Аудан әкімінің "Көлікте қауіпсіздікті қамтамасыз ету жөніндегі аудандық комиссия туралы Ереже мен комиссия құрамын бекіту туралы" (Тіркеу нөмірі N 225, 2001 жылғы 24 қаңтар) 2000 жылғы 15 желтоқсандағы N 343 шешімін күшін жойған деп тану туралы
Мамлют ауданы әкімінің 2003 жылғы 27 тамыздағы N 8 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет басқармасында 2003 жылғы 22 қыркүйекте N 1022 тіркелді
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 16 сәуірдегі "Көлікте қауіпсіздікті және терроризмге қарсы іс-қимыл жасауды қамтамасыз ету жөніндегі үйлестіру кеңесі туралы ережені бекіту туралы" N 440 қаулысы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 23 шілдедегі N 728 қаулысымен енгізілген өзгерістерін ескере отыра және Солтүстік Қазақстан облысы Әділет басқармасы бастығы орынбасарының 2003 жылғы 15 мамырдағы N 4-3307 хаты негізінде шешім қабылдаймын:
1. Аудан әкімінің "Көлікте қауіпсіздікті қамтамасыз ету жөніндегі аудандық комиссия туралы Ереже мен комиссия құрамын бекіту туралы" 2000 жылғы 15 желтоқсандағы N 343 шешімі күшін жойған деп танылсын.
Аудан әкімі

О признании утратившим силу решения акима района от 15 декабря 2000 года N 343 (регистрационный номер N 225 от 24 января 2001 года) "Об утверждении состава и Положения о районной комиссии по обеспечению безопасности на транспорте"
Решение Акима Мамлютского района от 27 августа 2003 года N 8. Зарегистрировано Управлением юстиции Северо-Казахстанской области 22 сентября 2003 года за N 1022
На основании Постановления Правительства Республики Казахстан от 16 апреля 2002 года N 440 с изменениями внесенными постановлением Правительства Республики Казахстан от 23 июля 2003 года N 728 "Об утверждении Положения о Координационном совете по обеспечению безопасности и противодействия терроризму на транспорте" и письма заместителя начальника Управления юстиции Северо-Казахстанской области от 15 мая 2003 года N 4-3307 принимаю РЕШЕНИЕ:
1. Решение акима района от 15 декабря 2000 года N 343 "Об утверждении состава и Положения о районной комиссии по обеспечению безопасности на транспорте" признать утратившим силу.
Аким района