Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде N 1347 тіркелген "Қазақстан Республикасының дипломатиялық өкілдiктерiнiң, консулдық мекемелерiнiң және өкiлеттi өкiлдiктерiнiң Қазақстан Республикасының азаматтығы мәселелерiне қатысты құжаттарды ресiмдеу жөнiндегi нұсқаулығын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігінің 2000 жылғы 21 қарашадағы N 263 бұйрығына толықтыру мен өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігінің 2003 жылғы 17 шілдедегі N 08-1/90 бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2003 жылғы 18 шілдеде тіркелді. Тіркеу N 2407. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Мемлекеттік хатшысы - Сыртқы істер министрінің 2011 жылғы 19 қаңтардағы № 08-1-1-1/13 бұйрығымен.
Күші жойылды - ҚР Мемлекеттік хатшысы - Сыртқы істер министрінің 2011.01.19 № 08-1-1-1/13 (мемлекеттiк тiркелу күнiнен бастап күшiне енедi) бұйрығымен.
Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңдарына сәйкес келтіру мақсатында бұйырамын:
1. "Қазақстан Республикасының дипломатиялық өкілдiктерiнiң, консулдық мекемелерiнiң және өкiлеттi өкiлдiктерiнiң Қазақстан Республикасының азаматтығы мәселелерiне қатысты құжаттарды ресiмдеу жөнiндегi нұсқаулығын бекiту туралы (Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2000 жылғы 30 желтоқсанда N 1347 тіркелген, Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрінің 2002 жылғы 2 қазандағы N 08-1/47 бұйрығымен өзгерістер енгізілген) Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрінің 2000 жылғы 21 қарашадағы N 263 бұйрығына мынадай толықтыру мен өзгеріс енгізілсін:
аталған бұйрықпен бекітілген Қазақстан Республикасының дипломатиялық өкілдiктерiнiң, консулдық мекемелерiнiң және өкiлеттi өкiлдiктерiнiң Қазақстан Республикасының азаматтығы мәселелерiне қатысты құжаттарды ресiмдеу жөнiндегi нұсқаулыққа:
1) 20 тармақтың 1) тармақшасындағы "басқа мемлекеттің" деген сөздерден кейін "әскери қызметіне," деген сөздерімен толықтырылсын;
2) 26 тармақтағы үшінші абзац алынып тасталсын.
2. Осы бұйрық Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiнде мемлекеттiк тiркелу күнiнен бастап күшiне енедi.
Министрдің М.А.

О внесении дополнения и изменения в приказ Министра иностранных дел Республики Казахстан от 21 ноября 2000 года № 263 "Об утверждении Инструкции по оформлению дипломатическими представительствами, консульскими учреждениями и полномочными представительствами Республики Казахстан документов по вопросам гражданства Республики Казахстан", зарегистрированный в Министерстве юстиции Республики Казахстан за № 1347
Приказ Министра иностранных дел Республики Казахстан от 17 июля 2003 года № 08-1/90. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 18 июля 2003 года № 2407. Утратил силу приказом Государственного секретаря - Министра иностранных дел Республики Казахстан от 19 января 2011 года № 08-1-1-1/13
Сноска. Утратил силу приказом Государственного секретаря - Министра иностранных дел РК от 19.01.2011 № 08-1-1-1/13 (вводится в действие с 19.01.2011).
В целях приведения в соответствие с действующим законодательством Республики Казахстан, приказываю:
1. Внести в приказ Министра иностранных дел Республики Казахстан от 21 ноября 2000 года N 263 "Об утверждении Инструкции по оформлению дипломатическими представительствами, консульскими учреждениями и полномочными представительствами Республики Казахстан документов по вопросам гражданства Республики Казахстан", (зарегистрированный в Министерстве юстиции Республики Казахстан 30 декабря 2000 года за N 1347, внесены изменения приказом Министра иностранных дел Республики Казахстан от 2 октября 2002 года N 08-1/47), следующие дополнение и изменение:
в Инструкцию по оформлению дипломатическими представительствами, консульскими учреждениями и полномочными представительствами Республики Казахстан документов по вопросам гражданства Республики Казахстан, утвержденную указанным приказом:
1) в подпункте 1) пункта 20 после слов "поступление его" дополнить словами "на воинскую службу,";
2) в пункте 26 абзац третий исключить.
2. Настоящий приказ вступает в силу со дня его государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
И.о. Министра