Петропавл қаласы әкімдігінің 2002 жылғы 17 маусымдағы "Азаматтардың жекелеген санаттарына көмек көрсету Ережесін бекіту туралы" N 98 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысының Петропавл қаласы әкімдігінің 2003 жылғы 4 мамырдағы N 150 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет басқармасында 2003 жылғы 5 маусымда N 940 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы 2010 жылғы 16 сәуірдегі N 432 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы 2010.04.16 N 432 Қаулысымен
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару туралы" N 148
Заңының 31-бабының 1-тармағының 14) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 12 желтоқсандағы "2003 жылға арналған Республикалық бюджет туралы" N 362-II Заңының 13-бабының 3-тармағына сәйкес, "Қазақстан Республикасының Бiрыңғай бюджеттiк сыныптамасын бекiту туралы" Қазақстан Республикасының Экономика және бюджеттiк жоспарлау министрiнiң N 3 бұйрығына N 6 өзгерiстер мен толықтырулар енгізу туралы" (Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2003 жылғы 15 қаңтарда N 2119 нөмірмен тіркелген) Қазақстан Республикасының Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2003 жылғы 6 қаңтардағы N 52 бұйрығымен енгізілген өзгерістер мен толықтыруларды ескере отыра, "Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттік сыныптамасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасының Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2002 жылғы 23 қыркүйектегі N 3 бұйрығының негізінде қала әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қала әкімдігінің 2002 жылғы 17 маусымдағы "Азаматтардың жекелеген санаттарына көмек көрсету Ережелерін бекіту туралы" (Әділет басқармасында 2002 жылғы 27 маусымдағы мемлекеттік тіркеу N 683; Петропавл қаласы әкімдігінің 2002 жылғы 6 қыркүйектегі N 169 қаулысымен өзгерістер енгізілген, 2002 жылғы 5 шілдедегі "Добрый вечер" газеті, 2002 жылғы 1 қазандағы мемлекеттiк тiркеу N 726) N 98 қаулысына келесі өзгерiстер енгiзiлсiн:
Аталған қаулымен бекітілген "Аз қамтамасыз етілген зейнеткерлерге қала көлігінде саяжай маусымында, 1 мамырдан 30 қыркүйекке дейін жүруге әлеуметтік көмек көрсету Ережелерi" N 1 қосымшада:
2-тармақтағы "5100" саны "7 айлық есептік көрсеткіштері" санымен ауыстырылсын;
7-тармақтағы "6-2-105-60-00-332" функционалдық сыныптамасының коды "6-2-258-51-00-332" функционалдық сыныптамасының кодымен ауыстырылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімі орынбасарының міндетін атқарушы Т.Н.Құлжановаға жүктелсін.
Қала әкімі
Келісілдi:
Еңбек, жұмыспен қамту
және халықты әлеуметтік
қорғау басқармасының бастығы
2003 ж. 30 сәуір
Келісілдi:
Қалалық қаржы
басқармасының бастығы
2003 ж. 30 сәуір

О внесении изменений в постановление акимата города Петропавловска от 17.06.2002 года N 98 "Об утверждении Правил оказания помощи отдельным категориям граждан"
Постановление Акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 4 мая 2003 года N 150. Зарегистрировано Управлением юстиции Северо-Казахстанской области 5 июня 2003 года за N 940. Утратило силу - постановлением акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 16 апреля 2010 года № 432
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 16.04.2010 № 432.
В соответствии с подпунктом 14 пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года №148, пунктом 3 статьи 13 Закона Республики Казахстан "О бюджете на 2003 год" от 12 декабря 2002 года №362-II, на основании приказа Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 23 сентября 2002 года №3 "Об утверждении Единой бюджетной классификации Республики Казахстан" с внесенными изменениями и дополнениями приказом Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 6 января 2003 года N 52 "О внесении изменений и дополнений N 6 в приказ Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 23 сентября 2002 года N 3 "Об утверждении Единой бюджетной классификации Республики Казахстан" (зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 15 января 2003 года №2119), акимат города ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города от 17 июня 2002 года №98 "Об утверждении правил оказания помощи отдельным категориям граждан" (государственная регистрация в управлении юстиции 27 июня 2002 года N 683; "Добрый вечер" 5 июля 2002 года, внесены изменения постановлением акимата города Петропавловска от 6 сентября 2002 года №169, государственная регистрация 1 октября 2002 года №726) следующие изменения:
В приложении N 1 "Правила оказания малообеспеченным пенсионерам социальной помощи на проезд в городском транспорте в период дачного сезона с 1 мая по 30 сентября", утвержденного указанным постановлением:
в пункте 2 цифру "5100" заменить цифрой "7 месячных расчетных показателей";
в пункте 7 код функциональной классификации "6-2-105-60-00-332" заменить кодом функциональной классификации "6-2-258-51-00-332".
2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на исполняющую обязанности заместителя акима города Кульжанову Т.Н.
Аким города
Согласовано:
Начальник управления труда,
занятости и социальной
защиты населения
30 апреля 2003 года
Согласовано:
Начальник городского
финансового управления
30 апреля 2003 года