Қала әкімдігінің "Жолаушылар тасымалдауды жүзеге асыру құқығына ашық тендер туралы" 2001 жылғы 15 тамыздағы N 21 қаулысына өзгерістер енгізу туралы (тіркеу нөмірі N 425, 2001 жылғы 17 тамыз)
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімдігінің 2003 жылғы 18 тамыздағы N 365 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет басқармасында 2003 жылғы 8 қыркүйекте N 1008 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы 2010 жылғы 29 қаңтарда N 74 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы 2010.01.29 N 74 Қаулысымен
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы N 148 Қазақстан Республикасы Заңының37-бабының 8-тармағына, "Автомобиль көлігі туралы" 2003 жылғы 4 шілдедегі N 476 Қазақстан Республикасы Заңының 23-бабы 1-тармағына сәйкес Петропавл қаласы маршруттарында жолаушылар тасымалдауды жүзеге асыру рәсімдерін тәртіпке келтіру мақсатында қала әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қала әкімдігінің "Жолаушылар тасымалдауды жүзеге асыру құқығына ашық тендер туралы" 2001 жылғы 15 тамыздағы N 21 қаулысымен бекітілген (тіркеу нөмірі N 425, 2001 жылғы 17 тамыз), 2001 жылғы 30 тамыздағы N 35 (745) "Трибуна" газетінде жарияланған Петропавл қаласы маршруттарында жолаушылар көлігімен қызмет көрсету шартына мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) кіріспе сөзбасындағы "Петропавл қаласы әкімінің аппараты" сөздері "Петропавл қаласының әкімдігі" сөздерімен ауыстырылсын;
2) тармақ келесі мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
"Автобустардың (шағын автобустардың) саны ____________ бірлік";
"Автобустың (шағын автобустың) тұрпаты (сынып) ____________".
"Жолаушылар тасымалдау тарифі ____________ теңгені құрайды және заңмен белгіленген тәртіпте қайта құрылуы мүмкін".
3) 2.1.7.тармағындағы автобустарда, троллейбустарда" сөздері алынып тасталсын;
4) 2.1.9.тармақ мынадай редакцияда мазмұндалсын:
"2.1.9. Жүру құжаттарын (билеттерді) жолаушыларға сату бақылаушылар арқылы (автобустар үшін) және/немесе тікелей жүргізушімен, көлік құралын басқарушымен (шағын автобустар үшін) жүзеге асыру, жүргізушілер мен кондукторлардың жолаушылармен жүйелі жұмыс істеуін қамтамасыз ету (аялдамаларды хабарлау, жүру ережелерін еске алу");
5) мынадай мазмұндағы 2.1.13.тармақпен толықтырылсын:
"2.1.13. Жолаушылардың жүру құжаттарын (билеттерді) уақытында сатып алуларына бақылауды жүзеге асыру";
6) 2.2.3.тармақтағы "бұқаралық ақпарат құралдары арқылы" сөздері алынып тасталсын;
7) мынадай мазмұндағы 2.2.5.тармақпен толықтырылсын:

О внесении изменений в постановление акимата города от 15 августа 2001 года N 21 "Об открытом тендере на право осуществления пассажирских перевозок" (регистрационный номер N 425 от 17 августа 2001 года)
Постановление Акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 18 августа 2003 года N 365. Зарегистрировано Управлением юстиции Северо-Казахстанской области 8 сентября 2003 года за N 1008. Утратило силу - постановлением акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 29 января 2010 года N 74
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 29 января 2010 года N 74
В соответствии с пунктом 8 статьи 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года N 148, пунктом 1 статьи 23 Закона Республики Казахстан "Об автомобильном транспорте" от 4 июля 2003 года N 476 в целях упорядочения процедуры осуществления пассажирских перевозок на маршрутах г.Петропавловска акимат города ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести следующие изменения в контракт на оказание услуг пассажирским транспортом на маршрутах г. Петропавловска, утвержденный постановлением акимата города от 15 августа 2001 года N 21 "Об открытом тендере на право осуществления пассажирских перевозок" (регистрационный номер N 425 от 17 августа 2001 года), опубликованное в газете "Трибуна" от 30 августа 2001 года N 35 (745):
1) в преамбуле слова "Аппарат акима города Петропавловска" заменить словами "Акимат города Петропавловска";
2) пункт 1.1. дополнить абзацами следующего содержания:
"Количество автобусов (микроавтобусов) ___________________ единиц";
"Тип (класс) автобуса (микроавтобуса) _____________________".
"Тариф на перевозку пассажиров составляет ______ тенге и может быть пересмотрен в порядке, установленном законодательством".
3) в пункте 2.1.7. слова "в автобусах, троллейбусах," исключить;
4) пункт 2.1.9. изложить в следующей редакции:
"2.1.9. Осуществлять продажу пассажирам проездных документов (билетов) через контролеров (для автобусов) и/или непосредственно водителем, управляющим транспортным средством (для микроавтобусов), обеспечить регулярную работу водителей и кондукторов с пассажирами (объявление остановок, напоминание о правилах проезда)".
5) дополнить пунктом 2.1.13. следующего содержания:
"2.1.13. Осуществлять контроль за своевременным приобретением пассажирами проездных документов (билетов)".
6) в п.2.2.3. исключить слова "через средства массовой информации".
7) дополнить п.2.2.5. следующего содержания:

"2.2.5. Нормативтік құқықтық актілермен белгіленген жағдайда Мердігерге өтемақы төлеу, егер белгіленген тариф тасымалдау шығынын жаппаса, сондай-ақ жолаушылар мен жүктерді жеңілдетілген жағдайда немесе тегін тасымалдағанда";
8) 5.3.тармақтағы "және маршрут желісін ұстауға айлық соманы алдын ала төлеу" сөздері алынып тасталсын.
2. Осы қаулы әділет органында міндетті түрде тіркеуге жатады және оны ресми жариялаған күннен бастап күшіне енеді.
Қала әкімінің м.а.

"2.2.5. В случаях установленных нормативными правовыми актами выплачивать Подрядчику компенсацию, если установленный тариф не покрывает затраты на перевозку, а также за перевозку пассажиров и багажа на льготных условиях или бесплатно".
8) в пункте 5.3. слова "и предварительной оплаты месячной суммы за содержание маршрутной сети" исключить.
2. Настоящее постановление подлежит обязательной регистрации в органах юстиции и вступает в силу со дня его официального опубликования.
И.о.аким города