"Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттік сыныптамасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2002 жылғы 23 қыркүйекте N 2012 тіркелген N 3 бұйрығына N 20 толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасының Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2003 жылғы 22 қарашадағы N 185 бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2003 жылғы 12 желтоқсанда тіркелді. Тіркеу N 2612. Күші жойылды - ҚР Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2005 жылғы 2 маусымдағы N 75 Бұйрығымен
-----------Бұйрықтан үзінді----------
"Нормативтiк құқықтық актiлер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 27 бабына жәнe Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 24 желтоқсандағы N 1362 "Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттiк сыныптамасын бекiту туралы" қаулысының қабылдануына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес Бiрыңғай бюджеттiк сыныптамасын бекiту бойынша бұйрықтардың күшi жойылды деп танылсын.
2. Осы бұйрық қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi және 2005 жылғы 1 қаңтардан бастап қатынастарға әрекет етедi.
Министр
Қазақстан Республикасы
Экономика және бюджеттік
жоспарлау Министрлігінің
2005 жылғы 2 маусымдағы
N 75 бұйрығына қосымша
Бiрыңғай бюджеттік сыныптамасын
бекiту бойынша бұйрық тізбесі
50. Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2003 жылғы 22 қарашадағы N 185 (тіркелген N 2612) "Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2002 жылғы 23 қыркүйектегі N 3 "Бірыңғай бюджеттік сыныптаманы бекіту туралы, тіркелген N 2012" бұйрығына N 20 толықтырулар енгізу туралы" бұйрығы...
-------------------------------------
БҰЙЫРАМЫН:
1. Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттік сыныптамасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2002 жылғы 23 қыркүйекте N 2012 тіркелген N 3 бұйрығына   (N 2013 тіркелген 2002 жылғы 1 қазандағы N 5, N 2018 тіркелген 2002 жылғы 17 қазандағы N 10, N 2094 тіркелген 2002 жылғы 25 қарашадағы N 27, N 2101 тіркелген 2002 жылғы 6 желтоқсандағы N 37, N 2086 тіркелген 2002 жылғы 14 желтоқсандағы N 43, N 2119 тіркелген 2003 жылғы 6 қаңтардағы N 52, N 2170 тіркелген 2003 жылғы 21 қаңтардағы N 10, N 2184 тіркелген 2003 жылғы 27 қаңтардағы N 15, N 2223 тіркелген 2003 жылғы 11 наурыздағы N 41, N 2263 тіркелген 2003 жылғы 9 сәуірдегі N 62, N 2267 тіркелген 2003 жылғы 5 мамырдағы N 78, N 2393 тіркелген 2003 жылғы 13 маусымдағы N 101, N 2408 тіркелген 2003 жылғы 30 маусымдағы N 109, N 2442 тіркелген 2003 жылғы 22 шілдедегі N 127, N 2446 тіркелген 2003 жылғы 29 шілдедегі N 133, N 2421 тіркелген 2003 жылғы 30 шілдедегі N 134, N 2522 тіркелген 2003 жылғы 16 қыркүйектегі N 149, N 2504 тіркелген 2003 жылғы 22 қыркүйектегі N 153) мынадай толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттік сыныптамасында:
шығыстардың функционалдық сыныптамасында:

О внесении дополнений N 20 в приказ Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 23 сентября 2002 года N 3 "Об утверждении Единой бюджетной классификации Республики Казахстан", зарегистрированный за N 2012
Приказ Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 22 ноября 2003 года N 185. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 12 декабря 2003 года N 2612. Утратил силу - приказом Министра экономики и бюджетного планирования РК от 02.06.2005г. N 75
Извлечение из приказа Министра экономики и бюджетного планирования
Республики Казахстан от 02.06.2005г. N 75
"В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" и в связи с принятием постановления Правительства Республики Казахстан от 24 декабря 2004 года N 1362 "Об утверждении Единой бюджетной классификации Республики Казахстан" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившими силу приказы по Единой бюджетной классификации согласно приложению к настоящему приказу.
2. Настоящий приказ вводится в действие с даты подписания и распространяется на отношения, возникшие с 1 января 2005 года.
Министр
Приложение
к приказу Министра
экономики и бюджетного
планирования
Республики Казахстан
от 02.06.2005г. N 75
Перечень приказов
по Единой бюджетной классификации
...
50. Приказ Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 22 ноября 2003 года N 185 "О внесении дополнений N 20 в приказ Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 23 сентября 2002 года N 3 "Об утверждении Единой бюджетной классификации Республики Казахстан", зарегистрированный за N 2012" ...".
--------------------------------------------------------------------
Приказываю:
1. Внести в приказ Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 23 сентября 2002 года N 3 "Об утверждении Единой бюджетной классификации Республики Казахстан", зарегистрированный за N 2012 ( N 5 от 1 октября 2002 года - зарегистрированный за N 2013, N 10 от 17 октября 2002 года - зарегистрированный за N 2018, N 27 от 25 ноября 2002 года - зарегистрированный за N 2094, N 37 от 6 декабря 2002 года - зарегистрированный за N 2101, N 43 от 14 декабря 2002 года - зарегистрированный за N 2086, N 52 от 6 января 2003 года - зарегистрированный за N 2119, N 10 от 21 января 2003 года - зарегистрированный за N 2170, N 15 от 27 января 2003 года - зарегистрированный за N 2184, N 41 от 11 марта 2003 года - зарегистрированный за N 2223, N 62 от 9 апреля 2003 года - зарегистрированный за N 2263, N 78 от 5 мая 2003 года - зарегистрированный за N 2267, N 101 от 13 июня 2003 года - зарегистрированный за N 2393, N 109 от 30 июня 2003 года - зарегистрированный за N 2408, N 127 от 22 июля 2003 года - зарегистрированный за N 2442, N 133 от 29 июля 2003 года - зарегистрированный за N 2446, N 134 от 30 июля 2003 года - зарегистрированный за N 2421, N 149 от 16 сентября 2003 года - зарегистрированный за N 2522, N 153 от 22 сентября 2003 года - зарегистрированный за N 2504) следующие дополнения:
в Единой бюджетной классификации Республики Казахстан, утвержденной указанным приказом:
в функциональной классификации расходов:

3 "Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік" функционалдық тобында 5 "Жеке тұлғаның, қоғамның және мемлекеттің қауіпсіздігін қамтамасыз ету жөніндегі қызмет" кіші функциясында:
мынадай мазмұндағы 104 бағдарламасымен 235 бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
"235 Қазақстан Республикасының Мәдениет министрлігі
104 Нашақорлық пен есірткі бизнесіне қарсы күрес мемлекеттік бағдарламасы";
мынадай мазмұндағы 104 бағдарламасымен 236 бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
"236 Қазақстан Республикасының Ақпарат министрлігі
104 Нашақорлық пен есірткі бизнесіне қарсы күрес мемлекеттік бағдарламасы";
4 "Білім беру" функционалдық тобында 5 "Қосымша кәсіби білім беру" кіші функциясында:
мынадай мазмұндағы 005 кіші бағдарламасымен 010 бағдарламамен 235 бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
"235 Қазақстан Республикасының Мәдениет министрлігі"
010 Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
005 Мемлекеттік қызметшілердің біліктілігін арттыру";
мынадай мазмұндағы 005 кіші бағдарламасымен 010 бағдарламамен 236 бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
"236 Қазақстан Республикасының Ақпарат министрлігі
010 Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
005 Мемлекеттік қызметшілердің біліктілігін арттыру";
5 "Денсаулық сақтау" функционалдық тобында 2 "Халықтың денсаулығын қорғау" кіші функциясындағы 278 "Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын санитарлық-эпидемиологиялық қадағалаудың атқарушы органы" бағдарламаның әкімшісі бойынша 030 "Санитарлық-эпидемиологиялық ахуал" бағдарлама мынадай мазмұндағы 032 кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"032 Алдын алу (иммунобиологиялық, диагностикалық, дезинфекциялық) препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау"
8 "Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістік" функционалдық тобында:
1 "Мәдениет саласындағы қызмет" кіші функциясында:
мынадай мазмұндағы 030, 032, 034 және 035 кіші бағдарламаларымен 030, 031, 032 бағдарламаларымен, 030 кіші бағдарламасымен 033 бағдарламасымен, 033, 034, 035 және 037 кіші бағдарламаларымен 034 бағдарламасымен, 030 және 031 кіші бағдарламаларымен 035 бағдарламасымен, 030, 031, 032 және 033 кіші бағдарламаларымен 036, 037, 038, 200 бағдарламаларымен, 030, 031 және 032 кіші бағдарламаларымен 201 бағдарламасымен, 202, 300 және 301 бағдарламаларымен 235 бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
"235 Қазақстан Республикасының Мәдениет министрлігі"
030 Театр-концерт ұйымдарын субсидиялау
031 Мәдениет саласындағы қолданбалы ғылыми зерттеулер
032 Тарихи-мәдени құндылықтарды сақтау
030 Тарихи-мәдени құндылықтарды сақтау бойынша ұйымдарды субсидиялау
032 Алтын және бағалы металдардың мұражайы
034 Қазақстан Республикасы Президентінің мәдени орталығы
033 Әлеуметтік маңызды және мәдени іс-шараларды өткізу
030 Республикалық деңгейде ойын-сауық іс-шараларын өткізу
034 Тарихи-мәдени қорықтар мен мұражайларды ұстау
030 Отырар мемлекеттік археологиялық мұражайы
033 "Ұлытау" ұлттық тарихи-мәдени және табиғи қорық
034 "Әзірет Сұлтан" мемлекеттік тарихи-мәдени мұражай-қорығы
035 Абай атындағы мемлекеттік тарихи-мәдени және әдебиеттік мемориалдық мұражай-қорығы
036 "Ежелгі Тараз ескерткіштері" мемлекеттік тарихи-мәдени мұражай-қорығы
037 "Тамғалы" мемлекеттік тарихи-мәдени мұражай-қорығы
035 Ұлттық фильмдер шығару
031 Кинотехнологиялық процесті қамтамасыз ету, ұлттық фильмдерді көбейту және сақтау
036 Мемлекет қайраткерлерінің бейнесін мәңгі есте сақтау
037 Тарихи-мәдени құндылықтарды жөндеу-қалпына келтіру жұмыстарын жүргізу
038 Ресейде Қазақстан Республикасы жылын өткізу жөніндегі іс-шаралар
200 Тарихи-мәдени құндылықтарды сақтау жөніндегі ұйымдар үшін негізгі активтерді сатып алу
030 Алтын және бағалы металдар мұражайы үшін негізгі активтерді сатып алу
031 Қазақстан Республикасының Президентінің мәдени орталығы үшін әдебиеттер және өзге де негізгі активтер сатып алу
032 Қазақстан Республикасы Тұңғыш Президентінің мұражайы үшін негізгі активтер сатып алу
033 Тарихи-мәдени құндылықтарды сақтау жөніндегі ұйымдарға негізгі активтер сатып алу үшін субсидия бөлу
201 Тарихи-мәдени қорықтар мен мұражайларды сақтау жөніндегі ұйымдар үшін негізгі активтер сатып алу
030 Абай атындағы мемлекеттік тарихи-мәдени және әдеби-мемориалдық қорық-мұражайы үшін негізгі активтер сатып алу
031 "Әзірет Сұлтан" мемлекеттік тарихи-мәдени қорық-мұражайы үшін негізгі активтер сатып алу
032 "Тамғалы" мемлекеттік тарихи-мәдени қорық-мұражайы үшін негізгі активтер сатып алу
202 Театр-концерт ұйымдары үшін негізгі активтер сатып алу
300 Астана қаласындағы Мемлекеттік археология және этнология мұражайын салу бойынша жобалау-сметалық құжаттамаларды әзірлеу
301 Ғ.Мүсірепов атындағы қазақ жас көрермен театрын күрделі жөндеу бойынша жобалау-сметалық құжаттамаларын әзірлеу";
3 "Ақпараттық кеңістік" кіші функциясында:

в функциональной группе 3 "Общественный порядок и безопасность" в подфункции 5 "Деятельность по обеспечению безопасности личности, общества и государства":
дополнить администратором программ 235 с программой 104 следующего содержания:
"235 Министерство культуры Республики Казахстан
104 Государственная программа борьбы с наркоманией и наркобизнесом";
дополнить администратором программ 236 с программой 104 следующего содержания:
"236 Министерство информации Республики Казахстан
104 Государственная программа борьбы с наркоманией и наркобизнесом";
в функциональной группе 4 "Образование" в подфункции 5 "Дополнительное профессиональное образование":
дополнить администратором программ 235 с программой 010 с подпрограммой 005 следующего содержания:
"235 Министерство культуры Республики Казахстан
010 Повышение квалификации и переподготовка кадров
005 Повышение квалификации государственных служащих";
дополнить администратором программ 236 с программой 010 с подпрограммой 005 следующего содержания:
"236 Министерство информации Республики Казахстан
010 Повышение квалификации и переподготовка кадров
005 Повышение квалификации государственных служащих";
в функциональной группе 5 "Здравоохранение" в подфункции 2 "Охрана здоровья населения" по администратору программ 278 "Исполнительный орган санитарно-эпидемиологического надзора, финансируемый из местного бюджета" программу 030 "Обеспечение санитарно-эпидемиологического благополучия" дополнить подпрограммой 032 следующего содержания:
"032 Централизованный закуп и хранение профилактических (иммунобиологических, диагностических, дезинфицирующих) препаратов";
в функциональной группе 8 "Культура, спорт, туризм и информационное пространство":
в подфункции 1 "Деятельность в области культуры" дополнить администратором программ 235 с программами 030, 031, 032 с подпрограммами 030, 032, 034 и 035, с программой 033 с подпрограммой 030, с программой 034 с подпрограммами 030, 033, 034, 035, 036 и 037, с программой 035 с подпрограммами 030 и 031, с программами 036, 037, 038, 200 с подпрограммами 030, 031, 032 и 033, с программой 201 с подпрограммами 030, 031 и 032, с программами 202, 300 и 301 следующего содержания:
"235 Министерство культуры Республики Казахстан
030 Субсидирование театрально-концертных организаций
031 Прикладные научные исследования в области культуры
032 Хранение историко-культурных ценностей
030 Субсидирование организаций по хранению историко-культурных ценностей
032 Музей золота и драгоценных металлов
034 Президентский центр культуры Республики Казахстан
035 Музей Первого Президента Республики Казахстан
033 Проведение социально значимых и культурных мероприятий
030 Проведение зрелищных мероприятий на республиканском уровне
034 Содержание историко-культурных заповедников и музеев
030 Отрарский государственный археологический заповедник
033 Национальный историко-культурный и природный заповедник "Улы-Тау"
034 Государственный историко-культурный заповедник-музей "Азрет-Султан"
035 Государственный историко-культурный и литературный мемориальный заповедник-музей имени Абая
036 Государственный историко-культурный заповедник-музей "Памятник древнего Тараза"
037 Государственный историко-культурный заповедник-музей "Тамгалы"
035 Производство национальных фильмов
030 Создание национальных фильмов
031 Обеспечение кинотехнологического процесса, тиражирование и хранение национальных фильмов
036 Увековечение памяти деятелей государства
037 Проведение ремонтно-реставрационных работ историко-культурных ценностей
038 Мероприятия по проведению Года Республики Казахстан в России
200 Приобретение основных активов для организаций по хранению историко-культурных ценностей
030 Приобретение основных активов для Музея золота и драгоценных металлов
031 Приобретение литературы и прочих основных активов для Президентского центра культуры Республики Казахстан
032 Приобретение основных активов для Музея Первого Президента Республики Казахстан
033 Субсидирование организаций по хранению историко-культурных ценностей для приобретения основных активов
201 Приобретение основных активов для организаций по хранению историко-культурных заповедников и музеев
030 Приобретение основных активов для Государственного историко-культурного и литературно-мемориального заповедника-музея имени Абая
031 Приобретение основных активов для Государственного историко-культурного заповедника-музея "Азрет-Султан"
032 Приобретение основных активов для Государственного историко-культурного заповедника-музея "Тамгалы"
202 Приобретение основных активов для театрально-концертных организаций
300 Разработка проектно-сметной документации по проекту строительства Государственного музея археологии и этнографии в городе Астане
301 Разработка проектно-сметной документации по капитальному ремонту Казахского театра юного зрителя им. Г. Мусрепова";
в подфункции 3 "Информационное пространство":

мынадай мазмұндағы 030 кіші бағдарламасы бар 015 бағдарламасымен, 030, 032, 033 және 034 кіші бағдарламалары бар 024 бағдарламасымен, 030, 031, 032 және 033 бағдарламалары бар 039, 203 бағдарламаларымен, 204 бағдарламасымен 235 бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
"235 Қазақстан Республикасының Мәдениет министрлігі
015 Мұрағат қорының, баспа басылымдарының сақталуын қамтамасыз ету және оларды арнайы пайдалану
030 Орталық мемлекеттік мұрағат
024 Ақпараттың жалпыға жол жетімділігін қамтамасыз ету
030 Қазақстан Республикасының Ұлттық кітапханасы
032 Жамбыл атындағы мемлекеттік республикалық жасөспірімдер кітапханасы
033 С.Бегалин атындағы мемлекеттік республикалық балалар кітапханасы
034 Зағип және көзі нашар көретін азаматтарға арналған республикалық кітапхана
039 Қазақстан Республикасында мұрағат ісін дамыту
203 Республикалық кітапханалар үшін әдебиеттерді және басқа да негізгі активтерді сатып алу
030 Қазақстан Республикасының Ұлттық кітапханасы үшін әдебиеттерді және басқа да негізгі активтерді сатып алу
031 Жамбыл атындағы мемлекеттік республикалық жасөспірімдер кітапханасы үшін әдебиеттер және өзге де негізгі активтер сатып алу
032 С.Бегалин атындағы мемлекеттік республикалық балалар кітапханасы үшін әдебиеттер және өзге де негізгі активтер сатып алу
033 Зағип және көзі нашар көретін азаматтарға арналған республикалық кітапханасы үшін әдебиеттер және өзге де негізгі активтер сатып алу
204 Мемлекеттік мұрағаттар үшін мұрағат құжаттарын сатып алу";
мынадай мазмұндағы 001 және 002 кіші бағдарламалары бар 001 бағдарламасымен, 030 кіші бағдарламасы бар 015 бағдарламасымен, 031, 032, 033, 035, 037 және 038 кіші бағдарламалары бар 016, 023, 029, 030, 031 бағдарламаларымен, 030 кіші бағдарламасы бар 032, 033, 034, 105, 500 және 200 бағдарламаларымен 236 бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
"236 Қазақстан Республикасының Ақпарат министрлігі
001 Әкімішілік шығындары
001 Орталық органның аппараты
002 Аумақтық органдардың аппараттары
015 Мұрағат қорының, баспа басылымдарының сақталуын қамтамасыз ету және оларды арнайы пайдалану
030 Мемлекеттік ұлттық кітап палатасы
016 Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жою және өзге де күтпеген шығыстар үшін Қазақстан Республикасының Үкіметі резерві есебінен іс-шаралар өткізу
023 Өкілдік шығындарға қаражат есебінен іс-шараларды өткізу
029 Қазақстан Республикасы Үкіметінің, орталық мемлекеттік органдардың және олардың аумақтық бөлімшелерінің сот шешімдері бойынша Қазақстан Республикасы Үкіметінің резервінен міндеттемелерін өтеу
030 Газеттер мен журналдар арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу
031 Телерадио хабарлары арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу
031 Транспондерді жалдау
032 "Қазақстанның теледидары және радиосы" республикалық корпорациясы арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу
033 "Хабар" агенттігі арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу
035 ТМД елдерімен іскерлік ынтымақтастық шеңберінде мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу
037 Электрондық бұқаралық ақпарат құралдары арқылы мемлекеттік тілдер саясатын жүргізу
038 Салық және кедендік заңнамасын енгізу және үгіттеу
032 Әдебиеттің әлеуметтік маңызды түрлері бойынша баспа бағдарламаларын қалыптастыру
033 Ішкі саясаттың тұрақтылығын және қоғамдық келісімді қамтамасыз ету саласында мемлекеттік саясатты жүргізу
034 Мемлекеттік сыйлықтар мен степендиялар
105 Республикалық инвестициялық жобалардың техника-экономикалық негіздемелерін әзірлеу және сараптау
500 Қазақстан Республикасы Ақпарат министрлігіне ақпараттық-есептеу қызметін көрсету
200 Мұрағат мекемелері үшін негізгі активтерді сатып алу
030 Қазақстан Республикасының мемлекеттік ұлттық кітап палатасы үшін негізгі активтерді сатып алу";
9 "Мәдениет, спорт және ақпараттық кеңістікті ұйымдастыру бойынша басқа да қызметтер кіші функциясында мынадай мазмұндағы 001 бағдарламасы бар 001 бағдарламасымен, 030 және 031 кіші бағдарламасы бар 016, 023, 029, 040 бағдарламаларымен, 041 және 045 бағдарламаларымен 235 бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
"235 Қазақстан Республикасының Мәдениет министрлігі
001 Әкімшілік шығындар
001 Орталық органның аппараты
016 Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жою және өзге де күтпеген шығыстар үшін Қазақстан Республикасының Үкіметі резерві есебінен іс-шаралар өткізу
023 Өкілдік шығындарға қаражат есебінен іс-шараларды өткізу
029 Қазақстан Республикасы Үкіметінің, орталық мемлекеттік органдардың және олардың аумақтық бөлімшелерінің сот шешімдері бойынша Қазақстан Республикасы Үкіметінің резервінен міндеттемелерін өтеу
040 Жастар саясатын жүргізу
030 Жастар саясаты жөнінде іс-шараларды ұйымдастыру
031 Әлеуметтік бағдар ұстанған жастар бағдарламаларын іске асыру
041 Мемлекеттік және өзге де тілдерді дамыту
105 Республикалық инвестициялық жобалардың техника-экономикалық негіздемелерін әзірлеу және сараптау";

дополнить администратором программ 235 с программой 015 с подпрограммой 030, с программой 024 с подпрограммами 030, 032, 033 и 034, с программами 039, 203 с подпрограммами 030, 031, 032 и 033, с программой 204 следующего содержания:
"235 Министерство культуры Республики Казахстан
015 Обеспечение сохранности архивного фонда, печатных изданий и их специальное использование
030 Центральный государственный архив
024 Обеспечение общедоступности информации
030 Национальная библиотека Республики Казахстан
032 Государственная республиканская юношеская библиотека имени Жамбыла
033 Государственная республиканская детская библиотека имени С. Бегалина
034 Республиканская библиотека для незрячих и слабовидящих граждан
039 Развитие архивного дела в Республике Казахстан
203 Приобретение литературы и прочих основных активов для республиканских библиотек
030 Приобретение литературы и прочих основных активов для Национальной библиотеки Республики Казахстан
031 Приобретение литературы и прочих основных активов для Государственной республиканской юношеской библиотеки им. Жамбыла
032 Приобретение литературы и прочих основных активов для Государственной республиканской детской библиотеки им. С. Бегалина
033 Приобретение литературы и прочих активов для Республиканской библиотеки для незрячих и слабовидящих граждан
204 Приобретение архивных документов для государственных архивов";
дополнить администратором программ 236 с программой 001 с подпрограммами 001 и 002, с программой 015 с подпрограммой 030, с программами 016, 023, 029, 030, 031 с подпрограммами 031, 032, 033, 035, 037 и 038, с программами 032, 033, 034, 105, 500 и 200 с подпрограммой 030 следующего содержания:
"236 Министерство информации Республики Казахстан
001 Административные затраты
001 Аппарат центрального органа
002 Аппараты территориальных органов
015 Обеспечение сохранности архивного фонда, печатных изданий и их специальное использование
030 Государственная национальная книжная палата
016 Проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан для ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера и иных непредвиденных расходов
023 Проведение мероприятий за счет средств на представительские затраты
029 Выполнение обязательств Правительства, центральных государственных органов и их территориальных подразделений по решениям судов из резерва Правительства Республики Казахстан
030 Проведение государственной информационной политики через газеты и журналы
031 Проведение государственной информационной политики через телерадиовещание
031 Аренда транспондера
032 Проведение государственной информационной политики через Республиканскую корпорацию "Телевидение и радио Казахстана"
033 Проведение государственной информационной политики через Агентство "Хабар"
035 Проведение государственной информационной политики в рамках делового сотрудничества со странами СНГ
037 Проведение государственной языковой политики через электронные средства массовой информации
038 Внедрение и пропаганда налогового и таможенного законодательства
032 Формирование издательских программ по социально важным видам литературы
033 Проведение государственной политики в области обеспечения внутриполитической стабильности и общественного согласия
034 Государственные премии и стипендии
105 Разработка и экспертиза технико-экономических обоснований республиканских инвестиционных проектов
500 Информационно-вычислительное обслуживание Министерства информации Республики Казахстан
200 Приобретение основных активов для архивных учреждений
030 Приобретение основных активов для Государственной национальной книжной палаты Республики Казахстан";
в подфункции 9 "Прочие услуги по организации культуры, спорта и информационного пространства" дополнить администратором программ 235 с программой 001 с подпрограммой 001, с программами 016, 023, 029, 040 с подпрограммами 030 и 031, с программами 041 и 105 следующего содержания:
"235 Министерство культуры Республики Казахстан
001 Административные затраты
001 Аппарат центрального органа
016 Проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан для ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера и иных непредвиденных расходов
023 Проведение мероприятий за счет средств на представительские затраты
029 Выполнение обязательств Правительства, центральных государственных органов и их территориальных подразделений по решениям судов из резерва Правительства Республики Казахстан
040 Проведение молодежной политики
030 Организация мероприятий по молодежной политике
031 Реализация социально-ориентированных молодежных программ
041 Развитие государственного и других языков
105 Разработка и экспертиза технико-экономических обоснований республиканских инвестиционных проектов";

13 "Өзге де" функционалдық тобында 9 "Өзге де" кіші функциясында мынадай мазмұндағы 400 бағдарламасымен 235 бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
"235 Қазақстан Республикасының Мәдениет министрлігі
400 Атырау облыстық бюджетіне Махамбет Өтемісовтің 200 жылдық мерейтойын мерекелеуге дайындыққа берілетін мақсатты трансферттер".
2. Бюджеттік процесс әдіснамасы және функционалдық талдау департаменті (Д.М.Шаженова) Құқықтық басқармасымен (М.Д.Әйтенов) бірге Қазақстан Республикасының Әділет министрлігіне осы бұйрықтың мемлекеттік тіркеуден өтуін қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық ол Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеу күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Министр

в функциональной группе 13 "Прочие" в подфункции 9 "Прочие" дополнить администратором программ 235 с программой 400 следующего содержания:
"235 Министерство культуры Республики Казахстан
400 Целевые трансферты Атыраускому областному бюджету на подготовку к празднованию 200-летнего юбилея Махамбета Утемисова".
2. Департаменту методологии бюджетного процесса и функционального анализа (Д.М. Шаженова) совместно с Юридическим управлением (М.Д. Айтенов) обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вводится в действие со дня его государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
Министр