Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде N 2143 тіркелген Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі Басқармасының "Қазақстан Республикасының екінші деңгейдегі банктерінің реттеуші есебінің тізбесі, нысандары және ұсыну мерзімдері туралы нұсқаулықты бекіту туралы" 2002 жылғы 23 желтоқсандағы N 507 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі Басқармасының 2003 жылғы 6 желтоқсандағы N 431 қаулысы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2003 жылғы 25 желтоқсанда тіркелді. Тіркеу N 2641. Қаулының күші жойылды - ҚР Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасының 2006 жылғы 25 желтоқсандағы N 300 қаулысымен.
Ескерту: Қаулының күші жойылды - ҚР Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасының 2006 жылғы 25 желтоқсандағы  N 300  (қолданысқа енгізілу тәртібін  4-тармағынан  қараңыз) қаулысымен.
____________________________________
Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің нормативтік құқықтық актілерін Қазақстан Республикасының заңдарына сәйкес келтіру мақсатында Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің Басқармасы  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі Басқармасының "Қазақстан Республикасының екінші деңгейдегі банктерінің реттеуші есебінің тізбесі, нысандары және ұсыну мерзімдері туралы нұсқаулықты бекіту туралы" 2002 жылғы 23 желтоқсандағы N 507  қаулысына  (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 2143 тіркелген, Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің "Қазақстан Ұлттық Банкiнiң Хабаршысы" және "Вестник Национального Банка Казахстана" басылымдарында 2003 жылғы 27 қаңтар - 9 ақпанда жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасының екінші деңгейдегі банктерінің реттеуші есебінің тізбесі, нысандары және ұсыну мерзімдері туралы нұсқаулықта:
кіріспедегі "Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкіне (бұдан әрі - Ұлттық Банкке)" деген сөздер "қаржы рыногын және қаржылық ұйымдарды реттеу мен қадағалауды жүзеге асыратын мемлекеттік орган (бұдан әрі - уәкілетті орган)" деген сөздермен ауыстырылсын;
1, 2, 4, 6 және 8-тармақтардағы "Ұлттық Банк", "Ұлттық Банкке" деген сөздер тиісінше "уәкілетті орган", "уәкілетті органға" деген сөздермен ауыстырылсын;
7-тармақта "Ұлттық Банк" деген сөздер "Уәкілетті орган" деген сөздермен ауыстырылсын;
1-қосымша мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының
екінші деңгейдегі банктерінің
реттеуші есебінің тізбесі,
нысандары және ұсыну мерзімдері
туралы нұсқаулығына 1-қосымша
___________________________________________________________________
Жиынтық баланстық есеп (бұдан әрі - ҚЖК)
_____________________________
(банктің атауы)
___________________________________________________________________
200___ жылғы "____" "_____________" жағдай бойынша
(мың теңгемен)
___________________________________________________________________
Активтер                              _____________________________
Барлығы        Оның ішінде
шетел валютасымен
___________________________________________________________________

О внесении изменений и дополнений в постановление Правления Национального Банка Республики Казахстан от 23 декабря 2002 года N 507 "Об утверждении Инструкции о перечне, формах и сроках представления регуляторной отчетности банками второго уровня Республики Казахстан", зарегистрированное в Министерстве юстиции Республики Казахстан под N 2143
Постановление Правления Национального Банка Республики Казахстан от 6 декабря 2003 года N 431. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 25 декабря 2003 года N 2641. Утратило силу - постановлением Правления Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 25 декабря 2006 года N 300 (порядок введения в действие см. п.4)
Постановление Правления Национального Банка Республики Казахстан от 6 декабря 2003 года N 431 утратило силу - постановлением Правления Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 25 декабря 2006 года  N 300  (порядок введения в действие см.  п.4 ).
В целях приведения нормативных правовых актов Национального Банка Республики Казахстан в соответствие с законодательством Республики Казахстан, Правление Национального Банка Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. В  постановление  Правления Национального Банка Республики Казахстан от 23 декабря 2002 года N 507 "Об утверждении Инструкции о перечне, формах и сроках представления регуляторной отчетности банками второго уровня Республики Казахстан" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан под N 2143, опубликованное 27 января - 9 февраля 2003 года в изданиях Национального Банка Республики Казахстан "Казакстан Улттык Банкiнiн Хабаршысы" и "Вестник Национального Банка Казахстана" внести следующие изменения и дополнения:
в Инструкции о перечне, формах и сроках представления регуляторной отчетности банками второго уровня Республики Казахстан, утвержденной указанным постановлением:
в преамбуле слова "Национальный Банк Республики Казахстан (далее - Национальный Банк)" заменить словами "государственный орган, осуществляющий регулирование и надзор финансового рынка и финансовых организаций (далее - уполномоченный орган)";
в пунктах 1, 2, 4, 6, и 8 слова "Национальный Банк", "Национальным Банком" заменить соответственно словами "уполномоченный орган", "уполномоченным органом";
в пункте 7 слова "Национальный Банк" заменить словами "Уполномоченный орган";
приложение 1 изложить в следующей редакции:
"Приложение 1
к Инструкции о перечне, формах и
сроках представления регуляторной
отчетности банками второго уровня
Республики Казахстан
Сводный балансовый отчет (далее - ФС)
______________________________________
(наименование банка)
по состоянию на "__" ___________ 200__года
(в тысячах тенге)
Активы                                  ________________________________
Всего       Из них в иностранной
валюте

Қолма-қол ақша                         ҚЖК 10 |     ҚЖК 11 |
Тазартылған қымбат металдар            ҚЖК 12 |     ҚЖК 13 |
Қазақстан Республикасының Ұлттық
Банкіндегі салымдар                    ҚЖК 14 |     ҚЖК 15 |
Басқа банктерде орналастырылған
салымдар                               ҚЖК 16 |     ҚЖК 17 |
Минус: салымдар бойынша
шығындарды жабуға арналған резерв      ҚЖК 160|     ҚЖК 170|
Банктің нетто салымдары                ҚЖК 18 |     ҚЖК 19 |
Бағалы қағаздармен "кері РЕПО"
операциялары                           ҚЖК 20 |     ҚЖК 21 |
Банк портфеліндегі бағалы қағаздар:    ҚЖК 22 |     ҚЖК 23 |
Минус: бағалы қағаздар бойынша
шығындарды жабуға арналған резерв      ҚЖК 220|     ҚЖК 230|
Нетто бағалы қағаздар                  ҚЖК 24 |     ҚЖК 25 |
Жиынтығы, заемдар                      ҚЖК 26 |     ҚЖК 27 |
Минус: заемдар бойынша шығындарды
жабуға резерв                          ҚЖК 260|     ҚЖК 270|
Нетто заемдар                          ҚЖК 28 |     ҚЖК 29 |
Капиталға инвестициялар және
реттелген борыш                        ҚЖК 30 |     ҚЖК 31 |
Негізгі құрал-жабдықтар
(амортизацияны есептемегенде)          ҚЖК 32 |     ҚЖК 33 |
Материалдық емес активтер
(амортизацияны есептемегенде)          ҚЖК 34 |     ҚЖК 35 |
Басқа да активтер                      ҚЖК 36 |     ҚЖК 37 |
Минус: дебиторлық берешек бойынша
шығындарды жабуға арналған резерв      ҚЖК 400|     ҚЖК 401|
Минус: басқа да банктік қызметтен
болған шығындарды жабуға арналған
резерв                                 ҚЖК 402|     ҚЖК 403|
Жиынтығы, активтер                     ҚЖК 42 |     ҚЖК 43 |
___________________________________________________________________
(мың теңгемен)
___________________________________________________________________
Міндеттемелер                         _____________________________
Барлығы         Оның ішінде
шетел валютасымен
___________________________________________________________________
Жиынтығы, салымдар:                    ҚЖК 44 |     ҚЖК 45 |
Мыналардан алынған заемдар, жиынтығы:  ҚЖК 46 |     ҚЖК 47 |
Қазақстан Республикасының Ұлттық
Банкінен                               ҚЖК 460|     ҚЖК 461|
басқа банктерден және қаржылық емес
ұйымдардан                             ҚЖК 462|     ҚЖК 463|
Қазақстан Республикасының Үкіметінен
және жергілікті билік органдарынан     ҚЖК 464|     ҚЖК 465|
шетелдік орталық банктерден және
халықаралық қаржылық ұйымдардан        ҚЖК 466|     ҚЖК 467|
Бағалы қағаздармен "РЕПО" операциялары ҚЖК 468|     ҚЖК 469|
Айналысқа шығарылған бағалы қағаздар   ҚЖК 50 |     ҚЖК 51 |
Басқа да қарыз алу                     ҚЖК 52 |     ҚЖК 53 |

Наличные:                               |ФС10 |     | |ФС11 |       |
Аффинированные драгоценные металлы      |ФС12 |     | |ФС13 |       |
Вклады в Национальном Банке Республики  |ФС14 |     | |ФС15 |       |
Казахстан
Вклады, размещенные в других банках     |ФС16 |     | |ФС17 |       |
Минус: Резерв на покрытие убытков по    |ФС160|     | |ФС170|       |
вкладам
Нетто вклады банка                      |ФС18 |     | |ФС19 |       |
Операции "обратное РЕПО" с ценными      |ФС20 |     | |ФС21 |       |
бумагами
Ценные бумаги в портфеле банка:         |ФС22 |     | |ФС23 |       |
Минус: Резерв на покрытие убытков по    |ФС220|     | |ФС230|       |
ценным бумагам
Нетто ценные бумаги                     |ФС24 |     | |ФС25 |       |
Итого займы                             |ФС26 |     | |ФС27 |       |
Минус: Резерв на покрытие убытков по    |ФС260|     | |ФС270|       |
займам
Нетто займы                             |ФС28 |     | |ФС29 |       |
Инвестиции в капитал и                  |ФС30 |     | |ФС31 |       |
субординированный долг
Основные средства (за вычетом           |ФС32 |     | |ФС33 |       |
амортизации)
Нематериальные активы (за вычетом       |ФС34 |     | |ФС35 |       |
амортизации)
Прочие активы                           |ФС36 |     | |ФС37 |       |
Минус: резерв на покрытие убытков по    |ФС400|     | |ФС401|       |
дебиторской задолженности
Минус: резерв на покрытие убытков от    |ФС402|     | |ФС403|       |
прочей банковской деятельности
---------------------------------------------------------------------
Итого активов                           |ФС42 |     | |ФС43 |       |
---------------------------------------------------------------------
(в тысячах тенге)
_____________________________________________________________________
________________________________
Всего       Из них в иностранной
валюте
Обязательства
Итого кладов:                           |ФС44 |     | |ФС45 |       |
Итого займов, полученных от:            |ФС46 |     | |ФС47 |       |
Национального Банка Республики         |ФС460|     | |ФС461|       |
Казахстан
других банков и нефинансовых           |ФС462|     | |ФС463|       |
организаций
Правительства Республики Казахстан и   |ФС464|     | |ФС465|       |
местных органов власти Республики
Казахстан
иностранных центральных банков и       |ФС466|     | |ФС467|       |
международных финансовых организаций
Операции "РЕПО" с ценными бумагами     |ФС468|     | |ФС469|       |
Ценные бумаги, выпущенные в обращение   |ФС50 |     | |ФС51 |       |
Другие заимствования                    |ФС52 |     | |ФС53 |       |

Басқа да міндеттемелер                 ҚЖК 54 |     ҚЖК 55 |
Шартты міндеттемелер бойынша
шығындарды жабуға арналған резервтер   ҚЖК 56 |     ҚЖК 57 |
Жиынтығы, міндеттемелер                ҚЖК 58 |     ҚЖК 59 |
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
Капитал
Барлығы         Оның ішінде
шетел валютасымен
___________________________________________________________________
Жарғылық капитал                       ҚЖК 58 |     ҚЖК 59 |
Қосымша төленген капитал               ҚЖК 60 |     ҚЖК 61 |
Алынған капитал                        ҚЖК 62 |     ҚЖК 63 |
Резервтік капитал                      ҚЖК 64 |     ҚЖК 65 |
Өткен жылдардағы жұмсалмаған таза
кіріс (өтелмеген шығын)                ҚЖК 66 |     ҚЖК 67 |
Ағымдағы жылдағы жұмсалмаған таза
кіріс (өтелмеген шығын)                ҚЖК 68 |     ҚЖК 69 |
Қайта бағалау бойынша резервтер        ҚЖК 70 |     ҚЖК 71 |
Жиынтығы, капитал                      ҚЖК 72 |     ҚЖК 73 |
Жиынтығы, міндеттемелер және капитал   ҚЖК 74 |     ҚЖК 75 |
___________________________________________________________________
Бірінші басшы _______________күні ______________
Бас бухгалтер ______________күні _______________
Орындаушы _______________
Телефон _______________
МО
___________________________________________________________________
2-қосымша мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының
екінші деңгейдегі банктерінің
реттеуші есебінің тізбесі,
нысандары және ұсыну мерзімдері
туралы нұсқаулығына 2-қосымша
___________________________________________________________________
Кірістер мен шығыстар (бұдан әрі - ПШ)
_________________________________
(банктің атауы)
200___жылғы "_____" "_______________" жағдай бойынша
___________________________________________________________________
(мың теңгемен)
___________________________________________________________________
Ағымдағы    Күнтізбелік жыл
тоқсан      басынан бері
есепті күнгі
_____________________________
Сыйақы алуға байланысты кірістер:      ПШ10   |     ПШ11   |
Корреспонденттік шоттар және банкте
орналастырылған салымдары бойынша      ПШ110  |     ПШ111  |
бағалы қағаздармен "кері РЕПО"
операциялары бойынша                   ПШ112  |     ПШ113  |
бағалы қағаздар бойынша              ПШ120  |     ПШ121  |
заемдар бойынша:                     ПШ130  |     ПШ131  |
банктерге берілген                   ПШ132  |     ПШ133  |

Прочие обязательства                    |ФС54 |     | |ФС55 |       |
Резерв на покрытие убытков по           |ФС56 |     | |ФС57 |       |
условным обязательствам
---------------------------------------------------------------------
Итого обязательств                      |ФС58 |     | |ФС59 |       |
---------------------------------------------------------------------
_____________________________________________________________________
Капитал                                 ________________________________
Всего       Из них в иностранной
валюте
Уставный капитал                        |ФС58 |     | |ФС59 |       |
Дополнительный оплаченный капитал       |ФС60 |     | |ФС61 |       |
Изъятый капитал                         |ФС62 |     | |ФС63 |       |
Резервный капитал                       |ФС64 |     | |ФС65 |       |
Нераспределенный чистый доход           |ФС66 |     | |ФС67 |       |
(непокрытый убыток) предыдущих лет
Нераспределенный чистый доход           |ФС68 |     | |ФС69 |       |
(непокрытый убыток) текущего года
Резервы по переоценке                   |ФС70 |     | |ФС71 |       |
---------------------------------------------------------------------
Итого капитала                          |ФС72 |     | |ФС73 |       |
---------------------------------------------------------------------
Итого обязательств и капитала           |ФС74 |     | |ФС75 |       |
---------------------------------------------------------------------
Первый руководитель  __________дата________
М.П.
Главный бухгалтер _____________дата________
Исполнитель _______________________________
телефон";
приложение 2 изложить в следующей редакции:
"Приложение 2
к Инструкции о перечне, формах и
сроках представления регуляторной
отчетности банками второго уровня
Республики Казахстан
Доходы и расходы (далее - ПУ)
______________________________________
(наименование банка)
по состоянию на "__" ___________ 200__года
(в тысячах тенге)
_________________________________________________________________________
Текущий     С начала календарного
квартал     года на дату
отчета
Доходы, связанные с получением          |ПУ10  |      ||ПУ11  |      |
вознаграждения:
по корреспондентским счетам и
размещенным вкладам банка               |ПУ110 |      ||ПУ111 |      |
по операциям "обратное РЕПО" с          |ПУ112 |      ||ПУ113 |      |
ценными бумагами
по ценным бумагам                       |ПУ120 |      ||ПУ121 |      |
по займам:                              |ПУ130 |      ||ПУ131 |      |
предоставленным банкам                 |ПУ132 |      ||ПУ133 |      |

заңды тұлғаларға берілген            ПШ134  |     ПШ135  |
жеке тұлғаларға берілген             ПШ136  |     ПШ137  |
Сыйақы алуға байланысты басқа да
кірістер                               ПШ150  |     ПШ151  |
Сыйақы төлеуге байланысты шығыстар:    ПШ20   |     ПШ21   |
басқа банктердің тартылған
салымдары бойынша:                   ПШ210  |     ПШ211  |
корреспонденттік шоттар бойынша      ПШ212  |     ПШ213  |
талап ету салымдары бойынша          ПШ214  |     ПШ215  |
шартты салымдары бойынша             ПШ216  |     ПШ217  |
мерзімді салымдары бойынша           ПШ218  |     ПШ219  |
заңды және жеке тұлғалардың
тартылған салымдары бойынша:         ПШ220  |     ПШ221  |
корреспонденттік/ағымдағы шоттар
бойынша                              ПШ222  |     ПШ223  |
талап ету салымдары бойынша          ПШ224  |     ПШ225  |
шартты салымдары бойынша             ПШ226  |     ПШ227  |
мерзімді салымдары бойынша           ПШ228  |     ПШ229  |
заемдар бойынша:                     ПШ230  |     ПШ231  |
Қазақстан Республикасының
Ұлттық Банкінен алынған              ПШ232  |     ПШ233  |
басқа банктерден және қаржылық
емес ұйымдардан алынған              ПШ234  |     ПШ235  |
Қазақстан Республикасының
Үкіметінен және Қазақстан
Республикасының жергілікті билік
органдарынан алынған                 ПШ236  |     ПШ237  |
орталық шетелдік банктерден және
халықаралық қаржылық ұйымдардан
алынған                              ПШ238  |     ПШ239  |
бағалы қағаздармен "РЕПО"
операциялары бойынша                 ПШ240  |     ПШ241  |
бағалы қағаздар бойынша              ПШ250  |     ПШ251  |
Сыйақы төлеуге байланысты басқа да
шығыстар                               ПШ270  |     ПШ271  |
Сыйақы алуға байланысты таза кірістер  ПШ30   |     ПШ31   |
Сыйақы алуға байланысты емес кірістер: ПШ40   |     ПШ41   |
дилинг операциялары бойынша          ПШ410  |     ПШ411  |
комиссиялық және алымдар түрінде     ПШ420  |     ПШ421  |
дивидендтер түрінде және басқа да
инвестициялардан                     ПШ430  |     ПШ431  |
қаржы активтерін қайта бағалаудан    ПШ440  |     ПШ441  |
активтерді сатудан                   ПШ450  |     ПШ451  |
Сыйақы алуға байланысты емес басқа
да кірістер                            ПШ460  |     ПШ461  |
Сыйақы төлеуге байланысты емес
шығыстар                               ПШ50   |     ПШ51   |

предоставленным юридическим лицам      |ПУ134 |      ||ПУ135 |      |
предоставленным физическим лицам       |ПУ136 |      ||ПУ137 |      |
Прочие доходы, связанные с получением
вознаграждения                          |ПУ150 |      ||ПУ151 |      |
Расходы, связанные с выплатой
вознаграждения                          |ПУ20  |      ||ПУ21  |      |
по привлеченным вкладам других банков   |ПУ210 |      ||ПУ211 |      |
по корреспондентским счетам             |ПУ212 |      ||ПУ213 |      |
по вкладам до востребования             |ПУ214 |      ||ПУ215 |      |
по условным вкладам                     |ПУ216 |      ||ПУ217 |      |
по срочным вкладам                      |ПУ218 |      ||ПУ219 |      |
по привлеченным вкладам юридических и   |ПУ220 |      ||ПУ221 |      |
физических лиц:
по корреспондентским/текущим счетам     |ПУ222 |      ||ПУ223 |      |
по вкладам до востребования             |ПУ224 |      ||ПУ225 |      |
по условным вкладам                     |ПУ226 |      ||ПУ227 |      |
по срочным вкладам                      |ПУ228 |      ||ПУ229 |      |
по займам:                              |ПУ230 |      ||ПУ231 |      |
полученным от Национального Банка       |ПУ232 |      ||ПУ233 |      |
Республики Казахстан
полученным от других банков и нефинансо-|ПУ234 |      ||ПУ235 |      |
вых организаций
полученным от Правительства Республики  |ПУ236 |      ||ПУ237 |      |
Казахстан и местных органов власти
Республики Казахстан
полученным от центральных иностранных   |ПУ238 |      ||ПУ239 |      |
банков и международных финансовых
организаций
по операциям "РЕПО" с ценными бумагами  |ПУ240 |      ||ПУ241 |      |
по ценным бумагам                       |ПУ250 |      ||ПУ251 |      |
Прочие расходы, связанные с выплатой
вознаграждения                          |ПУ270 |      ||ПУ271 |      |
Чистые доходы, связанные с получением
вознаграждения                          |ПУ30  |      ||ПУ31  |      |
Доходы, не связанные с получением
вознаграждения:                         |ПУ40  |      ||ПУ41  |      |
по дилинговым операциям                 |ПУ410 |      ||ПУ411 |      |
в виде комиссионных и сборов            |ПУ420 |      ||ПУ421 |      |
в виде дивидендов и от прочих инвестиций|ПУ430 |      ||ПУ431 |      |
от переоценки финансовых активов        |ПУ440 |      ||ПУ441 |      |
от реализации активов                   |ПУ450 |      ||ПУ451 |      |
Прочие доходы, не связанные с получением
вознаграждения                          |ПУ460 |      ||ПУ461 |      |
Расходы, не связанные с выплатой
вознаграждения                          |ПУ50  |      ||ПУ51  |

дилинг операциялары бойынша          ПШ510  |     ПШ511  |
комиссия және алымдар төлеу бойынша  ПШ520  |     ПШ521  |
қаржы активтерін қайта бағалау
бойынша                              ПШ530  |     ПШ531  |
Банк қызметкерлеріне жұмсалған
шығыстар                               ПШ540  |     ПШ541  |
Жалақы                               ПШ542  |     ПШ543  |
Жәрдемақылар                         ПШ544  |     ПШ545  |
Банк қызметкерлеріне жұмсалған
басқа да шығыстар                    ПШ546  |     ПШ547  |
Офисті және құрал-жабдықтарды
ұстауға арналған шығыстар              ПШ550  |     ПШ551  |
Сот шығасылары                         ПШ552  |     ПШ553  |
Табыс салығын қоспағанда салық және
бюджетке төленетін басқа да міндетті
төлемдерді төлеу бойынша шығыстар      ПШ560  |     ПШ561  |
Амортизациялық аударымдар              ПШ570  |     ПШ571  |
Активтерді сатудан немесе өтеусіз
беруден болған шығыстар мен залалдар   ПШ580  |     ПШ581  |
Сыйақы төлеуге байланысты емес басқа
да шығыстар                            ПШ590  |     ПШ591  |
Резервтерге аударым жасағанға дейінгі
әдеттегі қызметтен таза кіріс          ПШ60   |     ПШ61   |
Резервтерге қаржы бөлу                 ПШ62   |     ПШ63   |
Резервтерге аударым жасағаннан
кейінгі әдеттегі қызметтен таза кіріс  ПШ70   |     ПШ71   |
Көзделмеген баптар:                    ПШ760  |     ПШ761  |
Көзделмеген кірістер                   ПШ770  |     ПШ771  |
Көзделмеген шығыстар                   ПШ780  |     ПШ781  |
Табыс салығын төлегенге дейінгі
кірістер (шығыстар)                    ПШ80   |     ПШ81   |
Табыс салығын төлеу бойынша шығыстар   ПШ82   |     ПШ83   |
Таза кіріс (шығыс)                     ПШ90   |     ПШ91   |
Түсіндірме баптар:
Жарияланған дивидендтер              ПШ100  |     ПШ101  |
Толық жұмыс күнімен қамтылған
қызметкерлер саны                    ПШ102  |            |
____________________________________________________________________
Бірінші басшы _______________күні ______________
Бас бухгалтер ______________күні _______________
Орындаушы ______________
телефоны _______________
МО
____________________________________________________________________
6-қосымшада:
"Кезең басына қалдығы" деген сөздер "тоқсан басындағы қалдығы" деген сөздермен ауыстырылсын;
"Кезең аяғына қалдығы" деген сөздер "тоқсан аяғындағы қалдығы" деген сөздермен ауыстырылсын.
7-қосымшада:
"Қаржы активтері" бөлімінде:
"Басқа банктердегі салымдар" деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"бағалы қағаздармен "кері РЕПО" операциялары";
"оның ішінде РЕПО операцияларына берілген заемдар" деген сөздер алынып тасталсын;
"Капиталға инвестициялар" деген сөздерден кейін "және реттелген борыш" деген сөздермен толықтырылсын;
"Қаржылық міндеттемелер" бөлімінде:
"РЕПО операциялары бойынша алынған заемдар" деген сөздер "бағалы қағаздармен "РЕПО" операциялары" деген сөздермен ауыстырылсын.
8-қосымшада:
"Қаржы активтері" бөлімінде:
"Басқа банктердегі салымдар" деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"Бағалы қағаздармен "кері РЕПО" операциялары";
"оның ішінде РЕПО операцияларына берілген заемдар" деген сөздер алынып тасталсын;
"Капиталға инвестициялар" деген сөздерден кейін "және реттелген борыш" деген сөздермен толықтырылсын;
"Қаржылық міндеттемелер" бөлімінде:
"РЕПО операциялары бойынша алынған заемдар" деген сөздер "бағалы қағаздармен "РЕПО" операциялары" деген сөздермен ауыстырылсын.
11-қосымшада:
"Активтер" бөлімі мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
___________________________________________________________________
Анықтама |КС6200|КС6210|КС6220|КС6230|КС6240|КС6250|КС6260 |КС6270
үшін:    |      |      |      |      |      |      |       |
|жеке    |      |      |      |      |      |      |       |
тұлғалар |      |      |      |      |      |      |       |
___________________________________________________________________
"Міндеттемелер" бөлімі мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
____________________________________________________________________
Анық.КС12300|КС12310|КС12320|КС12330|КС12340|КС12350|КС12360|КС12370
тама |      |       |       |       |       |       |       |
үшін:|      |       |       |       |       |       |       |
жеке |      |       |       |       |       |       |       |
тұл. |      |       |       |       |       |       |       |
ғалар|      |       |       |       |       |       |       |
____________________________________________________________________

по дилинговым операциям                 |ПУ510 |      ||ПУ511 |      |
по выплате комиссионных и сборов        |ПУ520 |      ||ПУ521 |      |
по переоценки финансовых активов        |ПУ530 |      ||ПУ531 |      |
Расходы на персонал банка               |ПУ540 |      ||ПУ541 |      |
Заработная плата                        |ПУ542 |      ||ПУ543 |      |
Пособия                                 |ПУ544 |      ||ПУ545 |      |
Прочие расходы на персонал банка        |ПУ546 |      ||ПУ547 |      |
Расходы на содержание офиса и
оборудования                            |ПУ550 |      ||ПУ551 |      |
Судебные издержки                       |ПУ552 |      ||ПУ553 |      |
Расходы по выплате налогов и других
обязательных платежей в бюджет, за
исключением подоходного налога          |ПУ560 |      ||ПУ561 |      |
Амортизационные отчисления              |ПУ570 |      ||ПУ571 |      |
Расходы и потери от реализации или
безвозмездной передачи активов          |ПУ580 |      ||ПУ581 |      |
Прочие расходы, не связанные с выплатой
вознаграждения                          |ПУ590 |      ||ПУ591 |      |
Чистый доход от обычной деятельности до
отчисления в резервы                    |ПУ60  |      ||ПУ61  |      |
Ассигнования на резервы                 |ПУ62  |      ||ПУ63  |      |
Чистый доход от обычной деятельности
после отчислений в резервы              |ПУ70  |      ||ПУ71  |      |
Непредвиденные статьи:                  |ПУ760 |      ||ПУ761 |      |
Непредвиденные доходы                   |ПУ770 |      ||ПУ771 |      |
Непредвиденные расходы                  |ПУ780 |      ||ПУ781 |      |
Доходы (расходы) до выплаты
подоходного налога                      |ПУ80  |      ||ПУ81  |      |
Расходы по выплате подоходного налога   |ПУ82  |      ||ПУ83  |      |
Чистый доход (расход)                   |ПУ90  |      ||ПУ91  |      |
---------------------------------------------------------------------
Пояснительные статьи:
Объявленные дивиденды                   |ПУ100 |      ||ПУ101 |
Количество работников, занятых полный   |ПУ102 |      |
рабочий день
---------------------------------------------------------------------
Первый руководитель  __________дата________
М.П.
Главный бухгалтер _____________дата________
Исполнитель _______________________________
телефон";
в приложение 6:
слова "остаток на начало периода" заменить словами "остаток на начало квартала";
слова "остаток на конец периода" заменить словами "остаток на конец квартала".
в приложение 7:
в разделе "Финансовые активы":
после строк "Вклады в других банках" дополнить строками следующего содержания:
"Операции "обратное РЕПО" с ценными бумагами";
слова "в том числе займы, предоставленные по операциям "РЕПО" исключить;
после слов "Инвестиции в капитал" дополнить словами "и субординированный долг";
в разделе "Финансовые обязательства":
слова "Займы, полученные по операциям "РЕПО" заменить словами "Операции "РЕПО" с ценными бумагами".
в приложение 8:
в разделе "Финансовые активы":
после строк "Вклады в других банках" дополнить строками следующего содержания:
"Операции "обратное РЕПО" с ценными бумагами";
слова "в том числе займы, предоставленные по операциям "РЕПО"" исключить;
после слов "Инвестиции в капитал" дополнить словами "и субординированный долг";
в разделе "Финансовые обязательства":
слова "Займы, полученные по операциям "РЕПО"" заменить словами "Операции "РЕПО" с ценными бумагами".
в приложение 11:
раздел "Активы" дополнить строкой следующего содержания:
___________________________________________________________________________
Справочно:                |КД6200|   ||КД6210|  ||КД6220|   ||КД6230|   |
физические лица
__________________________________________________________________________
Продолжение таблицы
___________________________________________________________________________
Справочно:                |КД6240|   ||КД6250|  ||КД6260|   ||КД6270|   |
физические лица
__________________________________________________________________________
раздел "Обязательства" дополнить строкой следующего содержания:
___________________________________________________________________________
Справочно:                |КД12300|  ||КД12310| ||КД12320|  ||КД12330|  |
физические лица
__________________________________________________________________________
Продолжение таблицы
___________________________________________________________________________
Справочно:                |КД12340|  ||КД12350| ||КД12360|  ||КД12370|  |
физические лица
__________________________________________________________________________

2. Қаржылық қадағалау департаменті (Бахмутова Е.Л.):
1) Заң департаментімен бірлесіп (Шәріпов С.Б.) осы қаулыны Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеу шараларын қабылдасын;
2) Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап жеті күндік мерзімде осы қаулыны Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі орталық аппаратының мүдделі бөлімшелеріне және екінші деңгейдегі банктерге жіберсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі Төрағасының орынбасары Ә.Ғ. Сәйденовке жүктелсін.
4. Осы қаулы Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап он төрт күн өткеннен кейін күшіне енеді.
Ұлттық Банк
Төрағасының
міндетін атқарушы

2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении четырнадцати дней со дня государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Департаменту финансового надзора (Бахмутова Е.Л.):
1) совместно с Юридическим департаментом (Шарипов С.Б.) принять меры к государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан настоящего постановления;
2) в семидневный срок со дня государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан настоящего постановления довести его до сведения заинтересованных подразделений центрального аппарата Национального Банка Республики Казахстан и банков второго уровня.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя Председателя Национального Банка Республики Казахстан Сайденова А.Г.
И.О. Председателя
Национального Банка