Қала әкімдігінің Жолаушылар тасымалдауды жүзеге асыру құқығына ашық тендер туралы 2001 жылы 15 тамыздағы 21 қаулысын ішінара өзгерту туралы тіркеу нөмірі 425 2001 жылғы 17 тамыз
Солтүстік Қазақстан облысының Петропавл қаласы әкімдігінің 2003 жылғы 22 мамырдағы N 176 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет басқармасында 2003 жылғы 13 маусымда N 949 тіркелді. Күщі жойылды - Солтүстік Қазақстан облысының Петропавл қаласы әкімдігінің 2007 жылғы 25 маусымдағы N 783 Қаулысымен
Ескерту. Күщі жойылды - Солтүстік Қазақстан облысының Петропавл қаласы әкімдігінің 2007.06.25 N 783 Қаулысымен
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы N 148 Қазақстан Республикасы Заңының 37-бабының 8-тармағына сәйкес, облыс прокурорының 2003 жылғы 29 сәуірдегі N 7-5-03 наразылығы негізінде қала әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қала әкімдігінің "Жолаушылар тасымалдауды жүзеге асыру құқығына ашық тендер туралы" (тіркеу нөмірі N 425 2001 жылғы 17 тамыз), 2001 жылғы 30 тамыздағы N 35 (745) "Трибуна" газетінде жарияланған 2001 жылғы 15 тамыздағы N 21 қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) Қала әкімдігінің "Жолаушылар тасымалдауды жүзеге асыру құқығына ашық тендер туралы" 2001 жылғы 15 тамыздағы N 21 қаулысының 2 тармағымен бекітілген Петропавл қаласы маршруттарында жолаушылар тасымалдауды ұйымдастыру ережесінің күші жойылсын;
2) Қала әкімдігінің "Жолаушылар тасымалдауды жүзеге асыру құқығына ашық тендер туралы" 2001 жылғы 15 тамыздағы N 21 қаулысының 4 тармағымен бекітілген Петропавл қаласы маршруттарында жолаушылар көлігімен қызмет көрсетуге келісім-шарттағы:
2.2.5.тармақ алынып тасталсын;
3.2.1.тармақтағы "келесі санкциялар: келісім-шартты толық немесе ішінара тоқтата тұру немесе күшін жою" сөздері "заңнамамен көзделген шаралар" сөзімен ауыстырылсын;
4.1.тармақтағы ", маршрут желісі үшін уақытылы төлемеу" сөзі алынып тасталсын.
2. Қала әкімі аппаратының мемлекеттік-құқық бөлімі "Петропавл қаласы әкімдігінің жолаушылар тасымалдауды басқару орталығы" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнымен бірлесіп тасымалдаушылармен жасалған келісім-шарттарға өзгерістер енгізу туралы келісімнің жобасын әзірлесін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Д.К. Көтербековке жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында міндетті түрде тіркеуге жатады және оны ресми жарияланған күннен бастап күшіне енеді.
Қала әкімі

О частичном изменении постановления акимата города от 15 августа 2001 года N 21 "Об открытом тендере на право осуществления пассажирских перевозок" (регистрационный номер N 425 от 17 августа 2001 года)
Постановление Акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 22 мая 2003 года N 176. Зарегистрировано Управлением юстиции Северо-Казахстанской области 13 июня 2003 года за N 949. Утратило силу - постановлением акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 25 июня 2007 года N 783
Утратило силу - постановлением акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 25.06.2007 N 783.
В соответствии с пунктом 8 статьи 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года N 148 на основании протеста прокурора области от 29.04.2003 года N 7-5-03 акимат города ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести следующие изменения в постановление акимата города от 15 августа 2001 года N 21 "Об открытом тендере на право осуществления пассажирских перевозок" (регистрационный номер N 425 от 17 августа 2001 года), опубликованное в газете "Трибуна" от 30 августа 2001 года N 35 (745):
1) отменить Правила организации пассажирских перевозок на маршрутах г.Петропавловска, утвержденные пунктом 2 постановления акимата города от 15 августа 2001 года N 21 "Об открытом тендере на право осуществления пассажирских перевозок";
2) в контракте на оказание услуг пассажирским транспортом на маршрутах г.Петропавловска, утвержденном пунктом 4 постановления акимата города от 15 августа 2001 года N 21 "Об открытом тендере на право осуществления пассажирских перевозок":
пункт 2.2.5. исключить;
в пункте 3.2.1. слова "следующие санкции: полностью или частично приостанавливать или аннулировать контракт" заменить словами "меры, предусмотренные законодательством,";
в пункте 4.1. слова ", несвоевременную оплату за маршрутную сеть," исключить.
2. Государственно-правовую отделу аппарата акима города совместно с государственным коммунальным предприятием "Центр управления пассажирскими перевозками г.Петропавловска" акимата г.Петропавловска разработать проект соглашения о внесении изменений в заключенные контракты с перевозчиками.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Кутербекова Д.К.
4. Настоящее постановление подлежит обязательной регистрации в органах юстиции и выступает в силу со дня его официального опубликования.
Аким города