Зейнетақы активтерiн инвестициялық басқаруды жүзеге асыратын ұйымның өз қызметi туралы ақпаратты жариялауы туралы
Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі Басқармасының 2003 жылғы 16 сәуірдегі N 119 қаулысы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2003 жылғы 5 мамырда тіркелді. Тіркеу N 2261. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасының 2009 жылғы 28 тамыздағы N 206 қаулысымен
Күші жойылды - ҚР Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасының 2009.08.28 N 206 қаулысымен.
----------------- Қаулыдан үзінді ------------------
"Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне ақша төлемі мен аударымы, қаржы ұйымдарының бухгалтерлік есебі мен қаржылық есептілігі, банк қызметі және Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің қызметі туралы Қазақстан Республикасының заңнамасын жетілдіру мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2009 жылғы 11 шілдедегі Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру мақсатында, Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігінің (бұдан әрі - Агенттік) Басқармасы ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі Басқармасының "Зейнетақы активтерін инвестициялық басқаруды жүзеге асыратын ұйымның өз қызметі туралы ақпаратты жариялауы туралы" 2003 жылғы 16 сәуірдегі  N 119 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 2261 тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қабылданған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
3. ...
4. ...
Төрайым                                     Е. Бахмутова
"Қазақстан Республикасында зейнетақымен қамсыздандыру туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 55-бабына сәйкес Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкiнiң Басқармасы қаулы етеді:
1. Зейнетақы активтерiн инвестициялық басқаруды жүзеге асыратын ұйымның:
1) жыл сайын, жылдық қаржылық есепке жүргiзiлген аудиттiң нәтижесi бойынша аудиторлық есептi алғаннан кейiн бiр ай iшiнде кемiнде он бес мың дана таралыммен мемлекеттiк және орыс тiлдерiнде шығарылатын баспасөз басылымдарында бухгалтерлiк балансты және кiрiстер мен шығыстар туралы есептi жариялайтыны;
2) оның қызметi туралы ақпарат жарияланған күннен бастап он бес күнтiзбелiк күн iшiнде Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкiне ақпарат жарияланған баспасөз басылымдарының көшiрмесiн ұсынатыны белгiленсiн.
2. Осы қаулы күшiне енген күннен бастап мынадай нормативтiк құқықтық актiлердiң күшi жойылды деп танылсын:
1) Қазақстан Республикасының Бағалы қағаздар жөнiндегi ұлттық комиссиясы Директоратының "Бұқаралық ақпарат құралдарына зейнетақы активтерiн басқару жөнiндегi компаниялардың және "Мемлекеттiк жинақтаушы зейнетақы қоры" ЖАҚ-ның инвестициялық қызметтерiнiң нәтижелерi туралы есептердi жариялау туралы" 1999 жылғы 25 маусымдағы N 355 қаулысы (Қазақстан Республикасының нормативтiк құқықтық актiлерiн мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде N 849 тiркелген, 1999 жылғы тамызда "Қазақстанның бағалы қағаздар рыногы" журналының N 8 жарияланған);
2) Қазақстан Республикасының Бағалы қағаздар жөнiндегi ұлттық комиссиясы Директоратының "Қазақстан Республикасының Бағалы қағаздар жөнiндегi ұлттық комиссиясы Директоратының 1999 жылғы 25 маусымдағы N 355 қаулысына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" 1999 жылғы 26 қазандағы N 461 қаулысы (Қазақстан Республикасының нормативтiк құқықтық актiлерiн мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде N 981 тiркелген, 1999 жылғы желтоқсанда "Қазақстанның бағалы қағаздар рыногы" журналының N 12 жарияланған).
3. Қаржылық қадағалау департаментi (Бахмутова Е.Л.):
1) Заң департаментiмен (Шәрiпов С.Б.) бiрлесiп осы қаулыны Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiнде мемлекеттiк тiркеуден өткiзу шараларын қабылдасын;
2) осы қаулы Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiнде мемлекеттiк тiркеуден өткен күннен бастап он күндiк мерзiмде оны Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкi орталық аппаратының барлық мүдделi бөлiмшелерiне, зейнетақы активтерiн инвестициялық басқаруды жүзеге асыратын ұйымдарға, "Активтердi Басқарушылар қауымдастығы" қауымдастық нысанындағы заңды тұлғалар бiрлестiгiне жiберсiн.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкi Төрағасының орынбасары Ә.Ғ.Сәйденовке жүктелсiн.

О публикации информации о своей деятельности организацией, осуществляющей инвестиционное управление пенсионными активами
Постановление Правления Национального Банка Республики Казахстан от 16 апреля 2003 № 119. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 5 мая 2003 года № 2261. Утратило силу постановлением Правления Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 28 августа 2009 года № 206
Сноска. Утратило силу постановлением Правления Агентства РК по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 28.08.2009 № 206.
В соответствии со статьей 55 Закона Республики Казахстан "О пенсионном обеспечении в Республике Казахстан" Правление Национального Банка Республики Казахстан постановляет:
1. Установить, что организация, осуществляющая инвестиционное управление пенсионными активами:
1) ежегодно в течение месяца после получения аудиторского отчета по результатам проведенного аудита годовой финансовой отчетности публикует бухгалтерский баланс и отчет о доходах и расходах в печатных изданиях на государственном и русском языках, выпускаемых тиражом не менее пятнадцати тысяч экземпляров;
2) в течение пятнадцати календарных дней со дня публикаций представляет в Национальный Банк Республики Казахстан копии печатных изданий, в которых была опубликована информация о ее деятельности.
2. Со дня введения в действие настоящего постановления признать утратившими силу следующие нормативные правовые акты:
1) постановление Директората Национальной комиссии Республики Казахстан по ценным бумагам от 25 июня 1999 года N 355 "О публикации в средствах массовой информации отчетов о результатах инвестиционной деятельности компаний по управлению пенсионными активами и ЗАО "Государственный накопительный пенсионный фонд" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан под N 849, опубликованное в августе 1999 года в журнале "Рынок ценных бумаг Казахстана" N 8);
2) постановление Директората Национальной комиссии Республики Казахстан по ценным бумагам от 26 октября 1999 года N 461 "О внесении изменений и дополнений в постановление Директората Национальной комиссии Республики Казахстан по ценным бумагам от 25 июня 1999 года N 355" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под N 981, опубликованное в декабре 1999 года в журнале "Рынок ценных бумаг Казахстана" N 12).
3. Департаменту финансового надзора (Бахмутова Е.Л.):
1) совместно с Юридическим департаментом (Шарипов С.Б.) принять меры к государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан настоящего постановления;
2) в десятидневный срок со дня государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан довести настоящее постановление до сведения заинтересованных подразделений центрального аппарата Национального Банка Республики Казахстан, организаций по инвестиционному управлению пенсионными активами, объединения юридических лиц в форме Ассоциации "Ассоциация управляющих активами".
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на Заместителя Председателя Национального Банка Республики Казахстан Сайденова А.Г.

5. Осы қаулы Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiнде мемлекеттiк тiркеуден өткiзiлген күннен бастап он төрт күн өткеннен кейiн күшiне енедi.
Ұлттық Банк
Төрағасы

5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении четырнадцати дней со дня его государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
Председатель
Национального Банка