"Әдiлет аттестациялық комиссиясы туралы" Қазақстан Республикасы Әдiлет министрiнiң 2001 жылғы 8 қазанда N 1652 тiркелген, 2001 жылғы 8 қазандағы N 113 бұйрығына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2003 жылғы 1 қарашадағы N 234 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2003 жылғы 13 қарашада тіркелді. Тіркеу N 2557. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2007 жылғы 26 маусымдағы N 189 бұйрығымен.
------------Бұйрықтан үзінді------------------
"Әділет органдары туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 7-бабына сәйкес, БҰЙЫРАМЫН:
1. Мыналардың күші жойылды деп танылсын:
.....
.....
"Қазақстан  Республикасы Әділет министрінің 2001 жылғы 8 қазандағы N№113  "Әдiлет аттестациялық комиссиясы туралы" бұйрығына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Әдiлет министрiнiң 2003 жылғы 1 қарашадағы N 234 бұйрығы, 1652 нөмірімен тіркелген (N 2557 нөмірімен Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген, Қазақстан Республикасының орталық арқарушы және өзге де мемлекеттік органдары нормативтік құқықтық актілерінің бюллетенінде жарияланды 2003 жылы, N 43-48, 898-құжат);
........
Министр
-----------------------------------------------

О внесении изменений в приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 8 октября 2001 года N 113 "Об аттестационной комиссии юстиции", зарегистрированный за N 1652
Приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 1 ноября 2003 года N 234. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 13 ноября 2003 г. за N 2557. Утратил силу приказом Министра юстиции Республики Казахстан от 26 июня 2007 года N 189.
Извлечение из приказа Министра юстиции
Республики Казахстан
от 26 июня 2007 года N 189
В соответствии со  статьей 7  Закона Республики Казахстан "Об органах юстиции", ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившими силу приказы:
.......;
.......;
Министра юстиции Республики Казахстан от 1 ноября 2003 года N 234 "О внесении изменений в приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 8 октября 2001 года N 113 "Об аттестационной комиссии юстиции", зарегистрированный за N 1652 (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 2557, опубликованный в Бюллетене нормативных правовых актов центральных исполнительных и иных государственных органов Республики Казахстан, 2003 г., N 43-48, ст. 898).
2. Настоящий приказ вводится в действие со дня подписания.
Министр                            З. Балиева

Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 25 қыркүйектегi N 1235  қаулысымен  бекiтiлген Адвокаттық не нотариаттық қызметпен айналысу құқығына үмiткер адамдардың аттестациядан өту ережесiнiң 2-тармағына сәйкес, Бұйырамын:
1. "Әдiлет аттестациялық комиссиясы туралы" Қазақстан Республикасы Әдiлет министрiнiң 2001 жылғы 8 қазандағы N 113  бұйрығына  ( N 1652 нөмiрiмен тiркелген, 2001 жылы N 40-41 "Қазақстан Республикасы орталық атқарушы және мемлекеттік органдарының құқықтық-нормативтiк актiлер бюллетенiнде" жарияланған, Қазақстан Республикасы Әдiлет министрiнiң 28.03.2002 ж.  N 42 , 15.08.2002 ж.  N 114  бұйрықтарымен өзгерiстер енгiзiлген) мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
көрсетiлген бұйрықпен бекiтiлген Әдiлет аттестациялық комиссиясының құрамы қосымшаға сәйкес, жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетiлген бұйрықпен бекiтiлген Әдiлет аттестациялық комиссиясы жұмысының регламентiне:
5-тармақта "5" деген саны "7" деген санмен ауыстырылсын;
19-тармақта "3" деген саны "5" деген санмен ауыстырылсын.
2. Осы бұйрық мемлекеттiк тiркелген күннен бастан күшiне енеді.
Министр
Қазақстан Республикасы
Әдiлет министрiнiң
2003 жылғы 1 қарашадағы
N 234 бұйрығына қосымша
"Әдiлет аттестациялық
комиссиясы туралы"
Қазақстан Республикасы
Әдiлет министрiнiң
2001 жылғы 8 қазандағы
N 113 бұйрығымен
бекiтiлген
Әдiлет аттестациялық комиссиясының құрамы
Меркель                        Әдiлет Бiрiншi вице-Министрi,
Иоган Давидович                комиссия төрағасы
Қуанышбаева                    Қазақстан Республикасы
Роза Сақтағанқызы              Адвокаттap Одағының президентi
(келiсiм бойынша)
Каршегенов                     Алматы қалалық адвокаттар
Кенжеғали Қадырұлы             алқасының төрағасы
(келісім бойынша)
Жанабилова                     Республикалық нотариаттық
Әсел Болатқазықызы             палатаның төрайымы
(келiсім бойынша)
Тоқтарова                      Қарағанды облыстық
Жанар Төкенқызы                нотариаттық палатаның төрайымы
(келiсім бойынша)
Нұрмағамбетов                  Қазақстан заңгерлер
Аманжол Мағзұмұлы              Ассоциациясының өкiлi
(келiсiм бойынша)
Дүсіпов                        Кадр жұмысы, iшкi қауiпсiздiк
Қайрат Көкенұлы                және әдiлет аттестациялық
комиссиясы басқармасының
бастығы

В соответствии с  пунктом 2  Правил прохождения аттестации лицами, претендующими на право занятия адвокатской либо нотариальной деятельностью, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 25 сентября 2001 года N 1235, приказываю :
1. В  приказ  Министра юстиции Республики Казахстан от 8 октября 2001 года N 113 "Об аттестационной комиссии юстиции" (зарегистрированный за N 1652, опубликованного в "Бюллетене нормативных правовых актов центральных исполнительных и иных государственных органов Республики Казахстан", 2001 года N 40-41, вносились изменения приказами Министра юстиции Республики Казахстан от 28.03.2002 г.  N 42  и от 15.08.2002 г.  N 114 ) внести следующие изменения:
Состав аттестационной комиссии юстиции, утвержденный указанным приказом изложить в новой редакции согласно приложению;
в Регламенте работы аттестационной комиссии юстиции, утвержденном указанным приказом:
в пункте 5 цифру "5" заменить цифрой "7";
в пункте 19 цифру "3" заменить цифрой "5".
2. Настоящий Приказ вступает в силу со дня его государственной регистрации.
Министр
Приложение к приказу
Министра юстиции
Республики Казахстан
от 1 ноября 2003 года N 234
Утвержден приказом
Министра юстиции
Республики Казахстан
от 8 октября 2001 года N 113
"Об аттестационной
комиссии юстиции"
Состав аттестационной комиссии юстиции
Меркель                      Первый вице-Министр юстиции,
Иоган Давидович              председатель комиссии
Куанышбаева                  Президент Союза адвокатов
Роза Сактаганова             Республики Казахстан
(по согласованию)
Карчегенов                    Председатель Алматинской
Кенжегали Кадырович           городской коллегии адвокатов
(по согласованию)
Жанабилова                    Председатель Республиканской
Асель Булатказиевна           нотариальной палаты
(по согласованию)
Токтарова                     Председатель нотариальной
Жанар Токеновна               палаты Карагандинской области
(по согласованию)
Нурмагамбетов                 Представитель Ассоциации
Аманжол Магзумович            юристов Казахстана
(по согласованию)
Дюсупов                       Начальник Управления кадровой
Кайрат Кокенович              работы, внутренней безопасности
и аттестационной комиссии
юстиции