"2003 жылға арналған облыстық бюджет туралы" облыстық мәслихаттың 2002 жылғы 24 желтоқсандағы N 22/3 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы.
Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2003 жылғы 13 маусымдағы N 26/3 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет басқармасында 2003 жылғы 26 маусымда N 958 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы мәслихатының 2010 жылғы 23 шілдеде N 27/10 Шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы мәслихатының 2010.07.23 N 27/10 Шешімімен
Қазақстан Республикасының "Бюджет жүйесi туралы" 1999 жылғы 1 сәуiрдегi N 357-1 Заңына 2001 жылғы 7 желтоқсандағы N 261 соңғы енгiзiлген өзгерiстер мен толықтыруларды ескере отырып, "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес "2003 жылға арналған облыстық бюджет туралы" облыстық мәслихаттың 2002 жылғы 24 желтоқсандағы N 22/3 шешiмiне өзгерiстер мен толықтырулар енгізу туралы" 2003 жылғы 13 ақпандағы N 23/1 шешімімен нақтыланғанын ескере отырып, "2003 жылға арналған облыстық бюджет туралы" облыстық мәслихаттың 2002 жылғы 24 желтоқсандағы N 22/3 шешiмiне келесі өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
1. 1 тармақта:
а) тарауы:
"11 474 267" саны "11 979 094" санына ауыстырылсын;
"6 324 498" саны "6 759 325" санына ауыстырылсын;
б) тарауы:
"11 651 542" саны "12 156 369" санына ауыстырылсын;
"10 618 542" саны "11 133 369" санына ауыстырылсын.
2. 8 тармақта:
"84 597" саны "98 758" санына ауыстырылсын;
"69 597" саны "83 758" санына ауыстырылсын;
3. 9 тармақта:
"5 539 131" саны "5 633 469" санына ауыстырылсын;
"489 039" саны "499 743" санына ауыстырылсын;
"351 156" саны "353 469" санына ауыстырылсын;
"331 853" саны "338 198" санына ауыстырылсын;
"479 354" саны "488 660" санына ауыстырылсын;
"405 040" саны "410 001" санына ауыстырылсын;
"414 548" саны "422 643" санына ауыстырылсын;
"437 257" саны "444 116" санына ауыстырылсын;
"413 090" саны "421 932" санына ауыстырылсын;
"256 357" саны "258 253" санына ауыстырылсын;
"596 091" саны "608 311" санына ауыстырылсын;
"244 477" саны "247 478" санына ауыстырылсын;
"317 591" саны "321 372" санына ауыстырылсын;
"332 590" саны "340 183" санына ауыстырылсын;
"470 688" саны "479 110" санына ауыстырылсын.
4. Нұсқалған шешiмнiң 1, 4, 5 қосымшалары жаңа редакцияда баяндалсын (қоса берiледi).

О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата N 22/3 от 24 декабря 2002 года "Об областном бюджете на 2003 год".
Решение Северо-Казахстанского маслихата от 13 июня 2003 года N 26/3. Зарегистрировано Управлением юстиции Северо-Казахстанской области 26 июня 2003 года за N 958. Утратило силу - решением маслихата Северо-Казахстанской области от 23 июля 2010 года N 27/10
Сноска. Утратило силу - решением маслихата Северо-Казахстанской области от 23.07.2010 г. N 27/10
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 1 апреля 1999 года с учетом последних изменений и дополнений от 7 декабря 2001 года N 261 "О бюджетной системе", от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" внести в решение областного маслихата N 22/3 от 24 декабря 2002 годa "Об областном бюджете на 2003 год" с учетом его уточнения решением областного маслихата N 23/1 от 13 февраля 2003 года "О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата N 22/3 от 24 декабря 2002 года "Об областном бюджете на 2003 год" следующие изменения и дополнения:
1. В пункте 1:
раздел а):
цифру "11 474 267" заменить цифрой "11 979 094";
цифру "6 324 498" заменить цифрой "6 759 325";
раздел б):
цифру "11 651 542" заменить цифрой "12 156 369";
цифру "10 618 542" заменить цифрой "11 133 369".
2. В пункте 8:
цифру "84 597" заменить цифрой "98 758";
цифру "69 597" заменить цифрой "83 758";
3. В пункте 9:
цифру "5 539 131" заменить цифрой "5 633 469";
цифру "489 039" заменить цифрой "499 743";
цифру "351 156" заменить цифрой "353 469";
цифру "331 853" заменить цифрой "338 198";
цифру "479 354" заменить цифрой "488 660";
цифру "405 040" заменить цифрой "410 001";
цифру "414 548" заменить цифрой "422 643";
цифру "437 257" заменить цифрой "444 116";
цифру "413 090" заменить цифрой "421 932";
цифру "256 357" заменить цифрой "258 253";
цифру "596 091" заменить цифрой "608 311";
цифру "244 477" заменить цифрой "247 478";
цифру "317 591" заменить цифрой "321 372";
цифру "332 590" заменить цифрой "340 183";
цифру "470 688" заменить цифрой "479 110".
4. Приложение 1, 4, 5 к указанному решению изложить в новой редакции (прилагается).