозяйств (031)                    030
Материалы длительного использования
для научных исследований и на
лабораторные испытания (043)               040
Молодняк животных и животные на
откорме (050)                              060
Материалы и продукты питания (060-069)     070
III. Малоценные и быстроизнашивающиеся
предметы
Малоценные и быстроизнашивающиеся
предметы (070-073)                         080
IV. Затраты на производство
и другие цели
Затраты производственных (учебных)
мастерских (080)                           090
Затраты подсобных (учебных)

Қосалқы (оқу) ауыл шаруашылығы шығындары (081)........  100
Эксперименттік қондырғыларды дайындауға арналған
шығындар (083) ........                                 120
Материалдарды дайындау және ұқсату жөнiндегi
шығындар (084).......                                   130
V. Ақшалай қаражаты
Мем.мекеменiң шығыстарына, ведомстволық бағыныстағы
мекемелерге және басқа да шараларға аудару үшін
ашылған лимиттер (090)..............                    140
Жолдағы ашылған лимиттер (091).................         141
Республикалық бюджеттiк бағдарламалардың басқа
әкiмшiсiне бөлінген лимиттер есебiнен республикалық
бюджеттiк бағдарламалар әкiмшiсiнiң шығыстарына
арналған ашық лимиттер (092)..................          142
Күрделi жұмсалымға арналған ашық лимиттер (093).......  150
Мақсатсыз пайдаланудың қайтарып алынған
(өндiрiп алынған) қаражат лимиттерi (095)               152
Басқа бюджеттердiң есебiнен ашылған лимиттер (096)....  160
Республикалық бюджетке түсетiн түсімдердiң тауарлық
немесе заттай бөлiгіне және оларды жұмсауға байланысты
арн. операц. лимиттер (098)                             161
Сыртқы заемдар есебінен жобалар б/ша шығыстарға
арналған ашық лимиттер (099)                            162
Меммекеменiң шығыстарына, ведомстволық бағыныстағы
мекемелерге және басқа да шараларға аудару үшiн
лимиттер (100)......                                    170
Күрделi жұмсалымға арналған ашық лимиттер (103).....    171
Жергiлiктi бюджетке түсетiн түсiмдердiң тауарлық
немесе заттай бөлiгiне және оларды жұмсауға байланысты
операциялар бойынша лимиттер (108)                      172
Күрделi жұмсалым бойынша мердiгермен есеп айырысу үшін
тапсырысшының арнаулы шотындағы қаражаттары (109)....   180
Демеушілік және қайырымдылық көмек үшiн және сақтандыру
төлемiн есептеу үшiн ағымдағы шот (110)................ 190
Ақылы қызмет көрсетудi сатудан алынған қаражаттарға
арналған ағымдағы шот (111)............................ 200
Депозиттiк шот (112)................................... 210
Сыртқы заемдар бойынша арнайы шот (113)................ 211
Бiрлесiп қаржыландырудың арнайы шоты (114)............  212
Есеп айырысу шот (115)................................  213
Валюталық шот (118)...................................  215
Касса (120)...........................................  220
Аккредитивтер (130)...................................  230
Ақшалай құжаттар (132)................................  231
Қаржылық салымдар (134)...............................  232
VI. ЕСЕП АЙЫРЫСУ
Сыртқы заемдар есебiнен мiндеттемелер бойынша есеп

сельских хозяйств (081)                    100
Затраты на изготовление
экспериментальных устройств (083)          120
Затраты по изготовлению и переработке
материалов (084)                           130
V. Денежные средства
Открытые лимиты на расходы госучреждения,
для перевода подведомственным
учреждениям и на другие
мероприятия (090)                          140
Открытые лимиты в пути (091)               141
Открытые лимиты на расходы
администратора республиканских
бюджетных программ за счет лимитов,
выделенных другому администратору
республиканских бюджетных
программ (092)                             142
Открытые лимиты на капитальные
вложения (093)                             150
Лимиты отозванных (взысканных) средств
нецелевого использования (095)             152
Открытые лимиты за счет других
бюджетов (096)                             160
Лимиты по операциям, связанным с товарной
или натуральной частью поступлений в
респуб.бюджет и расходованием их (098)     161
Открытые лимиты на расходы по проектам за
счет внешних займов (099)                  162
Лимиты на расходы госучреждения, для
перевода подведомственным учреждениям
и на другие мероприятия (100)              170
Лимиты на капитальные вложения (103)       171
Лимиты по операциям, связанным с товарной
или натуральной частью поступлений в
местный бюджет и расходованием их (108)    172
Средства заказчика на спецсчете в банке
для расчетов с подрядчиком по капитальным
вложениям (109)                            180
Текущий счет для спонсорской
и благотворительной помощи, и для
зачисления страховой выплаты (110)         190
Текущий счет для средств от платных
услуг (111)                                200
Депозитный счет (112)                      210
Специальный счет по внешним займам (113)   211
Специальный счет софинансирования (114)    212
Расчетный счет (115)                       213
Валютный счет (118)                        215
Касса (120)                                220
Аккредитивы (130)                          230
Денежные документы (132)                   231
Финансовые вложения (134)                  232
VI. Расчеты
Расчеты по обязательствам за счет

айырысулар (151).........................               239
Бюджет тақырыбы бойынша тәжiрибелi-конструкторлық
әзiрлеуге арналған тапсырыстарға бөлiп төлеу бойынша
есеп айырысулар (152).................................. 240
Орындалған жұмыстар мен көрсетiлген қызметтер үшiн
тапсырысшылармен есеп айырысулар (153) ................ 241
Жұмыстар мен қызмет көрсетулер үшiн тапсырысшылардың
аванстары бойынша есеп айырысулар (157)................ 261
Әлеуметтiк салық жарнасы бойынша есеп айырысу (159).... 262
Есеп беруші тұлғалармен есеп айырысу (160)............. 270
Жетiспеушiлiктер бойынша есеп айырысу (170)............ 280
Мiндеттi әлеуметтiк қамсыздандыру ету бойынша есеп
айырысулар (171)....................................... 290
Төлемдердiң арнайы түрлерi бойынша есеп айырысулар (172)300
Бюджетке төленетiн төлемдер бойынша есеп айырысулар(173)301
Шағын және орта бизнес субъектiлерiне кредит беруге
алынған қаражат бойынша есеп айырысулар (175)...........302
Бекiтiлген қарж. жоспарының шегiнде басқа кредит
берушілермен есеп айырысу (178).........................310
Аванстық төлемдер тәртiбiндегi есеп айырысулар (179)... 320
Ақша айналымынан қолма-қол тиындарды алуға байланысты
есеп айырысулар (188).................................. 321
Зейнетақылар мен жәрдемақылар төлеу жөнiндегi есеп
айырысулар (191)........................................322
Мiндеттi әлеуметтiк қамсыздандырған трансферттері
бойынша есеп айырысулар (192).........................  323
Жинақтаушы зейнетақы қорына мiндеттi зейнетақы
жарналары бойынша есеп айырысулар (198)...............  324
Iшкi кредит беру бойынша есеп айырысу (199)...........  325
VІІ. ШЫҒЫСТАР
Бекiтiлген қарж. жоспарының шегiнде мемлекеттiк
мекемелердi ұстауға және шегіндегі басқа шараларға
арналған бюджет бойынша шығыстар (200).......           330
Республикалық басқа бюджеттiк бағдарламалардың
әкiмшiсiне бөлiнген лимиттердiң есебiнен мемлекеттiк
мекемелердi ұстауға арналған бюджет бойынша шығыстар
(201).................................................. 331
Басқа бюджеттердiң есебiнен шығыстар (202 )............ 340
Сыртқы заемдардың есебінен қаржыландырылатын жобалар
бойынша шығыстар (204)................................. 341
Бекiтiлген қаржыландыру жоспарынан тыс мемлекеттiк
мекемелердi ұстауға және басқа шараларға арналған
шығыстар (208)........................................  342
Бөлуге арналған шығыстар ( 210 )......................  350
Ақылы қызметтерді іске асырудан алынатын қаражат
есебiнен шығыстар (211)...............................  360
Демеушiлiк және қайырымдылық көмек қаражаты есебiнен,
сақтандыру төлемдерi және өзге қаражат есебiнен

внешних займов (151)                       239
Расчеты по частичной оплате заказов на
опытно-конструкторские разработки по
бюджетной тематике (152)                   240
Расчеты с заказчиками за выполненные
работы и оказанные услуги (153)            241
Расчеты по авансам заказчиков за работы
и услуги (157)                             261
Расчеты по взносам социального
налога (159)                               262
Расчеты с подотчетными лицами (160)        270
Расчеты по недостачам (170)                280
Расчеты по обязательному социальному
обеспечению (171)                          290
Расчеты по специальным видам
платежей (172)                             300
Расчеты по платежам в бюджет (173)         301
Расчеты по средствам, полученным на
кредитование субъектов малого и среднего
бизнеса (175)                              302
Расчеты с прочими дебиторами в пределах
утвержденного плана финансирования (178)   310
Расчеты в порядке авансовых платежей (179) 320
Расчеты, связанные с изъятием наличных
тиынов из денежного обращения (188)        321
Расчеты по выплате пенсий и пособий (191)  322
Расчеты по трансфертам на обязат.соц.
обеспечение (192)                          323
Расчеты по обязат.пенс.взносам в накопит.
пенс. фонды (198)                          324
Расчеты по внутреннему кредитованию (199)  325
VII. Расходы
Расходы по бюджету на содержание
госучреждения и другие мероприятия в
пределах утвержденного плана
финансирования (200)                       330
Расходы по бюджету на содержание
госучреждения за счет лимитов,
выделенных другому администратору
республиканских бюджетных программ (201)   331
Расходы за счет других бюджетов (202)      340
Расходы по проектам, финансируемым за
счет внешних займов (204)                  341
Расходы на содержание гос.учреждения
и другие мероприятия сверх утвержденного
плана финансирования (208)                 342
Расходы к распределению (210)              350
Расходы за счет средств, получаемых от
реализации платных услуг (211)             360
Расходы за счет средств от спонсор. и
благотвор.помощи, за счет страховой

шығыстар (213)....................                      370
Өзге қорлар есебiнен шығыстар (215)...................  372
Күрделi салымдарға арналған өзге қорлар есебінен
шығыстар (216)........................................  373
Валюталық қаражаттар есебiнен шығыстар (220)..........  375
VІІI. Залалдар
Зияндар (410).........................................  380
IХ. Күрделi құрылысқа арналған шығыстар
Қондырғыға арналған жабдықтар (040)...................  390
Күрделi құрылыстар үшін құрылыс материалдары (041)....  400
Берушiлермен және мердiгерлермен есеп
айырысу (150).........................................  410
Күрделi салымдарға бюджет бойынша шығыстар (203)......  420
Ақылы қызметтi іске асырудан алынатын күрделі жұмсалымдар
мен жабдықтар сатып алуға арналған шығыстар (212)       430
Баланс................................................  440
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________                                                Жол  есепті  есепті
ПАССИВ                       коды жылдың   күнгі
басын.  аяғын.
дағы   дағы
____________________________________________________________________
1                                  2      3      4
____________________________________________________________________
І. Қаржыландыру
Мемлекеттiк мекемелердiң шығындарына
және басқа да iс-шараларды бюджеттен
қаржыландыру (230, 140)............................... 450
Республикалық бюджеттiк бағдарламалар басқа
әкiмшiсіне бөлiнген лимиттер есебiнен республикалық
бюджеттік бағдарламалар әкiмшiсiнiң шығыстарына
арналған бюджеттен қаржыландыру (233, 141)............  451
Басқа бюджеттер есебiнен қаржыландыру (232, 142)......  460
Балалар мекемелерiн ұстау үшiн ата-аналардың
қаражаттары (236) ........                              470
Мекемелердi ұстау үшiн өзге де қаражаттар (238)....     480
Жобаларды сыртқы заемдар қаражатынан
қаржыландыру (239)                                      481
Iшкi қаржыландыру (247)..............                   482
Кредиттер (248)........................                 490
Сыртқы заемдар (249)..........................          491
II. Қорлар мен нысаналы мақсаттағы қаражаттар
Материалдық ынталандыру қоры (240)....................  510
Өндiрiстiк және әлеуметтiк даму қоры (246).........     520
Активтердегi қор (250)................................  530
Басқа да қорлар (272).................................  533
Валюталық қаражат қоры (273)..........................  534
Бағалы қағаздардағы қор (274).........................  535

выплаты и прочих средств (213)             370
Расходы за счет прочих фондов (215)        372
Расходы за счет прочих фондов на
капитальные вложения (216)                 373
Расходы за счет валютных средств (220)     375
VIII. Убытки
Убытки (410)                               380
IХ. Затраты на капитальное строительство
Оборудование к установке (040)             390
Строительные материалы для капитального
строительства (041)                        400
Расчеты с поставщиками и
подрядчиками (150)                         410
Расходы по бюджету на капитальные
вложения (203)                             420
Расходы на капитальные вложения и
приобретение оборудования за счет
средств, получаемых от реализации
платных услуг (212)                        430
Баланс                                     440
Пассив                     | Код  | на начало |    на
|строки| отчетного |отчетную
|      |    года   |  дату
________________________________________|______|___________|____________
1                     |   2  |     3     |     4
________________________________________|______|___________|____________
I. Финансирование
Финансирование из бюджета на расходы
гос.учреждений и другие мероприятия
(230, 140)                                 450
Финансирование из бюджета на расходы
администратора респуб.бюдж.программ
за счет лимитов, выделенных другому
администратору респуб.бюдж.
программ (233, 141)                        451
Финансирование за счет других
бюджетов (232, 142)                        460
Средства родителей на содержание
детского учреждения (236)                  470
Прочие средства на содержание
госучреждений (238)                        480
Финансирование проектов из средств
внешних займов (239)                       481
Внутреннее кредитование (247)              482
Кредиты (248)                              490
Внешние займы (249)                        491
II. Фонды и средства целевого назначения
Фонд материального поощрения (240)         510
Фонд производственного и социального
развития (246)                             520
Фонд в активах (250)                       530
Прочие фонды (272)                         533
Фонд валютных средств (273)                534
Фонд в ценных бумагах (274)                535

Активтердiң тозуы (020) ..............................  540
Материалдық емес активтердiң тозуы (021)..............  541
Арзан құнды және тез тозатын заттардағы қор (260).....  550
III. Есеп айырысулар
Сыртқы заемдар есебiнен мiндеттемелер бойынша есеп
айырысу (151)..                                         551
Бюджет тақырыбы бойынша тәжiрибелi-конструкторлық
әзiрлеуге арналған тапсырмаларға бөлiп төлеу бойынша
есеп айырысулар (152) ................................ 552
Орындалған жұмыстар мен көрсетiлген қызметтер үшiн
тапсырыс берушілермен есеп айырысу (153)                553
Бекiтiлген қаржыландыру жоспарынан тыс кредит
берушiлермен есеп айырысу (154)                         554
Жұмыстар мен қызметтер үшін тапсыр. беруш.
аванстары бойынша есеп айырысулар (157)......           571
Бюджетке түсетiн түсiмдердiң тауарлық немесе заттай
бөлiгiне және оларды жұмсалуға байланысты операциялар
бойынша есеп айырысулар (158)......................     572
Әлеуметтiк салық жарнасы бойынша есеп айырысулар (159)  580
Есеп беруші тұлғалармен есеп айырысулар (160).......    581
Мiндеттi әлеуметтiк қамтамасыз ету бойынша есеп
айырысу (171).......                                    582
Төлемдердiң арнаулы түрлерi бойынша есеп
айырысулар (172)                                        590
Бюджетке төленетiн төлемдер бойынша есеп
айырысулар (173)                                        600
Депозиттiк сома бойынша есеп айырысулар (174)......     610
Демеушiлiк және қайырымдылық көмек қаражаты
сақтандыру төлемдері есебiнен жұмсал. шығындарға
қаражат есебінен есеп айырысулар (176)...               620
Депоненттермен есеп айырысу (177)................       630
Бекiтiлген қарж. жоспарының шегінде басқа кредит
берушiлермен есеп айырысу (178)....................     640
Жұмысшылармен және қызметшiлермен есеп айырысу (180)    650
Стипендиаттармен есеп айырысулар (181)................  660
Жұмысшылармен және қызметшiлермен қолма-қол ақшасыз
аудару бойынша есеп айырысулар (182-187)..............  670
Ақша айналымынан қолма-қол тиындарды алуға
байланысты есеп айырысулар (188).....                   671
Орындалған жұмыстар үшiн басқа да есеп
айырысулар (189).........                               680
Зейнетақылар мен жәрдемақыларды төлеу жөнiндегі есеп
айырысулар (191)...............                         681
Жеке тұлғаларға берiлетiн трансферттер бойынша есеп     682
айырысулар (193)...........
Жинақтаушы зейнетақы қорларына мiндеттi зейнетақы
жарналар бойынша есеп айырысулар (198)...............   683
IV. Өнiмдi сату және кiрiстер
Өндiрiстiк (оқу) шеберханаларының бұйымдарын сату (281) 690

Износ активов (020)                        540
Износ нематериальных активов (021)         541
Фонд в малоценных и быстроизнашивающихся
предметах (260)                            550
III. Расчеты
Расчеты по обязательствам за счет
внешних займов (151)                       551
Расчеты по частичной оплате заказов на
опытно-конструкторские разработки по
бюджетной тематике (152)                   552
Расчеты с заказчиками за выполненные
работы и оказанные услуги (153)            553
Расчеты с кредиторами сверх утвержденного
плана финансирования (154)                 554
Расчеты по авансам заказчиков за работы
и услуги (157)                             571
Расчеты по операциям, связанным с товарной
или натуральной частью поступлений
в бюджет и расходованием их (158)          572
Расчеты по взносам социального налога (159)580
Расчеты с подотчетными лицами (160)        581
Расчеты по обязательному социальному
обеспечению (171)                          582
Расчеты по специальным видам
платежей (172)                             590
Расчеты по платежам в бюджет (173)         600
Расчеты по депозитным суммам (174)         610
Расчеты по средствам, полученным на
расходы за счет спонсорской и
благотворительной помощи, страховой
выплаты (176)                              620
Расчеты с депонентами (177)                630
Расчеты с прочими кредиторами в пределах
утвержденного плана финансирования (178)   640
Расчеты с рабочими и служащими (180)       650
Расчеты со стипендиатами (181)             660
Расчеты с рабочими и служащими по
безналичным перечислениям (182-187)        670
Расчеты, связанные с изъятием наличных
тиынов из денежного обращения (188)        671
Другие расчеты за выполненные работы (189) 680
Расчеты по выплате пенсий и пособий (191)  681
Расчеты по трансфертам физическим
лицам (193)                                682
Расчеты по обязательным пенсионным
взносам в накопительные пенсионные фонды
(198)                                      683
IV. Реализация продукции и доходы
Реализация изделий производственных
(учебных) мастерских (280)                 690
Реализация продукции подсобных

Басқа да күрделі трансферттер    100   469
Халықаралық ұйымдарға және шет
мемлекеттердің үкіметтеріне
арналған күрделі трансферттер    101   471
Шетелдегі басқа да күрделі
трансферттер                     102   479
Мемлекеттік басқарудың басқа
деңгейлеріне кредиттер           103   511
Заңды тұлғаларға кредиттер       104   512
Жеке тұлғаларға кредиттер        105   514
Басқа да ішкі кредиттер          106   519
Әр түрлі сыртқы кредиттер        107   521
Халықаралық ұйымдардың акцияларын
сатып алу                        108   531
Шетел ұйымдарының басқа акцияларын
сатып алу                        109   539
Мемлекетті басқарудың басқа
деңгейлеріне борышты өтеу        110   611
Ішкі рынокта орналасқан мемле.
кеттік құнды қағаздар бойынша
қарызды өтеу                     111   612
Басқа да ішкі қарызды өтеу       112   619
Сыртқы қарызды өтеу              113   621
Бағалы қағаздардың ұйымдасқан
рыногында мемлекеттік эмиссиялық
бағалы қағаздарды сатып алу      114   711
Үкімет шешімі бойынша жүргізілетін
қорларға аударымдар              130          Х
Бюджет кірісіне енгізілді        140
Банк кредиттерін өтеу            150
Мемлекеттік мекеме есебінен
қабылданған нақты емес дебиторлық
берешекті                        160          Х
Есепті кезеңнің аяғындағы
қаражаттардың қалдығы - барлығы  170          Х
Оның ішінде ақшалай қаражаттардың
қалдығы                          171          Х
Бақылау сомасы                   980
____________________________________________________________________
Басшы ________ _______________ Бас бухгалтер _________ _____________
(қолы)   (аты-жөні)                      (қолы)    (аты-жөні)
_____ жылғы "___" __________
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2002 жылғы 5 шілдедегі
311 бұйрығына
N 6 қосымша
Валюталық қаражат қозғалысы туралы есеп
----------
Коды
__________
N 4-В нысан  ЕҚБС бойынша  О503047
Бюджеттiк бағдарламалардың әкiмшiсi _________ҚҰБС бойынша __________
Мемлекеттік мекеменiң атауы _____________________  __________
_________ жылдың ___________     Күні         __________
Мерзімділігі: жылдық, тоқсандық _____________ЕҚБС бойынша __________
Өлшем бiрлiгi ______________________________ ӨББЖ бойынша __________
Бақылау сомасы ________________________________________   __________
____________________________________________________________________                                          Жол   Ерек.    Валюталық
Көрсеткiштер                        коды  шелік.    қаражат
тер    ___________
коды       Жиыны  ____________________________________________________________________
1                               2     3           4
____________________________________________________________________
Жыл басындағы валюталық қаражаттың қалдығы      О10
оның iшiнде валюталық шоттағы қалдық            О11
Есептелгенi (түскенi)                           О20
Бағамдық айырмашылық                            О21
Айырбастау үшiн бюджет қаражатының түсiмi       О30
Барлығы                          О40
Жұмсалған - барлығы                             О50
оның ішінде:
Азық-түлiк сатып алу                            О61   131
Дәрi-дәрмектерді және өзге де медициналық
мақсаттағы құралдарды сатып алу                 О62   132
Заттық мүлiктер мен басқа нысандық және
арнайы нәрс. сатып алу, тiгу, жөндеу            О64   134
Ерекше жабдықтар мен материалдар сатып алу      О65   135
Елден тыс iссапарлар және қызметтiк жолдар      О67   137

Прочие капитальные трансферты            100        469
Капитальные трансферты международным
организациям и правительствам
иностранных государств                   101        471
Прочие капитальные трансферты
за границу                               102        479
Кредитование другим уровням
государственного управления              103        511
Кредиты юридическим лицам                104        512
Кредиты физическим лицам                 105        514
Прочие внутренние кредиты                106        519
Различные внешние кредиты                107        521
Приобретение акций международных
организаций                              108        531
Приобретение акций прочих
иностранных организаций                  109        539
Погашение долга другим уровням
государственного управления              110        611
Погашение долга по государственным
ценным бумагам, размещенным на
внутреннем рынке                         111        612
Погашение прочего внутреннего
долга                                    112        619
Погашение внешнего долга                 113        621
Приобретение государственных эмиссионных
ценных бумаг на организованном рынке
ценных бумаг                             114        711
Отчисления в фонды, производимые по
решениям Правительства                   130                   Х
Внесено в доход бюджета                  140
Погашение кредитов банка                 150
Списано нереальной для взыскания
дебиторской задолженности и недостач
материалов, принятых за счет
гос.учреждений                           160                   Х
Остаток средств на конец отчетного
периода - всего                          170                   Х
В том числе остаток денежных средств     171                   Х
Контрольная сумма                        980
Продолжение таблицы:
Утверждено по      |Фактическ.|Кассовые|
смете с            |расходы   |расходы |
начала года        |          |        |
___________________|__________|________|
5            |    6     |    7   |
Руководитель_____________________   Главный бухгалтер _________________
(подпись)(фамилия и.о.)               (подпись)(фамилия и.о.)
"___"______________г.
Приложение N 6
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 5 июля 2002 года N 311
Отчет о движении валютных средств
Код
____________
Форма N 4-В по ОКУД     0503047
____________
Администратор бюджетных программ _______________ по ОКПО  ____________
Наименование государственного учреждения_____________     ____________
на "___"_______________ г.        Дата     ____________
Периодичность: годовая, квартальная ___________ по ОКУД   ____________
Единица измерения: ____________________________ по СОЕИ   ____________
Контрольная сумма _____________________________           ____________
______________________________________________________________________
Показатели              |  Код  |  Код    | Валютные
|строки |специфики| средства
|       |         |_______________
|       |         | Всего
____________________________________|_______|_________|_______________
1                        |   2   |    3    |       4
____________________________________|_______|_________|_______________
Остаток валютных средств на
начало года                            010
в том числе остаток на валютном
счете                                  011
Начислено (поступило)                  020
Курсовая разница                       021
конвертации                            030
Всего                                  040
Израсходовано - всего                  050
в том числе:
Приобретение продуктов питания         061      131
Приобретение медикаментов и прочих
средств медицин.назначения             062      132
Приобретение, пошив и ремонт
предметов вещевого имущества и
другого форменного и специального
обмундирования                         064      134
Приобретение особого оборудования
и материалов                           065      135
Командировки и служебные разъезды
за пределы страны                      067      137

Активтер сатып алу                              103   411
Ғимараттар ж/е үй-жайлар сатып алу              104   412
бюджеттің кірісіне енгізілгені                  140
Басқа да аударымдар                             141
Есептік кезеңнің аяғына валюталық қаражаттың
қалдығы - барлығы                               170
оның iшiнде валюталық шоттағы қалдық            171
________________________________________________________________________________________________________________________________________
Басшы ________ _______________Бас бухгалтер _________ ______________
(қолы)    (аты-жөні)                   (қолы)    (аты-жөні)
_____ жылғы "___" __________
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2002 жылғы 5 шілдедегі
311 бұйрығына
N 7 қосымша
Демеушілік және қайырымдылық көмек қаражатынан
және сақтандыру төлемі сомасының қозғалысы туралы есеп
__________
Коды
__________
4-дк-нысан  ЕҚБС бойынша  __________
Бюджеттiк бағдарламалардың әкiмшiсi __________ҚҰБС бойынша__________
Мемлекеттік мекеменiң атауы _____________________         __________
_____ жылғы    Күні      __________
Мерзімділігі: жылдық, тоқсандық______________ ЕҚБС бойынша__________
Өлшем бiрлiгi________________________________ ӨББЖ бойынша__________
Бақылау сомасы ________________________________________   __________
____________________________________________________________________                               Демеушілік және   Сақтандыру
Атауы               Жол    қайырымдылық       төлемінің    Бар.
коды   көмек сомасы        сомасы      лығы ____________________________________________________________________
1                  2          3                 4        5
____________________________________________________________________
Жыл басындағы қаражаттың
қалдығы - барлығы        О10
Оның ішінде ақшалай
қаражаттардың қалдығы    О11
Ағымдағы жылдардың
түсімдері                О20
Жиыны                    О40
Шығыстар - барлығы       О50
Бюджеттің кірісіне
енгізілгені              140
Есептік кезеңнің аяғын.
дағы қаражаттардың қал.
дығы - барлығы           170
Оның ішінде ақшалай қара.
жаттардың қалдығы        171
____________________________________________________________________
Басшы ________ _______________Бас бухгалтер _________ ______________
(қолы)    (аты-жөні)                   (қолы)    (аты-жөні)
_____ жылғы "___" __________
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2002 жылғы 5 шілдедегі
N 311 бұйрығына
N 8 қосымша
Активтердің қозғалысы туралы
ЕСЕП
Коды
0503051
_______
N 5-нысан ЕҚБС бойынша |       |
|_______|
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі   _______ҚҰБС бойынша |_______|
|_______|
______жылғы_______________________        Күні |       |
|_______|
Мерзімділігі: жылдық _______________________ ЕҚБС бойынша |       |
Өлшем бірлігі ______________________________ ӨББЖ бойынша |       |
Бақылау сомасы___________________________________________ |_______|
I. Активтердің болуы
____________________________________________________________________
|                                  |Жол | Жыл  |Түс.|Кет.|Жыл аяғына
|                                  |коды|басына|кені|кені|
|         Көрсеткіштер             |    |      |    |    |(3-бағ. +
|                                  |    |      |    |    |4-бағ. -
|                                  |    |      |    |    |5-баған)
|__________________________________|____|______|____|____|__________

Приобретение активов                   103      411
Приобретение зданий и сооружений       104      412
Внесено в доход бюджета                140
Прочие перечисления                    141
Остаток валютных средств на
конец отчетного периода - всего        170
в том числе остаток на валютном счете  171
Руководитель __________________     Главный бухгалтер ___________________
(подпись) (фамилия и.о.)                   (подпись) (фамилия и.о.)
"___"___________200__г.
Приложение N 7
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 5 июля 2002 года N 311
Отчет о движении средств спонсорской
и благотворительной помощи и сумм страховой выплаты
Код
__________
Форма N 4-сп  по ОКУД  __________
Администратор бюджетных программ_________________по ОКПО  __________
Наименование государственного учреждения ________         __________
на 1_______г.           Дата __________
Периодичность: годовая, квартальная _____________по ОКУД  __________
Единица измерения _______________________________по СОЕИ  __________
Контрольная сумма ______________________________________  __________
Наименование            | Код  |Сумма спонсор.|Сумма    |Всего
|строки|и благотв. по-|страховой|
|      |мощи          |выплаты  |
____________________________________|______|______________|_________|______
1                   |  2   |       3      |    4    |  5
____________________________________|______|______________|_________|______
Остаток средств на начало
года - всего                           010
В том числе остаток денежных средств   011
Поступления текущего года              020
Итого                                  040
Расходы - всего                        050
Внесено в доход бюджета                140
Остаток средств на конец
отчетного периода - всего              170
В том числе остаток денежных средств   171
Руководитель __________________     Главный бухгалтер ___________________
(подпись) (фамилия и.о.)                   (подпись) (фамилия и.о.)
"___"___________200__г.
Приложение N 8
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 5 июля 2002 года N 311
Отчет
о движении активов
Коды
Форма N 5 по ОКУД         0503051
Администратор бюджетных программ _______________________по ОКПО     _______
Наименование государственного учреждения ______________________     _______
на 1____________ _______г.                   Дата      _______
Периодичность: годовая__________________________________по ОКУД     _______
Единица измерения_______________________________________по СОЕИ     _______
Контрольная сумма_________________________________________          _______
I. Наличие активов
| Код  |На начало|Поступило|Выбыло|На конец года
Показатели        |строки|года     |         |      |(гр3+гр4-гр5)
|      |         |         |      |
__________________________|______|_________|_________|______|______________

1                |  2 |     3    |     4    |     5
____________________________|____|__________|__________|___________
Білім, ғылым және басқа     |    |          |          |
мақсаттар үшін материалдар  |    |          |          |
(060)                       | 010|          |          |
|____|__________|__________|___________
олардың: темір-терсек және  |    |          |          |
қара металдардың қалдығы ...| 011|          |          |
|____|__________|__________|___________
метал сынықтары мен түсті   |    |          |          |
металдардың қалдықтары .....| 012|          |          |
|____|__________|__________|___________
* арнайы қордағы материалдар | 013|          |          |
|____|__________|__________|___________
Тамақ өнімдері (061) .......| 020|          |          |
|____|__________|__________|___________
Дәрі-дәрмектер және таңу    |    |          |          |
құралдары  (062) ...........| 030|          |          |
|____|__________|__________|___________
Шаруашылық материалдары және|    |          |          |
кеңсе құрал-жабдықтары (063)| 040|          |          |
|____|__________|__________|___________
Отын, жанар және жағар май  |    |          |          |
материалдары (064) .........| 050|          |          |
|____|__________|__________|___________
Жем және қоспа жемшөп (065) | 060|          |          |
|____|__________|__________|___________
Ыдыс (066) .................| 070|          |          |
|____|__________|__________|___________
Басқа да материалдар (067) .| 080|          |          |
|____|__________|__________|___________
Жолдағы материалдар (068) ..| 090|          |          |
|____|__________|__________|___________
Машиналар мен жабдықтарға   |    |          |          |
қосалқы бөлшектер (069) ....| 100|          |          |
|____|__________|__________|___________
Материалдар мен тамақ өнім. |    |          |          |
дерінің барлығы (060-069) ..| 110|          |          |           ____________________________|____|__________|__________|___________
Аз бағалы және тез тозатын  | 111|          |          |           заттар(070-073).............|    |          |          |           ____________________________|____|__________|__________|___________
II. Материалдық құндылықтар мен АТЗ-ның қозғалысы ____________________________________________________________________
|                        |Жол|Ма.|   |                 |Жол|Ма.|
|   Көрсеткіштері        |ко.|те.|АТЗ|  Көрсеткіште    |ко.|те.|АТЗ
|                        |ды |риал.  |                 |ды |риал.
|                        |   |дар|   |                 |   |дар|
|________________________|___|___|___|_________________|___|___|____
|            1           | 2 | 3 | 4 |     1           | 2 | 3 | 4
|________________________|___|___|___|_________________|___|___|____
|Есепті жылы түскені     |           |Есепті жылы шығар|
|барлығы ................|160        |ылғаны барлығы   |200
|      оның ішінде:      |           | оның ішінде:    |
|                        |           |                 |
|Сатып алынғаны:         |           |Меммекеменің мұқ.|
|Бюджет бойынша қаржылан.|           |таждығына жұмсал.|201
|дыру есебінен ..........|161        |заттар           |
|Ақылы қызметті іске     |           |Қайтарымсыз бер. |
|асырудан түскен қаражат.|162        |ілгені:          |
|тың есебінен            |           |                 |
|Демеушілік және қайырым.|163        |өз жүйесіндегі   |210
|дылық көмек қаражатының |           |меммекемелерге   |
|есебінен                |           |                 |
|сыртқы заемдар есебінен |164        |басқа ұйымдарға .|220
|гранттар есебінен       |165        |                 |
|басқа да көздерден      |166        |Сынудан және таб.|230
|Активтерден АТЗ-ға аудару167  Х     |иғи апаттардан   |
|Активтерден материал.   |           |есептен шығарыл. |
|дарға аудару            |168      Х |ғаны             |
|                        |           |Жетіспеуден және |
|АТЗ-дан материалдарға   |           |ұрланудан есептен|
|аудару                  |169      Х |шығарылғаны:     |
|                        |           |Меммекеме есебінен|240
|Қайтарымсыз қабылданғаны:           |Айыпты тұлғалардың|
|өз жүйесіндегі мем.     |170        |есебінен          |241
|мекемелерден            |           |Сатылғаны         |250
|басқа ұйымдардан        |171        |Олардан темір-тер.|
|                        |           |сек және қалдықтар:
|                        |           |қара металдар     |251
|Активтер мен АТЗ-ны     |           |түрлі-түсті метал.|252
|таратудан түскені       |180      Х |дар               |
|олардың темір-терсек    |           |АТЗ-дан материал. |253   Х
|және қалдықтары:        |181        |дарға аударылғаны |
|қара металдар           |           |                  |
|түрлі-түсті металдар    |182        |Басқалар          |260
|Артығын есепке алу      |190        |                  |
|Бақылау сомасы .........|980        |Бақылау сомасы ...|980
|________________________|___________|__________________|_______
Басқарушы ______ _______________Бас бухгалтер _____ ______________
(қолы) (тегі, аты-жөні)           (қолы)  (тегі,аты-жөні)
_____ жылғы "___" __________
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2002 жылғы 5 шілдедегі
N 311 бұйрығына
N 9 қосымша
7-нысан
Өкілдік шығындарға бөлінген қаражаттың
пайдаланылуы туралы
ЕСЕП
_________                                                             Коды
_________
Функционалдық топ ______________________________________  _________
Бюджеттік бағдарламалардың                                _________
әкімгері __________________________________  ҚҰБС бойынша _________
_________
Бағдарлама_______________________________________________ _________
Кіші бағдарлама                                           _________
_________ жылғы "___" ______   Күні         _________
Мемлекеттік мекеменің атауы _____________________________ _________
Мерзімділігі: жылдық, тоқсандық _____________ЕҚБС бойынша _________
Өлшем бiрлiгi ______________________________ ӨББЖ бойынша _________
__________________________________________________________________
р/р                         Смета бойынша  Кассалық  Пайдаланылма.
N    Шығындардың атауы     бекітілген     шығыстар  ған лимиттің
қалдығы
____________________________________________________________________
1            2                     3            4           5
____________________________________________________________________

1                 |   2  |    3    |    4   |      5
_________________________________|______|_________|________|_______________
Материалы для учебных, научных и
других целей(060)                  010
Из них: лом и отходы черных
металлов                   011
лом и отходы цветных
металлов                   012
*)материалы специального
запаса                     013
Продукты питания(061)              020
Медикаменты и перевязочные
средства(062)                      030
Хозяйственные материалы и канце-
лярские принадлежности((063)       040
Топливо, горючее и смазочные
материалы(064)                     050
Корма и фураж(065)                 060
Тара(066)                          070
Прочие материалы(067)              080
Материалы в пути(068)              090
Запасные части к машинам и
оборудованию(069)                  100
Всего материалов и продуктов
питания(060-069)                   110
Малоценные и быстроизнашивающиеся
предметы (070-073)                 111
II. Движение материальных ценностей и МБП
Показатели            | Код  |Материалы| МБП  |
|строки|         |      |
|      |         |      |
________________________________|______|_________|______|
1                  |   2  |    3    |   4  |
________________________________|______|_________|______|
Поступило в отчетном году-всего   160
в том числе:
Приобретено:
за счет финансирования по бюджету 161
за счет средств от реализации
платных услуг                     162
за счет средств спонсорской
и благотворительной помощи        163
за счет внешних займов            164
за счет грантов                   165
из прочих источников              166
Перевод в МБП из активов          167       х
Перевод в материалы из активов    168                х
Перевод в материалы из МБП        169                х
Принято безвозмездно:
от гос.учреждений своей системы   170
от сторонних организаций          171
Поступило от ликвидации активов
и МБП                             180
из них лом и отходы:
черных металлов                   181
цветных металлов                  182
Оприходовано излишков             190
Контрольная сумма                 980
Продолжение таблицы:
Показатели            | Код  |Материалы| МБП  |
|строки|         |      |
|      |         |      |
________________________________|______|_________|______|
1                  |   2  |    3    |   4  |
________________________________|______|_________|______|
Выбыло в отчетном году-всего      200
в том числе:
Израсходовано на нужды
гос.учреждения                    201
Передано безвозмездно:
гос.учреждениям своей системы     210
сторонним организациям            220
Списано от порчи и
стихийных бедствий                230
Списано от недостач и хищений:
за счет гос.учреждения            240
за счет виновных лиц              241
Реализовано                       250
из низ лом и отходы:
черных металлов                   251
цветных металлов                  252
Перевод из МБП в материалы        253       х
Прочие                            260
Контрольная сумма                 980
Руководитель __________________     Главный бухгалтер ___________________
(подпись) (фамилия и.о.)                   (подпись) (фамилия и.о.)
"___"___________200__г.
Приложение N 10
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 5 июля 2002 года N 311
Форма 7
Отчет об использовании средств,
выделенных на представительские расходы
Код
__________
Функциональная группа ____________________________          __________
Администратор бюджетных программ__________________ по ОКПО  __________
Программа ________________________________________          __________
Подпрограмма _____________________________________          __________
на "____"______________г.  Дата         __________
Наименование государственного учреждения__________          __________
Периодичность: годовая, квартальная ______________ по ОКУД  __________
Единица измерения ________________________________ по СОЕИ  __________
N  |   Наименование затрат    |Утверждено| Кассовые |   Остаток
п/п|                          | по смете |  расходы |неиспользованного
|                          |          |          |   лимита
___|__________________________|__________|__________|__________________
1 |            2             |    3     |     4    |       5
___|__________________________|__________|__________|__________________

1. Қазақстан Республикасы Үкіметінің
шешімдерімен көзделген жағдайларда
іс-шараларға қатысу үшін Қазақстан
Республикасына шақырылған тұлға.
ларды тағайындалған пунктіне
дейінгі тұру ж/е көліктік
шығындарын төлеу
2. Ресми түскі астар, кешкi астар,
кофе-брейктер, фуршеттер
3. Ресми қабылдаулар жүргізген
кездегі музыкалық сүйемелдеу
4. Естелік сыйлықтарын, кәдесыйларды
сатып алу
5. Автокөлiктiк қызмет көрсетулер
6. Аудармашылар қызметiн төлеу
7. Залды жалдау
8. Қазақстан Республикасының
Сыртқы істер министрлiгi
рұқсат еткен
басқа да шығындар
9. ....................
10. ...................
11. ...................      ____________________________________________________________________
Барлығы
____________________________________________________________________
Анықтама:
Бөлінген лимиті
____________________________________________________________
____________________________________________________________
Басшы _______ ________________Бас бухгалтер _______  ______________
(қолы)    (аты-жөнi)                 (қолы)   (аты-жөнi)
______ж. "___" _________
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2002 жылғы 5 шілдедегі
N 311 бұйрығына
N 9 қосымша
11 қосымша
N 8-вп нысан
Зейнетақыларды, мемлекеттiк әлеуметтік
жәрдемақыларды, арнайы мемлекеттiк жәрдемақыларды және
жерлеуге арналған жәрдемақыларды төлеу туралы
ЕСЕП
________
Коды
________
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi____________ ҚҰБС бойынша  ________
200___ жылғы_____________         Күні          ________
Мерзімділігі: ______________________________ ЕҚБС бойынша  ________
(жылдық, тоқсандық)                    ________
Өлшем бiрлiгi: ____ теңге __________________ ӨББЖ бойынша  ________
____________________________________________________________________
N                              Бөлін.  Бюджет Бюджет қаражат.ауд.
р/р   Көрсеткiштер              ген     қара.  және есептелінген
лимит.  жаты.        сомалар
тер     ның    __________________
ГЦВП   Банкке   Алушының
есеп    төлем    дербес
шотына тапсыры.  шотына
түсуі   сына     есепке
аударыл. алын.
ғаны     ғаны ____________________________________________________________________
1          2                     3      4         5         6
____________________________________________________________________
1. Жыл басындағы бюджет қаражаты.
ның қалдығы                   Х                           Х
2. Барлығы:
оның iшiнде:
Зейнетақылар:
Жалпы мемлекеттiк әлеуметтiк
жәрдемақы:
- мүгедектiгi бойынша
- асыраушысынан айырылған
жағдайда
- жасы бойынша
Жерлеуге арналған жәрдемақы:
- зейнеткерлердi, ҰОС қатысу.
шылары мен мүгедектерiн жерлеу.
ге жәрдемақылар
- мемлекеттiк әлеуметтік жәрдем.
ақыларды алушыларды жерлеуге
жәрдемақылар
Арнайы мемлекеттiк жәрдемақылар:
- ҰОС мүгедектері
- ҰОС қатысушыларына
теңестiрiлг. адамдар
- ҰОС мүгедектерiне
теңестiрiлген адамдар
- ҰОС қатысушыларына теңес.
тірілген адамдар
- ҰОС қаза болған жауынгерлер.
дің жесірлері
- ҰОС қаза болған мүгедектердің
әйелдері (ерлері)
- Совет Одағының батырлары,
Социалистік еңбек ерлері,
Даңқ ордендерінің,
еңбек даңқының иегерлері
- қайтыс болған әскери қызметші.
лердің отбасылары
iшкi iстер органы қызметкер.
лерінің және ЧАЭС апатының
салдарынан қайтыс болған
тұлғалардың (қайтыс болған,
із түзсіз жоғалған)
- ҰОС жылдарындағы белсенді
еңбегi мен адал әскери қызметi
үшiн КСРО ордендері және
медальдарымен марапатталған
адамдар
- ЧАЭС апатының зардаптарын жоюға
қатысушылар Қазақстан Республи.
касына жер аударылғандар, жер
аударылған күні анасының құрса.
ғында болған балаларды қоса
есептегенде

1.  Оплата проживания
и транспортных затрат до
пункта назначения лиц,
приглашаемых в Республику
Казахстан для участия в
мероприятиях, в случаях,
предусмотренных решениями
Правительства Республики
Казахстан
2.  Официальные обеды, ужины,
кофе-брейки, фуршеты
3.  Музыкальное сопровождение
при проведении официальных
приемов
4.  Приобретение сувениров,
памятных подарков
5.  Автотранспортное
обслуживание
6.  Оплата услуг переводчика
7.  Аренда зала
8.  Иные расходы, разрешенные
Министерством иностранных
дел Республики Казахстан
9.  .................
10.  .................
_________________________________________________________________________
Всего
_________________________________________________________________________
Справочно:
Выделено лимита
______________________________________________________
______________________________________________________
11.  .................
Руководитель __________________     Главный бухгалтер ___________________
(подпись) (фамилия и.о.)                   (подпись) (фамилия и.о.)
"___"______________г.
Приложение N 11
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 5 июля 2002 года N 311
Форма N 8-вп
Отчет
о выплате пенсии, государственных социальных пособий,
специальных государственных пособий и пособий на погребение
Код
Администратор бюджетных программ _____________________  по ОКПО _________
на _________200__г.              Дата    _________
Периодичность: _______________________________________  по ОКУД _________
(годовая, квартальная)
Единица измерения:                тенге
_____________________________________  по СОЕИ _________
N |     Показатели         |Выделено|Поступле| Суммы, перечисленных и
п/п|                        | лимитов|ние бюд-| зачисленных бюдж.средств
|                        |        |жетных  |__________________________
|                        |        |средств | Перечислено | Зачислено
|                        |        |на расч.|платеж.поруч.| на лицевой
|                        |        |счет    |   в банк    | счет
|                        |        | ГЦВП   |             | получателя
___|________________________|________|________|_____________|____________
1 |         2              |   3    |   4    |      5      |     6
___|________________________|________|________|_____________|____________
1. Остаток бюджетных
средств на начало года      х                                 х
2. Всего:
из них на:
Пенсии:
Общие государственные
социальные пособия:
- по инвалидности
- по случаю потери
кормильца
- по возрасту
Пособия на погребение:
- пособие на погребение
пенсионеров, участников
и инвалидов ВОВ
- пособие на погребение
получателей
государственных
социальных пособий
Специальные
государственные пособия:
- инвалидам ВОВ
- участникам ВОВ
- лицам, приравненным к
инвалидам ВОВ
- лицам, приравненным к
участникам ВОВ
- вдовы воинов погибших
в ВОВ
- женам (мужьям) умерших
инвалидов ВОВ
- Герои Советского союза,
Герои Соц.труда,
кавалеры орденов Славы,
Трудовой славы
- семьи погибших (умерших,
пропавших без вести)
военнослужащих,
сотрудников органов
внутренних дел и лиц,
погибших при ликвидации
последствий катастрофы
на ЧАЭС
- лицам, награжденным
орденами и медалями СССР
за самоотверженный труд
и безупречную воинскую
службу в тылу в годы ВОВ
- участники ликвидации
последствий катастрофы на
ЧАЭС, эвакуированных из
зон отчуждения и отселения
в Республику Казахстан,
включая детей, которые на
день эвакуации находились
во внутриутробном
состоянии

- 1, 2 топ мүгедектерi
- 3 топ мүгедектерi
- 16 жасқа дейiнгi мүгедек балалар
"Алтын алқа", "Күміс алқа" алқалары.
мен марапатталған немесе бұрын
"Батыр ана" атағын алған және
"Ана даңқы" орденімен марапатталған
аналар
- төрт және одан көп бірге тұратын
кәмелетке толмаған балалары бар көп
балалы отбасылар
- мүгедектігі бар немесе зейнеткер
болып табылатын саяси репрессиядан
зардап шеккен
саяси репрессия құрбандары
- Қазақстан Республикасы алдындағы
ерекше еңбектері үшін зейнетақы
тағайындалған тұлғалар
...................................
Жерасты жұмыстарында жұмыс істейтін
тұлғаларға мем.арн.жәр.
...................................
Қайтарылған зейнетақы мен жәрдем.
бюджетке аударылған
Зейнетақы, жәрдемақы төлеудi ұйымдас.
тыру жөніндегі банк қызметтерi
Басқа да шығындар
...................................
3  Есептiк кезең аяғындағы бюджет
қаражатының қалдығы                  Х                         Х
____________________________________________________________________
Басшы _______ ________________
(қолы)    (аты-жөнi)
МО
Бас бухгалтер _______  ______________
(қолы)   (аты-жөнi)
200__ жылғы "___" _________
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2002 жылғы 5 шілдедегі
N 311 бұйрығына
N 12 қосымша
Сыртқы займдар бойынша есеп
_________  Коды
N 16 нысан ЕҚБС бойынша     _________
_________
Функционалдық топ ________________________________________ _________
Мемлекеттік мекеме ___________________________ҚҰБС бойынша _________
Инвестициялық жобаны іске асыратын                         _________
ұйым _______________________________________________       _________
____________________________________________________ Күні  _________
Бағдарлама________________________________________________ _________
Кіші бағдарлама___________________________________________ _________
Мерзімділігі: жылдық, тоқсандық ______________ЕҚБС бойынша _________
Өлшем бiрлiгi мың теңге _____________________ ӨББЖ бойынша _________
Бақылау сомасы ____________________________________        _________
_________________________________________________________________
Кірістер     Сомасы
Атауы                 Займа Жол  немесе_______________________
нө.  коды ерек.  Барлығы арнайы оффшор.
мірі      шелік  (6бағ.+   шот   төлем.
коды    7бағ)    бой.   дер
ынша
____________________________________________________________________
1                     2     3       4       5        6     7
____________________________________________________________________
Жыл басындағы ақшалай қара.
жат қалдығы                       О10                             Х
Жыл басынан түскені - барлығы     О40    Х
оның ішінде (донордан)
- АДБ                                 О41
- ХҚДБ                                О42
- ЕҚДБ                                О43
-                                     О44
- ОЕСФ                                О45
-                                     О46
- С.Ж.                                О47
-                                     О48
-                                     О49
Жыл басынан жұмсалғаны
- барлығы                             О50    Х
оның ішінде (ерекшеліктер
бойынша)
Негізгі жалақы                           О51   111
Қосымша ақшалай төлемдер                 О52   112
Өтемақы төлемдері                        О53   113
Ішкі істер органдары қызметкерлерінің    О54   114
әскери қызметкердің жинақтаушы
зейнетақы қорларына міндетті
зейнетақы қорларына жарналары
Әлеуметтік салық                         О55   121
Автокөлік құралдары иелерінің
азаматтық-құқықтық жауапкершілі.         О56   125
гін міндетті сақтандыру төлемі
Мемлекеттік мекемелер қызметкер.
лерінің мемлекеттік міндетті жеке
сақтандыру төлемдері                     О57   126
Азық-түлік сатып алу                     О58   131
Дәрі-дәрмектер және басқа мед.
тағайындаудағы құралдар сатып алу        О59   132
Заттай мүлік керек-жарақтарын және
басқа арнайы киім-кешектерін
сатып алу, тігу және жөндеу              О60   134
Ерекше жабдықтар мен материалдар
сатып алу                                О61   135
Ел ішіндегі іссапарлар мен
қызметтік сапарлар                       О62   136
Елден тыс іссапарлар мен
қызметтік сапарлар                       О63   137
Үй-жайларға жалгерлік төлем              О64   138
Басқа да тауарларды сатып алу            О65   139
Коммуналдық қызметтерге ақы төлеу        О66   141
Байланыс қызметіне ақы төлеу             О67   142
Көліктік қызметтерге ақы төлеу           О68   143
Электр энергиясына ақы төлеу             О69   144
Жылуға ақы төлеу                         О70   145
Ғимараттарды, үй-жайлар,
жабдықтарды және негізгі құрал-
жабдықтарды ұстау, қызмет көрсету,
ағымдағы жөндеу                          О71   146
Басқа да қызметтер мен жұмыстар          О72   149
Жалп. бірд. мінд. орта білім
қорының шығындары                        О73   153
Атқарушы құжаттардың орындалуы           О74   155
Ерекше шығындар                          О75   157
Өзге де ағымдағы шығынтар                О76   159
Ішкі заемдар бойынша сыйақы
(мүдде) төлемдері                        О77   211
Жергілікті атқарушы органдары
республикалық бюджеттен алған заемдар
бойынша сыйақы (мүдде) төлемдері         О78   212
Сыртқы заемдар бойынша сыйақы (мүдде)
төлемдері                                О79   221
Заңды тұлғ. олардың шығындарды жабуға    О80   311
арн. ағымдағы трансферт.
Жеке тұлғалардың міндетті әлеуметтік
трансферттері                            О81   312
Заңды тұлғалардың мақсаттық ағымдағы
трансферттері қамтамасыз ету             О82   331
Жеке тұлғаларға арналған трансферттер    О83   332
Зейнетақылар                             О84   333
Степендиялар                             О85   334
Субвенциялар                             О86   341
Бюджеттік алулар                         О87   342
Мем. басқарудың басқа деңгей.
лерінің ағымдағы басқа трансферттер      О88   349
Шетел ұйымд. ағымдағы трансферттер       О89   351
Әртүрлі басқа да ағымдағы трансферттер   О90   369
Активтерді сатып алу                     О91   411
Ғимараттар мен үй-жайларды сатып алу     О92   412
Ғимараттар мен үй-жайларды салу          О93   421
Жолдар салу                              О94   422
Ғимараттарды, үй-жайларды күрделi жөндеу О95   431
Жолдарды күрделі жөндеу                  О96   432
Жерді сатып алу                          О97   451
Материалдық емес активтерді              О98   452
сатып алу
Заңды тұлғаларға күрделі трансферттер    О99   461
Мемлекеттiк басқарудың басқа

- инвалиды 1, 2 группы
- инвалиды 3 группы
- дети-инвалиды до
16 лет
- многодетные матери,
награжденные подвесками
"Алтын алка", "Кумис алка"
или получившие ранее
звание "Мать-героиня" и
награжденные орденом
"Материнская слава"
- многодетные семьи,
имеющие четырех и более
совместно проживающих
несовершеннолетних
детей
- жертвы политических
репресий, лица,
пострадавшие от поли-
тических репресий, имеющие
инвалидность или
являющиеся пенсионерами
- лица, которым назначены
пенсии за особые
заслуги перед Республикой
Казахстан
Гос.спец.пособ.лицам,
работающим на подзем.
работах
Перечислено в бюджет возврат
пенсий и пособий
Услуги банка по организации
выплаты пенсий, пособий
Прочие расходы
3  Остаток бюджетных
средств на конец отчетного
периода                      х                               х
Руководитель __________________   ______________________
(подпись)            (фамилия и.о.)
МП
Главный бухгалтер _____________   ______________________
(подпись)         (фамилия и.о.)
"___"___________200__г.
Приложение N 12
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 5 июля 2002 года N 311
Отчет по внешним займам
Код
_____________
Форма N 16 по ОКУД  _____________
Функциональная группа _________________________          _____________
Государственное учреждение_____________________ по ОКПО  _____________
Организация, реализующая
инвестиционный проект _________________________          _____________
_______________________________________________  Дата    _____________
Программа _____________________________________          _____________
Подпрограмма __________________________________          _____________
Периодичность: годовая, квартальная ___________  по ОКУД _____________
Единица измерения тыс.тенге ___________________  по СОЕИ _____________
Контрольная сумма
Наименование           |Номер|Код  |  Код |     Сумма
|займа|стро-|дохода| _______________________
|     | ки  | или  |Всего |по спец.|оффшор.
|     |     |специ-|(гр.6+| счету  |плате-
|     |     | фики |гр.7) |        | жи
_______________________________|_____|_____|______|______|________|________
1                |  2  |  3  |   4  |   5  |    6   |   7
_______________________________|_____|_____|______|______|________|________
Остаток денежных средств на
начало года                            010                          Х
Поступило с начала года - всего        040   Х
в том числе (от донора)
- АБР                                  041
- МБРР                                 042
- ЕБРР                                 043
-                                      044
- ОЕСФ                                 045
-                                      046
- С.Ж.                                 047
-                                      048
-                                      049
Израсходовано с начала года - всего    050   Х
в том числе (по спецификам)
Основная заработная плата              051   111
Дополнительные денежные выплаты        052   112
Компенсационные выплаты                053   113
Обязательные пенсионные взносы
военнослужащих, сотрудников
органов внутренних дел в
накопительные пенсионные фонды         054   114
Социальный налог                       055   121
Взносы на обязательное страхование
гражданско-правовой
ответственности владельцев
автотранспортных средств               056   125
Взносы на государственное
обязательное личное страхование
работников государственных учреждений  057   126
Приобретение продуктов питания         058   131
Приобретение медикаментов и пр.
средств мед. назначения                059   132
Приобретение, пошив и ремонт предметов
вещевого имущества и другого формен-
ного и специального обмундирования     060   134
Приобретение особого оборудования
и материалов                           061   135
Командировки и служебные разъезды
внутри страны                          062   136
Командировки и служебные разъезды
за пределы страны                      063   137
Оплата аренды помещений                064   138
Приобретение прочих товаров            065   139
Оплата коммунальных услуг              066   141
Оплата услуг связи                     067   142
Оплата транспортных услуг              068   143
Оплата за электроэнергию               069   144
Оплата за отопление                    070   145
Содержание, обслуживание, текущий
ремонт зданий, помещений, оборудования
и других основных средств              071   146
Прочие услуги                          072   149
Затраты Фонда всеобщего обязат.
среднего образования                   073   153
Исполнение исполнительных документов   074   155
Особые затраты                         075   157
Прочие текущие затраты                 076   159
Выплаты вознагражд.(интересов)
по внутренним займам                   077   211
Выплаты вознагр. (интересов)
по займам, полученным из
республиканского бюджета местными
исполнительными органами               078   212
Выплаты вознаграждений (интересов) по
внешним займам                         079   221
Текущие трансферты юридическим лицам
на покрытие их убытков                 080   311
Трансферты физическим лицам на
обязательное социальное
Целевые текущие трансферты
юридическим лицам                      081   312
обеспечение                            082   331
Трансферты физическим лицам            083   332
Пенсии                                 084   333
Стипендии                              085   334
Субвенции                              086   341
Бюджетные изъятия                      087   342
Прочие текущие трансферты другим
уровням гос.управления                 088   349
Текущие трансферты организациям
за границу                             089   351
Различные прочие текущие трансферты    090   369
Приобретение активов                   091   411
Приобретение зданий и сооружений       092   412
Строительство зданий и сооружений      093   421
Строительство дорог                    094   422
Капитальный ремонт зданий,
сооружений                             095   431
Капитальный ремонт дорог               096   432
Приобретение земли                     097   451
Приобретение нематериальных активов    098   452
Капитальные трансферты юридическим
лицам                                  099   461
Капитальные трансферты другим уровням

деңгейлеріне күрделі трансферттер        100   464
Өзге де күрделi трансферттер             101   469
Халықаралық ұйымдарға және шет мемлекет.
тердің үкiметтеріне арналған күрделі
трансферттер                             102   471
Шетелге өзге де күрделі трансферттер     103   479
Мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлері.
нің кредиттері                           104   511
Заңды тұлғаларға кредитттер              105   512
Жеке тұлғаларға кредиттер                106   514
Басқа да ішкі кредиттер                  107   519
Әр түрлі сыртқы кредиттер                108   521
Халықаралық ұйымдардың акцияларын
сатып алу                                109   531
Мемлекеттік бағалы қағаздар бойынша
борышты өтеу                             110   539
Басқа да шетел ұйымдарының акцияларын
сатып алу                                111   611
Мем. басқарудың ішкі рыногына орналасқан
басқа деңгейлердің бойынша борышты өтеуі 112   612
Басқа да ішкі борышты өтеу               113   619
Сыртқы борышты өтеу                      114   621
Бағалы қағаздардың ұйымдасқан рыногында
мемлекеттік эмиссиялық бағалы қағаздар   115   711
сатып алу
Есепті кезеңнің аяғында арнайы шоттағы
ақшалай қаражаттың қалдығы               170                       Х
оның ішінде - валюталық шотта
(курс бойынша)                           171                       Х
теңгелік арнайы шотта                    172                       Х
____________________________________________________________________
Басшы _______ ________________
(қолы)    (аты-жөнi)
Бас бухгалтер _______  ______________
(қолы)     (аты-жөнi)
200__ жылғы "___" _________
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2002 жылғы 5 шілдедегі
N 311 бұйрығына
N 13 қосымша
3-нысан
Республикалық бюджеттік бағдарламалар әкімшілерінің
200_ жылғы  ________ бастап ________ қоса алғандағы кезең үшін қаражатты жұмсауы туралы ақпарат
______________Қазынашылық комитетінің төрайымы ______ ____________
(Республикалық                              (қолы) (тегі, аты-жөні)
бюджеттік
бағдарламалар
әкімшісінің                                       Күні______________
аты), коды                                      Уақыты_____________
Өлшем бірлігі: мың теңге
____________________________________________________________________
Функционалдық топ        Қаржыланд.Есепті кезеңге Рұқсат етілгені
Бағдарлама             _________ арналған қаржы.   барлығы
Кіші бағдарлама Атауы бір жылға ландырудың     _________________
Ерекшелік         арналған  жиынтық жоспары Рұқ. Мақсат.Бар.
жиынтық   _______________ сат  сыз    лығы
жоспары   міндет. төлемд. етіл.пайд. (9+                                      б/ша     б/ша   гені  үшін   10)
қайта.
рып
алу
____________________________________________________________________
1 2 3   4           5      6         7         8      9    10    11 ____________________________________________________________________
Кіші бағдарлама
бойынша жиыны
Бағдарлама
бойынша жиыны
Республикалық
бюджеттік
бағдарламалар.
дың әкімшісі
бойынша жиыны
____________________________________________________________________
Бюджет жөніндегі бухгалтерлік есеп
және есептілік басқармасының бастығы _________ _______________
(қолы)  (тегі, аты-жөні)
Жауапты атқарушы ________     _______________
(қолы)     (тегі, аты-жөні)
таблицаның жалғасы
________________________________
Кассалық  Орындалм.   Төлемдер
атқару   рұқсатт.   б/ша қарж.
қалдығы      жосп.
(9-12)      қалдығы
(8-12)
________________________________
12        13          14
________________________________
________________________________
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2002 жылғы 5 шілдедегі
N 311 бұйрығына
N 14 қосымша
Республикалық бюджеттің есебінен ұсталатын мемлекеттік
мекемелерді қаржыландыру жоспарының орындалу балансының
есеп айырысу баптары жөніндегі дебиторлық берешектің
жай-күйі туралы
ТАЛДАМАЛЫ ДЕРЕКТЕР
200__ жылғы 1___________ арналған
Республикалық бюджет бағдарламаларының әкімшісі
________________________________________________
(кодты көрсете отырып, атауы)
Мемлекеттiк мекеменiң атауы__________________________________
Өлшем бiрлiгi________________________________________________
_____________________________________________________________
Жол              Бухгалтерлік есеп бойынша
Көрсеткiштер           N                   субшоттардың атауы
атауы                  ______________________________________
150 151 152 153 157 159 160 171 172 173
____________________________________________________________________
1               2   3   4   5   6   7   8   9  10   11  12 ____________________________________________________________________
Сыртқы займдар бойынша арнайы  100
шот жөнiндегi операцияларды
қоса алғанда жергілікті
бюджет қаражаты есебiнен -
барлығы (101+102):
Оның iшiнде:
Былтырғы жылғы берешек         101
Ағымды жылдың берешегi         102
Республикалық бюджеттен     200
алынған лимиттер есебiнен
Барлығы:
оның ішiнде:
Былтырғы жылдың берешегі    201
Ағымдағы жылдың берешегi    202
Ақылы қызметтер көрсету        300
қаражат есебінен - барлығы:
Демеушілік және қайырымдылық   400
көмектен алынған қаражаттың
есебiнен, сақтандыру өтемінен
- барлығы:
Валюталық есеп, есепайырысу    500
шоты бойынша операциялар
есебiнен - барлығы:
............есебiнен - барлығы 600
Қарж. жоспарын орын. балансы   700
бойынша жиыны барлығы
(100+200+300+400+500+600):
оның iшiнде - мерзімi өткен    701
қуыну берешегi
____________________________________________________________________
Басшы _______  ______________  Бас бухгалтер _______ _______________
(қолы)      (аты-жөні)                  (қолы)     (аты-жөнi)
Күні 200_ ж."___"__________
таблицаның жалғасы
____________________________________
Бухгалтерлік есеп бойынша   Дебитор
субшоттардың атауы        береш
____________________________барлығы
178 179  188  191 198  199
_____________________________________
13   14   15  16  17   18     19
_____________________________________
______________________________________
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2002 жылғы 5 шілдедегі
N 311 бұйрығына
N 15 қосымша
Жергілікті бюджеттің есебінен ұсталатын мемлекеттік
мекемелерді қаржыландыру жоспарының орындалу балансының есеп
айырысы баптары жөніндегі дебиторлық берешектің
жай-күйі туралы
ТАЛДАМАЛЫ ДЕРЕКТЕР
200__ жылғы 1___________ арналған
Жергілікті бюджеттiк бағдарламаларының әкімшісі
________________________________________________
(кодты көрсете отырып, атауы)
Мемлекеттiк мекеменiң атауы____________________________________
Өлшем бiрлiгi________________________________________________
____________________________________________________________________
Жол        Бухгалтерлік есеп бойынша
Көрсеткiштер       N            субесептердің атауы
атауы              _____________________________________
150 151 152 153 157 159 160 171 172 173
____________________________________________________________________
1                  2   3   4   5   6   7   8   9  10   11 12
____________________________________________________________________
Сыртқы заемдар бойынша арнайы  100
шот жөнiндегi операцияларды
қоса алғанда жергілікті
бюджет қаражаты есебiнен -
барлығы (101+102):
Оның iшiнде:                   101
Былтырғы жылғы берешек
Ағымды жылдың берешегi         102
Жергілікті бюджеттен        200
алынған лимиттер есебiнен
Барлығы:
оның ішiнде:                201
Былтырғы жылдың берешегі    202
Ағымдағы жылдың берешегi
Ақылы қызмет көрсету           300
қаражат есебінен - барлығы:
Демеушілік және қайырымдылық   400
көмектен алынған қаражаттың
есебiнен, сақтандыру өтемінен
- барлығы:
Валюталық есеп, есепайырысу    500
шоты бойынша операциялар
есебiнен - барлығы:
............есебiнен - барлығы 600
Қарж. жоспарын орын. балансы   700
бойынша жиыны
барлығы(100+200+300+400+500+600):
оның iшiнде - мерзімi өткен    701
қуыну берешегi
____________________________________________________________________
Басшы _______  _______________  Бас бухгалтер_______ _______________
(қолы)      (аты-жөні)                  (қолы)     (аты-жөнi)
Күні 200_ ж."___"__________
таблицаның жалғасы
_________________________________________________
Бухгалтерлік есеп бойынша               Дебитор
субесептердің атауы                    береш
________________________________________барлығы
175  178   179  188  191  192  198  199
_________________________________________________
13   14    15    16   17   18   19   20    21
_________________________________________________
_________________________________________________

гос.управления                         100   464
Прочие капитальные трансферты          101   469
Капитальные трансферты международным
организациям и правительствам
иностранных государств                 102   471
Прочие капитальные трансферты за
границу                                103   479
Кредиты другим уровням
государственного управления            104   511
Кредиты юридическим лицам              105   512
Кредиты физическим лицам               106   514
Прочие внутренние кредиты              107   519
Различные внешние кредиты              108   521
Приобретение акций международных
организаций                            109   531
Погашение долга по государственным
ценным бумагам,
Приобретение акций прочих
иностранных организаций                110   539
Погашение долга другим уровням
государственного управления            111   611
размещенным на внутреннем рынке        112   612
Погашение прочего внутреннего долга    113   619
Погашение внешнего долга               114   621
Приобретение государственных
эмиссионных ценных бумаг на
организованном рынке ценных бумаг      115   711
Остаток денежных средств на
спецсчете на конец отчетного периода   170                          Х
в том числе - на валютном счете
(по курсу)                             171                          Х
- на тенговом специальном
счете                    172                          Х
Руководитель __________ _______________
(подпись)  (фамилия и.о.)
Главный бухгалтер __________  _______________
(подпись)   (фамилия и.о.)
"___"_____________200___г.
Приложение N 13
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 5 июля 2002 года N 311
Форма 3
Информация
о расходовании средств администраторами
республиканских бюджетных программ
за период с _________ по ________200 _ г.
___________________________  Председатель Комитета казначейства __________
(наименование администратора                                   (подпись)
республиканских бюджетных                      _________________________
программ), код                            (фамилия, имя, отчество)
Дата _______________________
Время ______________________
Единица измерения: тыс.тенге
Функциональная               |               |Сводный   |Сводный план фи-
группа                     |  Наименование |план фи-  |нансирования на
|Программа            |               |нансирова-|отчетный период
|    |Подпрограмма    |               |ния на год|__________________
|    |      |Специфика|               |          |по обя- |по плате-
|    |      |         |               |          |зат-м   |жам
_______|____|______|_________|_______________|__________|________|_________
1   |  2 |   3  |    4    |      5        |     6    |    7   |    8
_______|____|______|_________|_______________|__________|________|_________
Итого по
подпрограмме
Итого по
программе
Итого по
администратору
республиканских
бюджетных
программ
Продолжение таблицы
Разрешено всего           | Кассовое | Остаток  | Остаток плана
_____________________________________|исполнение| неиспол. |    фин-я по
Разрешено    | Отзывы за |  Всего   |          |разрешений|    платежам
| нецелевое |  (9+10)  |          | (9-12)   |     (8-12)
| использов.|          |          |          |
______________|___________|__________|__________|__________|_______________
9       |     10    |   11     |    12    |    13    |      14
Начальник Управления бухгалтерского
учета и отчетности по бюджету  __________ ______________
(подпись)  (Фамилия и.о.)
Ответственный исполнитель _____________ __________________
(подпись)    (Фамилия и.о.)
Приложение N 14
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 5 июля 2002 года N 311
Аналитические данные
о состоянии дебиторской задолженности по расчетным статьям
баланса исполнения плана финансирования государственных учреждений,
содержащихся за счет республиканского бюджета
на 1 _____________ 200__года
Администратор республиканских бюджетных программ _______________________
(наименование с указанием кода)
Наименование государственного учреждения _______________________________
Единица измерения ______________________________________________________
Наименование показателей  |  N   |    Наименование субсчетов по
|строки|       бухгалтерскому учету
|      |___________________________________
|      |150|151|152|153|157|159|160|171|172
_____________________________|______|___|___|___|___|___|___|___|___|___
1               |   2  | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10| 11
_____________________________|______|___|___|___|___|___|___|___|___|___
За счет средств                 100
республиканского бюджета,
включая операции по
специальному счету по
внешним займам,- всего (101+
102):
в том числе
Задолженность прошлых лет       101
Задолженность текущего года     102
За счет лимитов, полученных
из местных бюджетов - всего:    200
в том числе:
- задолженность прошлых лет    201
- задолженность текущего года  202
За счет средств от оказания
платных услуг - всего:          300
За счет средств, полученных
от спонсорской и
благотворительной помощи,
страховой выплаты - всего:      400
За счет операций по валютному
счету, расчетному счету -
всего:                          500
За счет _____________ - всего:  600
Итого по балансу исполнения
плана финансирования всего      700
(100+200+300+400+500+600):
в том числе - задолженность с
истекшим сроком исковой
давности                        701
продолжение таблицы
Наименование субсчетов по |Всего  |
бухгалтерскому учету    |дебит. |
____________________________|задолж.|
|173|178|179|188|191|198|199|       |
|___|___|___|___|___|___|___|_______|
|12 | 13| 14| 15| 16| 17| 18|  19   |
Руководитель __________________     Главный бухгалтер ___________________
(подпись) (фамилия и.о.)                   (подпись) (фамилия и.о.)
"___"___________200__г.
Приложение N 15
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 5 июля 2002 года N 311
Аналитические данные
о состоянии дебиторской задолженности по расчетным статьям
баланса исполнения плана финансирования государственных учреждений,
содержащихся за счет местных бюджетов
на 1 _____________ 200__года
Администратор местных бюджетных программ _______________________________
(наименование с указанием кода)
Наименование государственного учреждения _______________________________
Единица измерения ______________________________________________________
Наименование показателей  |  N   |     Наименование субсчетов по
|строки|        бухгалтерскому учету
|      |___________________________________
|      |150|151|152|153|157|159|160|171|172
_____________________________|______|___|___|___|___|___|___|___|___|___
1               |   2  | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10| 11
_____________________________|______|___|___|___|___|___|___|___|___|___
За счет средств местных         100
бюджетов, включая операции
по специальному счету по
внешним займам, - всего (101+
102):
в том числе:
Задолженность прошлых лет       101
Задолженность текущего года     102
За счет лимитов, полученных
из республиканского бюджета
- всего:                        200
в том числе:
- задолженность прошлых лет    201
- задолженность текущего года  202
За счет средств от оказания
платных услуг - всего:          300
За счет средств, полученных
от спонсорской и
благотворительной помощи,
страховой выплаты - всего:      400
За счет операций по валютному
счету, расчетному
счету - всего:                  500
За счет _____________ - всего:  600
Итого по балансу исполнения
плана финансирования всего      700
(100+200+300+400+500+600):
в том числе - задолженность с
истекшим сроком исковой
давности                        701
продолжение таблицы
Наименование субсчетов по         |Всего  |
бухгалтерскому учету            |дебит. |
____________________________________|задолж.|
|173|175|178|179|188|191|192|198|199|       |
|___|___|___|___|___|___|___|___|___|_______|
|12 | 13| 14| 15| 16| 17| 18|19 | 20|   21  |
Руководитель __________________     Главный бухгалтер ___________________
(подпись) (фамилия и.о.)                   (подпись) (фамилия и.о.)
"___"___________200__г.