Маңғыстау облысының 2003-2005 жылдарға арналған Аграрлық азық-түлік бағдарламасы туралы
Маңғыстау облысы мәлихатының 2002 жылғы 20 желтоқсандағы N 23/238 шешімі. Маңғыстау облыстық Әділет басқармасында 2003 жылғы 22 қаңтарда N 1320 тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару" Қазақстан Республикасы  Заңының  6-бабы 1-тармағы 1) тармақшасына және "Қазақстан Республикасының 2003-2005 жылдарға арналған Мемлекеттік аграрлық азық-түлік бағдарламасын іске асыру шараларының жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 2 тамыздағы N 864  қаулысына  сәйкес облыстық мәслихат шешім етті:
1. Маңғыстау облысының 2003-2005 жылдарға арналған Аграрлық азық-түлік бағдарламасы бекітілсін.
2. Облыстың, қалалар мен аудандардың әкімдеріне осы Аграрлық бағдарламаны жүзеге асыру жөнінде тиісті шаралар алу ұсынылсын.
3. Осы шешім жарияланған күнінен бастап күшіне енеді.
Сессия төрағасы                          Облыстық
мәслихат хатшысы
РҚАО-ның ескертуі: бұл бағдарламаның қосымшасы жергілікті Республикалық құқықтық ақпарат орталығына келіп түспегендіктен базаға енгізілмей отыр.

Об Агропродовольственной программе Мангистауской области на 2003-2005 годы
Решение Мангистауского областного маслихата от 20 декабря 2002 года N 23/238. Зарегистрировано Управлением юстиции Мангистауской области 22 января 2003 года N 1320
В соответствии с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона  Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" и постановлением  Правительства Республики Казахстан  от 2 августа 2002 года N 864 "О плане мероприятий по реализации Государственной агропродовольственной программы Республики Казахстан на 2003-2005 годы" областной маслихат решил:
1. Утвердить Агропродовольственную программу Мангистауской области на 2003-2005 годы.
2. Рекомендовать акимам области, городов и районов принять необходимые меры по реализации данной Агропродовольственной программы.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня опубликования.
Председатель сессии                    Секретарь
областного маслихата
Примечание РЦПИ: Агропродовольственная программа в РЦПИ Мангистауской области не представлялась.