"Мемлекеттік коммуналдық мүлікті жалға беру Ережесін бекіту туралы" облыс әкімдігінің 2001 жылғы 24 желтоқсандағы N 95 қаулысына өзгертулер енгізу туралы (2002 жылғы 14 қаңтардағы тіркеу N 499)
Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2003 жылғы 28 маусымдағы N 136 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет басқармасында 2003 жылғы 31 шілдеде N 986 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2011 жылғы 25 тамыздағы N 279 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2011.08.25 N 279 Қаулысымен
Облыс прокурорының 2003 жылғы 9 сәуірдегі N 7-5-03 наразылығының негізінде, облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
"Мемлекеттік коммуналдық мүлікті жалға беру Ережесін бекіту туралы" облыс әкімдігінің 2001 жылғы 24 желтоқсандағы N 95 қаулысына(2002 жылғы 14 қаңтардағы тіркеу N 499, 2002 жылғы 29 қаңтардағы "Северный Казахстан" г. N 9, 2002 жылғы 8 ақпандағы "Солтүстік Қазақстан" г. N 12, "Коммуналдық меншіктегі мемлекеттік тұрғындық емес қор объектілерін жалға беру Ережесін бекіту туралы" облыс әкімдігінің 2001 жылғы 24 желтоқсандағы N 95 қаулысына өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы" облыс әкімдігінің 2003 жылғы 15 қаңтардағы N 28 қаулысына, 2003 жылғы 21 ақпандағы тіркеу N 841, 2003 жылғы 5 наурыздағы "Северный Казахстан" г. N 28, 2003 жылғы 17 наурыздағы "Солтүстік Қазақстан" г. N 32) келесі өзгертулер енгізілсін:
Облыс әкімдігінің жоғарыда көрсетілген қаулысымен бекітілген мемлекеттік коммуналдық мүлікті жалға беру Ережесінің 29 тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"Жал төлеміне коммуналдық қызмет үшін, ағымдағы және күрделі жөндеуге аударымдар, объектіге көрсетілген қызметтерге төлемдер енгізілмейді. Бұл төлемдерді Жалгер ведомствалық күзетке, пайдалануға беру, коммуналдық, санитарлық және басқа да қызметтерге тікелей төлейді. Мемлекеттік кәсіпорындар көрсетілген төлемдерді баланс ұстаушылар арқылы төлей алады".
Облыс әкімі

О внесении изменений в постановление акимата области от 24 декабря 2001 года N 95 "Об утверждении Правил предоставления в аренду государственного коммунального имущества" (Регистрационный N 499 от 14 января 2002 года)
Постановление акимата Северо-Казахстанской области от 28 июня 2003 года N 136. Зарегистрировано Управлением юстиции Северо-Казахстанской области 31 июля 2003 года за N 986. Утратило силу - постановлением Акимата Северо-Казахстанской области от 25 августа 2011 года N 279
Сноска. Утратило силу - постановлением Акимата Северо-Казахстанской области от 25.08.2011 N 279
На основании протеста прокурора области от 9 апреля 2003 года N 7-5-03, акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Внести следующее изменения в постановление акимата области от 24 декабря 2001 года N 95 "Об утверждении Правил предоставления в аренду государственного коммунального имущества" (Регистрационный N 499 от 14 января 2002 года, 29 января 2002 года г. "Северный Казахстан" N 9, 8 февраля 2002 года г. "Солтустік Казахстан" N 12, постановление акимата от 15 января 2003 года N 28 "О внесении изменений и дополнений в постановление акимата области от 24 декабря 2001 года N 95 "Об утверждении Правил предоставления в аренду объектов государственного нежилого фонда, находящихся в коммунальной собственности" Регистрационный N 841 от 21 февраля 2003 года, 5 марта 2003 года г. "Северный Казахстан" N 28, 17 марта 2003 года г. "Солтустік Казахстан" N 32):
в Правилах предоставления в аренду государственного коммунального имущества, утвержденных вышеуказанным постановлением акимата области, пункт 29 изложить в следующей редакции:
"В плату за аренду не включаются платежи за коммунальные услуги, отчисления на текущий и капитальный ремонт, платежи за обслуживание объекта. Эти платежи оплачиваются Арендатором непосредственно ведомственной охране, эксплуатационным, коммунальным, санитарным и другим службам. В отношении государственных предприятий, указанные платежи могут оплачиваться через балансодержателя".
Аким области