Павлодар қаласы әкiмiнiң 2002 жылғы 11 желтоқсандағы "Қоғамдық тәртiптi сақтау жөнiндегi ерiктi жасақтар туралы" N 550 шешiмiне өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы (2003 жылғы 14 қаңтардағы МТН 1590)
Павлодар қаласы әкімиятының 2003 жылғы 10 ақпандағы N 71 шешімі. Павлодар облысының Әділет басқармасында 2003 жылғы 19 ақпанда N 1634 тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Павлодар қалалық әкімінің 2007 жылғы 25 сәуірдегі N 9 шешімімен.
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Павлодар қалалық әкімінің 2007 жылғы 25 сәуірдегі N 9 шешімімен.
Қала әкiмiнiң актiлерiн Қазақстан Республикасының қолданылып жүрген заңнамасына сәйкес келтiру мақсатында ШЕШIМ қабылдаймын:
1. Павлодар қаласы әкiмiнiң 2002 жылғы 11 желтоқсандағы "қоғамдық тәртiптi сақтау жөнiндегi ерiктi жасақтар туралы" N 550 шешiмiне келесi өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
осы шешiммен бекiтiлген қоғамдық тәртiптi сақтау жөнiндегi ерiктi жасақтар қызметiнiң қағидаларында:
3-тармақта "Ерiктi жасақтар мүшелерiне кандидаттар құқықтық статистика және ақпарат Орталығында сотталғанын анықтау мақсатында арнайы тексерiстен өтедi" сөздерi алып тасталынсын;
7-тармақта "көрсетедi" сөзi "көрсетуге құқылы" деген сөздермен ауыстырылсын;
8-тармақ алып тасталынсын;
13-тармақтың 2) тармақшасында "Ерiктi жасақтар командирлерiне жаза қолдану" сөздерi алып тасталынсын;
19-тармақтың 3) тармақшасы алып тасталынсын;
21-тармақта "ол жұмыс iстейтiн ұйыммен төленедi, еңбекақысы сақталады" деген сөздер "Ерiктi жасақтардың қызмет етуiне жергiлiктi бюджетте қаралған қаражат есебiнен" деген сөздермен ауыстырылсын;
23-тармақ алып тасталынсын.
2. Осы шешiм екi апта iшiнде Қазақстан Республикасы Әдiлет Министрлiгiнiң аумақтық органында мемлекеттiк тiркеуден өткен уақыттан бастап ресми жариялансын.
3. Осы шешiм мемлекеттiк тiркеуден өткен уақыттан бастап күшiне енедi.
Павлодар қаласы
әкiмiнiң мiндетiн
атқарушы

О внесении изменений и дополнений в решение акима города Павлодара от 11 декабря 2002 года N 550 "О добровольных дружинах по охране общественного порядка" (НГР 1590 от 14 января 2003 года)
Решение акима города Павлодара от 10 февраля 2003 года N 71. Зарегистрировано управлением юстиции Павлодарской области 19 февраля 2003 года за N 1634. Утратило силу - решением акима города Павлодара Павлодарской области от 25 апреля 2007 года N 9
Сноска. Утратило силу - решением акима города Павлодара Павлодарской области от 25 апреля 2007 года N 9.
В целях приведения актов акима города в соответствие с действующим законодательством Республики Казахстан принимаю РЕШЕНИЕ:
1. Внести в решение акима города Павлодара от 11 декабря 2002 года N 550 "О добровольных дружинах по охране общественного порядка" следующие изменения и дополнения:
в правилах деятельности добровольных дружин по охране общественного порядка, утвержденных указанным решением:
в пункте 3 слова "Кандидаты в члены Добровольной дружины проходят специальную проверку на предмет наличия судимости в Центре правовой статистики и информации" исключить;
в пункте 7 слово "оказывают" заменить словами "вправе оказывать";
пункт 8 исключить;
в подпункте 2) пункта 13 слова "и наложения взыскания на командиров Добровольных дружин" исключить;
подпункт 3) пункта 19 исключить;
в пункте 21 слова "организацией, в которой этот человек трудится, с сохранением средней заработной платы" заменить словами "за счет средств, предусмотренных местным бюджетом на функционирование Добровольных дружин";
пункт 23 исключить.
2. Произвести официальное опубликование настоящего решения в течение двух недель с момента его регистрации в территориальном органе Министерства юстиции Республики Казахстан.
3. Настоящее решение вступает в силу с момента государственной регистрации.
Исполняющий обязанности
акима города Павлодара                     О. Шаяхметов