"Алматы қаласы бойынша жер алаңдарына салық, жиындар мен төлемдер мөлшерiн бекiту" туралы II-сайланған Алматы қалалық Мәслихатының 2001 жылғы 29 желтоқсандағы кезектен тыс ХI-шi сессиясының шешiмiне толықтырулар енгiзу туралы
ІІ сайланған Алматы қалалық Мәслихатының ХХVII сессиясының 2003 жылғы 16 қыркүйектегі шешімі. Алматы қалалық Әділет басқармасында 2003 жылғы 1 қазанда N 555 тіркелді. Күші жойылды - Алматы қаласы мәслихатының 2011 жылғы 20 қазандағы N 475 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы қаласы мәслихатының 2011.10.20 N 475 (алғашқы ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы N 148-II "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес және Алматы қаласы Әкiмiнiң ұсынысына байланысты, II-сайланған Алматы қалалық Мәслихаты ШЕШIМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Алматы қаласы бойынша жер алаңдарына салық, жиындар мен төлемдер мөлшерiн бекiту" туралы Алматы қалалық Мәслихатының 2001 жылғы 29 желтоқсандағы II-сайланған кезектен тыс ХI¶-шi сессиясының шешiмiне мынадай толықтырулар енгiзiлсiн:
- 5 тармақ N 4 қосымша "Алматы қаласының базарларындағы тауарларды сатуға құқық беретiн бiр жолғы талондардың бағасы" мына редакцияда берiлсiн:
N
Базардың бағыты
Базардың дәрежесi
I
II
III
5.
Коммуналдық базарлар
50
50
50
2. Осы шешiмнiң орындалуын бақылау экономика мен өндiрiстi дамыту мәселесi жөнiндегi тұрақты комиссияға (А.И.Шелипанов), Алматы қаласы Әкiмiнiң бiрiншi орынбасары Қ.А.Бүкеновке жүктелсiн.
ІІ-сайланған Алматы қалалық
Мәслихаты кезектен тыс
ХХVII-сессиясының
төрағасы
ІІ-сайланған Алматы
қалалық Мәслихатының
хатшысы

О внесении дополнений в решение внеочередной XIV-й сессии Алматинского городского Маслихата II-го созыва от 29 декабря 2001 года "Об утверждении налоговых ставок на земельные участки, сборов и платежей по городу Алматы"
Решение XXVII сессии Алматинского городского Маслихата II созыва от 16 сентября 2003 года. Зарегистрировано в Управлении юстиции города Алматы 1 октября 2003 года за N 555. Утратило силу решением маслихата города Алматы от 20 октября 2011 года N 475
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Алматы от 20.10.2011 N 475 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года N 148-II ЗРК и представлением акима города Алматы, Алматинский городской Маслихат II-го созыва РЕШИЛ:
1. Утвердить и внести в решение внеочередной XIV-й сессии Алматинского городского Маслихата II-го созыва от 29 декабря 2001 года "Об утверждении налоговых ставок на земельные участки, сборов и платежей по городу Алматы" следующие дополнения:
- пункт 5 в приложение N 4 "Стоимость разовых талонов за право реализации товаров на рынках города Алматы" и изложить его в следующей редакции:
N
Специализация
рынка
Категория рынка
I
II
III
5.
Коммунальные рынки
50
50
50
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию по экономике и вопросам развития производства (Шелипанов А.И.), первого заместителя акима города Алматы Букенова К.А.
Председатель
внеочередной  XXVII-й сессии
Алматинского городского
Маслихата II-го созыва                         А.Биртанов
Секретарь
Алматинского городского
Маслихата II- го созыва                        Т.Мукашев