Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтiк қорғау министрiнiң "Еңбек жағдайлары зиянды (ерекше зиянды) және (немесе) ауыр (ерекше ауыр), қауiптi (ерекше қауiптi) жұмыстарда iстеген адамдарға жыл сайынғы қосымша ақылы еңбек демалысына және жұмыс уақытының ұзақтығын қысқартуға құқық беретiн өндiрiстердiң, цехтардың, кәсiптер мен қызметтердiң Тiзiмiн (Тiзбесiн) қолдану жөнiндегi нұсқаулықты бекiту туралы" 2000 жылы 3 тамызда N 1211 тiркелген, 2000 жылғы 19 шiлдедегi N 175-ө бұйрығына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 2003 жылғы 11 ақпандағы N 27-ө бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2003 жылғы 18 ақпанда тіркелді. Тіркеу N 2176. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігінің 2007 жылғы 31 шілдедегі N 182-Ө Бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігінің 2007.07.31.  N 182-Ө  (қаулының қолданысқа енгізілу тәртібін  5-тармақтан  қараңыз) Бұйрығымен.
Еңбек және еңбектi қорғау мәселелерi жөнiндегi нормативтiк құқықтық актiлердi жетiлдiру мақсатында БҰЙЫРАМЫН:
Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтiк қорғау Министрiнiң Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiнде 2000 жылы 3 тамызда N 1211 тiркелген, өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлген (Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiнде 2002 жылы 20 мамырда N 1855 тiркелген, Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтiк қорғау Министрiнiң 2002 жылғы 26 сәуiрдегi N 90-ө  бұйрығы ) "Еңбек жағдайлары зиянды (ерекше зиянды) және (немесе) ауыр (ерекше ауыр), қауiптi (ерекше қауiптi) жұмыстарда iстеген адамдарға жыл сайынғы қосымша ақылы еңбек демалысына және жұмыс уақытының ұзақтығын қысқартуға құқық беретiн өндiрiстердiң, цехтардың, кәсiптер мен қызметтердiң Тiзiмiн (Тiзбесiн) қолдану жөнiндегi нұсқаулықты бекiту туралы" 2000 жылғы 19 шiлдедегi N 175-ө  бұйрығына  мынадай өзгерістер енгізілсін:
Көрсетiлген бұйрықпен бекiтiлген "Еңбек жағдайлары зиянды (ерекше зиянды) және (немесе) ауыр (ерекше ауыр), қауiптi (epeкше қауiптi) жұмыстарда iстеген адамдарға жыл сайынғы қосымша ақылы еңбек демалысына және жұмыс уақытының ұзақтығын қысқартуға құқық беретін өндірістердің, цехтардың, кәсіптер мен қызметтердің Тізімін (Тiзбесiн) қолдану жөнiндегi нұсқаулыққа:
1 бөлiмде. Тау-кен жұмыстары:
125-тармақтың 4) тармақшасындағы "Қысқартылған жұмыс күнiнiң ұзақтығы (сағатпен)" бағаны мынадай редакцияда жазылсын: "6";

О внесении изменений в Приказ Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 19.07.2000 г. N 175-п "Об утверждении Инструкции по применению Списка (Перечня) производств, цехов, профессий и должностей с вредными (особо вредными) и (или) тяжелыми (особо тяжелыми), опасными (особо опасными) условиями труда, работа в которых дает право на ежегодный оплачиваемый дополнительный трудовой отпуск и сокращенную продолжительность рабочего времени", зарегистрирован 3 августа 2000 года N 1211
Приказ Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 11 февраля 2003 года N 27-п. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 18 февраля 2003 года N 2176. Утратил силу - приказом и.о. Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 31 июля 2007 года N 182-п
Сноска. Приказ Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 11 февраля 2003 года N 27-п утратил силу приказом и.о. Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 31 июля 2007 года  N 182-п  (вводится в действие по истечении 10 календарных дней со дня его первого официльного опубликования).
В целях совершенствования нормативных правовых актов по вопросам труда и охраны труда, приказываю:
1. Внести в  Приказ  Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 19 июля 2000 года N 175-п "Об утверждении Инструкции по применению Списка (Перечня) производств, цехов, профессий и должностей с вредными (особо вредными) и (или) тяжелыми (особо тяжелыми), опасными (особо опасными) условиями труда, работа в которых дает право на ежегодный оплачиваемый дополнительный трудовой отпуск и сокращенную продолжительность  рабочего времени" (далее - Список), зарегистрированный в Министерстве юстиции РК 3 августа 2000 года N 1211, с внесенными изменениями и дополнениями ( Приказ  Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 26 апреля 2002 года N 90-п, зарегистрирован в Министерстве юстиции РК 20 мая 2002 года N 1855) следующие изменения:
В Инструкцию по применению Списка (Перечня) производств, цехов, профессий и должностей с вредными (особо вредными) и (или) тяжелыми (особо тяжелыми), опасными (особо опасными) условиями труда, работа в которых дает право на ежегодный оплачиваемый дополнительный трудовой отпуск и сокращенную продолжительность рабочего времени, утвержденную указанным Приказом:
в разделе 1. Горные работы:
в подпункте 4) пункта 125 графу "Продолжительность сокращенного рабочего дня (в часах)" изложить в следующей редакции: "6";

126-тармақтың "Қысқартылған жұмыс күнiнiң ұзақтығы (сағатпен)" бағанындағы "6" деген сан алынып тасталсын;
137-тармақтың "Қысқартылған жұмыс күнiнiң ұзақтығы (сағатпен)" бағанындағы "6" деген сан алынып тасталсын.
2. Осы Бұйрық Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiнде мемлекеттiк тiркеуден өткен күнiнен бастап қолданысқа енгізіледі.
Министр

в пункте 126 в графе "Продолжительность сокращенного рабочего дня (в часах)" цифру "6" исключить;
в пункте 137 в графе "Продолжительность сокращенного рабочего дня (в часах)" цифру "6" исключить.
2. Настоящий Приказ вводится в действие со дня государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
Министр