Ауыл шаруашылығы мақсатындағы жер учаскесiнiң паспортының нысанын бекiту туралы
Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөніндегі агенттігі төрағасының 2003 жылғы 11 тамыздағы N 62-ө бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2003 жылғы 9 қыркүйекте тіркелді. Тіркеу N 2482. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің м.а. 2015 жылғы 17 сәуірдегі № 344 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Ұлттық экономика министрінің м.а. 17.04.2015 № 344 (алғашқы ресми жарияланған күнiнен бастап күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi) бұйрығымен.
Ескерту. Бұйрықтың атауына өзгерту енгізілді - ҚР Жер ресурстарын басқару агенттігі төрағасының 2009.10.26 N 191-ІІ бұйрығымен.
Қазақстан Республикасының Жер кодексiне сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса берiлiп отырған:
Ауыл шаруашылығы мақсатындағы жер учаскесiнiң паспортының нысаны (осы бұйрыққа 1-қосымша).
Ескерту. 1-тармаққа өзгерту енгізілді - ҚР Жер ресурстарын басқару агенттігі төрағасының 2009.10.26 N 191-ІІ бұйрығымен.
2. Осы бұйрық белгiленген тәртiппен Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiне мемлекеттiк тiркеуге жiберiлсiн.
3. Осы бұйрықтың орындалуын қадағалау төрағаның орынбасары Қ.Ө.Раймбековке жүктелсiн.
Төраға
Қосымша 1
Қазақстан Республикасының
Жер ресурстарын басқару
жөніндегі агенттігі
төрағасының
2003 жылғы 11 тамыздағы
"Ауыл шаруашылығы мақсатындағы
жер учаскесінің паспортының
нысанын және Паспортты
әзірлеу жөніндегі нұсқаулықты
бекіту туралы"
N 62-ө бұйрығымен
бекітілген
Ескерту. Барлық мәтін бойынша "Төраға" сөзі "Бастық" сөзімен ауыстырылды - ҚР Жер ресурстарын басқару агенттігі төрағасының 2009.10.26 N 191-ІІ бұйрығымен.
Қазақстан Республикасының
Жер ресурстарын басқару жөніндегі агенттігі Ауыл шаруашылығы мақсатындағы
жер учаскесінің
Паспорты
Астана қаласы, 2003 жыл
Жалпы деректер
Ескерту. Бөлімге өзгерту енгізілді - ҚР Жер ресурстарын басқару агенттігі төрағасының 2009.10.26 N 191-ІІ бұйрығымен.
Жер учаскесiнiң меншiк иесi, жер пайдаланушы ______________________
___________________________________________________________________
(азаматтың фамилиясы, аты, әкесiнiң аты немесе
___________________________________________________________________
заңды тұлғаның толық атауы, мекен-жайы)
Жер учаскесiнiң кадастрлық нөмiрi (код) ___________________________
Жер учаскесiнiң көлемi ____________________ га.
Жер учаскесiне сәйкестендіру құжаты _______________________________
___________________________________________________________________
(акт, келiсiм шарт)
___________________________________________________________________
"___"_______________ ж. N _______________ берілді.
Жер учаскесінің жоспары
(алқаптар контурымен)
___________________________________________________________________
(жер пайдаланушының атауы)
Масштаб 1:
Топырақ картасы
Масштаб 1: Геоботаникалық карта
Масштаб 1: Жер экспликациясы
га
___________________________________________________________________
Алқаптар атауы        |           Жазба енгізілген уақыт
|________________________________________
| алғашқы |             кейінгі
|________________________________________
|"__" ___ |"__" ___| "__" ___ |"__" ___

Об утверждении формы Паспорта земельного участка сельскохозяйственного назначения
Приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами от 11 августа 2003 года N 62-П. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 9 сентября 2003 года N 2482. Утратил силу приказом и.о. Министра национальной экономики Республики Казахстан от 17 апреля 2015 года № 344
Сноска. Утратил силу приказом и.о. Министра национальной экономики РК от 17.04.2015 № 344 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Сноска. Заголовок с изменением, внесенным приказом Председателя Агентства РК по управлению земельными ресурсами от 26.10.2009 N 191-П (порядок введения в действие см. п. 4).
В соответствии с Земельным кодексом Республики Казахстан ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемые:
форму Паспорта земельного участка сельскохозяйственного назначения (приложение 1 к настоящему Приказу).
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными приказом Председателя Агентства РК по управлению земельными ресурсами от 26.10.2009 N 191-П (порядок введения в действие см. п. 4).
2. Настоящий Приказ в установленном порядке направить в Министерство юстиции Республики Казахстан на государственную регистрацию.
3. Контроль за исполнением настоящего Приказа возложить на заместителя Председателя Раймбекова К.У.
Председатель
Приложение 1
Утверждено
Приказом Председателя
Агентства Республики Казахстан
по управлению земельными ресурсами
от 11 августа 2003 года N 62-П
"Об утверждении формы Паспорта
земельного участка сельско-
хозяйственного назначения и
Инструкции по составлению Паспорта"
Примечание РЦПИ: Текст Паспорта на двух языках -
государственном и русском.
Агентство Республики Казахстан
по управлению земельными ресурсами
ПАСПОРТ
ЗЕМЕЛЬНОГО УЧАСТКА
СЕЛЬСКОХОЗЯЙСТВЕННОГО
НАЗНАЧЕНИЯ
Сноска. По всему тексту слова "Председатель" заменены словами "Начальник" приказом Председателя Агентства РК по управлению земельными ресурсами от 26.10.2009 N 191-П (порядок введения в действие см. п. 4).
Общие сведения
Сноска. Раздел с изменениями, внесенными приказом Председателя Агентства РК по управлению земельными ресурсами от 26.10.2009 N 191-П (порядок введения в действие см. п. 4).
Собственник земельного участка, землепользователь_________________
__________________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество гражданина или полное наименование
юридического лица, адрес)
Кадастровый номер земельного участка (код)________________________
Площадь земельного участка_____________________________________га.
Идентификационный документ на земельный участок, выдан
__________________________________________________________________
(акт, договор аренды)
__________________________________________________________________
"___" _____________ г. N_________________________________________.
План земельного участка
(с контурами угодий)
__________________________________________________________________
(наименование землепользования)
Масштаб 1:
__________________________________________________________________
Почвенная карта
Масштаб 1:
__________________________________________________________________
Геоботаническая карта
Масштаб 1:
__________________________________________________________________
Экспликация земель
га
________________________________________________________________________
Наименование угодий           |     Дата внесения записи      |
|-------------------------------|
|первичной|    последующей      |
|---------|---------------------|
|"___"____|"__"__|"__"___|"__"__|

| 2003 ж. |  200_ж.|   200_ж. | 200_ ж.
___________________________________________________________________
1                    2         3         4         5
___________________________________________________________________
Егiстiк
о.i.: суармалы
Көпжылдық екпелер
Тыңайған жерлер
Шабындықтар
о.і.: жақсартылған
Жайылымдар
о.i.: жақсартылғаны
Суландырылған
Ауыл шаруашылық алқапта.
рының барлығы
Басқа алқаптар
o.i. _______________
_______________
_______________
Барлық жер
Жер учаскелерiнiң бөгде
иеленушiлерi, жер
пайдаланушылары
пландағы нөмерi, атауы
_______________
_______________
Өзгерiстер енгізу үшiн
негiз болған құжат
Жазба үшiн жауапты (қолы)
___________________________________________________________________
Жер учаскесінің сапалық жағдайы
1. Ауыл шаруашылық алқаптарының топырақ түріне қарай орналасуы
га
___________________________________________________________________
|                        Алқаптар атауы
Топырақ |__________________________________________________________
түрлері.| Егістік  |Тыңай.|Көпжыл|Шабындық.|Жайылым.|Ауыл   |Басқа
нің    |__________| ған  | дық  |  тар    |  дар   |шаруа. |алқап.
атауы   |Бар.|о.і. | жер. |екпе. |         |        |шылық  | тар
|лығы|суар.| лер  | лер  |         |        |алқап. |
|    |малы |      |      |         |        | тары. |
|    |     |      |      |         |        | ның   |
|    |     |      |      |         |        |барлығы|
___________________________________________________________________
1     2     3     4      5        6         7       8      9
___________________________________________________________________
_______
_______
_______
___________________________________________________________________
Барлығы:  Е     Е     Е      Е        Е         Е       Е      Е
___________________________________________________________________
2. Егістік құрамындағы қарашірік (0-50 см қабатында)
%
___________________________________________________________________
Топырақ           |         Жазба енгізілген уақыт
түрлері           |________________________________________
атауы             | алғашқы |             кейінгі
|________________________________________
|"__" ___ |"__" ___| "__" ___ |"__" ___
| 2003 ж. |  200_ж.|   200_ж. | 200_ ж.
___________________________________________________________________
1                    2         3         4         5
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
Барлығы
Өзгерістер енгізу үшін
негіз болған құжат
___________________________________________________________________

| 2003 г. |200_г.|200_г. |200_г.|
________________________________________|_________|______|_______|______|
1                   |    2    |   3  |    4  |  5   |
________________________________________|_________|______|_______|______|
Пашня
в т.ч.: орошаемая
многолетние насаждения
залежь
сенокосы
в т.ч.: улучшенные
пастбища
в т.ч.: улучшенные
обводненные
итого сельхозугодий
прочие угодья
в т.ч.__________________________
__________________________
__________________________
Всего земель
Посторонние собственники земельных
участков, землепользователи
N на плане, наименование
________________________________
________________________________
Обосновывающий документ для
внесения изменений
________________________________
Ответственный за запись (подпись)
________________________________
_______________________________________________________________________
Качественное состояние земельного участка
1. Распределение сельскохозяйственных угодий по почвам
га
_____________________________________________________________________
Наименование|                 Наименование угодий                    |
почв    |--------------------------------------------------------|
|    Пашня   |За- |Много-|Сено-|Паст-|Итого      |Прочие |
|------------|лежь|летние|косы |бища |сельскохо- |угодия |
|Всего|в т.ч.|    |насаж-|     |     |зяйственных|       |
|     |ороша-|    |дения |     |     |угодий     |       |
|     |емая  |    |      |     |     |           |       |
____________|_____|______|____|______|_____|_____|___________|_______|
1     |  2  |   3  | 4  |  5   |  6  |  7  |     8     |   9   |
____________|_____|______|____|______|_____|_____|___________|_______|
____________
____________
____________
____________
____________
Всего:
_____________________________________________________________________
2. Содержание гумуса пашни (в слое 0-50 см)
%
________________________________________________________________________
Наименование почв             |     Дата внесения записи      |
|-------------------------------|
|первичной|    последующей      |
|---------|---------------------|
|"___"____|"__"__|"__"___|"__"__|
| 2003 г. |200_г.|200_г. |200_г.|
________________________________________|_________|______|_______|______|
1                   |    2    |   3  |    4  |  5   |
________________________________________|_________|______|_______|______|
________________________________________|_________|______|_______|______|
________________________________________|_________|______|_______|______|
Всего
Обосновывающий документ для внесения
изменений
________________________________________________________________________

3. Егістіктің мелиоративтік жағдайы
га
____________________________________________________________________
Мелиоративтік   |         Жазба енгізілген уақыт
топтар       |_______________________________________________
|алғашқы|             кейінгі
|_______|_______________________________________
|"__"___|"__"__|"__"___|"__"___|"__"___|"__" ___
|2003 ж.|200_ж.| 200_ж.|200_ ж.|200_ ж.| 200_ ж.
____________________________________________________________________
1             2       3      4       5       6       7
____________________________________________________________________
Терiс әсерлерге
ұшырамағандары
Қиыршық тасты
жерлер
о.i. әлсiз
орташа
күштi
Тұзданған жерлер
о.i. әлсiз
орташа
күштi
Сортаңданған
o.i. әлсiз
орташа
күштi
Шайылғандары
o.i. әлсiз
орташа
күштi
Дефляцияға (жел
эрозиясына)
ұшыраған жерлер
о.i. әлсiз
орташа
күштi
Басқалары
Барлығы
Өзгерiстер енгiзу үшін
негiз болған құжат
Жазба үшiн жауапты
(қолы)
____________________________________________________________________
4. Азықтық алқаптардың мәдени-техникалық жағдайы
га
____________________________________________________________________
|       Жазба енгiзу үшiн
Алқаптардың               |_________________________________
жағдайы                 | алғашқы |             кейінгі
|_________________________________
|"__" ___   |"__" ___ | "__" ___
| 2003 ж.   |  200_ж. |   200_ж.
___________________________________________________________________
1                         2           3         4
___________________________________________________________________
Шабындықтар
___________________________________________________________________
Жақсартылған
Таза
Төмпешіктер басқаны
Бұталы, орманды
Өсiп кеткен улы өсiмдiктер
Барлық жерлер
Жайылымдар
Жақсартылған
Таза
Төмпешiктер басқаны
Бұталы, орманды
Тапталғаны
Барлығы
Өзгерiстер енгiзу үшiн
негiз болған құжат
Жазба үшiн жауапты (қолы)
___________________________________________________________________
Жер учаскесiнің кадастрлық бағасы
Ескерту. Бөлімге өзгерту енгізілді - ҚР Жер ресурстарын басқару агенттігі төрағасының 2009.10.26 N 191-ІІ бұйрығымен.
1. Бонитет баллы
____________________________________________________________________
|       Жазба енгiзу уақыты
Ауыл шаруашылығы          |_________________________________
алқаптарының атауы         | алғашқы |             кейінгі
|_________________________________
|"__" ___   |"__" ___ | "__" ___
| 2003 ж.   |  200_ж. |   200_ж.
___________________________________________________________________
1                         2           3         4
___________________________________________________________________
Егiстiк
о.i. суармалы
Көпжылдық екпелер
Тыңайған жер
Шабындықтар
Жайылымдар
Барлық ауыл шаруашылық жерлер
Өзгерiстер енгiзу үшiн негiз
болған құжат
Жазба үшiн жауапты (қолы)
___________________________________________________________________

3. Мелиоративное состояние пашни
га
________________________________________________________________________
Мелиоративные     |             Дата внесения записи               |
группы        |------------------------------------------------|
|первичной|             последующей              |
|---------|--------------------------------------|
|"___"____|"__"__|"__"___|"__"__|"__"____|"__"___|
| 2003 г. |200_г.|200_г. |200_г.|200_г.  |200_г. |
_______________________|_________|______|_______|______|________|_______|
1            |    2    |   3  |    4  |  5   |    6   |   7   |
_______________________|_________|______|_______|______|________|_______|
Неосложненные отрица-
тельными признаками
________________________________________________________________________
Защебненные
в т.ч. слабо
средне
сильно
________________________________________________________________________
Засоленные
в т.ч. слабо
средне
сильно
________________________________________________________________________
Солонцовые
в т.ч. слабо
средне
сильно
________________________________________________________________________
Смытые
в т.ч. слабо
средне
сильно
________________________________________________________________________
Дефлированные
в т.ч. слабо
средне
сильно
________________________________________________________________________
Прочие
________________________________________________________________________
Всего
________________________________________________________________________
Обосновывающий
документ для
внесения изменений
________________________________________________________________________
Ответственный за
запись (подпись)
________________________________________________________________________
4. Культуртехническое состояние кормовых угодий
га
_________________________________________________________________
Состояние угодий            | Дата внесения записи   |
|------------------------|
|первичной|  последующей |
|---------|--------------|
|"___"____|"__"__|"__"___|
| 200_г.  |200_г.|200_г. |
________________________________________|_________|______|_______|
1                   |    2    |   3  |    4  |
________________________________________|_________|______|_______|
Сенокосы
Улучшенные
Чистые
Покрытые кочками
Закустаренные, залесенные
Заросшие ядовитыми растениями
Всего
Пастбища
Улучшенные
Чистые
Покрытые кочками
Закустаренные, залесенные
Сбитые
Всего
Обосновывающий документ для
внесения изменений
Ответственный за запись (подпись)
__________________________________________________________________
Кадастровая оценка земельного участка
1. Балл бонитета
_________________________________________________________________
Наименование сельскохозяйственных     | Дата внесения записи   |
угодий                    |------------------------|
|первичной|  последующей |
|---------|--------------|
|"___"____|"__"__|"__"___|
| 200_г.  |200_г.|200_г. |
________________________________________|_________|______|_______|
1                   |    2    |   3  |    4  |
________________________________________|_________|______|_______|
Пашня
в т.ч. орошаемая
Многолетние насаждения
Залежь
Сенокосы
Пастбища
Итого сельскохозяйственных земель
Обосновывающий документ для
внесения изменений
Ответственный за запись (подпись)
__________________________________________________________________

2. Жер учаскесінің кадастрлық (бағалай) құны
мың теңге
____________________________________________________________________
|       Жазба енгiзу уақыты
Ауыл шаруашылық           |_________________________________
алқаптарының атауы         | алғашқы |             кейінгі
|_________________________________
|"__" ___   |"__" ___ | "__" ___
| 2003 ж.   |  200_ж. |   200_ж.
___________________________________________________________________
1                         2           3         4
___________________________________________________________________
Егiстiк
о.i. суармалы
Тыңайған жерлер
Көпжылдық екпелер
Шабындықтар
с.і. жақсартылғаны
Жайылымдар
с.і. жақсартылғаны
Барлығы:
Өзгерiстер енгiзу үшiн негiз
болған құжат
Жазба үшiн жауапты (қолы)
___________________________________________________________________
Ауыл шаруашылығы мақсатындағы жер учаскесінің паспорты
____________________________________________________________________
(мамандандырылған республикалық мемлекеттік
____________________________________________________________ жасалды                        кәсіпорынның атауы)
және ______________________________________________________________
облыстық (республикалық маңыздағы қаланың, астананың),
___________________________________________________________________
ауданның (облыстық маңыздағы қаланың)
жер қатынастары жөніндегі уәкілетті орган "___" ________ 20 __ жылы
берді.
Тіркеу нөмірі  ________________
Бастық ________________    _____________________________
(қолы)                   (Ф.А.Ә.А.)
М.О.
Осы паспортқа _______________________ 200__ ж. өзгерістер енгізілді.
Бастық ________________    _____________________________
(қолы)                   (Ф.А.Ә.А.)
М.О.
Осы паспортқа __________ "___"________ 200__ж. өзгерістер енгізілді.
Бастық ________________    _____________________________
(қолы)                   (Ф.А.Ә.А.)
М.О.
2-Қосымша
Қазақстан Республикасының
Жер ресурстарын басқару
жөнiндегі агенттiгi
төрағасының
2003 жылғы 11 тамыздағы
"Ауыл шаруашылығы
мақсатындағы жер учаскесiнiң
паспортының нысанын және
Паспортты әзiрлеу жөнiндегi
нұсқаулықты бекiту туралы"
N 62-Ө бұйрығымен
бекiтiлген
Ескерту. 2-қосымша алынып тасталды - ҚР Жер ресурстарын басқару агенттігі төрағасының 2009.10.26 N 191-ІІ бұйрығымен.

2. Кадастровая (оценочная) стоимость земельного участка
Сноска. Глава 2 с изменениями, внесенными приказом Председателя Агентства РК по управлению земельными ресурсами от 26.10.2009 N 191-П (порядок введения в действие см. п. 4).
Тыс. тенге
_________________________________________________________________
Наименование сельскохозяйственных     | Дата внесения записи   |
угодий                    |------------------------|
|первичной|  последующей |
|---------|--------------|
|"___"____|"__"__|"__"___|
| 200_г.  |200_г.|200_г. |
________________________________________|_________|______|_______|
1                   |    2    |   3  |    4  |
________________________________________|_________|______|_______|
Пашня
в т.ч. орошаемая
Залежь
Многолетние насаждения
Сенокосы
в т.ч. улучшенные
Пастбища
в т.ч. улучшенные
Итого:
Обосновывающий документ для
внесения изменений
Ответственный за запись (подпись)
__________________________________________________________________
Паспорт земельного участка сельскохозяйственного назначения составлен
_____________________________________________________________________
(название специализированного
_____________________________________________________________________
республиканского государственного предприятия)
и выдан уполномоченным органом по земельным отношениям
_____________________________________________________________________
области (города республиканского значения, столицы), района
____________________________ "___" __________ 20__ года.
(города областного значения)
Регистрационный номер_____________________
Начальник  _________________      _____________________
(подпись)                (Ф.И.О.)
М.П.
В настоящий паспорт внесены изменения_________ "___"________ 200__г.
Начальник  _________________      _____________________
(подпись)                (Ф.И.О.)
М.П.
В настоящий паспорт внесены изменения_________ "___"________ 200__г.
Начальник  _________________      _____________________
(подпись)                (Ф.И.О.)
М.П.
_______________________________________________________________________
Приложение 2
к Приказу Председателя
Агентства Республики Казахстан
по управлению земельными ресурсами
от 11 августа 2003 года N 62-П
"Об утверждении формы Паспорта
земельного участка сельско-
хозяйственного назначения и
Инструкции по составлению Паспорта"
ИНСТРУКЦИЯ
по составлению Паспорта земельного
участка сельскохозяйственного назначения
Сноска. Инструкция исключена приказом Председателя Агентства РК по управлению земельными ресурсами от 26.10.2009 N 191-П (порядок введения в действие см. п. 4).