Маңғыстау облысы бойынша қоршаған ортаның ластағаны үшін 2004 жылы төленетін төлемнің мөлшері туралы
Маңғыстау облыстық мәслихатының 2003 жылғы 10 желтоқсандағы N 2/26 шешімі. Маңғыстау облыстық Әділет басқармасында 2003 жылғы 22 желтоқсанда N 1561 тіркелді
Қазақстан Республикасы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы /Салық Кодексі/" Кодексінің  462-бабына және "Қоршаған ортаны қорғау туралы" Қазақстан Республикасы Заңының  29-бабына сәйкес облыстық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Маңғыстау облысы бойынша қоршаған ортаның ластанғаны үшін 2004 жылы төленетін төлемнің көлемі облыстағы қоршаған ортаны қорғау жөніндегі өкілетті орган - Маңғыстау облыстық қоршаған ортан қорғау басқармасы жасаған есептеулердің негізінде бекітілсін /қоса беріліп отыр/.
2. Осы шешім жарияланған күнінен бастап күшіне енеді.
Сессия төрағасы
Облыстық мәслихаттың

О ставках платы за загрязнение окружающей среды на 2004 год по Мангистауской области
Решение Мангистауского областного маслихата от 10 декабря 2003 г. N 2/26. Зарегистрировано Управлением юстиции Мангистауской области 22 декабря 2003 года N 1561
В соответствии со статьей 462 Кодекса  Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый Кодекс)" и статьей 29 Закона  Республики Казахстан "Об охране окружающей среды" областной маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить ставки платы за загрязнение окружающей среды на 2004 год по Мангистауской области на основании расчетов, составленных уполномоченным органом в области охраны окружающей среды - Мангистауским областным управлением охраны окружающей среды (прилагается).
2. Настоящее решение вступает в силу со дня опубликования.
Председатель сессии
Приложение
к решению областного маслихата

2003 жылғы 10 желтоқсандағы N 2/26
"Маңғыстау облысы бойынша қоршаған
ортаның ластанғаны үшін 2003
жылы төленетін төлемнің мөлшері
туралы" шешіміне қосымша
Маңғыстау облысы бойынша қоршаған ортаның
ластанғаны 2004 жылы үшін төленетін төлемнің
мөлшері туралы
Көрсеткіштер
Өлшем бірліктері
Нормативтік төлемдер
1.
Тұрақты орны бар көздерден атмосфераға ластағыш заттардың шығарылуы
шартты т.
1231,0
2.
Зиянды қалдықтардың су объектілеріне тасталуы
шартты т.
18164,0
3.
Тазартылмаған лас қалдықтардың далада булануы
шартты т.
7792,54
4.
Этил қосылмаған бензин
Физ.т.

от 10 декабря 2003г. N 2/26
"О ставках платы за загрязнение
окружающей среды на 2004 год
по Мангистауской области"
Ставки платы за загрязнение окружающей среды
на 2004 год по Мангистауской области
N
Показатель
Ед.изм.
Норматив платы
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
Выброс загрязняющих веществ в атмосферу от стационарных источников
Сбросы в водные объекты
Сбросы на поля испарения, фильтрации
Неэтилированный бензин
Этилированный бензин
Дизельноe топливо
Газ сжиженный
Чрезвычайно опасные отходы - 1 кл.оп.
Высокоопасные отходы - 2 кл.оп.
Умеренно опасные отходы - 3 кл.оп.
Малоопасные отходы - 4 кл.кп.
Нетоксичные отходы
усл.т.
усл.т.
усл.т.
физ.т.
физ.т.
физ.т.
физ.т.
физ.т.
физ.т.
физ.т.
физ.т.
физ.т.
1231,0
18164,0
7792,54