N 2364 болып тіркелген "Бюджеттік бағдарламалар әкімшілерінің бюджеттік өтінімді жасау ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2003 жылғы 30 сәуірдегі N 75 бұйрығына N 1 өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасының Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2003 жылғы 2 қыркүйектегі N 145 бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2003 жылғы 24 қыркүйекте тіркелді. Тіркеу N 2503. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2009 жылғы 1 сәуірдегі № 72 бұйрығымен.
Бұйрықтың күші жойылды - ҚР Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2009.04.01 № 72 бұйрығымен.
БҰЙЫРАМЫН:
1. N 2364 болып тіркелген "Бюджеттік бағдарламалар әкімшілерінің бюджеттік өтінімді жасау ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2003 жылғы 30 сәуірдегі N 75 бұйрығына мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Бюджеттік бағдарламалар әкімшілерінің бюджеттік өтінімді жасау ережесінде:
14-тармақта:
1) тармақшада:
отыз төртінші абзацтан кейін мынадай мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
"15-111 нысаны (16-1-қосымша) жедел әскери қызмет әскери қызметшілерінің лауазымдық айлықақысы бойынша шығындарды есептеуге арналған.
1-бағанда жедел әскери қызмет әскери қызметшілерінің тарифтік разряды көрсетіледі.
2-бағанда жедел әскери қызмет әскери қызметшілерінің саны көрсетіледі.
3-бағанда осы бағанда көрсетілген формула бойынша айқындалатын бір айдағы лауазымдық айлықақының сомасы көрсетіледі.
4-бағанда осы бағанда көрсетілген формулаға сәйкес бір жылдағы лауазымдық айлықақының сомасы айқындалады.";
отыз бесінші абзац "14-111" деген сандардан кейін ", 15-111" деген сандармен толықтырылсын;
6) тармақшада:
бірінші абзацтағы "міндетті сақтандыруға арналған жарналарын есептеу" деген сөздер "міндетті сақтандыру кезіндегі сақтандыру сыйлықақысының мөлшерін есептеу" деген сөздермен ауыстырылсын;
екінші абзацтағы "міндетті сақтандыруға арналған жарналарды есептеуде" деген сөздер "міндетті сақтандыру кезіндегі сақтандыру сыйлықақысының мөлшерін есептеуде" деген сөздермен ауыстырылсын, "Автокөлік құралдары иелерінің азаматтық-құқықтық жауапкершілігін міндетті сақтандыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1996 жылғы 31 қазандағы N 1319 қаулысын" деген сөздер "Көлік құралдары иелерінің азаматтық-құқықтық жауапкершілігін міндетті сақтандыру туралы" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 1 шілдедегі Заңын " деген сөздермен ауыстырылсын;
13) тармақшада:
он сегізінші абзацта "мерзімінің" деген сөзден кейін "орташа" деген сөзбен толықтырылсын;
жиырма төртінші абзацта "мерзімінің" деген сөзден кейін "орташа" деген сөзбен толықтырылсын;
19) тармақшада:
алтыншы абзацтағы "қызметтердің" деген сөзден кейін "орташа" деген сөзбен толықтырылсын;
19-тармақта:
бесінші абзацтағы "қызметтердің" деген сөзден кейін "орташа" деген сөзбен толықтырылсын;
он бірінші абзацтағы "қызметтердің" деген сөзден кейін "орташа" деген сөзбен толықтырылсын;
20-тармақта:
алтыншы абзацтағы "теңгемен" деген сөзден кейін "орташа" деген сөзбен толықтырылсын;
он екінші абзацтағы "долларымен" деген сөзден кейін "орташа" деген сөзбен толықтырылсын;

О внесении изменений и дополнений N 1 в приказ Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 30 апреля 2003 года N 75 "Об утверждении Правил составления бюджетной заявки администраторами бюджетных программ", зарегистрированный за N 2364
Приказ Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 2 сентября 2003 года N 145. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 24 сентября 2003 года N 2503. Утратил силу приказом Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 1 апреля 2009 года N 72
Сноска. Утратил силу приказом Министра экономики и бюджетного планирования РК от 01.04.2009 N 72 (порядок введения в действие см. п. 4 ).
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 30 апреля 2003 года N 75 "Об утверждении Правил составления бюджетной заявки администраторами бюджетных программ", зарегистрированный за N 2364, следующие изменения и дополнения:
в Правилах составления бюджетной заявки администраторами бюджетных программ, утвержденных указанным приказом:
в пункте 14:
в подпункте 1):
после тридцать четвертого абзаца дополнить абзацами следующего содержания:
"Форма 15-111 (приложение 16-1) предназначена для расчета затрат по должностному окладу военнослужащих срочной военной службы.
В графе 1 указывается тарифный разряд военнослужащих срочной военной службы.
В графе 2 указывается количество военнослужащих срочной военной службы.
В графе 3 указывается сумма должностных окладов в месяц, которая определяется по формуле, указанной в данной графе.
В графе 4 определяется сумма должностных окладов в год согласно формуле, указанной в данной графе.";
тридцать пятый абзац после цифр "14-111" дополнить цифрами ", 15-111";
в подпункте 6):
в первом абзаце слова "расчет взносов на обязательное страхование" заменить словами "расчет размера страховой премии при обязательном страховании";
во втором абзаце слова "расчете взносов на обязательное страхование" заменить словами "расчете размера страховой премии при обязательном страховании", слова " постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 октября 1996 года N 1319 "Об обязательном страховании гражданско-правовой ответственности владельцев автотранспортных средств" заменить словами " Законом Республики Казахстан от 1 июля 2003 года "Об обязательном страховании гражданско-правовой ответственности владельцев транспортных средств";
в подпункте 13):
в восемнадцатом абзаце после слов "В графе 4" дополнить словами "указывается средняя";
в двадцать четвертом абзаце после слова "указывается" дополнить словом "средняя";
в подпункте 19):
в шестом абзаце после слова "указывается" дополнить словом "средняя";
в пункте 19:
в пятом абзаце после слов "В графе 4" дополнить словами "указывается средняя";
в одиннадцатом абзаце после слова "указывается" дополнить словом "средняя";
в пункте 20:
в шестом абзаце после слов "В графе 4" дополнить словами "указывается средняя";
в двенадцатом абзаце после слов "В графе 4" дополнить словами "указывается средняя";

осы Бұйрыққа 1-қосымшаға сәйкес "Жедел әскери қызмет әскери қызметшілерінің лауазымдық айлықақысы бойынша шығындар есебі" 16-1-қосымшасымен (15-111-нысан) толықтырылсын:
"Автокөлік құралдары иелерінің азаматтық-құқықтық жауапкершілігін міндетті сақтандыруға арналған жарналарды есептеу" 21-қосымшасы (01-125-нысан) осы Бұйрықтың 2-қосымшасына сәйкес редакцияда жазылсын;
"Жұмсалатын материалдарды, жинақтаушы және қосалқы бөлшектерді сатып алу бойынша шығындарды есептеу" 34-қосымшасы (02-139а-нысан және 02-139б-нысан) осы Бұйрықтың 3-қосымшасына сәйкес редакцияда жазылсын;
"Ғимараттарды, үй-жайларды, жабдықтарды және басқа да негізгі құралдарды ұстау, қызмет көрсету, ағымдағы жөндеу бойынша шығындарды есептеу" 42-қосымшасындағы (01-146-нысан) төртінші бағанның атауы мынадай редакцияда жазылсын: "Жабдық бірлігі үшін айына қызмет көрсетудің орташа құны";
49-қосымшада:
"Есептеу және басқа да жабдықтар сатып алу бойынша шығындарды есептеу" (01-411а-нысан) деген төртінші бағанның атауы мынадай редакцияда жазылсын: "Бірлік, теңге үшін орташа құн";
"Есептеу және басқа да жабдықты сатып алу бойынша шығындарды есептеу" (01-411б-нысан) деген төртінші бағанның атауы мынадай редакцияда жазылсын: "Бірлік, USD үшін орташа құн,"
50-қосымшада:
"Лицензияланған бағдарламалық өнімдерді, ЖЖ және БДБЖ сатып алу бойынша шығындарды есептеу" (01-452а-нысан) деген төртінші бағанның атауы мынадай реакцияда жазылсын: "Бірлік, теңге үшін орташа құн";
"Лицензияланған бағдарламалық өнімдерді, ЖЖ және БДБЖ сатып алу бойынша шығындарды есептеу" (01-452б-нысан) деген төртінші бағанның атауы мынадай реакцияда жазылсын: "Бірлік, USD үшін орташа құн".
2. Бюджет процесінің әдіснамасы және функционалдық талдау департаменті (Д.М.Шәженова) Заң басқармасымен (М.Д.Әйтенов) бірлесе отырып, Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде осы бұйрықтың мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық оның Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелу күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Министр
1-қосымша
Бюджеттік бағдарламалар
әкімшілерінің бюджеттік
өтінімді жасау ережесіне
16-1-қосымша
15-111-нысан
Жедел әскери қызмет әскери қызметшілерінің
лауазымдық айлықақысы бойынша шығындарды есептеу
Кодтары
Жылы
Деректердің түрі (болжам, жоспар, есеп)        ___________
Функционалдық топ                              ___________
Бағдарламалардың әкімшісі                      ___________
Мемлекеттік мекеме                             ___________
Бағдарлама                                     ___________
Кіші бағдарлама                                ___________
Ерекшелігі                Негізгі жалақы           111
___________
------------------------------------------------------------------
Тарифтік  |             |  Бір айдағы     |   Бір жылдағы
разряд   | Жедел әскери|  лауазымдық     |    лауазымдық
|қызмет әскери| айлықақының     |   айлықақының
|қызметшілері.| сомасы (базалық |      сомасы
|  нің саны   |  лауазымдық     |    (3 б х 12)
|             |  айлықақы х     |
|             | коэфф.х 2-бағ.) |
|             |    /1000        |
------------------------------------------------------------------

дополнить Приложением 16-1 (Форма 15-111) "Расчет затрат по должностному окладу военнослужащих срочной военной службы" согласно Приложению 1 к настоящему Приказу;
Приложение 21 (Форма 01-125) "Расчет взносов на обязательное страхование гражданско-правовой ответственности владельцев автотранспортных средств" изложить в редакции согласно Приложению 2 к настоящему Приказу;
Приложение 34 (Форма 02-139а и Форма 02-139б) "Расчет затрат по закупке расходных материалов, комплектующих и запасных частей" изложить в редакции согласно Приложению 3 к настоящему Приказу;
в Приложении 42 (Форма 01-146) "Расчет затрат по содержанию, обслуживанию, текущему ремонту зданий, помещений, оборудования и других основных средств" наименование четвертой графы изложить в следующей редакции "Средняя стоимость услуг за единицу оборудования в месяц";
в Приложении 49:
(Форма 01-411а) "Расчет затрат по закупке вычислительного и другого оборудования" наименование четвертой графы изложить в следующей редакции "Средняя стоимость за единицу, тенге";
(Форма 01-411б) "Расчет затрат по закупке вычислительного и другого оборудования" наименование четвертой графы изложить в следующей редакции "Средняя стоимость за единицу, USD";
в Приложении 50:
(Форма 01-452а) "Расчет затрат по закупке лицензионных программных продуктов, ОС и СУБД" наименование четвертой графы изложить в следующей редакции "Средняя стоимость за единицу, тенге";
(Форма 01-452б) "Расчет затрат по закупке лицензионных программных продуктов, ОС и СУБД" наименование четвертой графы изложить в следующей редакции "Средняя стоимость за единицу, USD".
2. Департаменту методологии бюджетного процесса и функционального анализа (Д. М. Шаженова) совместно с Юридическим управлением (М. Д. Айтенов) обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вводится в действие со дня его государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
Министр
Приложение 1
Приложение 16-1
к Правилам составления бюджетных заявок
администраторами бюджетных программ
Форма 15-111
Расчет
затрат по должностному окладу военнослужащих
срочной военной службы
Коды
Год                                                  ______
Вид данных (прогноз, план, отчет)                   |______|
Функциональная группа                               |______|
Администратор программ                              |______|
Государственное учреждение                          |______|
Программа                                           |______|
Подпрограмма                                        |______|
Специфика           Основная заработная плата         111
-------------------------------------------------------------------
Тарифный |Количество военно-|   Сумма должностных   |Сумма должно-
разряд   |служащих срочной  |    окладов в месяц    |стных окладов
|военной службы    |(базовый должн. оклад х|в год
|                  |коэф. х гр. 2)/1000    |(гр.3 х 12)
-------------------------------------------------------------------

* Осы баған Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 1 шілдедегі N 446-ІІ Заңына сәйкес толтырылады
таблицаның жалғасы
----------------------------------------------------
Оңтүстік |      |      | Жарна сомасы ((2б х 3б
Қазақстан,|Астана|Алматы| түзету коэф.*)+(2б х 4б х
Шығыс   |қаласы|қаласы| түзету коэф.*)+(2б х 5б х
Қазақстан |      |      | түзету коэф.*)+(2б х 6б х
және Алматы|      |      | түзету коэф.*)+(2б х 7б х
облыстары |      |      | түзету коэф.*)+(2б х 8б х
-------------------------| түзету коэф.*)хАЕК)/1000)
Көлік   |Көлік |Көлік |
құралдары. | құр. | құр. |
ның саны  | ның  | ның  |
|саны  |саны  |
|      |      |
|      |      |
|      |      |
-----------------------------------------------------
6    |   7  |   8  |            9
-----------------------------------------------------
бірлік   бірлік  бірлік          мың теңге
-----------------------------------------------------
3-қосымша
Бюджеттік бағдарламалар
әкімшілерінің бюджеттік
өтінімді жасау ережесіне
34-қосымша
02-139а-нысан
Жұмсалатын материалдарды, жинақтаушы және
қосалқы бөлшектерді сатып алу бойынша
шығындарды есептеу
Жылы                                                   Кодтары
Деректердің түрі (болжам, жоспар, есеп)             ____________
Функционалдық топ                                   ____________
Бағдарламалардың әкімшісі                           ____________
Мемлекеттік мекеме                                  ____________
Бағдарлама                                          ____________
Кіші бағдарлама                                     ____________
Ерекшелігі            Өзге де тауарларды сатып алу    139
____________
--------------------------------------------------------------------
|Өлшем  |      |   Бірлік,   | Жалпы құны,
Атауы           |бірлігі| Саны |  теңге үшін |  мың теңге
|       |      | орташа құн  |(3б х 4б)/1000
--------------------------------------------------------------------
1                2       3        4               5
--------------------------------------------------------------------
Принтерлер мен көшіру
аппараттары үшін қағаз:
А3, А4, А5 пішімі          кг.
Рулоны, кесілген БПҚ       кг.
факстер үшін               кг.
Картридждер
лазерлік, тасқынды
принтерлер үшін            дана
көшіру аппараттары үшін    дана
факстер үшін               дана
Тонерлер:
лазерлік, тасқынды
принтерлер үшін            дана
көшіру аппараттары үшін    дана
факстер үшін               дана
Жинақтаушы бөлшектер, ҚБҚ, дана
желі және желілік жабдық   дана
аксессуарлары:
Жинақташы бөлшектер, ҚБҚ   дана
желі және желілік          дана
жабдық аксессуарлары
Барлығы
--------------------------------------------------------------------
Бағдарлама әкімшісінің/меммекеменің басшысы _________________
Бас бухгалтер (ҚЭБ бастығы) _________________________

* Данная графа заполняется в соответствии с Законом Республики Казахстан от 1 июля 2003 года № 446-II ЗРК.
___________________________________________________________________
Приложение 3
Приложение 34
к Правилам составления бюджетной заявки
администраторами бюджетных программ
Форма 02-139а
Расчет затрат
по закупке расходных материалов, комплектующих и
запасных частей
Коды
Год                                                    ______
Вид данных (план, отчет)                              |______|
Функциональная группа                                 |______|
Администратор программ                                |______|
Государственное учреждение                            |______|
Программа                                             |______|
Подпрограмма                                          |______|
|______|
Специфика         Приобретение прочих товаров          |_139__|
___________________________________________________________________
Наименование      |Ед. |Коли- |Средняя    |Общая стоимость,|
|изм.|чество|стоимость  |тыс. тенге      |
|    |      |за единицу,|(гр.3хгр.4)/1000|
|    |      |тенге      |                |
__________________________|____|______|___________|________________|
1            |  2 |   3  |     4     |        5       |
__________________________|____|______|___________|________________|
Бумага для принтеров и
копировальных аппаратов
Формат А3,А4,А5             кг.
Рулонная, перфорированная
ЛБК                         кг.
для факсов                  кг.
Картриджи:
для лазерных, струйных
принтеров                   шт.
для копировальных
аппаратов                   шт.
для факсов                  шт.
Тонеры:
для лазерных,
струйных принтеров          шт.
для копировальных
аппаратов                   шт.
для факсов                   шт.
Комплектующие, ЗИП,
аксессуары сети и
сетевого оборудования:
Комплектующие, ЗИП          шт.
Аксессуары сети и
сетевого оборудования       шт.
Всего
_______________________________________________________________
Руководитель администратора программ/
гос. учреждения ____________________
Гл.бухгалтер (начальник ФЭО) ____________________________