"Қазақстан Республикасының Бiрыңғай бюджеттiк сыныптамасын бекiту туралы" Қазақстан Республикасының Экономика және бюджеттiк жоспарлау министрiнiң 2002 жылғы 23 қыркүйектегi N 3 бұйрығына N 3 өзгерiс пен толықтыру енгiзу туралы
Қазақстан Республикасының Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2002 жылғы 25 қарашадағы N 27 бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2002 жылғы 20 желтоқсанда тіркелді. Тіркеу N 2094. Күші жойылды - ҚР Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2005 жылғы 2 маусымдағы N 75 Бұйрығымен
-----------Бұйрықтан үзінді----------
"Нормативтiк құқықтық актiлер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 27 бабына жәнe Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 24 желтоқсандағы N 1362 "Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттiк сыныптамасын бекiту туралы" қаулысының қабылдануына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес Бiрыңғай бюджеттiк сыныптамасын бекiту бойынша бұйрықтардың күшi жойылды деп танылсын.
2. Осы бұйрық қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi және 2005 жылғы 1 қаңтардан бастап қатынастарға әрекет етедi.
Министр
Қазақстан Республикасы
Экономика және бюджеттік
жоспарлау Министрлігінің
2005 жылғы 2 маусымдағы
N 75 бұйрығына қосымша
Бiрыңғай бюджеттік сыныптамасын
бекiту бойынша бұйрық тізбесі
34. Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2002 жылғы 25 қарашадағы N 27 (тіркелген N 2094) "Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2002 жылғы 23 қыркүйектегі N 3 "Бірыңғай бюджеттік сыныптаманы бекіту туралы бұйрығына N 3 өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы" бұйрығы...
-------------------------------------
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Қазақстан Республикасының Бiрыңғай бюджеттiк сыныптамасын бекiту туралы" Қазақстан Республикасының Экономика және бюджеттiк жоспарлау министрiнiң 2002 жылғы 23 қыркүйектегi N 3  бұйрығына  мынадай өзгерiс пен толықтыру енгiзiлсiн:
осы бұйрықпен бекiтiлген Қазақстан Республикасының Бiрыңғай бюджеттік сыныптамасында:
бюджеттiк шығыстардың функционалдық сыныптамасында:
"Қолданылу мерзiмiнiң аяқталуы" бағанындағы 006 "Мемлекеттiк мекемелер кадрларының бiлiктiлiгiн арттыру және қайта даярлау" кiшi бағдарламасы бойынша 010 "Кадрлардың бiлiктiлiгiн арттыру және қайта даярлау" бағдарламасындағы 212 "Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлігі" бағдарлама әкiмшiсi бойынша 5 "Қосымша кәсiби бiлiм бepу" кiшi функциясында 4 "Бiлiм беру" функционалдық тобында "01.01.02" деген сандар алынып тасталсын;
13 "Өзгелер" функционалдық тобында 3 "Кәсіпкерлiк қызметтi қолдау және бәсекелестiктi қорғау" кiшi функциясында 233 "Қазақстан Республикасының Индустрия және сауда министрлiгi" бағдарлама әкiмшiсi мынадай мазмұндағы 083 бағдарламасымен толықтырылсын:
"083 "Шағын кәсiпкерлiктi дамыту қоры" ЖАҚ несие ресурстарын толықтыру".

О внесении изменения и дополнения N 3 в приказ Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 23 сентября 2002 года N 3 "Об утверждении Единой бюджетной классификации Республики Казахстан"
Приказ Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 25 ноября 2002 года N 27. Зарегистрирован Министерством юстиции Республики Казахстан 20 декабря 2002 года N 2094. Утратил силу - приказом Министра экономики и бюджетного планирования РК от 02.06.2005г. N 75
Извлечение из приказа Министра экономики и бюджетного планирования
Республики Казахстан от 02.06.2005г. N 75
"В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" и в связи с принятием постановления Правительства Республики Казахстан от 24 декабря 2004 года N 1362 "Об утверждении Единой бюджетной классификации Республики Казахстан" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившими силу приказы по Единой бюджетной классификации согласно приложению к настоящему приказу.
2. Настоящий приказ вводится в действие с даты подписания и распространяется на отношения, возникшие с 1 января 2005 года.
Министр
Приложение
к приказу Министра
экономики и бюджетного
планирования
Республики Казахстан
от 02.06.2005г. N 75
Перечень приказов
по Единой бюджетной классификации
...
34. Приказ Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 25 ноября 2002 года N 27 "О внесении изменения и дополнения N 3 в приказ Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 23 сентября 2002 года N 3 "Об утверждении Единой бюджетной классификации Республики Казахстан"...".
--------------------------------------------------------------------
Приказываю:
1. Внести в приказ Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 23 сентября 2002 года N 3 "Об утверждении Единой бюджетной классификации Республики Казахстан" следующее изменение и дополнение:
в Единой бюджетной классификации Республики Казахстан, утвержденной указанным приказом:
в функциональной классификации расходов бюджета:
в функциональной группе 4 "Образование" в подфункции 5 "Дополнительное профессиональное образование" по администратору программ 212 "Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан" в программе 010 "Повышение квалификации и переподготовка кадров" по подпрограмме 006 "Повышение квалификации и переподготовка кадров государственных учреждений" в графе "Дата окончания действия" цифры "01.01.02." исключить;
в функциональной группе 13 "Прочие" в подфункции 3 "Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции" администратора программ 233 "Министерство индустрии и торговли Республики Казахстан" дополнить программой 083 следующего содержания:
"083 Пополнение кредитных ресурсов ЗАО "Фонд развития малого предпринимательства".

2. Бюджет саясаты және жоспарлау департаментi (Б.T.Сұлтанов) Құқықтық және ұйымдастыру жұмысы департаментiмен (Е.Е.Исаев) бiрге осы бұйрықтың Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiнде мемлекеттiк тiркелуiн қамтамасыз етсiн.
3. Осы бұйрық Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiнде мемлекеттiк тiркелген күнiнен бастап күшiне енедi және 2002 жылғы 1 қазаннан бастап туындаған қатынастарға қолданылады.
Министр

2. Департаменту бюджетной политики и планирования (Б.Т. Султанов) совместно с Департаментом правовой и организационной работы (Е.Е. Исаев) обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вводится в действие со дня его государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан и распространяется на отношения, возникшие с 1 октября 2002 года.
Министр