Суды есептеу приборы орнатылмаған тұтынушылар үшiн суық судың шығын нормасын бекiту туралы
Алматы қаласы әкімшілігінің 2003 жылғы 22 желтоқсандағы N 5/755 қаулысы. Алматы қалалық Әділет басқармасында 2004 жылғы 13 қаңтарда N 578 тіркелді. Күші жойылды - Алматы қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 5 шілдедегі № 3/596 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы қаласы әкімдігінің 2012.07.05 № 3/596 қаулысымен.
Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу және бәсекелестiктi қорғау Агенттiгi Төрағасының мiндетiн атқарушының 2003 жылғы 30 шiлдедегi N 185-ОД Бұйрығымен бекiтiлген Табиғи монополияларды субъектiлерiнде қызметтер көрсетерде (тауарлар, жұмыстар) тарифтердi бекiту кезiнде қолданылатын шығындарды қалыптастырудың айрықша тәртiбi туралы Ережесiн, сондай-ақ 4.01-02-2001 "Сумен жабдықтау. Сыртқы желiлер және ғимарат" (ҚР СМжЕ) мемлекеттiк құрылыс нормаларын және ережелерiн басшылыққа алып, Алматы қаласының суды есептеу құралдары жоқ суды тұтынушылардың суық су шығындарын ретке келтiру мақсатында, Алматы қаласының әкiмшiлiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:

Об утверждении норм расхода холодной воды для потребителей, не имеющих приборов учета
Постановление Акимата города Алматы N 5/755 от 22 декабря 2003 года. Зарегистрировано Управлением юстиции города Алматы 13 января 2004 года за N 578. Утратило силу постановлением Акимата города Алматы от 5 июля 2012 года № 3/596
Сноска. Утратило силу постановлением Акимата города Алматы от 05.07.2012 № 3/596.
Руководствуясь Правилами об особом порядке формирования затрат, применяемом при утверждении тарифов (цен, ставок сборов) на услуги (товары, работы) субъектов естественной монополии, утвержденными Приказом исполняющего обязанности Председателя Агенства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий и защите конкуренции от 30 июля 2003 года N 185-ОД, а также государственными строительными нормами и правилами (СНиП Республики Казахстан 4.01-02-2001 "Водоснабжение. Наружные сети и сооружения"), в целях упорядочения учета расхода холодной воды потребителями города Алматы, не имеющими приборов учета, акимат города Алматы ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. 2004 жылғы 1 қаңтардан бастап шаруашылық-ауыз су қажеттiлiгiне тәулiгiне бiр тұтынушыға қосымшаға сәйкес суық судың шығын нормасын жүзеге асыру енгiзiлсiн және бекiтiлсiн.
2. Алматы қаласы әкiмiнiң 1998 жылғы 23 маусымдағы "Алматы қаласы тұрғындары суық су шығындарының уақытша нормасын бекiту туралы" шешiмiнiң күшi жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Алматы қаласы әкiмiнiң бiрiншi орынбасары Я.И.Заяцқа жүктелсiн.
Алматы қаласының әкiмi                    В.Храпунов
Әкiмшiлiк хатшысы                         К.Тажиева
Алматы қаласы әкiмшiлiгiнiң
2003 жылғы "22" желтоқсандағы
N 5/755 қаулысына
қосымша
Тұрғындардың шаруашылық-ауыз су
қажеттiлiгiне суық су шығындарының
МӨЛШЕРI
Ретi Тұтынушыларды
аталуы
өлшегiш Суық су шығ. мөлшерi, тәулiгiне литр
1
2
3
4
1.
Көшедегi су колонкаларынан суды бөлу
1 тұрғынға тәулiгiне
25
2.
Су құбыры және канализациясы бар тұрғын үйлер, ваннасыз
"

1. Утвердить и ввести в действие с 1 января 2004 года нормы расхода холодной воды на хозяйственно-питьевые нужды на одного потребителя в сутки, согласно приложению.
2. Решение Акима города Алматы от 23 июня 1998 года N 572 "Об утверждении временных норм расхода холодной воды потребителями города Алматы" считать утратившим силу.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на первого заместителя акима города Алматы Заяц Я.И.
Аким города Алматы                   В.Храпунов
Секретарь акимата                    К.Тажиева
Приложение
к постановлению акимата города
Алматы "Об утверждении норм
расхода холодной воды для
потребителей, не имеющих
приборов учета"
от 22 декабря 2003 года N 5/755
НОРМЫ
Расхода холодной воды на
хозяйственно-питьевые нужды населения
N
Наименование потребителей
Измеритель
Норма холодной воды, литры в сутки
1
Разбор воды из уличных водозаборных колонок
1 житель в сутки
25
2
Жилые дома в водопроводом и канализацией, без ванн
1 житель в сутки

1. Есептеу приборының көрсетулерi бойынша ақы төлеу ол орнатылған күннен бастап жүзеге асырылады.
2. Жеке сектор тұрғындарының пайдаланылуындағы суық су шығындарының мөлшерлерi II-31-74 СМжЕ бойынша қабылдансын.
Әкiмшiлiк хатшысы                        К.Тажиева

1. Оплата по показаниями прибора учета производится со дня его установки.
2. Нормы расхода холодной воды для живности, находящейся в индивидуальном пользовании жителей частного сектора принимать по СниП П-31-74.
Секретарь акимата                    К.Тажиева