Қазақстан Республикасының акционерлiк қоғамдарының жылдық қаржылық есебiн жариялау туралы
Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі Басқармасының 2003 жылғы 29 шілдедегі N 268 қаулысы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2003 жылғы 23 тамызда тіркелді. Тіркеу N 2456. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі Басқармасының 2012 жылғы 31 тамыздағы № 282 Қаулысымен.
Ескерту. Қаулының күші жойылды - ҚР Ұлттық Банкі Басқармасының 2012.08.31 № 282 (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
"Акционерлiк қоғамдар туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 76-бабының 4-тармағын iске асыру мақсатында Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкiнiң Басқармасы қаулы етеді:
1. Акционерлiк қоғамдар (жылдық қаржылық есебiн жариялау мерзiмдерi Қазақстан Республикасының заңдарында белгiленген акционерлiк қоғамдарды қоспағанда) жыл сайын қаржылық есебiн акционерлердiң жылдық жалпы жиналысы бекiткеннен кейiн отыз күнтiзбелiк күн iшiнде оны баспасөз басылымында жариялауға мiндеттi.
2. Қаржылық қадағалау департаментi (Бахмутова Е.Л.):
1) Заң департаментiмен (Шәрiпов С.Б.) бiрлесiп осы қаулыны Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiнде мемлекеттiк тiркеуден өткiзу шараларын қабылдасын;
2) осы қаулы Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiнде мемлекеттiк тiркеуден өткен күннен бастап он күндiк мерзiмде оны Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкi орталық аппаратының мүдделi бөлiмшелерiне және халықтық акционерлiк қоғамдарға жiберсiн.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкi Төрағасының орынбасары Ә.Ғ.Сәйденовке жүктелсiн.
Ұлттық Банк
Төрағасы

О публикации акционерными обществами Республики Казахстан годовой финансовой отчетности
Постановление Правления Национального Банка Республики Казахстан от 29 июля 2003 года № 268. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 23 августа 2003 года № 2456. Утратило силу постановлением Правления Национального Банка Республики Казахстан от 31 августа 2012 года № 282
Сноска. Утратило силу постановлением Правления Национального Банка РК от 31.08.2012 № 282 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В целях реализации пункта 4 статьи 76 Закона Республики Казахстан "Об акционерных обществах" Правление Национального Банка Республики Казахстан постановляет:
1. Акционерные общества (за исключением акционерных обществ, сроки публикации годовой финансовой отчетности которых установлены законодательством Республики Казахстан) обязаны ежегодно публиковать финансовую отчетность в течение тридцати календарных дней после ее утверждения годовым общим собранием акционеров в печатном издании.
2. Департаменту финансового надзора (Бахмутова Е.Л.):
1) совместно с Юридическим департаментом (Шарипов С.Б.) принять меры к государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан настоящего постановления;
2) в десятидневный срок со дня регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан довести настоящее постановление до сведения заинтересованных подразделений центрального аппарата Национального Банка Республики Казахстан и народных акционерных обществ.
3. Контроль над исполнением настоящего постановления возложить на заместителя Председателя Национального Банка Республики Казахстан Сайденова А.Г.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении четырнадцати дней со дня его государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
Председатель