Ақсу қаласының Жолқұдық селолық округiнiң әкiмшiлiк-аумақтық құрылғысын өзгерту туралы
Павлодар облыстық мәслихатының (II сайланған, ХХV (кезектен тыс) сессия) 2003 жылғы 21 ақпандағы N 115/25 шешімі. Павлодар облысы Әділет басқармасында 2003 жылғы 13 наурызда N 1686 тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасының әкiмшiлiк-аумақтық құрылғысы туралы" Заңының 11 бабына  сәйкес, Павлодар облысы әкiмдiгiнiң 2003 жылғы 3 ақпандағы "Ақсу қаласының Жолқұдық селолық округiнiң әкiмшiлiк-аумақтық құрылғысын өзгерту туралы" N 16/2 қаулысы, Ақсу қалалық мәслихаты (II сайланған, ХХ сессия) мен Ақсу қаласы әкiмдiгiнiң 2002 жылғы 10 желтоқсандағы "Жолқұдық селолық округiнiң Приозерный ауылын тарату және оның аумағын Павлодар облысы Ақсу қаласы Жолқұдық селолық округiндегi Жолқұдық ауылының құрамына енгiзу туралы" N 1 бiрлескен шешiмi негiзiнде, облыстық мәслихат пен облыс әкiмдiгi ШЕШIМ ЕТЕДI:
Приозерный ауылы таратылсын және оның аумағы Ақсу қаласының Жолқұдық селолық округiнiң Жолқұдық ауылының құрамына енгiзiлсiн.
Сессия төрағасы
Облыс әкiмi
Облыстық мәслихаттың хатшысы

Об изменениях в административно-территориальном устройстве Жолкудукского сельского округа города Аксу
Решение Павлодарского областного маслихата от 21 февраля 2003 года N 115/25. Зарегистрировано Управлением юстиции Павлодарской области 13 марта 2003 года за N 1686
В соответствии со статьей 11 Закона  Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", на основании постановления акимата области от 3 февраля 2003 года N 16/2 "Об изменении в административно-территориальном устройстве Жолкудукского сельского округа города Аксу", совместного решения Аксуского городского маслихата (ХХ сессия,II созыв) и акимата города Аксу от 10 декабря 2002 года "Об упразднении села Приозерное Жолкудукского сельского округа и включении его в состав села Жолкудук Жолкудукского сельского округа города Аксу Павлодарской области" областной маслихат и акимат области РЕШИЛИ:
Упразднить село Приозерное и включить его территории в состав села Жолкудук Жолкудукского сельского округа города Аксу.
Председатель сессии             З.Нурмуханова
Секретарь областного маслихата Р.Гафуров
Аким области                    Д.Ахметов