Бiр жолғы талондар берудi және шаруа (фермер) қожалықтарына арналған арнайы салық режимін қолдануды ұйымдастырудың кейбір мәселелері
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі салық комитеті төрағасының 2003 жылғы 23 сәуірдегі N 182 бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрілігінде 2003 жылғы 17 мамырда тіркелді. Тіркеу N 2280. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2008 жылғы 29 желтоқсандағы N 618 Бұйрығымен.
Күші жойылды - ҚР Қаржы министрінің 2008.12.29 N 618 Бұйрығымен.
--------------------- Бұйрықтан үзінді -------------------
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасы Кодексін (Салық кодексі)" қолданысқа енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 36-бабына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. ...
2. ...
3. Кейбір бұйрықтар осы бұйрыққа 9-қосымшаға сәйкес жойылған деп танылсын.
4. ...
5. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі және 2009 жылдың 1 қаңтарынан бастап туындайтын қатынастарға қолданылады.
Қазақстан Республикасының
Қаржы Министрі                                    Б. Жәмішев
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2008 жылғы 29 желтоқсандағы
N 618 бұйрығына
9–қосымша
Күші жойылған деп танылған кейбір бұйрықтардың тізбесі
1. ...
2. ...
3. ...
4. "Бiр жолғы талондар берудi және шаруа (фермер) қожалықтарына арналған арнайы салық режимін қолдануды ұйымдастырудың кейбір мәселелері" Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Салық комитеті төрағасының 2003 жылғы 23 сәуірдегі N 182 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 2280 болып тіркелген, "Ресми газет" газетінде жарияланған, 2003 жыл 27 қыркүйек N 39 (144)).
5. ...
6. ...
7. ...
"Қазақстан Республикасының кейбір заң актілеріне салық салу мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 23 қарашадағы Заңына сәйкес бұйырамын:
1. Кейбір бұйрықтарға мынандай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) "Бір жолғы талондарды беру Ережелерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Мемлекеттік кіріс министрінің 2001 жылғы 30 қазандағы N 417 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Мемлекеттік кіріс министрінің 2002 жылғы 9 сәуірдегі N 417 бұйрығымен (Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгіндe 2002 жылғы 22 сәуірде N 1832 тiркелген, Қазақстан Республикасының орталық атқарушы және өзге де мемлекеттiк органдарының нормативтiк құқықтық актiлерi бюллетенiнде 2002 жыл, маусым, N 21 жарияланған) өзгерістермен "Бір жолғы талондарды беру Ережелерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Мемлекеттік кіріс министрінің 2001 жылғы 30 қазандағы N 1469 бұйрығына (Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгіндe 2001 жылғы 20 қазанда N 1685 тiркелген, Қазақстан Республикасының орталық атқарушы және өзге де мемлекеттiк органдарының нормативтiк құқықты актiлерi бюллетенiнде 2002 жылғы N 4 жарияланған):
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Бір жолғы талондарды беру Ережелерінде:
3-тармақтың "1-қосымшаға сәйкес нысан бойынша" деген сөздер "1 және 1-1-қосымшаларға сәйкес нысан бойынша" деген сөздермен ауыстырылсын;
осы бұйрыққа 1-1-қосымшаға сәйкес толықтырылсын;
4-қосымшаның "Бір күнге берілген бiр жолғы талонның құны" 4-бағаны алынып тасталсын;
5-қосымшаның 3 және 9-бағандары алынып тасталсын.
2) <*>
Ескерту: 1-тармақтың 2) тармақшасының күші жойылды - ҚР Қаржы министрлігінің Салық комитеті Төрағасының 2006 жылғы 25 желтоқсандағы N 657 бұйрығымен .
3. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Салық комитетінің Өндірістен тыс төлемдер басқармасы (Ю.Тлеумуратов) осы бұйрықты Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiне мемлекеттiк тiркеуге жіберсін.
4. Осы бұйрық Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiнде мемлекеттiк тiркеуден өткен күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрлігі
Салық комитетінің
Төрағасы
"Бiр жолғы талондар берудi және
шаруа (фермер) қожалықтарына
арналған арнайы салық режимін
қолдануды ұйымдастырудың кейбір
мәселелері" Қазақстан
Республикасының Қаржы министрлігі
Салық комитеті Төрағасының
2003 жылғы 23 сәуірдегі N 182
бұйрығына қосымша
Қазақстан Республикасы Мемлекеттік
кіріс министрінің 2001 жылғы
30 қазандағы N 1469 бұйрығымен
бекітілген Ережелерге 1-1-қосымша
Бір күнге берілген біржолғы       Бір күнге берілген біржолғы
талонның түбіртегі                       талон
Төлеушінің аты-жөні (атауы)         Төлеушінің аты-жөні (атауы)
______________________________      ______________________________
Төлеушінің СТН-і _____________      Төлеушінің СТН-і _____________
Қызметті жүзеге асыратын орны       Қызметті жүзеге асыратын орны
______________________________      ______________________________
Біржолғы талонның қолданылу         Біржолғы талонның қолданылу
кезеңі (жазумен)                    кезеңі (жазумен)
200____ ж. "__________________"     200____ ж. "__________________"
_______________ арналған            _______________ арналған
Бір күнге берілген біржолғы         Бір күнге берілген біржолғы
талонның құны (жазумен, бас         талонның құны (жазумен, бас
әріппен, бос қалған жол бойынша     әріппен, бос қалған жол бойынша
-сызықша), теңге:                   -сызықша), теңге:
_______________________________     ______________________________
Біржолғы талон берген уәкілетті     Біржолғы талон берген уәкілетті
органның атауы: _______________     органның атауы: _______________
_______________________________     _______________________________
Берген күні: күн __ ай __  жыл      Берген күні: күн __ ай __  жыл
200__                               200__
М.О.                                М.О.
Лауазымды тұлғаның қолы: ______     Лауазымды тұлғаның қолы: ______
Серия __ 916 N ________________     Серия __ 916 N ________________

Некоторые вопросы организации выдачи разовых талонов и применения специального налогового режима для крестьянских (фермерских) хозяйств
Приказ Председателя Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан от 23 апреля 2003 года N 182. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 17 мая 2003 года N 2280. Утратил силу приказом Министра финансов Республики Казахстан от 29 декабря 2008 года N 618
Сноска. Утратил силу приказом Министра финансов РК от 29.12.2008 N 618 (порядок введения в действие см. п. 5 ).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 ноября 2002 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам налогообложения" приказываю:
1. Внести в некоторые приказы следующие изменения и дополнения:
1) в приказ Министра государственных доходов Республики Казахстан от 30 октября 2001 года N 1469 "Об утверждении Правил выдачи разовых талонов" (зарегистрированный в Министерстве юстиции Республики Казахстан 30 ноября 2001 года за N 1685, опубликованный в Бюллетене нормативных правовых актов центральных исполнительных и иных государственных органов Республики Казахстан, 2002 год, январь, N 4) с изменениями, внесенными приказом Министра государственных доходов Республики Казахстан от 9 апреля 2002 года N 417 "О внесении дополнения в приказ Министра государственных доходов Республики Казахстан от 30 октября 2001 года N 1469 "Об утверждении Правил выдачи разовых талонов" (зарегистрированный в Министерстве юстиции Республики Казахстан 22 апреля 2002 года за N 1832, опубликованный в Бюллетене нормативных правовых актов центральных исполнительных и иных государственных органов Республики Казахстан, 2002 год, июнь, N 21):
в Правилах выдачи разовых талонов, утвержденных указанным приказом:
в пункте 3 слова "по форме согласно приложению 1" заменить словами "по формам согласно приложениям 1 и 1-1";
дополнить приложением 1-1 согласно приложению к настоящему приказу;
в приложении 4 графу "Стоимость разового талона на один день" исключить;
в Приложении 5 графы 3 и 9 исключить;
2) исключен - приказом Председателя Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан от 25 декабря 2006 года N 657 .
2. Управлению непроизводственных платежей Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан (Ю. Тлеумуратову) направить настоящий приказ на государственную регистрацию в Министерство юстиции Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вводится в действие со дня государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
Председатель
Налогового комитета
Министерства финансов
Республики Казахстан
Приложение
к приказу Председателя Налогового комитета
Министерства финансов Республики Казахстан
от 23 апреля 2003 года N 182
"Некоторые вопросы организации выдачи разовых
талонов и применения специального налогового
режима для крестьянских (фермерских) хозяйств"
Приложение 1-1
к Правилам, утвержденным приказом Министра
государственных доходов Республики Казахстан
от 30 октября 2001 года N 1469
КОРЕШОК РАЗОВОГО ТАЛОНА НА ОДИН ДЕНЬ
Ф.И.О. (наименование) плательщика_________________________________
__________________________________________________________________
_  _  _  _  _  _  _  _  _  _  _  _
РНН плательщика |_||_||_||_||_||_||_||_||_||_||_||_|
Место осуществления деятельности__________________________________
__________________________________________________________________
Период действия разового талона (прописью) на   "__"________ 200__г.
Стоимость разового талона на один день (прописью, с заглавной буквы,
по свободному остатку поля - прочерк), тенге:
________________________________________________________________
|                                                                |
|                                                                |
|________________________________________________________________|
________________________________________________________________
Наименование уполномоченного органа,
выдавшего разовый талон:____________________
____________________________________________
_  _         _  _          _
Дата выдачи: день |_||_| месяц |_||_| год 200|_|
М.П.
Подпись должностного лица:
_  _         _  _  _  _  _  _  _  _  _
СЕРИЯ  |_||_| 916 N |_||_||_||_||_||_||_||_||_|
_________________________________________________________________
РАЗОВЫЙ ТАЛОН НА ОДИН ДЕНЬ
Ф.И.О. (наименование) плательщика_________________________________
__________________________________________________________________
_  _  _  _  _  _  _  _  _  _  _  _
РНН плательщика |_||_||_||_||_||_||_||_||_||_||_||_|
Место осуществления деятельности__________________________________
__________________________________________________________________
Период действия разового талона (прописью) на   "__"________ 200__г.
Стоимость разового талона на один день (прописью, с заглавной буквы,
по свободному остатку поля - прочерк), тенге:
________________________________________________________________
|                                                                |
|                                                                |
|________________________________________________________________|
________________________________________________________________
Наименование уполномоченного органа,
выдавшего разовый талон:____________________
____________________________________________
_  _         _  _          _
Дата выдачи: день |_||_| месяц |_||_| год 200|_|
М.П.
Подпись должностного лица:
_  _         _  _  _  _  _  _  _  _  _
СЕРИЯ  |_||_| 916 N |_||_||_||_||_||_||_||_||_|