Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2001 жылғы 30 наурызда N 1442 болып тіркелген "Тауарлар мен көлік құралдарын кедендік ресімдеу туралы" Қазақстан Республикасы Мемлекеттік кіріс министрлігінің Кеден комитеті төрағасының 2001 жылғы 15 ақпандағы N 54 бұйрығына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасының Кедендік бақылау агенттігі төрағасының 2003 жылғы 6 қаңтардағы N 3 бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2003 жылғы 1 ақпанда тіркелді. Тіркеу N 2148. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2015 жылғы 22 мамырдағы № 321 бұйрығымен
Ескерту: Бұйрықтың күші жойылды - ҚР Қаржы министрінің 22.05.2015 № 321 бұйрығымен.
"Қазақстан Республикасындағы кеден ісі туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 171 176-1 -баптарына сәйкес, уақытша сақтау қоймаларының қызметін реттеу мақсатында, БҰЙЫРАМЫН:
1. "Тауарлар мен көлік құралдарын кедендік ресімдеу туралы" Қазақстан Республикасы Мемлекеттік кіріс министрлігінің Кеден комитеті төрағасының (Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2001 жылғы 30 наурызда N 1442 болып тіркелген, 2001 жылы "Кеден жаршысы" N 2 жарияланған) 2001 жылғы 15 ақпанындағы N 54 бұйрығына мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Уақытша сақтау орындарына қойылатын міндетті талаптар туралы нұсқаулықта:
1) 5-тармақта:
4)-тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"4) жалғаспалы түсіру алаңдарын қоса алғанда УСҚ аумағы бүкіл периметрі бойынша белгіленуі және қоршалуы және көлік құралдарының қауіпсіз қозғалысын қамтамасыз ететін тегіс жолының болуы тиіс. УСҚ аумағының қоршауы үздіксіз және тұтас конструкцияны білдіруі әрі биіктігі 2,2 метрден кем болмауы тиіс;";
6)-тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"6) УСҚ техникалық жағынан жарамды ену жолдарымен, сондай-ақ жабық тексеру алаңдарымен жабдықталуы;";
10)-тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"10) қауіпсіздік пен еңбекті қорғау талаптарына сәйкес келетін қажетті түсіру-тиеу техникаларының, сондай-ақ уақытша сақтауға орналастырылатын тауарлар мен көлік құралдарының сипатына сәйкес келетін сертификацияланған өлшеу жабдықтарының болуын қамтамасыз ету.";
мынадай мазмұндағы 11)-тармақшамен толықтырылсын:
"11) радиациялық бақылау жөніндегі сертификацияланған құралдардың болуын қамтамасыз ету.";
2) 6-тармақта:
2)-тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"кеден органдарының қызметкерлері үшін УСҚ-да кедендік бақылау мен кедендік ресімдеуді жүзеге асыруға арналған қажетті қызметтік үй-жайлардың, жабдықтардың және байланыс құралдарының болуы.";

О внесении изменений и дополнения в приказ Председателя Таможенного комитета Министерства государственных доходов Республики Казахстан от 15 февраля 2001 года N 54 "О таможенном оформлении товаров и транспортных средств", зарегистрированный Министерством юстиции Республики Казахстан за N 1442 от 30 марта 2001 года
Приказ Председателя Агентства таможенного контроля Республики Казахстан от 6 января 2003 года N 3, зарегистрированный Министерством юстиции Республики Казахстан за N 2148 от 1 февраля 2003 года. Утратил силу приказом Министра финансов Республики Казахстан от 22 мая 2015 года № 321
Сноска. Утратил силу приказом Министра финансов РК от 22.05.2015 № 321.
В соответствии со статьями 171, 176-1 Закона Республики Казахстан "О таможенном деле в Республике Казахстан", в целях упорядочения деятельности складов временного хранения, приказываю :
1. Внести в приказ Председателя Таможенного комитета Министерства государственных доходов Республики Казахстан от 15 февраля 2001 года N 54 "О таможенном оформлении товаров и транспортных средств" (зарегистрированный Министерством юстиции Республики Казахстан за N 1442 от 30 марта 2001 года, опубликованный в Таможенном вестнике, 2001 года, N 2) следующие изменения и дополнение:
в Инструкции об обязательных требованиях, предъявляемых к местам временного хранения, утвержденной указанным приказом:
1) в пункте 5:
подпункт 4) изложить в следующей редакции:
"4) территория СВХ, включая примыкающие разгрузочные площадки, должна быть обозначена и огорожена по всему периметру и иметь твердое покрытие, обеспечивающее безопасное передвижение транспортных средств. Ограждение территории СВХ должно представлять собой непрерывную и сплошную конструкцию и быть высотой не менее 2,2 метра;";
подпункт 6) изложить в следующей редакции:
"6) СВХ были оборудованы технически исправными подъездными путями, а также крытыми досмотровыми площадками;";
подпункт 10) изложить в следующей редакции:
"10) обеспечить наличие необходимой разгрузочно-погрузочной техники, соответствующей требованиям безопасности и охраны труда, а также сертифицированного весового оборудования, соответствующего характеру товаров и транспортных средств, помещаемых на временное хранение.";
дополнить подпунктом 11) следующего содержания:
"11) обеспечить наличие сертифицированных приборов по радиационному контролю.";
2) в пункте 6:
подпункт 2) изложить в следующей редакции:
"2) для сотрудников таможенных органов наличие на СВХ необходимых служебных помещений, оборудования и средств связи для осуществления таможенного контроля и таможенного оформления.";

3) 10-тармақта:
3)-тармақшада "5)-8)" деген сандардан кейін "11)" деген санмен толықтырылсын.
2. Құқықтық қамтамасыз ету басқармасы (И.Ы.Аңсарова) осы бұйрықты Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуге жолдасын.
3. Кеден басқармалары мен кедендердің бастықтары осы бұйрықтың орындалуын қамтамасыз етсін.
4. Баспасөз қызметі (Г.Исахан) осы бұйрықтың жариялануын қамтамасыз етсін.
5. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Кедендік бақылауды ұйымдастыру департаментінің бастығы А.Б.Малғаждаровқа жүктелсін.
6. Осы бұйрық Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап қолданылуға енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Кедендік бақылау агенттігінің
төрағасы

3) в пункте 10:
подпункт 3) после цифр "5)-8)" дополнить цифрой "11)".
2. Управлению правового обеспечения (Ансарова И.Ы.) направить настоящий приказ на государственную регистрацию в Министерство юстиции Республики Казахстан.
3. Начальникам таможенных управлений и таможен обеспечить исполнение настоящего приказа.
4. Пресс-службе (Исахан Г.) обеспечить опубликование настоящего приказа.
5. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на начальника Департамента организации таможенного контроля Малгаждарова А.Б.
6. Настоящий приказ вводится в действие со дня его государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
Председатель
Агентства таможенного контроля
Республики Казахстан