II-сайланған Алматы қалалық Мәслихатының 2003 жылғы 20 ақпандағы "Алматы қаласы аумағында сыртқы (көрнекi) жарнаманы орналастырғаны үшiн ай сайынғы төлемнiң мөлшерлемелерiн бекiту туралы" шешiмiне өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы
Алматы қаласы Мәслихатының ІІ сайланған ХХV сессиясының 2003 жылғы 11 маусымдағы шешімі. Алматы қалалық Әділет басқармасында 2003 жылғы 20 маусымда N 536 тіркелді. Күші жойылды - Алматы қаласы мәслихатының 2008 жылғы 22 желтоқсандағы N 164 шешімімен
Күші жойылды - Алматы қаласы мәслихатының 2008.12.22 N 164 шешімімен .
Қазақстан Республикасы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару туралы" заңының 7 бабына сәйкес II-сайланған Алматы қалалық Мәслихаты шешiм қабылдады:
II-сайланған Алматы қалалық Мәслихатының 2003 жылғы 20 ақпандағы "Алматы қаласы аумағында сыртқы (көрнекi) жарнаманы орналастырғаны үшiн ай сайынғы төлемнiң мөлшерлемелерiн бекiту туралы" шешiмiнiң 3 тармағына келесi өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
- "Алматы қаласы бойынша салық комитетiнiң төрағасы Қ.Қ. Нұрпейiсовке," сөздерiнен кейiнгi ","Алматыжарнама" коммуналды мемлекеттiк кәсiпорнының директоры М.Т.Ерманға" сөздерi алынып тасталсын;
- "экономика және өндiрiстi дамыту мәселелерi бойынша тұрақты комиссиясына (Шелипанов А.И.), " сөздерiнен кейiн "Алматы қаласы әкiмiнiң орынбасары А.З.Мурзинге," сөздерiмен толықтырылсын, әрi қарай мәтiн бойынша.
ІI-сайланған Алматы қалалық
Мәслихаты ХХV-шi сессиясының
төрағасы
II-сайланған Алматы қалалық
Мәслихатының хатшысы

О внесении изменений и дополнений в решение ХХIV-й сессии Алматинского городского Маслихата II-го созыва от 27 февраля 2003 года "Об утверждении ставок ежемесячной платы за размещение наружной (визуальной) рекламы на территории города Алматы"
Решение XXV сессии Алматинского городского Маслихата II созыва от 11 июня 2003 года. Зарегистрировано Управлением юстиции г.Алматы 20 июня 2003 г. за N 536. Утратило силу решением Маслихата города Алматы от 22 декабря 2008 года N 164
Сноска. Утратило силу решением Маслихата города Алматы от 22.12.2008 N 164.
В соответствии со статьей 7 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" Алматинский городской Маслихат II-го созыва решил:
Внести в пункт 3 решения XХIV-й сессии Алматинского городского Маслихата II-го созыва от 27.02.2003 года "Об утверждении ставок ежемесячной платы за размещение наружной (визуальной) рекламы на территории города Алматы" следующие изменения и дополнения:
- после слов "председателя налогового комитета по городу Алматы Нурпеисова К.К.," слова ", директора коммунального государственного предприятия "Алматыжарнама" Ерман М.Т." исключить;
- после слов "комиссию по экономике и вопросам развития производства (Шелипанов А.И.)," дополнить словами "заместителя акима города Алматы Мурзина А.З.," далее по тексту.
Председатель
ХХV-й сессии Алматинского
городского Маслихата
II-го созыва                             Т. Толендиев
Секретарь
Алматинского городского
Маслихата II-го созыва                   Т. Мукашев