Сыртқы (көрнекі) жарнамаларды орналастырғаны үшін төлемақылардың ставкаларын белгілеу туралы
Жамбыл облыстық мәслихатының 2002 жылғы 8 ақпандағы N 12-14 шешімі. Жамбыл облыстық Әділет басқармасында 2002 жылғы 25 ақпанда N 522 тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облыстық мәслихатының 2009 жылғы 29 қазандағы № 16-20 Шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Жамбыл облыстық мәслихатының 2009.10.29 № 16-20 Шешімімен.
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" 2001 жылғы 12 маусымдағы Қазақстан Республикасы Кодексінің 489, 490, 491, 492 баптарына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес облыстық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Жамбыл облысының инфрақұрылымында сыртқы (көрнекі) жарнамаларды орналастырғаны үшін төлемақылардың ай сайынғы ставкалары бекітілсін (қосымша № 1).
2. Жамбыл облыстық салық комитеті сыртқы (көрнекі) жарнамаларды орналастырғаны үшін бекітілген төлемақылар ставкаларына сәйкес қаржы жинауды қамтамасыз етсін.
Облыстық мәслихат
сессиясының төрайымы
Облыстық мәслихат сессиясының хатшысы
Облыстық мәслихаттың
8 ақпан 2002 жылғы
N 12-14 шешіміне қосымша
Сыртқы (көрнекі) жарнамаларды орналастырғаны үшін төлемақылардың ай сайынғы ставкалары --------------------------------------------------------------------------- N | | Төлем ақы ставкаларының айлық п/п| Алаң көлемі (шаршы метр) | есептік көрсеткіштері | |----------------------------------- | |1 категория|2 категория|3 категория --------------------------------------------------------------------------- | |Заңды тұлғалар | 1,0 | 0,5 | 0,3 1 |2-ге дейін |--------------------------------------------------- | |Жеке тұлғалар | 0,5 | 0,3 | 0,2 --------------------------------------------------------------------------- | |Заңды тұлғалар | 2,0 | 1,0 | 0,7 2 |2-ден 10-ға дейін |--------------------------------------------------- | |Жеке тұлғалар | 1,0 | 0,7 | 0,5 --------------------------------------------------------------------------- | |Заңды тұлғалар | 3,0 | 1,5 | 1,0 3 |10-нан 20-ға дейін |--------------------------------------------------- | |Жеке тұлғалар | 1,5 | 1,0 | 0,7 --------------------------------------------------------------------------- | |Заңды тұлғалар | 4,0 | 2,0 | 1,5 4 |20-дан 30-ға дейін |--------------------------------------------------- | |Жеке тұлғалар | 2,0 | 1,5 | 1,0 --------------------------------------------------------------------------- | |Заңды тұлғалар | 6,0 | 4,0 | 2,0 5 |30-дан аса |--------------------------------------------------- | |Жеке тұлғалар | 3,0 | 2,0 | 1,5 --------------------------------------------------------------------------- 6 |Дүңгіршектер мен уақытша типтегі | 0,4 | 0,3 | 0,2 |қойылған павильондардағы жарнамалар| | |
- Ескерту: 1. ҚР мемлекеттік органдары төлеушілер болып табылмайды. 2. Сыртқы жарнамаларды орналастырғаны үшін ай сайынғы төлемақы ставкасы қолданылатын категорияларға мына төмендегі нысандар жатады: · 1 категорияға - Тараз қаласының орталық бөлігі, облыстық мәндегі автомобиль жолдары; · 2 категорияға - аудан орталықтарының аймағы, аудандық мәндегі автомобиль жолдары; · 3 категорияға - елді мекендер аймағы, (аудан орталықтарынан басқа).

Об утверждении ставок платы за размещение наружной (визуальной) рекламы
Решение Жамбылского областного маслихата 8 февраля 2002 года N 12-14. Зарегистрировано управлением юстиции Жамбылской области 25 февраля 2002 года за N 522. Утратило силу решением маслихата Жамбылской области от 29 октября 2009 года № 16-20
Сноска. Утратило силу решением маслихата Жамбылской области от 29.10.2009 № 16-20.
В соответствии со статьями 489, 490, 491, 492 Кодекса Республики Казахстан от 12 июня 2001 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" и статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" областной маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить ежемесячные ставки платы за размещение наружной (визуальной) рекламы (приложение N 1) в инфраструктуре Жамбылской области.
2. Жамбылскому областному налоговому комитету обеспечить сбор средств согласно утвержденным ставкам платы за размещение наружной (визуальной) рекламы.
Председатель сессии
областного маслихата
Секретарь областногомаслихата
Приложение к решению N 12-14
областного маслихата от 8 февраля 2002 г.
Ежемесячные ставки платы за размещение наружной (визуальной) рекламы
--------------------------------------------------------------------------- N | | Ставки платы в месячных расчетных |Размер площади в кв. метрах. | показателях | |----------------------------------- | |1 категория|2 категория|3 категория --------------------------------------------------------------------------- | |Юридические лица| 1,0 | 0,5 | 0,3 1 |До 2 |---------------------------------------------------- | |Физические лица | 0,5 | 0,3 | 0,2 --------------------------------------------------------------------------- | |Юридические лица| 2,0 | 1,0 | 0,7 2 |От 2 до 10 |---------------------------------------------------- | |Физические лица | 1,0 | 0,7 | 0,5 --------------------------------------------------------------------------- | |Юридические лица| 3,0 | 1,5 | 1,0 3 |От 10 до 20 |---------------------------------------------------- | |Физические лица | 1,5 | 1,0 | 0,7 --------------------------------------------------------------------------- | |Юридические лица| 4,0 | 2,0 | 1,5 4 |От 20 до 30 |---------------------------------------------------- | |Физические лица | 2,0 | 1,5 | 1,0 --------------------------------------------------------------------------- | |Юридические лица| 6,0 | 4,0 | 2,0 5 |Свыше 30 |---------------------------------------------------- | |Физические лица | 3,0 | 2,0 | 1,5 --------------------------------------------------------------------------- 6 |Реклама на киосках и павильонах | 0,4 | 0,3 | 0,2 |временного типа | | | --------------------------------------------------------------------------- Примечание: 1. Государственные органы РК не являются плательщиками. 2. Перечень объектов по категориям: К первой категории отнести центральную часть города Тараза и дороги областного значения. К второй категории отнести территории районного центра и дороги районного значения. К третьей категории отнести населенные пункты (кроме центра района).