сақталуға тиісті құжаттарды ресімдеу және есепке алу тәртібі және құжаттардың сақталуын ұйымдастыру жөніндегі талаптар туралы нұсқаулық жөнінде" 1996 жылғы 31 желтоқсандағы N 351 қаулысына толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі Басқармасының қаулысы 2002 жылғы 2 қыркүйек N 335. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2002 жылғы 24 қыркүйекте тіркелді. Тіркеу N 1983. Қаулының күші жойылды - ҚР Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі басқармасының 2005 жылғы 27 тамыздағы N 320 қаулысымен.
Ескерту: Қаулының күші жойылды - ҚР Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі басқармасының 2005 жылғы 27 тамыздағы N 320   қаулысымен  ( қолданысқа енгізілу тәртібін   3-тармақтан   қараңыз ).
________________________________
Екінші деңгейдегі банктер қызметінің нормативтік құқықтық базасын жетілдіру мақсатында Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің Басқармасы қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі Басқармасының "Банктерде сақталуға тиісті құжаттарды ресімдеу және есепке алу тәртібі және құжаттардың сақталуын ұйымдастыру жөніндегі талаптар туралы нұсқаулық жөнінде" 1996 жылғы 31 желтоқсандағы N 351  V960434_  қаулысына мынадай толықтыру енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Банктерде сақталуға тиісті құжаттарды ресімдеу және есепке алу тәртібі және құжаттардың сақталуын ұйымдастыру жөніндегі талаптар туралы нұсқаулықта:
N 1 қосымша мынадай редакциядағы 122-1-жолмен толықтырылсын:
--------------------------------------------------------------------
122-1  !Республикалық және жергілікті бюджеттердің!тұрақты !тұрақты
!қаражаты есебінен берілген заемдар бойынша!        !
!құжаттар (өтініштер, заем шарттары, есептер,!      !
!жазысқан хаттар және басқалар)            !        !
--------------------------------------------------------------------
2. Банктерді және сақтандыруды қадағалау департаменті (Мекішев А.А.):
1) Заң департаментімен (Шәріпов С.Б.) бірлесіп осы қаулыны Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуден өткізу шараларын қабылдасын;
2) Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуден өткізілген күннен бастап он төрт күндік мерзімде осы қаулыны Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің аумақтық филиалдарына және екінші деңгейдегі банктерге жіберсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің Төрағасы Г.А.Марченкоға жүктелсін.
Ұлттық Банк
Төрағасы
КЕЛІСІЛДІ
Қазақстан Республикасының
Мәдениет, ақпарат және қоғамдық келісім
министрлігінің Мұрағаттар мен
құжаттамаларды басқару жөніндегі
комитетінің төрағасымен

О внесении дополнения в постановление Правления Национального Банка Республики Казахстан от 31 декабря 1996 года N 351 "Об Инструкции о порядке оформления и учета документов, подлежащих хранению в банках, и требованиях по организации хранения документов"
Постановление Правления Национального Банка Республики Казахстан от 2 сентября 2002 года N 335. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 24 сентября 2002 года N 1983. Утратило силу - постановлением Правления Агентства РК по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 27 августа 2005 года N 320 (V053841)(порядок введения в действие см.2 пост. N 320
В целях совершенствования нормативной правовой базы деятельности банков второго уровня, Правление Национального Банка Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правления Национального Банка Республики Казахстан от 31 декабря 1996 года N 351   V960434_   "Об Инструкции о порядке оформления и учета документов, подлежащих хранению в банках, и требованиях по организации хранения документов" следующее дополнение:
в Инструкции о порядке оформления и учета документов, подлежащих хранению в банках, и требованиях по организации хранения документов, утвержденной указанным постановлением:
Приложение N 1 дополнить строкой 122-1 в следующей редакции:
___________________________________________________________________________
122-1  | Документы (заявления, договоры займа, |постоянно|постоянно|
| отчеты, переписка и другие) по займам,|         |         |
|   предоставленным за счет средств     |         |         |
| республиканского и местных бюджетов   |         |         |
_______|_______________________________________|_________|_________|_______
2. Департаменту банковского и страхового надзора (Раева Р.Е.):
1) совместно с Юридическим департаментом (Шарипов С.Б.) принять меры к государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан настоящего постановления;
2) в четырнадцатидневный срок со дня государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан довести настоящее постановление до сведения территориальных филиалов Национального Банка Республики Казахстан и банков второго уровня.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на Председателя Национального Банка Республики Казахстан Марченко Г.А.
Председатель
Национального Банка
Согласовано
с председателем Комитета по управлению архивами
и документацией Министерства культуры,
информации и общественного согласия
Республики Казахстан

2002 ж. 12 қыркүйек

12 сентября 2002 г.