2. Құқықтық қамтамасыз ету және аудит басқармасы (М.М.Қүзембаев) осы бұйрықты белгiленген тәртiппен Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiне мемлекеттiк тiркеуге, кейiн бұқаралық ақпарат құралдарына жариялауға ұсынсын.
3. Осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуден өткен күнінен бастап күшіне енеді.
4. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау вице-министр К.Н.Шәмшидиноваға жүктелсін.
Министр

2. Управлению правового обеспечения и аудита (Кузембаев М.М.) представить в установленном порядке приказ на государственную регистрацию в Министерство юстиции Республики Казахстан с последующим опубликованием в средствах массовой информации.
3. Настоящий приказ вступает в силу с момента его государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
4. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на вице-министра Шамшидинову К.Н.
Министр