"Түзеу мекемелері iшкi тәртiбi ережелерiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасының Әдiлет министрiнiң 2001 жылғы 11 желтоқсандағы N 148 бұйрығына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасының Әділет министрінің 2002 жылғы 20 қарашадағы N 167 бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2002 жылғы 12 желтоқсанда тіркелді. Тіркеу N 2083. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2012 жылғы 29 наурыздағы № 182 Бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Ішкі істер министрінің 2012.03.29 № 182 (алғаш ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) Бұйрығымен.
"КЕЛІСІЛДІ"
ҚАЗАҚСТАН РЕСПУБЛИКАСЫНЫҢ
БАС ПРОКУРОРЫ
ДӘРЕЖЕЛІ МЕМЛЕКЕТТІК ӘДІЛЕТ
КЕҢЕСШІСІ
2002 жылғы 19 қараша
Қазақстан Республикасының "ЖҚТБ ауруының алдын алу туралы" Заңының 5-бабына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. "Түзеу мекемелерi iшкi тәртiбi ережелерiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасының Әдiлет министрi 2001 жылғы 11 желтоқсандағы N 148 бұйрығына мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
Көрсетiлген бұйрықпен бекiтiлген Түзеу мекемелерi iшкi тәртiбiнiң ережелерiнде:
135 тармақ алынып тасталсын.
2. Осы бұйрық мемлекеттiк тiркеуден өткен күнiнен бастап күшiне енедi.
Министр

О внесении изменения в приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 11 декабря 2001 года № 148 "Об утверждении Правил внутреннего распорядка исправительных учреждений"
Приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 20 ноября 2002 года № 167. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 12 декабря 2002 года № 2083. Утратил силу приказом Министра внутренних дел Республики Казахстан от 29 марта 2012 года № 182
Сноска. Утратил силу приказом Министра внутренних дел РК от 29.03.2012 № 182 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования).
"Согласовано"
Генеральный прокурор
Республики Казахстан
В соответствии со статьей 5 Закона Республики Казахстан "О профилактике заболевания СПИД" приказываю:
1. Внести в приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 11 декабря 2001 года N 148 "Об утверждении Правил внутреннего распорядка исправительных учреждений" следующее изменение:
в Правилах внутреннего распорядка исправительных учреждений, утвержденных указанным приказом:
пункт 135 исключить.
2. Настоящий приказ вводится в действие со дня государственной регистрации.
Министр