Облыстық Мәслихаттың 2001 жылғы 28 желтоқсандағы XV сессиясының "2002 жылдың облыстық бюджеті туралы" N 2-5/7 шешіміне өзгертулер мен толықтырулар енгізу жөнінде
Қарағанды облыстық Мәслихатының XVІI сессиясының шешімі 2002 жылғы 4 cәуірдегі N 2-5/9. Қарағанды облысының әділет басқармасында 2002 жылғы 17 сәуірде N 732 тіркелді.
Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 1 сәуірдегі "Бюджет жүйесі туралы" N 357-1 Z990357_ ҚРЗ, 2001 жылдың 23 қаңтарындағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" N 148-II Z010148_ ҚРЗ, 2001 жылғы 15 желтоқсандағы "2002 жылға арналған республикалық бюджет туралы" N 273-II Z010273_ ҚРЗ Заңдарына сәйкес, сондай-ақ, Бірыңғай
бюджеттік жіктелімге өзгертулер мен толықтырулар енгізілуіне байланысты
облыстық Мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Облыстық Мәслихаттың 2001 жылғы 28 желтоқсандағы XV сессиясының
V01K601_
"2002 жылдың облыстық бюджеті туралы" N 2-5/7 шешіміне
төмендегідей өзгертулер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақтың:
а) тармақшасындағы:
"12283067" саны "12297017" санына ауыстырылсын;
"579706" саны "593656" санына ауыстырылсын.
б) тармақшасындағы:
"13597067" саны "13668049" санына ауыстырылсын;
"13195661" саны "13266643" санына ауыстырылсын.
в) тармақшасындағы:
"1314000" саны "1371032" санына ауыстырылсын.
2) 13 тармақтағы:
"4857" саны "5410" санына ауыстырылсын да,
төмендегі мазмұндалған жолдармен толықтырылсын:
"- Еңбек, еңбекпен қамту және халықты әлеуметтік қорғау басқармасы -
553 мың теңге.".
2. Облыстық Мәслихаттың 2001 жылғы 28 желтоқсандағы XV сессиясының
V01K601_
"2002 жылдың облыстық бюджеті туралы" шешімінің NN 1, 2, 3
қосымшалары енгізілген өзгертулер мен толықтырулар ескеріліп жаңа
редакцияда оқылсын.
3. Осы шешім 2002 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енеді.
Сессия төрағасы
Облыстық Мәслихаттың хатшысы
"Облыстық Мәслихаттың 2001 жылғы
28 желтоқсанындағы XV сессиясының
"2002 жылдың облыстық бюджеті
туралы" N 2-5/7 шешіміне өзгертулер
мен толықтырулар енгізу жөнінде"
облыстық Мәслихаттың 2002 жылғы 4
сәуірдегі XVII сессиясының
N 2-5/9 шешіміне N 1 қосымша
2002 жылдың облыстық бюджеті
мың теңге
--------------------------------------------------------------------------
Санат                          Атаулары                      !Нақтыланған
! Сынып                                                    !бюджет
!   ! Сыныпша                                              !
!   !   ! Ерекшелік                                        !
--------------------------------------------------------------!-----------
1 ! 2 ! 3 ! 4 !                    5                         !   6
---!---!---!---!----------------------------------------------!-----------
!   !   !   !I. Түсімдер                                   ! 12297017
!   !   !   !Кірістер                                      !  9968968

О внесении изменений и дополнений в решение XV сессии областного Маслихата от 28.12.2001 г. N 2-5/7 "Об областном бюджете на 2002 год"
Решение ХVII сессии Карагандинского областного Маслихата от 4 апреля 2002 года N 2-5/9. Зарегистрировано управлением юстиции Карагандинской области 17.04.2002 г. за N 732.
В соответствии с Законами Республики Казахстан Z990357_ "О бюджетной
системе" от 1.04.1999 г. N 357-1 ЗРК,
Z010148_
"О местном государственном
управлении в Республике Казахстан от 23.01.2001 г. N 148-II ЗРК,
Z010273_
"О республиканском бюджете на 2002 год" от 15.12.2001 г. N 273-II ЗРК, а
также в связи с внесением изменений и дополнений в Единую бюджетную
классификацию областной Маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение XV сессии областного Маслихата от 28.12.2001 г. N
2-5/7
V01K601_
"Об областном бюджете на 2002 год" следующие изменения и
дополнения:
1) В пункте 1:
подпункте а):
цифру "12283067" заменить цифрой "12297017"
цифру "579706" заменить цифрой "593656"
подпункте б):
цифру "13597067" заменить цифрой "13668049"
цифру "13195661" заменить цифрой "13266643"
подпункте в):
цифру "1314000" заменить цифрой "1371032"
2) В пункте 13:
цифру "4857" заменить цифрой "5410"
дополнить строкой следующего содержания:
"- Управления труда, занятости и социальной защиты населения - 553
тыс.тенге."
2. Приложения NN 1,2,3 к решению XV сессии областного маслихата от
28.12.2001 г.
V01K601_
"Об областном бюджете на 2002 год" изложить в новой
редакции с учетом внесенных изменений и дополнений.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2002 года.
Председатель сессии
Секретарь областного Маслихата
Приложение N 1
к решению XVII сессии областного маслихата от 04.04.2002 года N 2-5/9 "О внесении изменений и дополнений в решение XV сессии областного Маслихата от 28.12.2001 г. N 2-5/7 "Об областном бюджете на 2002 год"
Областной бюджет на 2002 год
тыс. тенге
--------------------------------------------------------------------------
Категория  !                                                   !
!Класс  !                  Наименование                     !Уточненный
!   !Подкласс                                               !  бюджет
!   !   !Специфика                                          !
---!---!---!---!-----------------------------------------------!----------
1 ! 2 ! 3 ! 4 !                      5                        !    6
---!---!---!---!-----------------------------------------------!----------
!   !   !   !I. Поступления                                 ! 12297017
!   !   !   !Доходы                                         !  9968968

1 !   !   !   !Салықтық түсімдер                             !  9916829
! 3 !   !   !Әлеуметтік салық                              !  9151027
!   ! 1 !   !Әлеуметтік салық                              !  9151027
!   !   ! 1 !Әлеуметтік салық                              !  9151027
! 5 !   !   !Тауарларға, жұмыстар мен қызметтерге ішкі     !
!   !   !   !салықтар                                      !   765159
!   ! 2 !   !Акциздер                                      !   287919
!   !   ! 2 !Қазақстан Республикасының аумағында өндірілген!
!   !   !   !арақ                                          !    76500
!   !   ! 4 !Қазақстан Республикасының аумағында өндірілген!
!   !   !   !шарап                                         !     1197
!   !   ! 7 !Қазақстан Республикасының аумағында өндірілген!
!   !   !   !сыра                                          !   210222
!   ! 3 !   !Табиғат және басқа да ресурстарды пайдаланудан!
!   !   !   !түсімдер                                      !   477240
!   !   ! 16!Қоршаған ортаны ластағанға төлем              !   477240
! 7 !   !   !Басқа да салықтар                             !      643
!   ! 1 !   !Басқа да салықтар                             !      643
!   !   ! 10!Жергілікті бюджетке басқа да салықтардың      !
!   !   !   !түсуі                                         !      643
2 !   !   !   !Салықтық емес түсімдер                        !    51638
! 1 !   !   !Кәсіпкерлік қызмет пен жекеменшіктен кірістер !    22000
!   ! 2 !   !Заңды тұлғалар мен қаржы мекемелерінен        !
!   !   !   !салықтық емес түсімдер                        !    22000
!   !   ! 29!Коммуналдық меншік мүлкін жалға беруден       !
!   !   !   !түсімдер                                      !    22000
! 2 !   !   !Әкімшілік алымдар мен төлемдер, коммерциялық  !
!   !   !   !емес және жолай сатудан кірістер              !      372
!   ! 3 !   !Коммерциялық емес және жолай сатудан басқа да !
!   !   !   !төлемдер мен кірістер                         !      372
!   !   ! 6 !Коммуналдық меншікке белгіленген тәртіппен    !
!   !   !   !қайтарымсыз өткен иесіз мүлікті, қараусыз     !
!   !   !   !жануарларды, сондай-ақ мемлекетке құқық       !
!   !   !   !бойынша өткен мүліктерді сатудан түсімдер     !      372
! 3 !   !   !Айып пұлдар мен санкциялар бойынша түсімдер   !     6995
!   ! 1 !   !Айып пұлдар мен санкциялар бойынша түсімдер   !     6995
!   !   ! 10!Қоршаған ортаны қорғау заңдылықтарын бұзғанға !
!   !   !   !айып пұлдар                                   !     6815
!   !   ! 11!Жергілікті мемлекеттік органдары салатын      !
!   !   !   !әкімшілік санкциялар мен айып пұлдар          !      180

1!   !   !   !НАЛОГОВЫЕ ПОСТУПЛЕНИЯ                          !  9916829
!  3!   !   !Социальный налог                               !  9151027
!   !  1!   !Социальный налог                               !  9151027
!   !   !  1!Социальный налог                               !  9151027
!  5!   !   !Внутренние налоги на товары, работы и услуги   !   765159
!   !  2!   !Акцизы                                         !   287919
!   !   !  2!Водка, произведенная на территории Республики  !
!   !   !   !Казахстан                                      !    76500
!   !   !  4!Вина, произведенные на территории Республики   !
!   !   !   !Казахстан                                      !     1197
!   !   !  7!Пиво, произведенное на территории Республики   !
!   !   !   !Казахстан                                      !   210222
!   !  3!   !Поступления за использование природных и других!
!   !   !   !ресурсов                                       !   477240
!   !   ! 16!Плата за загрязнение окружающей среды          !   477240
!  7!   !   !Прочие налоги                                  !      643
!   !  1!   !Прочие налоги                                  !      643
!   !   ! 10!Прочие налоговые поступления в местный бюджет  !      643
2!   !   !   !НЕНАЛОГОВЫЕ ПОСТУПЛЕНИЯ                        !    51638
!  1!   !   !Доходы от предпринимательской деятельности     !
!   !   !   !и собственности                                !    22000
!   !  2!   !Неналоговые поступления от юридических лиц     !
!   !   !   !и финансовых учреждений                        !    22000
!   !   ! 29!Поступления от аренды имущества коммунальной   !
!   !   !   !собственности                                  !    22000
!  2!   !   !Административные сборы и платежи, доходы от    !
!   !   !   !некоммерческих и сопутствующих продаж          !      372
!   !  3!   !Прочие платежи и доходы от некоммерческих и    !
!   !   !   !сопутствующих продаж                           !      372
!   !   !  6!Поступления от реализации бесхозяйного         !
!   !   !   !имущества, имущества, безвозмездно перешедшего !
!   !   !   !в установленном порядке в коммунальную         !
!   !   !   !собственность, безнадзорных животных, находок, !
!   !   !   !а также имущества, перешедшего по праву        !
!   !   !   !наследования к государству                     !      372
!  3!   !   !Поступления по штрафам и санкциям              !     6995
!   !  1!   !Поступления по штрафам и санкциям              !     6995
!   !   ! 10!Штрафы за нарушение законодательства об охране !
!   !   !   !окружающей среды                               !     6815
!   !   ! 11!Административные штрафы и санкции, взимаемые   !
!   !   !   !местными государственными органами             !      180

! 5 !   !   !Басқа да салықтық емес түсімдер               !    22271
!   ! 1 !   !Басқа да салықтық емес түсімдер               !    22271
!   !   ! 5 !Табиғатты пайдаланушылардан келтірілген зиянды!
!   !   !   !талап етуден заңсыз алынған өнімдерге аңшылық !
!   !   !   !пен балықшылық құралдарын тәркілеуден сатуға  !
!   !   !   !алынған қаражаттар                            !        7
!   !   ! 10!Жергілікті бюджетке басқа да салықтық емес    !
!   !   !   !түсімдер                                      !    18956
!   !   ! 26!Жергілікті бюджеттен бұрын алынған,           !
!   !   !   !пайдаланбаған қаражаттарды қайтару            !     3308
3 !   !   !   !Капиталдық операциядан кірістер               !      501
! 3 !   !   !Жер және материалдық емес активтерді сату     !      501
!   ! 1 !   !Жер және материалдық емес активтерді сату     !      501
!   !   ! 3 !Жер учаскесін сату мен жерді тұрақты пайдалану!
!   !   !   !құқығынан түсімдер                            !      501
4 !   !   !   !Алынған ресми трансферттер (гранттар)         !  1734393
! 1 !   !   !Мемлекеттік басқарудың төменгі органдарынан   !
!   !   !   !трансферттер                                  !  1627523
!   ! 3 !   !Аудандық (қалалық) бюджеттерден трансферттер  !  1627523
!   !   ! 3 !Аудандық (қалалық) бюджеттерден бюджеттік     !
!   !   !   !алымдар                                       !  1627523
! 2 !   !   !Мемлекеттік басқарудың жоғарғы органдарынан   !
!   !   !   !трансферттер                                  !   106870
!   ! 1 !   !Республикалық бюджеттен трансферттер          !   106870
!   !   ! 1 !Ағымдағылар                                   !   106870
5 !   !   !   !Кредиттерді өтеу                              !   593656
! 1 !   !   !Ішкі кредиттерді өтеу                         !   593656
!   ! 6 !   !Заңды тұлғалардың жергілікті бюджетінен       !
!   !   !   !бөлінетін несиелерді қайтару                  !   593656
!   !   ! 2 !Шағын кәсіпкерлікті дамыту үшін берілген      !
!   !   !   !кредиттерді қайтару                           !    14500
!   !   ! 3 !Ауылшаруашылығы тауарларын өндірушілердің     !
!   !   !   !берілген кредиттерін қайтаруы                 !   473750
!   !   ! 4 !Экономика саласын қолдау және дамыту үшін     !
!   !   !   !берілген кредиттерді қайтару                  !   105406
--------------------------------------------------------------------------
мың теңге
--------------------------------------------------------------------------
Функционалдық топ!             Атаулары                       !Нақтыланған
!Мекеме                                                   !бюджет
!    !Бағдарлама                                          !
----!----!----------------------------------------------------!-----------

!  5!   !   !Прочие неналоговые поступления                 !    22271
!   !  1!   !Прочие неналоговые поступления                 !    22271
!   !   !  5!Средства, полученные от природопользователей   !
!   !   !   !по искам о возмещении вреда, средства от       !
!   !   !   !реализации конфискованных орудий охоты и       !
!   !   !   !рыболовства, незаконно добытой продукции       !        7
!   !   ! 10!Прочие неналоговые поступления в местный бюджет!    18956
!   !   ! 26!Возврат неиспользованных средств, ранее        !
!   !   !   !полученных из местного бюджета                 !     3308
3!   !   !   !ДОХОДЫ ОТ ОПЕРАЦИЙ С КАПИТАЛОМ                 !      501
!  3!   !   !Продажа земли и нематериальных активов         !      501
!   !  1!   !Продажа земли и нематериальных активов         !      501
!   !   !  3!Поступления от продажи земельных участков и    !
!   !   !   !права постоянного землепользования             !      501
4!   !   !   !Полученные официальные трансферты (гранты)     !  1734393
!  1!   !   !Трансферты из нижестоящих органов              !
!   !   !   !государственного управления                    !  1627523
!   !  3!   !Трансферты из районных (городских) бюджетов    !  1627523
!   !   !  3!Бюджетное изъятие из районных (городских)      !
!   !   !   !бюджетов                                       !  1627523
!  2!   !   !Трансферты из вышестоящих органов              !
!   !   !   !государственного управления                    !   106870
!   !  1!   !Трансферты из республиканского бюджета         !   106870
!   !   !  1!Текущие                                        !   106870
5!   !   !   !Возврат кредитов                               !   593656
!  1!   !   !Возврат внутренних кредитов                    !   593656
!   !  6!   !Возврат кредитов, выданных из местного бюджета !
!   !   !   !юридическим лицам                              !   593656
!   !   !  2!Возврат кредитов, выданных для развития малого !
!   !   !   !предпринимательства                            !    14500
!   !   !  3!Возврат кредитов, выданных                     !
!   !   !   !сельхозтоваропроизводителям                    !   473750
!   !   !  4!Возврат кредитов, выданных для поддержки и     !
!   !   !   !развития отраслей экономики                    !   105406
---!---!---!---!-----------------------------------------------!----------
тыс. тенге
--------------------------------------------------------------------------
Функ.группа   !             Наименование                      !Уточненный
!Учреждение                                               ! бюджет
!    !Программа                                           !
-----!----!----!-----------------------------------------------!----------

1 !  2 !  3 !                        4                      !     5
--------------------------------------------------------------!-----------
!    !    !II. Шығыстар                                   ! 13668049
!    !    !Шығындар                                       ! 13266643
1 !    !    !Жалпы сипаттағы мемлекеттік қызметтер          !   422917
!103 !    !Мәслихат аппараты                              !    21757
!    !  2 !Жергілікті деңгейдегі әкімшілік шығындар       !    13748
!    ! 30 !Депутаттық қызмет                              !     6969
!    ! 31 !Мәслихат аппаратының материалдық-техникалық    !
!    !    !базасын нығайту                                !     1040
!105 !    !Әкім аппараты                                  !   212574
!    !  2 !Жергілікті деңгейдегі әкімшілік шығындар       !   158890
!    ! 41 !Базарларда біржолғы талондарды тарату бойынша  !
!    !    !жұмыстарды ұйымдастыру және қамтамасыз ету     !    24684
!    ! 57 !Мүлікті бағалауды қамтамасыз ету               !    21000
!    ! 74 !Әкім аппаратының материалдық-техникалық базасын!
!    !    !нығайту және ақпараттандыру                    !     8000
!259 !    !Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын         !
!    !    !коммуналды меншіктің атқарушы органдары        !    25616
!    !  2 !Жергілікті деңгейдегі әкімшілік шығындар       !    12859
!    ! 28 !Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын         !
!    !    !мемлекеттік мекемелердің белгіленген тәртіппен !
!    !    !тіркелген келісім міндеттері бойынша           !
!    !    !кредиторлық қарыздарын өтеу                    !     4857
!    ! 30 !Коммуналдық меншікті жекешелендіруді           !
!    !    !ұйымдастыру                                    !     6000
!    ! 70 !Коммуналдық меншіктің атқарушы органдарының    !
!    !    !материалдық-техникалық базасын нығайту         !     1900
!260 !    !Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын қаржы   !
!    !    !атқару органдары                               !   162970
!    !  2 !Жергілікті деңгейдегі әкімшілік шығындар       !   147970
!    ! 31 !Қаржы органдарының ақпараттық жүйесін жасау    !    15000
2 !    !    !Қорғаныс                                       !   632475
!105 !    !Әкім аппараты                                  !   632475
!    ! 31 !Жергілікті деңгейде дайындыққа жұмылдыру       !
!    !    !бойынша шаралар                                !    18244
!    ! 32 !Жергілікті деңгейдегі төтенше жағдайларды жою  !   514619
!    ! 62 !Төтенше жағдайлар бойынша ұйымдардың           !
!    !    !материалдық-техникалық базасын нығайту         !    95112
!    ! 63 !Әскери қызметке шақыру және тіркеу бойынша     !
!    !    !шаралар                                        !     4500

1  ! 2  ! 3  !                       4                       !    5
-----!----!----!-----------------------------------------------!----------
!    !    !II. Расходы                                    ! 13668049
!    !    !Затраты                                        ! 13266643
1 !    !    !Государственные услуги общего характера        !   422917
!103 !    !Аппарат маслихата                              !    21757
!    !  2 !Административные затраты на местном уровне     !    13748
!    ! 30 !Депутатская деятельность                       !     6969
!    ! 31 !Укрепление материально - технической базы      !
!    !    !аппарата маслихата                             !     1040
!105 !    !Аппарат акима                                  !   212574
!    !  2 !Административные затраты на местном уровне     !   158890
!    ! 41 !Организация и обеспечение работы по выдаче     !
!    !    !разовых талонов на рынках                      !    24684
!    ! 57 !Обеспечение оценки имущества                   !    21000
!    ! 74 !Укрепление материально-технической базы и      !
!    !    !информатизация аппарата акима                  !     8000
!259 !    !Исполнительный орган коммунальной              !
!    !    !собственности, финансируемый из местного       !
!    !    !бюджета                                        !    25616
!    !  2 !Административные затраты на местном уровне     !    12859
!    ! 28 !Погашение кредиторской задолженности по        !
!    !    !зарегистрированным в установленном порядке     !
!    !    !договорным обязательствам государственных      !
!    !    !учреждений, финансируемых из местного бюджета  !     4857
!    ! 30 !Организация приватизации коммунальной          !
!    !    !собственности                                  !     6000
!    ! 70 !Укрепление материально-технической базы        !
!    !    !исполнительных органов коммунальной            !
!    !    !собственности                                  !     1900
!260 !    !Исполнительный орган финансов, финансируемый   !
!    !    !из местного бюджета                            !   162970
!    !  2 !Административные затраты на местном уровне     !   147970
!    ! 31 !Создание информационных систем органов финансов!    15000
2 !    !    !Оборона                                        !   632475
!105 !    !Аппарат акима                                  !   632475
!    ! 31 !Мероприятия по мобилизационной подготовке      !
!    !    !на местном уровне                              !    18244
!    ! 32 !Ликвидация чрезвычайных ситуаций на местном    !
!    !    !уровне                                         !   514619
!    ! 62 !Укрепление материально-технической базы        !
!    !    !организаций по чрезвычайным ситуациям          !    95112
!    ! 63 !Мероприятия по приписке и призыву на военную   !
!    !    !службу                                         !     4500

3 !    !    !Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік               !   502694
!251 !    !Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын ішкі    !
!    !    !істердің атқарушы органы                       !   502694
!    !  2 !Жергілікті деңгейдегі әкімшілік шығындар       !   330480
!    ! 30 !Жергілікті деңгейде қоғамдық қауіпсіздікті     !
!    !    !қамтамасыз ету және қоғамдық тәртіпті қорғау   !     6440
!    ! 36 !Елді мекендерде жол қозғалысын реттеу бойынша  !
!    !    !жабдықтар мен құралдарды пайдалану             !    69216
!    ! 40 !Ішкі істер органдарының объектілерін күрделі   !
!    !    !жөндеу                                         !    23700
!    ! 42 !Ішкі істер органдарының ақпараттық жүйесін     !
!    !    !жасау                                          !     5410
!    ! 70 !Ішкі істер органдарының материалдық-техникалық !
!    !    !базасын нығайту                                !    67448
4 !    !    !Білім беру                                     !  1294651
!105 !    !Әкім аппараты                                  !     5500
!    ! 11 !Жергілікті деңгейде кадрлардың біліктілігін    !
!    !    !көтеру және қайта дайындау                     !     5500
!251 !    !Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын ішкі    !
!    !    !істердің атқарушы органы                       !    15314
!    ! 11 !Жергілікті деңгейде кадрлардың біліктілігін    !
!    !    !көтеру және қайта дайындау                     !    15314
!254 !    !Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын         !
!    !    !денсаулық сақтаудың атқарушы органы            !    14123
!    !  8 !Жергілікті деңгейде орта кәсіптік біліммен     !
!    !    !мамандарды дайындау                            !    14123
!263 !    !Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын         !
!    !    !мәдениет, спорт және туризмнің атқарушы органы !  1259714
!    !  8 !Жергілікті деңгейде орта кәсіптік біліммен     !
!    !    !мамандарды дайындау                            !   211000
!    ! 11 !Жергілікті деңгейде кадрлардың біліктілігін    !
!    !    !көтеру және қайта дайындау                     !    19200
!    ! 20 !Жергілікті деңгейде жалпы білім беріп оқыту    !   397785
!    ! 31 !Жергілікті деңгейдегі бастауыш кәсіптік        !
!    !    !білім беру                                     !   337768
!    ! 37 !Орта білім беретін мемлекеттік мекемелердің    !
!    !    !кітапхана қорын жаңарту үшін оқулықтар сатып   !
!    !    !алу және жеткізу                               !     9279
!    ! 38 !Балалар мен жасөспірімдердің психикалық        !
!    !    !денсаулығын тексеру бойынша тұрғындарға        !
!    !    !психологиялық-дәрігерлік-педагогикалық кеңеспен!
!    !    !көмек көрсету                                  !     1212
!    ! 61 !Жергілікті деңгейде балалар мен жасөспірімдер  !
!    !    !үшін қосымша білім беру бағдарламасын іске     !
!    !    !асыру                                          !   276142

3 !    !    !Общественный порядок и безопасность            !   502694
!251 !    !Исполнительный орган внутренних дел,           !
!    !    !финансируемый из местного бюджета              !   502694
!    !  2 !Административные затраты на местном уровне     !   330480
!    ! 30 !Охрана общественного порядка и обеспечение     !
!    !    !общественной безопасности на местном уровне    !     6440
!    ! 36 !Эксплуатация оборудования и средств по         !
!    !    !регулированию дорожного движения в населенных  !
!    !    !пунктах                                        !    69216
!    ! 40 !Капитальный ремонт объектов органов внутренних !
!    !    !дел                                            !    23700
!    ! 42 !Создание информационных систем органов         !
!    !    !внутренних дел                                 !     5410
!    ! 70 !Укрепление материально-технической базы        !
!    !    !органов внутренних дел                         !    67448
4 !    !    !Образование                                    !  1294651
!105 !    !Аппарат акима                                  !     5500
!    ! 11 !Повышение квалификации и переподготовка кадров !
!    !    !на местном уровне                              !     5500
!251 !    !Исполнительный орган внутренних дел,           !
!    !    !финансируемый из местного бюджета              !    15314
!    ! 11 !Повышение квалификации и переподготовка кадров !
!    !    !на местном уровне                              !    15314
!254 !    !Исполнительный орган здравоохранения,          !
!    !    !финансируемый из местного бюджета              !    14123
!    !  8 !Подготовка специалистов со средним             !
!    !    !профессиональным образованием на местном уровне!    14123
!263 !    !Исполнительный орган образования, культуры,    !
!    !    !спорта и туризма, финансируемый из местного    !
!    !    !бюджета                                        !  1259714
!    !  8 !Подготовка специалистов со средним             !
!    !    !профессиональным образованием на местном уровне!   211000
!    ! 11 !Повышение квалификации и переподготовка кадров !
!    !    !на местном уровне                              !    19200
!    ! 20 !Общеобразовательное обучение на местном уровне !   397785
!    ! 31 !Начальное профессиональное образование на      !
!    !    !местном уровне                                 !   337768
!    ! 37 !Приобретение и доставка учебников для          !
!    !    !обновления библиотечных фондов государственных !
!    !    !учреждений среднего образования                !     9279
!    ! 38 !Оказание психолого-медико-педагогической       !
!    !    !консультативной помощи населению по            !
!    !    !обследованию психического здоровья детей и     !
!    !    !подростков                                     !     1212
!    ! 61 !Реализация программ дополнительного образования!
!    !    !для детей и юношества на местном уровне        !   276142

!    ! 62 !Жергілікті деңгейдегі мектеп олимпиадасын      !      500
!    !    !өткізу                                         !
!    ! 64 !Басқа және білім беру ұйымдарының              !
!    !    !материалдық-техникалық базасын нығайту         !      318
!    ! 66 !Жалпы бастауыш, жалпы орта білім беру          !
!    !    !мекемелерін күрделі жөндеу                     !     3600
!    ! 72 !Жалпы бастауыш, жалпы негізгі, жалпы орта білім!
!    !    !беру мекемелерінің материалдық-техникалық      !
!    !    !базасын нығайту                                !     1360
!    ! 74 !Бастауыш кәсіптік білім беретін мекемелердің   !
!    !    !материалдық-техникалық базасын нығайту         !     1550
5 !    !    !Денсаулық сақтау                               !  2706800
!251 !    !Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын ішкі    !
!    !    !істердің атқарушы органы                       !    35173
!    ! 31 !Әскери қызметкерлерге, құқық қорғау органдардың!
!    !    !қызметкерлеріне, олардың отбасыларының         !
!    !    !мүшелеріне стационарлық-медициналық көмек      !
!    !    !көрсету                                        !    35173
!254 !    !Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын         !
!    !    !денсаулық сақтаудың атқарушы органы            !  2671627
!    !  2 !Жергілікті деңгейдегі әкімшілік шығындар       !    16317
!    ! 30 !Психикалық ауытқулары бар науқастарға          !
!    !    !мамандандырылған медициналық көмек көрсету     !   163701
!    ! 31 !ВИЧ инфекциялы ауруларға медициналық көмек     !
!    !    !көрсету                                        !    28326
!    ! 32 !Туберкулезбен ауыратындарға мамандандырылған   !
!    !    !медициналық көмек көрсету                      !   239906
!    ! 33 !Жергілікті деңгейде эпидемияға қарсы күрес     !     5500
!    ! 34 !Жергілікті деңгейде қан өндіру (ауыстыру)      !    45064
!    ! 36 !Жергілікті деңгейде халыққа                    !
!    !    !стационарлық-медициналық көмек көрсету         !   612803
!    ! 37 !Жедел медициналық көмек көрсету                !   155941
!    ! 38 !Жергілікті деңгейде халықтың денсаулығын қорғау!
!    !    !бойынша басқа да қызметтер                     !    38550
!    ! 39 !Санитарлық-эпидемиологиялық қолайлылықты       !
!    !    !қамтамасыз ету                                 !    78137
!    ! 40 !ҰОС ардагерлер мен мүгедектері үшін ауруханалар!
!    !    !мен емханалар                                  !    31367
!    ! 41 !Жергілікті деңгейде салауатты өмір салтын      !
!    !    !насихаттау                                     !     5329
!    ! 42 !Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау ұйымдарына!
!    !    !есептік қызмет көрсетуді қамтамасыз ету        !     1781
!    ! 43 !Төтенше жағдайда халыққа медициналық көмек     !
!    !    !көрсету                                        !    12579

!    ! 62 !Проведение школьных олимпиад на местном уровне !      500
!    ! 64 !Укрепление материально-технической базы и      !
!    !    !прочих организаций образований                 !      318
!    ! 66 !Капитальный ремонт учреждений начального       !
!    !    !общего, среднего общего образования            !     3600
!    ! 72 !Укрепление материально-технической базы        !
!    !    !учреждений начального общего, основного общего,!
!    !    !среднего общего образования                    !     1360
!    ! 74 !Укрепление материально-технической базы        !
!    !    !учреждений начального профессионального        !
!    !    !образования                                    !     1550
5 !    !    !Здравоохранение                                !  2706800
!251 !    !Исполнительный орган внутренних дел,           !
!    !    !финансируемый из местного бюджета              !    35173
!    ! 31 !Оказание стационарной медицинской помощи       !
!    !    !военнослужащим, сотрудникам правоохранительных !
!    !    !органов, членам их семей                       !    35173
!254 !    !Исполнительный орган здравоохранения,          !
!    !    !финансируемый из местного бюджета              !  2671627
!    !  2 !Административные затраты на местном уровне     !    16317
!    ! 30 !Оказание специализированной медицинской помощи !
!    !    !больным, страдающим психическими расстройствами!   163701
!    ! 31 !Оказание медицинской помощи ВИЧ-инфицированным !
!    !    !больным                                        !    28326
!    ! 32 !Оказание специализированной медицинской помощи !
!    !    !больным туберкулезом                           !   239906
!    ! 33 !Борьба с эпидемиями на местном уровне          !     5500
!    ! 34 !Производство крови (заменителей) на местном    !
!    !    !уровне                                         !    45064
!    ! 36 !Оказание стационарной медицинской помощи       !
!    !    !населению на местном уровне                    !   612803
!    ! 37 !Оказание скорой медицинской помощи             !   155941
!    ! 38 !Прочие услуги по охране здоровья населения     !
!    !    !на местном уровне                              !    38550
!    ! 39 !Обеспечение санитарно-эпидемиологического      !
!    !    !благополучия                                   !    78137
!    ! 40 !Больницы и поликлиники для ветеранов и         !
!    !    !инвалидов ВОВ                                  !    31367
!    ! 41 !Пропаганда здорового образа жизни на местном   !
!    !    !уровне                                         !     5329
!    ! 42 !Обеспечение учетными услугами организаций      !
!    !    !здравоохранения на местном уровне              !     1781
!    ! 43 !Оказание медицинской помощи населению в        !
!    !    !чрезвычайных ситуациях                         !    12579

!    ! 45 !Аналар мен балаларды қорғау                    !   240476
!    ! 47 !Онкологиялық ауруларға мамандандырылған        !
!    !    !медициналық көмек көрсету                      !   122433
!    ! 48 !Алкоголизм, наркомания және токсикоманиямен    !
!    !    !ауырғандарға мамандандырылған медициналық көмек!
!    !    !көрсету                                        !    67623
!    ! 49 !Тері венерологиялық ауруларға мамандандырылған !
!    !    !медициналық көмек көрсету                      !    29526
!    ! 50 !Инфекциялық ауруларға мамандандырылған көмек   !
!    !    !көрсету                                        !    67511
!    ! 54 !Алғашқы дәрігерлік-санитарлық және             !
!    !    !мамандандырылған амбулаториялық-емханалық көмек!
!    !    !көрсету                                        !   375375
!    ! 55 !Коммуналдық меншікке жататын денсаулық сақтау  !
!    !    !объектілерін күрделі жөндеу                    !    17600
!    ! 56 !Денсаулық сақтау ұйымдарының материалдық-      !
!    !    !техникалық базасын нығайту                     !     5236
!    ! 57 !Орталықтандырылған медициналық жабдықтар мен   !
!    !    !санитарлық көліктерді сатып алу                !   310546
6 !    !    !Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру !  2813490
!105 !    !Әкім аппараты                                  !   620773
!    ! 33 !Күндіз оқытатын білім беру ұйымдарының         !
!    !    !тәрбиеленушілері мен оқушыларын әлеуметтік     !
!    !    !қолдау                                         !   400000
!    ! 60 !Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша !
!    !    !жекелеген санаттағы азаматтарға әлеуметтік     !
!    !    !төлемдер                                       !   220773
!258 !    !Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын халықты !
!    !    !еңбек пен әлеуметтік қорғаудың атқарушы органы !  2007569
!    !  2 !Жергілікті деңгейдегі әкімшілік шығындар       !    40625
!    ! 27 !Еңбек ақы және әлеуметтік төлемдер бойынша     !
!    !    !кредиторлық қарыздарды өтеу                    !      553
!    ! 31 !Арнайы мемлекеттік жәрдемақы                   !  1033641
!    ! 32 !Жергілікті деңгейде интернат түріндегі         !
!    !    !мекемелер арқылы көрсетілетін әлеуметтік       !
!    !    !қамсыздандыру                                  !   339613
!    ! 35 !Жәрдемақыны есептеу, төлеу, жеткізу және басқа !
!    !    !да әлеуметтік төлемдер бойынша қызметтерді     !
!    !    !төлеу                                          !    10988
!    ! 42 !Мемлекеттік мекен-жайлық әлеуметтік көмек      !   576928
!    ! 57 !Жергілікті деңгейдегі мүгедектерді әлеуметтік  !
!    !    !қорғау                                         !     5221
!263 !    !Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын білім   !
!    !    !беру, мәдениет, спорт және туризмнің атқарушы  !
!    !    !органы                                         !   185148

!    ! 45 !Охрана материнства и детства                   !   240476
!    ! 47 !Оказание специализированной медицинской помощи !
!    !    !больным онкологическими заболеваниями          !   122433
!    ! 48 !Оказание специализированной медицинской помощи !
!    !    !больным алкоголизмом, наркоманией и            !
!    !    !токсикоманией                                  !    67623
!    ! 49 !Оказание специализированной медицинской помощи !
!    !    !больным кожно-венерологическими заболеваниями  !    29526
!    ! 50 !Оказание специализированной медицинской помощи !
!    !    !больным инфекционными заболеваниями            !    67511
!    ! 54 !Оказание первичной медико-санитарной помощи и  !
!    !    !специализированной амбулаторно-поликлинической !
!    !    !помощи                                         !   375375
!    ! 55 !Капитальный ремонт объектов здравоохранения,   !
!    !    !находящихся в коммунальной собственности       !    17600
!    ! 56 !Укрепление материально-технической базы        !
!    !    !организаций здравоохранения                    !     5236
!    ! 57 !Централизованный закуп медицинского            !
!    !    !оборудования и санитарного транспорта          !   310546
6 !    !    !Социальное обеспечение и социальная помощь     !  2813490
!105 !    !Аппарат акима                                  !   620773
!    ! 33 !Социальная поддержка обучающихся и             !
!    !    !воспитанников организаций образования очной    !
!    !    !формы обучения                                 !   400000
!    ! 60 !Социальные выплаты отдельным категориям граждан!
!    !    !по решению местных представительных органов    !   220773
!258 !    !Исполнительный орган труда и социальной защиты !
!    !    !населения, финансируемый из местного бюджета   !  2007569
!    !  2 !Административные затраты на местном уровне     !    40625
!    ! 27 !Погашение кредиторской задолженности по        !
!    !    !заработной плате и социальным выплатам         !      553
!    ! 31 !Специальные государственные пособия            !  1033641
!    ! 32 !Социальное обеспечение, оказываемое через      !
!    !    !учреждения интернатского типа на местном уровне!   339613
!    ! 35 !Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке !
!    !    !пособий и других социальных выплат             !    10988
!    ! 42 !Государственная адресная социальная помощь     !   576928
!    ! 57 !Социальная поддержка инвалидов на местном      !
!    !    !уровне                                         !     5221
!263 !    !Исполнительный орган образования, культуры,    !
!    !    !спорта и туризма, финансируемый из местного    !
!    !    !бюджета                                        !   185148

!    ! 33 !Балаларды әлеуметтік қамсыздандыру             !   168828
!    ! 68 !Балаларды әлеуметтік қамсыздандыру             !
!    !    !материалдық-техникалық базасын нығайту         !     5720
!    ! 69 !Балаларды әлеуметтік қамсыздандыру ұйымдарын   !
!    !    !күрделі жөндеу                                 !    10600
8 !    !    !Мәдениет, спорт және ақпараттық кеңістік       !   486850
!105 !    !Әкім аппараты                                  !    58152
!    ! 46 !Жергілікті деңгейде газеттер мен журналдар     !
!    !    !арқылы мемлекеттің ақпаратты саясатын жүргізу  !    38152
!    ! 47 !Жергілікті деңгейде теле-радио хабарлар арқылы !
!    !    !мемлекеттің ақпараттық саясатын жүргізу        !    20000
!261 !    !Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мұрағат !
!    !    !басқармасының атқарушы органы                  !    22693
!    !  2 !Жергілікті деңгейдегі әкімшілік шығындар       !     5695
!    ! 30 !Жергілікті деңгейде мұрағат қорларын сақтауды  !
!    !    !қамтамасыз ету, баспа өнімдерін және оларды    !
!    !    !арнайы пайдалану                               !    16998
!263 !    !Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын         !
!    !    !мәдениет, спорт және туризмнің атқарушы органы !   406005
!    ! 39 !Жергілікті деңгейде спорттық шараларды жүргізу !    39867
!    ! 41 !Жергілікті деңгейдегі халықтың мәдени демалысын!
!    !    !қамтамасыз ету                                 !   234424
!    ! 43 !Жергілікті деңгейде таңырқаларлық шараларын    !
!    !    !өткізу                                         !    13618
!    ! 44 !Жергілікті деңгейде тарихи-мәдени құндылықтарды!
!    !    !сақтау                                         !    40967
!    ! 45 !Жергілікті деңгейдегі ақпараттың жалпыға жетуін!
!    !    !қамтамасыз ету                                 !    41445
!    ! 47 !Жергілікті маңыздағы мәдени және тарихи        !
!    !    !ескерткіштердің аймағын көркейту, жөндеу және  !
!    !    !қалпына келтіру жұмыстарын жүргізу             !    23700
!    ! 50 !Жергілікті деңгейде тілдердің дамуын және      !
!    !    !қалыптасуының мемлекеттік бағдарламасын іске   !
!    !    !асыру                                          !     2000
!    ! 56 !Аймақтық жастар саясатын жүргізу               !     3500
!    ! 59 !Кітапханалардың материалдық-техникалық базасын !
!    !    !нығайту                                        !     6484
10!    !    !Ауыл, су, орман, балық шаруашылығын және       !
!    !    !қоршаған ортаны қорғау                         !   309825

!    ! 33 !Социальное обеспечение детей                   !   168828
!    ! 68 !Укрепление материально-технической базы        !
!    !    !организаций социального обеспечения детей      !     5720
!    ! 69 !Капитальный ремонт организаций социального     !
!    !    !обеспечения детей                              !    10600
8 !    !    !Культура, спорт, туризм и информационное       !
!    !    !пространство                                   !   486850
!105 !    !Аппарат акима                                  !    58152
!    ! 46 !Проведение государственной информационной      !
!    !    !политики через газеты и журналы на местном     !
!    !    !уровне                                         !    38152
!    ! 47 !Проведение государственной информационной      !
!    !    !политики через телерадиовещание на местном     !
!    !    !уровне                                         !    20000
!261 !    !Исполнительный орган управления архивами,      !
!    !    !финансируемый из местного бюджета              !    22693
!    !  2 !Административные затраты на местном уровне     !     5695
!    ! 30 !Обеспечение сохранности архивного фонда,       !
!    !    !печатных изданий и их специальное использование!
!    !    !на местном уровне                              !    16998
!263 !    !Исполнительный орган образования, культуры,    !
!    !    !спорта и туризма, финансируемый из местного    !
!    !    !бюджета                                        !   406005
!    ! 39 !Проведение спортивных мероприятий на местном   !
!    !    !уровне                                         !    39867
!    ! 41 !Обеспечение культурного досуга населения на    !
!    !    !местном уровне                                 !   234424
!    ! 43 !Проведение зрелищных мероприятий на местном    !
!    !    !уровне                                         !    13618
!    ! 44 !Хранение историко-культурных ценностей на      !
!    !    !местном уровне                                 !    40967
!    ! 45 !Обеспечение общедоступности информации на      !
!    !    !местном уровне                                 !    41445
!    ! 47 !Проведение ремонтно - реставрационных работ и  !
!    !    !благоустройство территории памятников истории  !
!    !    !и культуры местного значения                   !    23700
!    ! 50 !Реализация государственной программы           !
!    !    !функционирования и развития языков на местном  !
!    !    !уровне                                         !     2000
!    ! 56 !Проведение региональной молодежной политики    !     3500
!    ! 59 !Укрепление материально-технической базы        !
!    !    !библиотек                                      !     6484
10 !    !    !Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство и   !
!    !    !охрана окружающей среды                        !   309825

!105 !    !Әкім аппараты                                  !   293129
!    ! 34 !Жергілікті деңгейде қоршаған ортаны қорғауды   !
!    !    !ұйымдастыру                                    !   278129
!    ! 65 !Жергілікті деңгейде ерекше қорғалатын табиғи   !
!    !    !аймақтарды ұстау                               !    15000
!257 !    !Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын ауыл    !
!    !    !шаруашылығының атқарушы органы                 !    16696
!    !  2 !Жергілікті деңгейдегі әкімшілік шығындар       !    12696
!    ! 31 !Ауыл шаруашылығының ақпаратты-маркетингілік    !
!    !    !жүйесін дамыту                                 !     4000
11!    !    !Өнеркәсіп және құрылыс                         !    61000
!273 !    !Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын         !
!    !    !инфрақұрылымдар мен құрылыстың атқарушы органы !    61000
!    ! 48 !Жергілікті деңгейдегі жобалау-ізденіс,         !
!    !    !конструкторлық және технологиялық жұмыстар     !    61000
12!    !    !Көлік және байланыс                            !   806000
!274 !    !Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын көлік,  !
!    !    !жол және тұрғын-үй коммуналдық шаруашылығының  !
!    !    !атқарушы органы                                !   806000
!    ! 46 !Аудандар мен елді мекендер ішіндегі, аудандар  !
!    !    !арасындағы (қалалар) қоғамдық жолаушылар       !
!    !    !тасымалдауды ұйымдастыру                       !   156000
!    ! 50 !Жергілікті деңгейде автомобиль жолдарын        !
!    !    !пайдалану                                      !   650000
13!    !    !Басқалары                                      !   943274
!105 !    !Әкім аппараты                                  !   540495
!    ! 44 !Соттардың шешімімен жергілікті атқарушы        !
!    !    !органдардың міндеттемелерін орындау бойынша    !
!    !    !облыстардың, Астана және Алматы қалаларының    !
!    !    !жергілікті атқарушы органдарының резерві       !     5000
!    ! 52 !Табиғи және техногенді сипаттағы төтенше       !
!    !    !жағдайларды және басқа да көзделмеген          !
!    !    !шығыстардың жою үшін облыстардың, Астана және  !
!    !    !Алматы қалаларының жергілікті атқарушы         !
!    !    !органдарының резерві                           !   101000
!    ! 61 !Өкілеттік шығындар                             !     5000
!    ! 64 !Коммуналды мемлекеттік кәсіпорындардың         !
!    !    !жарғылық қорына жарналар                       !   429495
!263 !    !Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын білім   !
!    !    !беру, мәдениет, спорт және туризмнің атқарушы  !
!    !    !органы                                         !    45487

!105 !    !Аппарат акима                                  !   293129
!    ! 34 !Организация охраны окружающей среды на местном !
!    !    !уровне                                         !   278129
!    ! 65 !Содержание особо охраняемых природных          !
!    !    !территорий на местном уровне                   !    15000
!257 !    !Исполнительный орган сельского хозяйства,      !
!    !    !финансируемый из местного бюджета              !    16696
!    !  2 !Административные затраты на местном уровне     !    12696
!    ! 31 !Развитие информационно-маркетинговой системы   !
!    !    !сельского хозяйства                            !     4000
11 !    !    !Промышленность и строительство                 !    61000
!273 !    !Исполнительный орган инфраструктуры и          !
!    !    !строительства, финансируемый из местного       !
!    !    !бюджета                                        !    61000
!    ! 48 !Проектно-изыскательские, конструкторские и     !
!    !    !технологические работы на местном уровне       !    61000
12 !    !    !Транспорт и связь                              !   806000
!274 !    !Исполнительный орган жилищно-коммунального,    !
!    !    !дорожного хозяйства и транспорта, финансируемый!
!    !    !из местного бюджета                            !   806000
!    ! 46 !Организация общественных пассажирских перевозок!
!    !    !между районами (городами), внутри районов и    !
!    !    !населенных пунктов                             !   156000
!    ! 50 !Эксплуатация автомобильных дорог на местном    !
!    !    !уровне                                         !   650000
13 !    !    !Прочие                                         !   943274
!105 !    !Аппарат акима                                  !   540495
!    ! 44 !Резерв местного исполнительного органа области,!
!    !    !городов Астаны и Алматы по выполнению          !
!    !    !обязательств местных исполнительных органов по !
!    !    !решениям судов                                 !     5000
!    ! 52 !Резерв местного исполнительного органа области,!
!    !    !городов Астаны и Алматы для ликвидации         !
!    !    !чрезвычайных ситуаций природного и техногенного!
!    !    !характера и иных непредвиденных расходов       !   101000
!    ! 61 !Представительские затраты                      !     5000
!    ! 64 !Взносы в уставный фонд коммунальных            !
!    !    !государственных предприятий                    !   429495
!263 !    !Исполнительный орган образования, культуры,    !
!    !    !спорта и туризма, финансируемый из местного    !
!    !    !бюджета                                        !    45487

!    !  2 !Жергілікті деңгейдегі әкімшілік шығындар       !    39090
!    ! 34 !Есептік қызметтермен қамтамасыз ету            !     5771
!    ! 70 !Білім беру, мәдениет, спорт, туризм және       !
!    !    !ақпараттық кеңістіктің атқарушы органдарының   !
!    !    !материалдық-техникалық базасын нығайту         !      626
!272 !    !Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын         !
!    !    !экономика, шағын және орта бизнесті қолдау,    !
!    !    !мемлекеттік сатып алудың атқарушы органы       !    58651
!    !  2 !Жергілікті деңгейдегі әкімшілік шығындар       !    52379
!    ! 31 !Жергілікті деңгейде шағын кәсіпкерлікті        !
!    !    !қолдауды ұйымдастыру                           !     6100
!    ! 70 !Экономика, шағын және орта бизнесті қолдау,    !
!    !    !мемлекеттік сатып алу атқарушы органдарының    !
!    !    !материалдық-техникалық базасын нығайту         !      172
!273 !    !Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын         !
!    !    !инфрақұрылымдар мен құрылыстың атқарушы органы !   265673
!    !  2 !Жергілікті деңгейдегі әкімшілік шығындар       !    15673
!    ! 31 !Коммуналдық меншік объектілерінің құрылысы     !   155903
!    ! 36 !Коммуналдық меншік объектілерінің күрделі      !
!    !    !жөндеуі                                        !    94097
!274 !    !Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын көлік,  !
!    !    !жол және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығының  !
!    !    !атқарушы органы                                !    32968
!    !  2 !Жергілікті деңгейдегі әкімшілік шығындар       !    28998
!    ! 70 !Көлік, жол және тұрғын үй-коммуналдық          !
!    !    !шаруашылығы атқарушы органдарының              !
!    !    !материалдық-техникалық базасын нығайту         !     3970
14!    !    !Қарызға қызмет көрсету                         !     6870
!105 !    !Әкім аппараты                                  !     6870
!    ! 53 !Жергілікті атқарушы органдардың қарыздарына    !
!    !    !қызмет көрсету                                 !     6870
15!    !    !Ресми трансферттер                             !  2279797
!105 !    !Әкім аппараты                                  !  2279797
!    ! 54 !Облыстық бюджеттен Астана және Алматы          !
!    !    !қалаларының бюджеттеріне трансферттер          !  2279797
!    !    !Кредиттер                                      !   401406
10!    !    !Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы және        !
!    !    !қоршаған ортаны қорғау                         !   216000
!257 !    !Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын ауыл    !
!    !    !шаруашылығының атқарушы органы                 !   216000
!    ! 82 !Ауыл шаруашылығы тауарларын өндірушілерді      !
!    !    !несиелеу                                       !    30000
!    ! 83 !Ауыл шаруашылығы тауарларын өндірушілердің     !
!    !    !көктемгі егіс және егін жинау жұмыстарын       !
!    !    !өткізуді несиелеу                              !   186000

!    !  2 !Административные затраты на местном уровне     !    39090
!    ! 34 !Обеспечение учетными услугами                  !     5771
!    ! 70 !Укрепление материально-технической базы        !
!    !    !исполнительных органов образования, культуры,  !
!    !    !спорта, туризма и информационного пространства !      626
!272 !    !Исполнительный орган экономики, поддержки      !
!    !    !малого и среднего бизнеса, государственных     !
!    !    !закупок, финансируемый из местного бюджета     !    58651
!    !  2 !Административные затраты на местном уровне     !    52379
!    ! 31 !Организация поддержки малого                   !
!    !    !предпринимательства на местном уровне          !     6100
!    ! 70 !Укрепление материально - технической базы      !
!    !    !исполнительных органов экономики, поддержки    !
!    !    !малого и среднего бизнеса, государственных     !
!    !    !закупок                                        !      172
!273 !    !Исполнительный орган инфраструктуры и          !
!    !    !строительства, финансируемый из местного       !
!    !    !бюджета                                        !   265673
!    !  2 !Административные затраты на местном уровне     !    15673
!    ! 31 !Строительство объектов коммунальной            !
!    !    !собственности                                  !   155903
!    ! 36 !Капитальный ремонт объектов коммунальной       !
!    !    !собственности                                  !    94097
!274 !    !Исполнительный орган жилищно-коммунального,    !
!    !    !дорожного хозяйства и транспорта, финансируемый!
!    !    !из местного бюджета                            !    32968
!    !  2 !Административные затраты на местном уровне     !    28998
!    ! 70 !Укрепление материально - технической базы      !
!    !    !исполнительных органов жилищно-коммунального,  !
!    !    !дорожного хозяйства и транспорта               !     3970
14 !    !    !Обслуживание долга                             !     6870
!105 !    !Аппарат Акимов                                 !     6870
!    ! 53 !Обслуживания долга местных исполнительных      !
!    !    !органов                                        !     6870
15 !    !    !Официальные трансферты                         !  2279797
!105 !    !Аппарат акима                                  !  2279797
!    ! 54 !Трансферты из областного бюджета, бюджетов     !
!    !    !городов Астаны и Алматы                        !  2279797
!    !    !Кредиты                                        !   401406
10 !    !    !Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство и   !
!    !    !охрана окружающей среды                        !   216000
!257 !    !Исполнительный орган сельского хозяйства,      !
!    !    !финансируемый из местного бюджета              !   216000
!    ! 82 !Кредитование сельхозтоваропроизводителей       !    30000
!    ! 83 !Кредитование сельхозтоваропроизводителей       !
!    !    !на проведение весенне-полевых и уборочных работ!   186000