Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiнде 2001 жылғы 27 шiлдеде N 1589 тiркелген "Республикалық мемлекеттiк мекемелердiң балансындағы объектiлердi мүліктік жалға (жалдауға) беру ережесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi Мемлекеттiк мүлiк және жекешелендiру комитетiнiң Төрағасының 2001 жылғы 15 мамырдағы N 111 бұйрығына өзгерiс енгiзу туралы
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитеті Төрағасының 2004 жылғы 12 қаңтардағы N 8 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2004 жылғы 26 қаңтарда тіркелді. Тіркеу N 2681. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2012 жылғы 2 қарашадағы № 478 бұйрығымен
Ескерту. Бұйрықтың күші жойылды - ҚР Қаржы министрінің 2012.11.02 № 478 (қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді) Бұйрығымен.
"Қазақстан Республикасының кейбiр заң актiлерiне салық салу мәселелерi бойынша өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 29 қаңтардағы Заңына сәйкес Бұйырамын:
1. Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiнде 2001 жылғы 27 шiлдеде N 1589 тiркелген "Республикалық мемлекеттiк мекемелердiң балансындағы объектiлердi мүлiктiк жалға (жалдауға) беру ережесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi Мемлекеттiк мүлiк және жекешелендiру комитетiнiң Төрағасының 2001 жылғы 15 мамырдағы N 111 бұйрығына мынадай өзгерiс енгiзiлсiн:
көрсетiлген бұйрықпен бекiтiлген Республикалық мемлекеттiк мекемелердiң балансындағы объектiлердi мүлiктiк жалға (жалдауға) беру ережесiнде:
49-1 тармақ алынып тасталсын.
2. Республикалық мемлекеттiк заңды тұлғалармен жұмыс iстеу жөнiндегi басқарма (Ә.Б. Ғалиақберова) белгiленген тәртiппен Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiнде осы бұйрықтың мемлекеттiк тiркеуден өтуiн қамтамасыз етсiн.
3. Осы бұйрық мемлекеттік тіркелген сәтiнен бастап күшiне енедi.
Төраға

О внесении изменения в приказ Председателя Комитета государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан от 15 мая 2001 года № 111 "Об утверждении Правил предоставления в имущественный наем (аренду) объектов, находящихся на балансе республиканских государственных учреждений", зарегистрированный в Министерстве юстиции Республики Казахстан 27 июля 2001 года № 1589
Приказ Председателя Комитета государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан от 12 января 2004 года № 8. Зарегистрированный в Министерстве юстиции Республики Казахстан 26 января 2004 года № 2681. Утратил силу приказом Министра финансов Республики Казахстан от 2 ноября 2012 года № 478
Сноска. Утратил силу приказом Министра финансов РК от 02.11.2012 № 478.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 29 ноября 2003 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам налогообложения" приказываю:
1. Внести в приказ Председателя Комитета государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан от 15 мая 2001 года N 111 "Об утверждении Правил предоставления в имущественный наем (аренду) объектов, находящихся на балансе республиканских государственных учреждений", зарегистрированный в Министерстве юстиции Республики Казахстан 27 июля 2001 года N 1589, следующее изменение:
В Правилах предоставления в имущественный наем (аренду) объектов, находящихся на балансе республиканских государственных учреждений, утвержденных указанным приказом:
пункт 49-1 исключить.
2. Управлению по работе с республиканскими государственными юридическими лицами (Галиакберова А.Б.) в установленном порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вступает в силу с момента государственной регистрации.
Председатель