"Алматы қаласы бойынша жер телiмдерiнiң салықтық мөлшерлемерлерiн, алымдар мен төлемдердi бекiту туралы" II-сайланған Алматы қалалық Мәслихатының 2001 жылғы 29 желтоқсандағы XIV кезектен тыс сессиясының шешiмiне өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы
IІ сайланған Алматы қалалық Мәслихатының XVI сессиясының 2002 жылғы 13 ақпандағы шешімі. Алматы қалалық Әділет басқармасында 2002 жылғы 26 ақпанда N 438 тіркелді. Күші жойылды - Алматы қаласы мәслихатының 2011 жылғы 20 қазандағы N 475 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы қаласы мәслихатының 2011.10.20 N 475 (алғашқы ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
"Алматы қаласы бойынша жер телiмдерiнiң салықтық мөлшерлемелерiн, алымдар мен төлемдердi бекiту туралы" II-сайланған Алматы қалалық Мәслихатының 2001 жылғы 29 желтоқсандағы XIV кезектен тыс сессиясының шешiмiне мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн және бекiтiлсiн:

О внесении изменений и дополнений в решение XIV-й внеочередной сессии Алматинского городского Маслихата II-го созыва от 29 декабря 2001 года "Об утверждении налоговых ставок на земельные участки, сборов и платежей по городу Алматы"
Решение XVI сессии Алматинского городского маслихата II созыва от 13 февраля 2002 года. Зарегистрировано в Управлении юстиции города Алматы 26 февраля 2002 года № 438. Утратило силу решением маслихата города Алматы от 20 октября 2011 года N 475
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Алматы от 20.10.2011 N 475 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Алматинский городской Маслихат II-го созыва РЕШИЛ:
1. Утвердить и внести в решение ХIV-й внеочередной сессии Алматинского городского Маслихата II-го созыва от 29 декабря 2001 года "Об утверждении налоговых ставок на земельные участки, сборов и платежей по городу Алматы" следующие изменения и дополнения:

- шешiмнiң 4 тармағы мына редакцияда мазмұндалсын: "4. Алматы қаласының базарларындағы тауар сату құқығы үшiн бiр жолғы талондардың бағасы бекiтiлсiн, N 4 қосымша";
- шешiмге N 4 қосымша мына редакцияда мазмұндалсын:
ІI-сайланған Алматы қалалық
Мәслихатының 2001 жылғы
29 желтоқсандағы XIV кезектен
тыс сессиясының шешiмiне
N 4 қосымша
Алматы қаласының базарларында тауар сату құқығы
үшiн бiр жолғы талондар көлемi
күн сайын (теңгемен)
Базардың бағыты
Базардың санаты
I
II
III
1.
Азық-түлiк және азық-түлiк емес тауарлар:
1.1
Прилавкалардан басқа контейнерлерден, дүңгiршектерден, павильондардан және өзге де уақытша орнатылған құрылыстарда сауда жасау

- пункт 4 решения изложить в следующей редакции: "4. Утвердить стоимость разовых талонов за право реализации товаров на рынках города Алматы, приложение № 4";
- приложение № 4 к решению изложить в следующей редакции:
Приложение № 4
к решению ХIV-й внеочередной
сессии Алматинского городского
Маслихата II-го созыва
от 29 декабря 2001 года
Стоимость разовых талонов за право реализации
товаров на рынках города Алматы
Ежедневно (в тенге)
Специализация рынка
Категория рынка
I
II
III
1.
Продовольственные и непродовольственные:
1.1
Торговля с контейнеров, киосков, павильонов и других временных сооружений, кроме прилавков