Тұрар Рысқұлов ауданы Қорағаты ауылдық аймағындағы Ленин ауылының атауын Рахым Сәбденов ауылы деп өзгерту туралы
Жамбыл облыстық мәслихаты мен Облыс әкімінің 2002 жылғы 25 мамырдағы N 13-7 шешімі. Жамбыл облысының Әділет басқармасында 2002 жылғы 12 маусымда N 632 тіркелді.
Тұрар Рысқұлов аудандық мәслихаты және әкімінің ұсыныстарын қарай келе, облыс әкімі жанындағы ономастика комиссиясының оңды ұйғарымын ескере және "Қазақстан Республикасы әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 5, 11 баптарын басшылыққа ала отырып, облыстық мәслихат және облыс әкімі ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Тұрар Рысқұлов ауданы Қорағаты ауылдық аймағындағы Ленин ауылының атауы Рахым Сәбденов атындағы ауыл болып өзгертілсін.
2. Қазақстан Республикасы Үкіметі жанындағы мемлекеттік ономастикалық комиссиядан осы шешімге келісім беру сұралсын.
Облыстық мәслихат                  Облыс Әкімі
сессиясының төрағасы
Облыстық мәслихат хатшысы

О переименовании аула Ленина Корагатинского аульного округа района Турара Рыскулова в аул имени Рахима Сабденова.
Решение Жамбылского областного маслихата и Акима Жамбылской области от 25 мая 2002 года N 13-7. Зарегистрировано управлением юстиции Жамбылской области 12.06.2002 г. за N 632.
Рассмотрев предложения маслихата и акима района Турара Рыскулова, учитывая положительное заключение ономастической комиссии при акиме области, руководствуясь статьями 5, 11 Закона "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" областной маслихат и аким области РЕШИЛИ:
1. Переименовать аул Ленина Корагатинского аульного округа района Турара Рыскулова в аул имени Рахима Сабденова.
2. Просить Государственную ономастическую комиссию при Правительстве Республики Казахстан дать согласие на данное решение.
Председатель сессии            Аким области
областного маслихата
Секретарь областного маслихата