Қазақстан Республикасы Әділет Министрлігінде N 2034 тіркелген Қазақстан Республикасы Қаржы Министрлігінің Дәрменсіз борышкерлермен жұмыс жөніндегі Комитеті Төрағасының 2002 жылғы 1 қазандағы N 4 "Банкроттық рәсімдердегі кредиторлардың талаптары тізімін бекіту және қалыптастыру Нұсқаулығын бекіту туралы" бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Дәрменсіз борышкерлермен жұмыс жөніндегі комитеті төрағасының 2003 жылғы 25 ақпандағы N 17 бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2003 жылғы 14 наурызда тіркелді. Тіркеу N 2207. Бұйрықтың күші жойылды - ҚР Қаржы министрлiгiнiң Дәрменсiз борышкерлермен жұмыс Комитетi төрағасының 2006 жылғы 20 наурыздағы N 12 бұйрығымен.
Ескерту: Бұйрықтың күші жойылды - ҚР Қаржы министрлiгiнiң Дәрменсiз борышкерлермен жұмыс Комитетi төрағасының 2006 жылғы 20 наурыздағы N 12 бұйрығымен (2006 жылғы 8 желтоқсанда N 213-ші "Заң газеті" газетінде жарияланды).
----------------Бұйрықтан үзінді---------------------
Бұйырамын:
1. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Дәрменсiз борышкерлермен жұмыс Комитетi Төрағасының кейбiр бұйрықтарының күшi жойылған деп танылсын.
2. Осы бұйрық бірінші ресми жарияланған кейінгі он күнтізбелік күннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Төраға
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрлiгiнiң Дәрменсiз
борышкерлермен жұмыс Комитетi
төрағасының 2006 жылғы
20 наурыздағы N 12 бұйрығына
қосымша
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң
Дәрменсiз борышкерлермен жұмыс
Комитетi Төрағасының күшi жойылған кейбiр
бұйрықтарының тiзiмi
...
7. "Қазақстан Республикасы Қаржы Министрлiгiнiң Дәрменсiз борышкерлермен жұмыс жөнiндегi комитетi Төрағасының 2002 жылғы 1 қазандағы N 4 "Банкроттық рәсiмдердегi кредиторлардың талаптары тiзiмiн бекiту және қалыптастыру Нұсқаулығын бекiту туралы" бұйрығына өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Дәрменсiз борышкерлермен жұмыс жөнiндегi комитетi Төрағасының 2003 жылғы 25 ақпандағы N 17 бұйрығы, Нормативтiк құқықтық актiлердi мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде N 2207 тiркелген...
-----------------------------------
Қазақстан Республикасының қолданылып жүрген заңнамасына сәйкес келтіру мақсатында  БҰЙЫРАМЫН :
1. Қазақстан Республикасы Әділет Министрлігінде N 2034 тіркелген Қазақстан Республикасы Қаржы Министрлігінің Дәрменсіз борышкерлермен жұмыс жөніндегі Комитеті Төрағасының 2002 жылғы 1-қазандағы N 4 "Банкроттық рәсімдердегі кредиторлардың талаптары тізімін бекіту және қалыптастыру Нұсқаулығын бекіту туралы"  Бұйрығына  (одан әрі - Бұйрық) мынадай өзгерістер енгізілсін:
Бұйрықпен бекітілген Банкроттық рәсімдердегі кредиторлардың талаптары тізімін бекіту және қалыптастыру Нұсқаулығында (одан әрі - Нұсқаулық):
18 тармақтың:
бірінші абзацында:
"шешім" сөзі "Бұйрық" сөзіне ауыстырылсын;
"екі түрде шығарылады" сөзі "екі түрде толтырылады" сөзіне ауыстырылсын;
екінші абзацта бірінші сөйлемнің "шешімді шығару" сөзі "Бұйрықты шығару" сөзіне ауыстырылсын;
екінші абзацтың 22 тармақтағы "өкілетті органның шығарған шешімі" сөзі "өкілетті органның бұйрығы шығарылады" сөзіне ауыстырылсын;
Нұсқаулықтың 3 қосымшасында:
"шешім", "шешімге" сөздері "бұйрық", "бұйрыққа" сөздеріне ауыстырылсын;
екінші абзацтағы "2001 жылғы 23 қарашадағы N 1508 "Мемлекеттік кіріс министрлігінің Дәрменсіз борышкерлермен жұмыс жөніндегі Комитетінің сұрақтары" сөздері "2002 жылғы 28 қарашадағы  N 1268  "Қаржы Министрлігінің жекелеген сұрақтары" сөздеріне ауыстырылсын.
2. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Қаржы Министрлігінің Дәрменсіз борышкерлермен жұмыс жөніндегі Комитеті төрағасының орынбасары Н.Қ.Мақажановқа жүктелсін.

О внесении изменений в Приказ Председателя Комитета по работе с несостоятельными должниками Министерства финансов Республики Казахстан от 1 октября 2002 года N 4 "Об утверждении Инструкции о формировании и утверждении реестра требований кредиторов в процедурах банкротства", зарегистрированный в Министерстве юстиции Республики Казахстан за N 2034
Приказ Председателя Комитета по работе с несостоятельными должниками Министерства финансов Республики Казахстан от 25 февраля 2003 года N 17. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 14 марта 2003 года N 2207. Утратил силу - приказом Председателя Комитета по работе с несостоятельными должниками Министерства финансов Республики Казахстан от 20 марта 2006 года N 12
Извлечение
из приказа Председателя Комитета по работе с несостоятельными должниками
Министерства финансов Республики Казахстан от 20 марта 2006 года N 12
"ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившими силу некоторые приказы Председателя Комитета по работе с несостоятельными должниками Министерства финансов Республики Казахстан...
2. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Председатель
________________________________________________________
В целях приведения в соответствие с действующим законодательством Республики Казахстан приказываю:
1. Внести в  Приказ  Председателя Комитета по работе с несостоятельными должниками Министерства финансов Республики Казахстан от 1 октября 2002 года N 4 "Об утверждении Инструкции о формировании и утверждении реестра требований кредиторов в процедурах банкротства" (далее - Приказ), зарегистрированный в Министерстве юстиции Республики Казахстан за N 2034 следующие изменения:
в Инструкции о формировании и утверждении реестра требований кредиторов в процедурах банкротства, утвержденной Приказом (далее - Инструкция):
в пункте 18:
в абзаце первом:
слово "Решение" заменить словом "Приказ";
слова "выносится в двух" заменить словами "оформляется в двух";
в первом предложении абзаца второго слова "вынесения решения" заменить словами "издания Приказа";
в абзаце втором пункта 22 слова "Решение уполномоченного органа выносится" заменить словами "Приказ уполномоченного органа оформляется";
в приложении 3:
слова "решение", "решения" заменить словами "Приказ", "Приказа";
в абзаце втором слова "от 23 ноября 2001 года N 1508 "Вопросы Комитета по работе с несостоятельными должниками Министерства государственных доходов" заменить словами "28 ноября 2002 года N 1268 "Отдельные вопросы Министерства финансов".
2. Контроль за исполнением настоящего Приказа возложить на заместителя Председателя Комитета по работе с несостоятельными должниками Министерства финансов Республики Казахстан Макажанова Н.К.

3. Осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет Министрлігінде мемлекеттік тіркеуден өткеннен бастап күшіне енеді.
Төраға

3. Настоящий Приказ вводится в действие с момента государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
Председатель