Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 1568 нөмірімен тіркелген Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі Басқармасының "Қазақстан Республикасы Ұлттық қорының инвестициялық операцияларын жүзеге асыру ережесін бекіту туралы" 2001 жылғы 20 маусымдағы N 237 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі Басқармасы төрағасының қаулысы 2002 жылғы 24 қазандағы N 426. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2002 жылғы 20 қарашада тіркелді. Тіркеу N 2048. Қаулының күші жойылды - ҚР Ұлттық Банкі Басқармасының 2006 жылғы 25 шілдедегі N 65 қаулысымен.
Ескерту: Қаулының күші жойылды - ҚР Ұлттық Банкі Басқармасының 2006 жылғы 25 шілдедегі   N 65   (қолданысқа енгізілу тәртібін  2-тармақтан  қараңыз) қаулысымен.
________________________________
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорын сенімгерлік басқару тиімділігін қамтамасыз ету мақсатында, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Президентінің "Қазақстан Республикасы Ұлттық қорының кейбір мәселелері туралы" 2001 жылғы 29 қаңтардағы N 543  Жарлығына  сәйкес Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің Басқармасы  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі Басқармасының "Қазақстан Республикасы Ұлттық қорының инвестициялық операцияларын жүзеге асыру ережесін бекіту туралы" 2001 жылғы 20 маусымдағы N 237  қаулысына   (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде 1568 нөмірімен тіркелген, "Қазақстан Ұлттық Банкінің Хабаршысы" және "Вестник Национального Банка Казахстана" Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің басылымдарында 2001 жылғы 2-15 шілдеде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Ұлттық қорының инвестициялық операцияларын жүзеге асыру ережесіне:
9-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"9. Merrill Lynch 6-month US Treasury Bill Index индексі - өтеу мерзімі алты айға дейінгі АҚШ-тың қазынашылық вексельдерінен тұратын Merrill Lynch компаниясының индексі. Кірістілік және тәуекел көрсеткіштері күн сайын есептеледі.";
33-тармақтағы "Salomon" деген сөз "Merrill Lynch" деген сөздермен ауыстырылсын;
44-тармақтағы:
екінші кестенің жолындағы:
"60" деген сан "75" деген санмен ауыстырылсын;
"50" деген сан "65" деген санмен ауыстырылсын;
"70" деген сан "85" деген санмен ауыстырылсын;
үшінші кестенің жолындағы:
"40" деген сан "25" деген санмен ауыстырылсын;
"30" деген сан "15" деген санмен ауыстырылсын;
"50" деген сан "35" деген санмен ауыстырылсын;
45-тармақтағы:
"60%-ке" деген сөздер "75%-ке" деген сөздермен ауыстырылсын;

О внесении изменений в постановление Правления Национального Банка Республики Казахстан от 20 июня 2001 года N 237 "Об утверждении Правил осуществления инвестиционных операций Национального фонда Республики Казахстан", зарегистрированное в Министерстве юстиции Республики Казахстан под N 1568
Постановление Правления Национального Банка Республики Казахстан от 24 октября 2002 года N 426. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 20 ноября 2002 года N 2048. Утратило силу постановлением Правления Национального Банка Республики Казахстан от 25 июля 2006 года N 65
Сноска. Постановление Правления Национального Банка РК от 24 октября 2002 года N 426 утратило силу постановлением Правления Национального Банка РК от 25 июля 2006 года  N 65  (вводится в действие с 1 октября 2006 года).
В целях обеспечения эффективности доверительного управления Национальным фондом Республики Казахстан, а также в соответствии с  Указом  Президента Республики Казахстан от 29 января 2001 года N 543 "О некоторых вопросах Национального фонда Республики Казахстан", Правление Национального Банка Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в  постановление  Правления Национального Банка Республики Казахстан от 20 июня 2001 года N 237 "Об утверждении Правил осуществления инвестиционных операций Национального фонда Республики Казахстан" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан под N 1568, опубликованное 2-15 июля 2001 года в изданиях Национального Банка Республики Казахстан "Казакстан Улттык Банкiнiн Хабаршысы" и "Вестник Национального Банка Казахстана") следующие изменения:
в Правила осуществления инвестиционных операций Национального фонда Республики Казахстан, утвержденные указанным постановлением:
пункт 9 изложить в следующей редакции:
"9. Индекс Merrill Lynch 6-month US Treasury Bill Index - индекс компании Merrill Lynch, состоящий из казначейских векселей США со сроком до погашения до шести месяцев. Показатели доходности и риска рассчитываются ежедневно.";
в пункте 33 слово "Salomon" заменить словами "Merrill Lynch";
в пункте 44:
в строке второй таблицы:
цифру "60" заменить цифрой "75";
цифру "50" заменить цифрой "65";
цифру "70" заменить цифрой "85";
в строке третьей таблицы:
цифру "40" заменить цифрой "25";
цифру "30" заменить цифрой "15";
цифру "50" заменить цифрой "35";
в пункте 45:
слова "на 60 %" заменить словами "на 75 %";

"40%-ке" деген сөздер "25%-ке" деген сөздермен ауыстырылсын;
60-тармақтың 1) тармақшасындағы "100" деген сан "50" деген санмен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді, ал оның қолданылуы 2002 жылғы 1 қыркүйектен бастап туындаған қарым-қатынастарға таратылады.
3. Монетарлық операциялар департаменті (Әлжанов Б.А.):
1) Заң департаментімен (Шәріпов С.Б.) бірлесіп осы қаулыны Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуден өткізу шараларын қабылдасын;
2) Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуден өткізілген күннен бастап бес күндік мерзімде осы қаулыны Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігіне жіберсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі Төрағасының орынбасары Г.З.Айманбетоваға жүктелсін.
Ұлттық Банк
Төрағасы

слова "на 40 %" заменить словами "на 25 %";
в подпункте 1) пункта 60 цифру "100" заменить цифрой "50".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан, а его действие распространяется на отношения, возникшие с 1 сентября 2002 года.
3. Департаменту монетарных операций (Альжанов Б.А.):
1) совместно с Юридическим департаментом (Шарипов С.Б.) принять меры к государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан настоящего постановления;
2) в пятидневный срок со дня государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан довести настоящее постановление до сведения Министерства финансов Республики Казахстан.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя Председателя Национального Банка Республики Казахстан Айманбетову Г.З.
Председатель
Национального Банка