"Қазақстан Республикасының халықаралық әуежайларында авиажолаушыларға қызмет көрсетуді ұйымдастыруға қатысты нормативтік құқықтық актілерді бекіту туралы" Көлік және коммуникациялар министрінің 2000 жылғы 9 қазандағы N 409-І бұйрығына өзгеріс енгізу туралы (N 1277 тіркелген)
Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникациялар министрінің 2003 жылғы 7 тамыздағы N 246-І бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2003 жылғы 27 тамызда тіркелген. Тіркеу N 2460. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрінің 2011 жылғы 05 мамырдағы № 253 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Көлік және коммуникация министрінің 2011.05.05 № 253 (қолданысқа енгізілу тәртібін 3-т. қараңыз) Бұйрығымен.
Келісілді:                            Келісілді:
Қазақстан Республикасының             Қазақстан Республикасының
Сыртқы істер министрі                 Ішкі істер министрі
генерал-полковник
2003 жылғы 09 шілде                   2003 жылғы 08 тамыз
Келісілді:                            Келісілді:
Қазақстан Республикасы                Қазақстан Республикасының ҰҚК
Кедендік бақылау                      төрағасының орынбасары
агенттігінің төрағасы                 Шекаралық қызметтің директоры
генерал-лейтенант
2003 жылғы 19 шілде                   2003 жылғы 28 шілде
Келісілді:
Қазақстан Республикасы
Табиғи монополияларды реттеу
және бәсекелестікті қорғау
жөніндегі агенттігінің төрағасы
2003 жылғы
"Қазақстан Республикасының халықаралық әуежайларында авиажолаушыларға қызмет көрсетуді ұйымдастыруға қатысты нормативтік құқықтық актілерді бекіту туралы" Көлік және коммуникациялар министрінің 2000 жылғы 9 қазандағы N 409-І бұйрығын Қазақстан Республикасының заңнамасымен сәйкестікке келтіру мақсатында бұйырамын:
1. "Қазақстан Республикасының халықаралық әуежайларында авиажолаушыларға қызмет көрсетуді ұйымдастыруға қатысты нормативтік құқықтық актілерді бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникациялар министрінің 2000 жылғы 9 қазандағы N 409-І бұйрығына (N 1277 тіркелген) мынадай өзгеріс енгізілсін:
осы бұйрықпен бекітілген Қазақстан Республикасы әуежайларының бизнес-залдарында (CIP) жұмысты ұйымдастыру және қызмет көрсету ережесінде;
4-тармақта "Қазақстан Республикасының Табиғи монополияларды реттеу, бәсекелестікті қорғау және шағын бизнесті қолдау жөніндегі агенттігімен келісім бойынша әуежай басшыларымен бекітілген" деген сөздер "монополияға қарсы заңнамаға сәйкес бекітілген" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникациялар министрлігінің Азаматтық авиация комитеті (А.Ә.Мәмбетов) заңнамада белгіленген тәртіппен осы бұйрықтың Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.

О внесении изменения в приказ Министра транспорта и коммуникаций от 9 октября 2000 года N 409-I "Об утверждении нормативных правовых актов, касающихся организации обслуживания авиапассажиров в международных аэропортах Республики Казахстан" (зарегистрированный за N 1277)
Приказ Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 7 августа 2003 года N 246-I. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 27 августа 2003 года N 2460. Утратил силу приказом Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 5 мая 2011 года № 253
Сноска. Утратил силу приказом Министра транспорта и коммуникаций РК от 05.05.2011 № 253.
Согласовано:                          Согласовано:
Министр иностранных дел              Министр внутренних дел
Республики Казахстан                 Республики Казахстан
Согласовано:                          Согласовано:
Председатель Агентства             Заместитель Председателя КНБ
таможенного контроля                  Республики Казахстан
Республики Казахстан               Директор пограничной службы
Согласовано:
Председатель Агентства
Республики Казахстан
по регулированию естественных
монополий и защите конкуренции
В целях приведения приказа Министра транспорта и коммуникаций от 9 октября 2000 года N 409-I "Об утверждении нормативных правовых актов, касающихся организации обслуживания авиапассажиров в международных аэропортах Республики Казахстан" в соответствие с законодательством Республики Казахстан, приказываю:
1. Внести в приказ Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 9 октября 2000 года N 409-I "Об утверждении нормативных правовых актов, касающихся организации обслуживания авиапассажиров в международных аэропортах Республики Казахстан" (зарегистрированный за N 1277) следующее изменение:
в Правилах организации работы и обслуживания пассажиров в бизнес-залах (СIР) в аэропортах Республики Казахстан, утвержденных указанным приказом:
в пункте 4 слова "утверждаемым руководителями аэропортов по согласованию с Агентством по регулированию естественных монополий, защите конкуренции и поддержке малого бизнеса Республики Казахстан" заменить словами "утверждаемым в соответствии с антимонопольным законодательством".
2. Комитету гражданской авиации Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан (Мамбетов А.А.) обеспечить в установленном законодательством порядке государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан.

3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Көлік және коммуникациялар вице-министрі Н.З.Нығматулинге жүктелсін.
4. Осы бұйрық Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуден өткен күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Министр

3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на вице-Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан Нигматулина Н.З.
4. Настоящий приказ вводится в действие со дня государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
Министр