"Психикалық ауытқулардан зардап шегетiн бас бостандығынан айыруға сотталғандарды ұстау және емдеуге арналған психиатриялық емхана Ережесін бекiту туралы" Қазақстан Республикасының Әдiлет министрiнiң 2001 жылғы 11 желтоқсандағы N 156 және Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрiнiң 2001 жылғы 24 желтоқсандағы N 1153 бiрлескен бұйрығына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2002 жылғы 20 қарашадағы N 170, Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2002 жылғы 25 қыркүйектегі N 890 бірлескен бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2002 жылғы 12 желтоқсанда тіркелді. Тіркеу N 2085. Күші жойылды - ҚР Денсаулық сақтау министрлігінің 2005 жылғы 13 сәуірдегі N 176, ҚР Әділет министрлігінің 2005 жылғы 8 сәуірдегі N 109 (V053631) бірлескен бұйрығымен.
Қазақстан Республикасының "ЖҚТБ ауруының алдын алу туралы"  Заңының  5-бабына сәйкес БҰЙЫРАМЫЗ:
1. "Психикалық ауытқулардан зардап шегетiн бостандығынан айыруға сотталғандарды ұстау және емдеуге арналған психиатриялық емхана Ережесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасының Әдiлет министрiнiң 2001 жылғы 11 желтоқсандағы N 156 және Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрiнiң 2001 жылғы 24 желтоқсандағы N 1153 бiрлескен  бұйрығына  мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
Көрсетiлген бұйрықпен бекiтiлген Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiнiң қылмыстық атқару жүйесi психиатриялық ауруханасында психикалық ауытқулардан зардап шегетiн сотталғандарға медициналық көмек көрсету Ережесiнде:
4 тармақтағы "немесе АҚТҚ/ЖҚТБ" деген сөздер алынып тасталсын.
2. Осы бұйрық мемлекеттiк тiркеуден өткен күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасы
Әділет министрі
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрі

О внесении изменения в совместный приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 11 декабря 2001 года N 156 и Министра здравоохранения Республики Казахстан от 24 декабря 2001 года N 1153 "Об утверждении Положения о психиатрической больнице для содержания и лечения осужденных к лишению свободы, страдающих психическими расстройствами"
Совместный приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 20 ноября 2002 года N 170, Министра здравоохранения Республики Казахстан от 22 сентября 2002 года N 890. Зарегистрирован Министерством юстиции Республики Казахстан 12 декабря 2002 года N 2085. Утратил силу - совместным приказом Министра юстиции РК от 8 апреля 2005 года N 109 и Министра здравоохранения РК от 13 апреля 2005 года N 176 (V053631)
В соответствии со статьей 5 Закона Республики Казахстан "О
профилактике заболевания СПИД" приказываем:
1. Внести в совместный приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 11 декабря 2001 года N 156 и Министра здравоохранения Республики Казахстан от 24 декабря 2001 года N 1153 "Об утверждении Положения о психиатрической больнице для содержания и лечения осужденных к лишению свободы, страдающих психическими расстройствами" следующее изменение:
в Правилах оказания медицинской помощи осужденным, страдающим психическими расстройствами, в психиатрической больнице уголовно-исполнительной системы Министерства юстиции Республики Казахстан, утвержденных указанным приказом:
в пункте 4 слова "и/или ВИЧ/СПИД" исключить.
2. Настоящий приказ вводится в действие со дня государственной регистрации.
Министр юстиции                      Министр здравоохранения
Республики Казахстан                 Республики Казахстан