2079 нөмiрмен тiркелген, Қазақстан Республикасы Қаржы министрiнiң 2002 жылғы 10 желтоқсандағы N 608 Салық есептiлiгiн жасау Ережелерiн бекiту туралы" бұйрығына өзгерiс енгiзу туралы
Қазақстан Республикасыының Қаржы министрлігі Салық комитеті төрағасының 2003 жылғы 20 қаңтардағы N 14 бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2003 жылғы 12 ақпанда тіркелді. Тіркеу N 2163. Күші жойылды - ҚР Қаржы министрлігі Салық комитеті төрағасының 2003 жылғы 3 желтоқсандағы N 493 (V032628) бұйрығымен. Бұйрық 2004 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiледi.
БҰЙЫРАМЫН:
1. Қазақстан Республикасы Қаржы министрiнiң 2002 жылғы 10 желтоқсандағы N 608 "Салық есептiлiгiн жасау Ережелерiн бекiту туралы" бұйрығына  (2002 жылғы 10 желтоқсанда 2079 нөмiрмен тiркелген) мынадай өзгерiс енгiзiлсiн:
көрсетiлген Бұйрықпен бекiтiлген, Салық кезеңiнiң қорытындысы бойынша заңды тұлғаның құрылымдық бөлiмшелерiндегi корпорациялық табыс салығы мен аванстық төлемдер сомасының Есебiн жасау ережелерiнде (101.07-101.08-нысандар):
N 2 қосымшаның "Есеп" бөлiмiнде 101.08.001 жолының атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"Филиал/өкiлдiк/оқшауланған құрылымдық бөлiмшелер үшiн төленуге жататын салық сомасы".
2. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi Салық комитетiнiң Әдiстеме басқармасы (М.В. Бачурина) осы Бұйрықты Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiне мемлекеттiк тiркеуге жiберсiн.
3. Осы Бұйрық оны мемлекеттiк тiркеу күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Төраға

О внесении изменения в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 10 декабря 2002 года N 608 "Об утверждении Правил составления налоговой отчетности", зарегистрированный за номером 2079
Приказ Председателя Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан от 20 января 2003 года N 14. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 12 февраля 2003 года N 2163. Утратил силу приказом Председателя Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан от 3 декабря 2003 года N 493 (V032628)
Приказываю:
1. Внести в приказ  Министра финансов Республики Казахстан от 10 декабря 2002 года N 608 "Об утверждении Правил составления налоговой отчетности" (зарегистрированный 12 декабря 2002 года за номером 2079) следующее изменение:
в Правилах составления расчета сумм авансовых платежей и корпоративного подоходного налога по итогам налогового периода, по структурным подразделениям юридического лица (Формы 101.07 - 101.08), утвержденных указанным Приказом:
в разделе "Расчет" Приложения N 2 наименование строки 101.08.001 изложить в следующей редакции:
"Сумма налога, подлежащего уплате за филиал/представительство/обособленные структурные подразделения".
2. Управлению методологии Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан (Бачурина М.В.) направить настоящий Приказ на государственную регистрацию в Министерство юстиции Республики Казахстан.
3. Настоящий Приказ вводится в действие со дня его государственной регистрации.
Председатель