"2002 жылға арналған облыстық бюджет туралы" облыстық мәслихаттың 2001 жылғы 22 желтоқсандағы 14/3 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы.
Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының шешімі. 2002 жылғы 5 шілдедегі N 19/1. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет басқармасында 2002 жылғы 6 тамызда N 706 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы мәслихатының 2010 жылғы 23 шілдеде N 27/10 Шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы мәслихатының 2010.07.23 N 27/10 Шешімімен
"Бюджет жүйесi туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 1 сәуiрдегi, "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңдарына сәйкес 2001 жылғы 7 желтоқсандағы N 261 соңғы енгiзiлген өзгерiстер мен толықтыруларды ескере отырып, "2002 жылға арналған облыстық бюджет туралы" облыстық мәслихаттың 2001 жылғы 22 желтоқсандағы N 14/3 шешiмiне өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" 2002 жылғы 1 ақпандағы облыстық мәслихаттың N 15/1, "2002 жылға арналған облыстық бюджет туралы" 2001 жылғы 22 желтоқсандағы облыстық мәслихаттың N 14/3 шешiмiне өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" 2002 жылғы 21 наурыздағы облыстық мәслихаттың N 16/1, "2002 жылға арналған облыстық бюджет туралы" 2001 жылғы 22 желтоқсандағы облыстық мәслихаттың N№14/3 шешiмiне өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" 2002 жылғы 27 наурыздағы облыстық мәслихаттың N 16/2-а, "2002 жылға арналған облыстық бюджет туралы" 2001 жылғы 22 желтоқсандағы облыстық мәслихаттың N№14/3 шешiмiне өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" 2002 жылғы 19 сәуірдегі облыстық мәслихаттың N 17/4, "2002 жылға арналған облыстық бюджет туралы" облыстық мәслихаттың 2002 жылғы 15 мамырдағы N 18/1 шешiмдерiмен ондағы нақтыландыруды ескере отырып, "2002 жылға арналған облыстық бюджет туралы" облыстық мәслихаттың 2001 жылғы 22 желтоқсандағы N№14/3 шешiмiне төмендегi өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
1. 1 тармақта:
а) тарауы:
"9 528 432" саны "9 715 387" санына ауыстырылсын;
"3 293 557" саны "3 393 358" санына ауыстырылсын;
"5 234 875" саны "5 248 839" санына ауыстырылсын;
"1 000 000" саны "1 073 190" санына ауыстырылсын;
б) тарауы:
"9 878 327" саны "10 172 100" санына ауыстырылсын;
"8 978 327" саны "9 208 910" санына ауыстырылсын";
"900 000" саны "963 190" санына ауыстырылсын.
2. 10 тармақта:
"4 799 205" саны "4 913 433" санына ауыстырылсын;
"397 855" саны "421 562" санына ауыстырылсын;
"273 250" саны "294 279" санына ауыстырылсын;
"285 765" саны "285 965" санына ауыстырылсын;
"419 175" саны "434 300" санына ауыстырылсын;
"347 929" саны "352 216" санына ауыстырылсын;
"352 043" саны "352 243" санына ауыстырылсын;
"390 133" саны "390 333" санына ауыстырылсын;
"392 502" саны "392 702" санына ауыстырылсын;
"208 726" саны "211 649" санына ауыстырылсын;
"529 486" саны "534 722" санына ауыстырылсын;
"198 123" саны "198 323" санына ауыстырылсын;
"294 087" саны "300 929" санына ауыстырылсын;
"274 298" саны "275 725" санына ауыстырылсын;
"435 833" саны "468 485" санына ауыстырылсын.

О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата N 14/3 от 22 декабря 2001 года "Об областном бюджете на 2002 год"
Решение Северо-Казахстанского областного маслихата от 5 июля 2002 года N 19/1. Зарегистрировано Управлением юстиции Северо-Казахстанской области 6 августа 2002 года за N 706. Утратило силу - решением маслихата Северо-Казахстанской области от 23 июля 2010 года N 27/10
Сноска. Утратило силу - решением маслихата Северо-Казахстанской области от 23.07.2010 г. N 27/10
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 1 апреля 1999 года с учетом последних изменений и дополнений от 7 декабря 2001 года N 261 "О бюджетной системе", от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" внести в решение областного маслихата N 14/3 от 22 декабря 2001 года "Об областном бюджете на 2002 год" с учетом его уточнения решениями областного маслихата N 15/1 от 1 февраля 2002 года "О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата N 14/3 от 22 декабря 2001 года "Об областном бюджете на 2002 год", N 16/1 от 21 марта 2002 года "О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата N 14/3 от 22 декабря 2001 года "Об областном бюджете на 2002 год", N 16/2-а от 27 марта 2002 года "О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата N 14/3 от 22 декабря 2001 года "Об областном бюджете на 2002 год", N 17/4 от 19 апреля 2002 года "О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата N 14/3 от 22 декабря 2001 года "Об областном бюджете на 2002 год", N 18/1 от 15 мая 2002 года "О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата N 14/3 от 22 декабря 2001 года "Об областном бюджете на 2002 год" следующие изменения и дополнения:
1. В пункте 1:
раздел а):
цифру "9528432" заменить цифрой "9715387";
цифру "3293557" заменить цифрой "3393358";
цифру "5234875" заменить цифрой "5248839";
цифру "1000000" заменить цифрой "1073190".
раздел б):
цифру "9 878 327" заменить цифрой "10 172 100";
цифру "8 978 327" заменить цифрой "9 208 910";
цифру "900 000" заменить цифрой "963 190".
2. В пункте 10:
цифру "4799205" заменить цифрой "4913433";
цифру "397855" заменить цифрой "421562";
цифру "273250" заменить цифрой "294279";
цифру "285765" заменить цифрой "285965";
цифру "419175" заменить цифрой "434300";
цифру "347929" заменить цифрой "352216";
цифру "352043" заменить цифрой "352243";
цифру "390133" заменить цифрой "390333";
цифру "392502" заменить цифрой "392702";
цифру "208726" заменить цифрой "211649";
цифру "529486" заменить цифрой "534722";
цифру "198123" заменить цифрой "198323";
цифру "294087" заменить цифрой "300929";
цифру "274298" заменить цифрой "275725";
цифру "435833" заменить цифрой "468485".

3. 10-1 тармағында:
келесi мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
"д) аудандық мәслихаттарға тексеру комиссиясын ұстауға - 2600 мың теңге;
е) коммуналдық меншік объектілерін салу үшін жобалау-сметалық құжаттарды әзірлеуге (Петропавл қаласы) - 24669 мың теңге;
ж) дәулетті емес ауылдық ұйымдармен жұмыс жөніндегі өкілетті органды ұстауға (ауыл шаруашылық департаменті) - 2033 мың теңге;
з) табиғатты қорғау іс-шараларын орындауды бақылауды жүзеге асыру жөніндегі өкілетті органды ұстауға құрылыс және әлеуметтік инфрақұрылым облыстық басқармасы) - 1853 мың теңге;
и) "Қоршаған ортаны қорғаудың Солтүстік Қазақстан қоры" мемлекеттік мекемесіне - 95 мың теңге;
к) жергілікті бюджеттердің атқарылуын бақылау жөніндегі өкілетті органды ұстауға (қаржы департаменті) - 3519 мың теңге;
л) туризм және спорт басқармасына мүгедектер арасындағы спорттық іс-шараларды өткізуге - 5667 мың теңге;
м) білім беру департаментіне мемлекеттік орта білім беретін кітапхана қорларын жаңарту үшін оқулықтарды сатып алу және жеткізіп беруге - 30000 мың теңге;
н) мемлекеттік тілді дамыту жөніндегі комитеттің қосымша адам санына - 500 мың теңге;
о) Шағын және орта бизнесті қолдау жөніндегі басқармаға Технопарк аумағындағы коммуналдық рынокты қайта жаңартуына - 10000 мың теңге;
п) баспанаға аса зәру тұрғындарды үймен қамтамасыз етуге - 7272 мың теңге;
р) коммуналдық меншік объектілеріне жөндеу жүргізуге - 18610 мың теңге".

3. В пункте 10-1:
дополнить абзацами следующего содержания:
"д) районным маслихатам на содержание председателей ревизионной комиссии - 2600 тыс.тенге;
е) на разработку проектно-сметной документации для строительства объектов коммунальной собственности (г.Петропавловск) - 24669 тыс.тенге;
ж) на содержание уполномоченного органа по работе с несостоятельными сельскими организациями (департамент сельского хозяйства) - 2033 тыс.тенге;
з) на содержание уполномоченного органа по осуществлению контроля за реализацией природоохранных мероприятий (областное управление строительства и социальной инфраструктуры) - 1853 тыс.тенге;
и) государственному учреждению "Северо-Казахстанский фонд охраны окружающей среды" - 95 тыс.тенге;
к) на содержание уполномоченного органа по контролю за исполнением местных бюджетов (департамент финансов) - 3519 тыс.тенге;
л) управлению по туризму и спорту на проведение спортивных мероприятий среди инвалидов - 5667 тыс.тенге;
м) департаменту образования на приобретение и доставку учебников для обновления библиотечных фондов государственных учреждений среднего образования - 30000 тыс.тенге;
н) на содержание дополнительной численности комитету по развитию государственного языка - 500 тыс.тенге;
о) управлению по поддержке малого и среднего бизнеса на завершение реконструкции коммунального рынка на территории Технопарка - 10000 тыс.тенге;
п) на обеспечение жильем особо нуждающихся лиц населения - 7272 тыс.тенге;
р) на проведение ремонта объектов коммунальной собственности - 18610 тыс.тенге".