"2002 жылға арналған облыстық бюджет туралы" облыстық мәслихаттың 2001 жылғы 22 желтоқсандағы 14/3 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының шешімі. 2002 жылғы 25 қарашадағы N 21/1. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет басқармасында 2002 жылғы 9 желтоқсанда N 770 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы мәслихатының 2010 жылғы 23 шілдеде N 27/10 Шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы мәслихатының 2010.07.23 N 27/10 Шешімімен
Қазақстан Республикасының "Бюджет жүйесi туралы" 1999 жылғы 1 сәуiрдегi, "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңдарына сәйкес 2001 жылғы 7 желтоқсандағы N 261 соңғы енгiзiлген өзгерiстер мен толықтыруларды ескере отырып, "2002 жылға арналған облыстық бюджет туралы" облыстық мәслихаттың 2001 жылғы 22 желтоқсандағы N 14/3 шешiмiне өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" 2002 жылғы 1 ақпандағы облыстық мәслихаттың N 15/1, "2002 жылға арналған облыстық бюджет туралы" 2001 жылғы 22 желтоқсандағы облыстық мәслихаттың N 14/3 шешiмiне өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" 2002 жылғы 21 наурыздағы облыстық мәслихаттың N 16/1, "2002 жылға арналған облыстық бюджет туралы" 2001 жылғы 22 желтоқсандағы облыстық мәслихаттың N 14/3 шешiмiне өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" 2002 жылғы 27 наурыздағы облыстық мәслихаттың N 16/2-а, "2002 жылға арналған облыстық бюджет туралы" 2001 жылғы 22 желтоқсандағы облыстық мәслихаттың N 14/3 шешiмiне өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" 2002 жылғы 19 сәуірдегі облыстық мәслихаттың N 17/4, "2002 жылға арналған облыстық бюджет туралы" 2001 жылғы 22 желтоқсандағы облыстық мәслихаттың N 14/3 шешiмiне өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" облыстық мәслихаттың 2002 жылғы 15 мамырдағы N 18/1, "2002 жылға арналған облыстық бюджет туралы" 2001 жылғы 22 желтоқсандағы облыстық мәслихаттың N 14/3 шешiмiне өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" 2002 жылғы 5 шілдедегі облыстық мәслихаттың N 19/1 шешiмдерiмен ондағы нақтыландыруды ескере отырып, "2002 жылға арналған облыстық бюджет туралы" 2001 жылғы 22 желтоқсандағы облыстық мәслихаттың N 14/3 шешiмiне өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" 2002 жылғы 26 қыркүйектегі облыстық мәслихаттың N 20/2 шешiмдерiмен ондағы нақтыландыруды ескере отырып, "2002 жылға арналған облыстық бюджет туралы" облыстық мәслихаттың 2001 жылғы 22 желтоқсандағы N 14/3 шешiмiне төмендегi өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
1. 1 тармақта:
а) тарауы:

О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата N 14/3 от 22 декабря 2001 года "Об областном бюджете на 2002 год"
Решение Северо-Казахстанского областного маслихата от 25 ноября 2002 года N 21/1. Зарегистрировано Управлением юстиции Северо-Казахстанской области 9 декабря 2002 года за N 770. Утратило силу - решением маслихата Северо-Казахстанской области от 23 июля 2010 года N 27/10
Сноска. Утратило силу - решением маслихата Северо-Казахстанской области от 23.07.2010 г. N 27/10
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 1 апреля 1999 года с учетом последних изменений и дополнений от 7 декабря 2001 года N 261 "О бюджетной системе", от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" внести в решение областного маслихата N 14/3 от 22 декабря 2001 года "Об областном бюджете на 2002 год" с учетом его уточнения решениями областного маслихата N 15/1 от 1 февраля 2002 года "О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата N 14/3 от 22 декабря 2001 года "Об областном бюджете на 2002 год", N 16/1 от 21 марта 2002 года "О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата N 14/3 от 22 декабря 2001 года "Об областном бюджете на 2002 год", N 16/2-а от 27 марта 2002 года "О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата N 14/3 от 22 декабря 2001 года "Об областном бюджете на 2002 год", N 17/4 от 19 апреля 2002 года "О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата N 14/3 от 22 декабря 2001 года "Об областном бюджете на 2002 год", N 18/1 от 15 мая 2002 года "О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата N 14/3 от 22 декабря 2001 года "Об областном бюджете на 2002 год", N 19/1 от 5 июля 2002 года "О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата N 14/3 от 22 декабря 2001 года "Об областном бюджете на 2002 год", N 20/2 от 26 сентября 2002 года "О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата N 14/3 от 22 декабря 2001 года "Об областном бюджете на 2002 год" следующие изменения и дополнения:
1. В пункте 1:
раздел а):

"9 860 387" саны "9 828 387" санына ауыстырылсын;
"3 538 358" саны "3 506 358" санына ауыстырылсын;
б) тарауы:
"10 317 100" саны "10 285 100"санына ауыстырылсын;
"9 353 910" саны "9 321 910" санына ауыстырылсын.
2. 8 тармақта:
"115 558" саны "112 954" санына ауыстырылсын;
"110 558" саны "107 954" санына ауыстырылсын.
3. 10 тармақта:
"4 978 776" саны "4 952 582" санына ауыстырылсын;
"421 562" саны "414 884" санына ауыстырылсын;
"294 654" саны "293 801" санына ауыстырылсын;
"289 665" саны "297 841" санына ауыстырылсын;
"434 675" саны "431 978" санына ауыстырылсын;
"352 965" саны "355 177" санына ауыстырылсын;
"354 392" саны "354 600" санына ауыстырылсын;
"390 708" саны "375 997" санына ауыстырылсын;
"392 702" саны "381 981" санына ауыстырылсын;
"211 649" саны "211 814" санына ауыстырылсын;
"537 097" саны "522 705" санына ауыстырылсын;

цифру "9 860 387" заменить цифрой "9 828 387";
цифру "3 538 358" заменить цифрой "3 506 358";
раздел б):
цифру "10 317 100" заменить цифрой "10 285 100";
цифру "9 353 910" заменить цифрой "9 321 910";
2. В пункте 8:
цифру "115 558" заменить цифрой "112 954";
цифру "110 558" заменить цифрой "107 954";
3. В пункте 10:
цифру "4 978 776" заменить цифрой "4 952 582";
цифру "421 562" заменить цифрой "414 884";
цифру "294 654" заменить цифрой "293 801";
цифру "289 665" заменить цифрой "297 841";
цифру "434 675" заменить цифрой "431 978";
цифру "352 965" заменить цифрой "355 177";
цифру "354 392" заменить цифрой "354 600";
цифру "390 708" заменить цифрой "375 997";
цифру "392 702" заменить цифрой "381 981";
цифру "211 649" заменить цифрой "211 814";
цифру "537 097" заменить цифрой "522 705";