Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлігінде 2002 жылғы 14 қарашада N 2041 тiркелген, 2002 жылғы 31 қазандағы N 8 "Конкурсты ұйымдастырушы конкурстық өтiнiмдердi дайындау және тауарларды, жұмыстарды және көрсетiлетiн қызметтердi мемлекеттiк сатып алу бойынша ашық немесе жабық конкурсқа қатысу үшiн ықтимал өнiм берушiлерге беретiн үлгi конкурстық құжаттаманы бекiту туралы" бұйрыққа өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасының Мемлекеттік сатып алу жөніндегі агенттігі төрағасының 2002 жылғы 28 қарашадағы N 19 бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2002 жылғы 2 желтоқсанда тіркелді. Тіркеу N 2063. Бұйрықтың күші жойылды - Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің 2008 жылғы 15 сәуірдегі N 179 бұйрығымен.
Ескерту: Бұйрықтың күші жойылды - Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің 2008 жылғы 15 сәуірдегі N 179 бұйрығымен.
Үзінді:

О внесении изменений в приказ от 31 октября 2002 года N 8 "Об утверждении Типовой конкурсной документации, предоставляемой организатором конкурса потенциальным поставщикам для подготовки конкурсных заявок и участия в открытом или закрытом конкурсе по государственным закупкам товаров, работам и услуг", зарегистрированный в Министерстве юстиции Республики казахстан 14 ноября 2002 года за N 2041
Приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по государственным закупкам от 28 ноября 2002 года N 19. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 2 декабря 2002 года N 2063. Утратил силу приказом Министра финансов Республики Казахстан от 15 апреля 2008 года N 179.
Извлечение из приказа
Министра финансов РК
от 15.04.2008 N 179

"Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңның  27-бабы  1-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасының кейбір нормативтік құқықтық актілерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік активтерді басқару әдіснамасы департаменті (Ж.Н. Айтжанова) бір апта мерзімде Қазақстан Республикасы Әділет министрлігіне және ресми баспа басылымдарына Қазақстан Республикасының кейбір нормативтік құқықтық актілерінің күші жойылды деп тану туралы хабарласын.

"В соответствии с пунктом 1  статьи 27  Закона "О нормативных правовых актах" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившими силу некоторые нормативные правовые акты Республики Казахстан согласно приложению к настоящему приказу.
2. Департаменту методологии управления государственными активами Министерства финансов Республики Казахстан (Айтжанова Ж.Н.) в недельный срок сообщить Министерству юстиции Республики Казахстан и в официальные печатные издания о признании утратившими силу некоторых нормативных правовых актов Республики Казахстан.

20. ........ .
21. "Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2002 жылғы 14 қарашада N 2041 тіркелген, 2002 жылғы 31 қазандағы N 8 "Конкурсты ұйымдастырушы конкурстық өтінімдерді дайындау және тауарларды, жұмыстарды және көрсетілетін қызметтерді мемлекеттік сатып алу бойынша ашық немесе жабық конкурсқа қатысу үшін ықтимал өнім берушілерге беретін үлгі конкурстық құжаттаманы бекіту туралы" бұйрыққа өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Мемлекеттік сатып алу жөніндегі агенттігі төрағасының 2002 жылғы 28 қарашадағы N 19 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 2063 болып тіркелді, "Қазақстан Республикасы орталық атқарушы және өзгеде мемлекеттік органдарының нормативтік құқықтық актілер бюллетенінде" жарияланды, 2003 ж., N 7, 796-құжат).

20. ........ .
21. Приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по государственным закупкам от 28 ноября 2002 года N 19 "О внесении изменений в приказ от 31 октября 2002 года N 8 "Об утверждении Типовой конкурсной документации, предоставляемой организатором конкурса потенциальным поставщикам для подготовки конкурсных заявок и участия в открытом или закрытом конкурсе по государственным закупкам товаров, работам и услуг" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 2063, опубликован в "Бюллетене нормативных правовых актов центральных исполнительных и иных государственных органов Республики Казахстан", 2003 г., N 7, ст. 796).

22. ........ .
23. ........ .
24. ........ .
25. ........ .
26. ........ .
27. ........ .
28. ........ ."
_____________________________________
Мемлекеттiк сатып алу жөнiндегi нормативтiк базаны заңнамаға сәйкес келтiру мақсатында БҰЙЫРАМЫН:
1. Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiнде 2002 жылғы 14 қарашада N 2041 тiркелген, 2002 жылғы 31 қазандағы N 8 "Конкурсты ұйымдастырушы конкурстық өтінімдерді дайындау және тауарларды, жұмыстарды және көрсетiлетiн қызметтердi мемлекеттiк сатып алу бойынша ашық немесе жабық конкурсқа қатысу үшiн ықтимал өнiм берушiлерге беретiн үлгi конкурстық құжаттаманы бекiту туралы" бұйрыққа  мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
көрсетiлген бұйрықпен бекiтiлген Конкурсты ұйымдастырушы конкурстық өтiнiмдердi дайындау және тауарларды, жұмыстарды және көрсетiлетiн қызметтердi мемлекеттiк сатып алу бойынша ашық немесе жабық конкурсқа қатысу үшiн ықтимал өнiм берушiлерге беретiн үлгi конкурстық құжаттамада (бұдан әрi - Үлгi конкурстық құжаттама):

22. ........ .
23. ........ .
24. ........ .
25. ........ .
26. ........ .
27. ........ .
28. ........ ."
__________________________________________________________________________
В целях приведения нормативной базы по государственным закупкам в соответствии с законодательством Приказываю:
1. Внести в  приказ  от 31 октября 2002 года N 8 "Об утверждении Типовой конкурсной документации, предоставляемой организатором конкурса потенциальным поставщикам для подготовки конкурсных заявок и участия в открытом или закрытом конкурсе по государственным закупкам товаров, работам и услуг", зарегистрированный в Министерстве юстиции Республики казахстан 14 ноября 2002 года за N 2041, следующие изменения:
в Типовой конкурсной документации, предоставляемой организатором конкурса потенциальным поставщикам для подготовки конкурсных заявок и участия в открытом или закрытом конкурсе по государственным закупкам товаров, работ и услуг, утвержденной указанным приказом (далее - Типовая конкурсная документация):

25-тармақтың 11) тармақшасында "2" және "3" деген сандар "4" және "5" деген сандармен ауыстырылсын;
26-тармақтың 4) тармақшасында "2" және "3" деген сандар "4" және "5" деген сандармен ауыстырылсын;
Үлгi конкурстық құжаттамаға 5-қосымшада:
1-тармақта "Қатысушының заңдық мәртебесi" деген сөздер "Қатысушының атауы мен заңдық мәртебесi" деген сөздермен ауыстырылсын;
"Негiзгi қызмет орны" деген сөздер "Мекен-жайы мен негiзгi қызмет орны" деген сөздермен ауыстырылсын;
Үлгi конкурстық құжаттамаға 7-қосымшада:
15-тармақта "ықтимал Өнiм берушiлер үшiн нұсқаулықтың 1 қосымшасында" деген сөздер "Конкурстық құжаттамаға 1-қосымшада" деген сөздермен ауыстырылсын;
20-тармақта "Ықтимал өнiм берушiлер үшiн нұсқаулықтың 1 қосымшасында" деген сөздер "Конкурстық құжаттамаға 1-қосымшада" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Заң бөлiмi (Н.Нұрахметов) осы бұйрықты Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiнде мемлекеттiк тiркеудi қамтамасыз етсiн.
3. Осы бұйрық оны Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiнде мемлекеттiк тiркелген күнiнен бастап күшiне енедi.
4. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк сатып алу жөнiндегi агенттiгi төрағасының орынбасары Ғ. Мусинге жүктелсiн.
Төраға

в подпункте 11) пункта 25 цифры "2" и "3" заменить цифрами "4" и "5";
в подпункте 4) пункта 26 цифры "2" и "3" заменить цифрами "4" и "5";
в приложении 5 к Типовой конкурсной документации:
в пункте 1 слова "Юридический статус участника" заменить словами "Наименование и юридический статус участника";
слова "Основное место деятельности" заменить словами "Адрес и основное место деятельности";
в приложении 7 к Типовой конкурсной документации:
в пункте 15 слова "к Инструкции для потенциальных поставщиков" заменить словами "к Конкурсной документации";
в пункте 20 слова "к Инструкции для потенциальных поставщиков" заменить словами "к Конкурсной документации".
2. Юридическому отделу (Н.Нурахметов) обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вступает в силу со дня его государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
4. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на заместителя Председателя Агентства Республики Казахстан по государственным закупкам Г.Мусина.
Председатель