Көкшетау қаласының жерлерін аймақтау схемасы мен түзету коэффициенттерін бекіту туралы
Ақмола облыстық мәслихатының 2002 жылғы 19 желтоқсандағы N С-22-6 шешімі. Ақмола облысының Әділет басқармасында 2003 жылғы 20 қаңтарда N 1508 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облыстық мәслихатының 2014 жылғы 26 қыркүйектегі № 5С-30-6 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облыстық мәслихатының 26.09.2014 № 5С-30-6 (ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы"» Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының Жер  Кодексінің 11 бабының 1 тармағымен және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1997 жылғы 10 қазандағы Қазақстан Республикасы жерлерін аймақтаудың негізгі ережелері мен қағидаларын бекіту туралы"»N 1435  Қаулысына сәйкес, қалалық жер ресурстарын  басқару жөніндегі комитеті ұсынған Көкшетау қаласының жерлерін аймақтау материалдарының, Көкшетау қалалық мәслихатының  2002 жылғы 20 тамыздағы жиырма тоғызыншы сессиясында қаралып, құпталған N С 29/6 шешiмi мен Ақмола облысы әкімдігінің 2002 жылғы 14 желтоқсандағы N№1-46-6/1576 ұсынысы негізінде облыстық мәслихат шешім етті:
1. Көкшетау қаласының жерлерін аймақтау схемасы және жер учаскелерiнiң құны мен жер салығын есептеу үшiн түзету коэффициенттері (қосымша 1, 2, 3) бекітілсін.
2. Осы шешімнің жүзеге асырылуын бақылау облыстық мәслихаттың аграрлық мәселелер, өнеркәсіпті дамыту, көлік, байланыс, құрылыс, кәсіпкерлік, азық-түлік және экология жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Шешім Ақмола облыстық әділет басқармасында тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді. <*>
Ескерту. Өзгерту енгізілді - Ақмола облыстық мәслихатының 2005 жылғы 30 мамырдағы  N 3С-12-27 шешімімен.
Облыстық мәслихат сессиясының төрағасы
Облыстық мәслихат хатшысының міндетін атқарушы
Қосымша 1
Облыстық мәслихаттың
2002 ж. 19 желтоқсандағы
N С-22-6 шешімімен
БЕКІТІЛГЕН
Көкшетау қаласы бойынша жер участкелерінің құнын
анықтау үшін жерлерді зоналау.
Көкшетау қаласының схемасы
(Қағаз тасымалында)
Қосымша 2
Облыстық мәслихаттың
2002 ж. 19 желтоқсандағы
N С-22-6 шешімімен
БЕКІТІЛГЕН
Жер учаскелерінің құнын есептеу үшін түзету коэффициенттері
Аумақ №N
Кө-
лік қатынасы
Қо-
ғам-дық кө- лік
Ор-
та-
лық-
тан
ал-
шақ-
тығы
Фун-
кци-
она-
лды ау
мақ-
тау
Кө-
рік-
тен-
діру
Инже-
нерлік
жүйе және комму-
ника-
ция
Рель-
еф
Көгал-
дан-
дыру
Жердегі
су
Орташа
коэф-
фици-
ент
I-1
2.0
2.0
2.0
2.0
2.0
2.0
2.0
2.0
2.0
2.0
I-2
2.0
2.0
1.7
2.0
1.7
2.0
2.0
1.6
2.0

Об утверждении схемы зонирования земель города Кокшетау и поправочных коэффициентов
Решение Акмолинского областного маслихата от 19 декабря 2002 г. N С-22-6 Зарегистрировано управлением юстиции Акмолинской области 20 января 2003 г. N 1508. Утратило силу решением Акмолинского областного маслихата от 26 сентября 2014 года № 5С-30-6
Сноска. Утратило силу решением Акмолинского областного маслихата от 26.09.2014 № 5С-30-6 (вводится в действие со дня официального опубликования).
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан  "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", пунктом 1 статьи 11 Земельного Кодекса Республики Казахстан, Постановлением Правительства Республики Казахстан от 10 октября 1997 года N 1435 "Об утверждении основных положений и принципов зонирования земель Республики Казахстан", на основании материалов по зонированию земель города Кокшетау, представленных городским комитетом по управлению земельными ресурсами, рассмотренных  и одобренных решением N№С-29/6 29-ой внеочередной сессии Кокшетауского городского маслихата от 20 августа 2002 года и согласно представления акимата Акмолинской области N 1-46-6/1576 от 14 декабря 2002 года областной маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить схему зонирования земель города Кокшетау и поправочные коэффициенты для расчета стоимости земельных участков и земельного налога (приложения 1, 2, 3).
2. Контроль за выполнение настоящего решения возложить на постоянную комиссию областного маслихата по аграрным вопросам, развитию промышленности, транспорта, связи, строительства, предпринимательства, продовольствию и экологии.
3. Настоящее решение вступает в силу после государственной регистрации в управлении юстиции Акмолинской области. <*>
Сноска. В вступительную часть внесены изменения - Решением Акмолинского областного маслихата от 30 мая 2005 года N 3С-12-27
Председатель сессии областного маслихата
И.о. секретаря областного маслихата
Приложение 1
УТВЕРЖДЕНО решением
областного маслихата
N С-22-6 от 19 декабря
2002 года
Зонирование земель для определения стоимости земельных
участков по г.Кокшетау
Схема г.Кокшетау
(См.бумажный носитель)
Приложение 2
УТВЕРЖДЕНО решением
областного маслихата
N С-22-6 от 19 декабря
2002 года
Поправочные коэффициенты расчета стоимости земельных участков.
N зон п/п
Тран- спорт-ная дос- туп- ность
Об- щест- вен- ный тран- спорт
Уда- лен- ность от цен- тра
Функ-цио- наль- ное зони- рова- ние
Бла- го- уст- рой- ство
Ин- женер- ные сети и ком- муни- кации
Ре-ль- еф
Озе-ле- не- ние
Грунто- вые воды
Средний коэффициент
I-1
2.0
2.0
2.0
2.0
2.0
2.0
2.0
2.0
2.0
2.0
I-2
2.0
2.0
1.7
2.0
1.7
2.0
2.0
1.6
2.0