Мемлекеттік саяси қызметтің кадр резервіне алу үшін кандидаттың өтініш және сауалдама нысандарын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері жөніндегі агенттігі Төрағасының 2004 жылғы 19 қаңтардағы N 02-01-02/4 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2004 жылғы 31 қаңтарда тіркелді. Тіркеу N 2687. Күші жойылды - ҚР Мемлекеттік қызмет істері жөніндегі агенттігі төрағасының 2006 жылғы 24 наурыздағы N 02-01-02/48 бұйрығымен.
Ескерту: Бұйрықтың күші жойылды - ҚР Мемлекеттік қызмет істері жөніндегі агенттігі төрағасының 2006 жылғы 24 наурыздағы N 02-01-02/48   бұйрығымен .
________________________
Қазақстан Республикасы Президентінің 2003 жылғы 4 желтоқсандағы N 1243  Жарлығымен  бекітілген Мемлекеттік қызметтің кадр резерві туралы ережесінің 19 тармағы 1) тармақшасына сәйкес бұйырамын:
1. Бекітілсін:
1) мемлекеттік саяси қызметтің кадр резервіне алу үшін кандидат өтінішінің нысаны (N 1 қосымша);
2) мемлекеттік саяси қызметтің кадр резервіне алу үшін кандидат сауалдамасының нысаны (N 2 қосымша).
2. Осы бұйрық Қазақстан Республикасының Әділет Министрлігінде мемлекеттік тіркеу күннен бастап күшіне енеді.
Төраға
Қазақстан Республикасы
мемлекеттік қызмет
істері жөніндегі
Агенттік Төрағасының
2004 жылдың 19 қаңтардағы
N 02-01-02/4 бұйрығына
N 1 қосымша
Мемлекеттік саяси қызметті
кадр резервіне алу үшін
үміткерлерді іріктеу
Комиссиясының Төрағасына
________________________
(Ф.А.Ж. лауазымы)
Өтініш
Қазақстан Республикасы Президентінің 2003 жылғы 4 желтоқсандағы N 1243  Жарлығымен  бекітілген Мемлекеттік қызметтің кадр резерві туралы ережесінің 3 тармағына сәйкес мені мемлекеттік саяси қызметтің кадр резервіне алу үшін үміткерлерді іріктеуге қатысуға жіберуіңізді сұраймын.
__________________
қолы
__________________
күні
Қазақстан Республикасы
мемлекеттік қызмет
істері жөніндегі
Агенттік Төрағасының
2004 жылдың 19 қаңтардағы
N 02-01-02/4 бұйрығына
N 2 қосымша
Сауалнама
Сурет
орны
1. Тегі _______________________________________________________
Аты ________________________________________________________
Әкесінің аты _______________________________________________
__________________________________________________________________
2. Туылған жылы, айы, күні және жері
(ауыл, кент, қала, аудан, облыс,
өлке, республика)
__________________________________________________________________

Об утверждении форм заявления и анкеты кандидата для зачисления в кадровый резерв политической государственной службы
Приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы от 19 января 2004 года N 02-01-02/4. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 31 января 2004 года N 2687. Утратил силу - приказом Председателя Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы от 24 марта 2006 года N 02-01-02/48
Сноска. Приказ утратил силу - приказом Председателя Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы от 24 марта 2006 года  N 02-01-02/48 .
В соответствии с подпунктом 1)  пункта 19  Положения о кадровом резерве государственной службы, утвержденного Указом Президента Республики Казахстан от 4 декабря 2003 года N 1243 "О кадровом резерве государственной службы" (далее - Указ) приказываю:
1. Утвердить:
1) форму заявления кандидата для зачисления в кадровый резерв политической государственной службы (Приложение N 1);
2) форму анкеты кандидата для зачисления в кадровый резерв политической государственной службы (Приложение N 2).
2. Настоящий приказ вводится в действие с момента государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
Председатель
Приложение N 1
к приказу Председателя Агентства
Республики Казахстан
по делам государственной службы
от 19 января 2004 года
N 02-01-02/4
Председателю
Комиссии по отбору
кандидатов для зачисления в
кадровый резерв политической
государственной службы
от ________________________
(Ф.И.О. занимаемая должность)
Заявление
В соответствии с пунктом 3  Положения  о кадровом резерве государственной службы, утвержденного Указом Президента Республики Казахстан от 4 декабря 2003 года N 1243 "О кадровом резерве государственной службы" прошу допустить меня к участию в отборе кандидатов для зачисления в кадровый резерв политической государственной службы.
____________________
(подпись)
____________________
(дата)
Приложение N 2
к приказу Председателя Агентства
Республики Казахстан
по делам государственной службы
от 19 января 2004 года
N 02-01-02/4
А Н К Е Т А                       Место для
фотографии
1. Фамилия _________________________________________________
Имя _____________________________________________________
Отчество ________________________________________________
____________________________________________________________
2. Год, число, месяц и место рождения        |
(аул, село, деревня, поселок, город,         |
район, область, край, республика)            |
_____________________________________________|______________

3. Ұлты
__________________________________________________________________
4. Азаматтығы (егер өзгертсеңіз онда
қашан және себебін көрсетіңіз)
__________________________________________________________________
5. Білімі (қашан және қандай оқу
орнын бітірдіңіз, дипломдардың
нөмірлері, мамандығыңыз бен
біліктілігіңізді көрсетіңіз)
__________________________________________________________________
6. Ғылыми дәрежесі, ғылыми атағы
(қашан берілді, дипломдардың
нөмірлері)
__________________________________________________________________
7. Қандай шетел тілдерін және
Қазақстан халқының тілдерін білесіз
және түсінісе аласыз (еркін білесіз)?
__________________________________________________________________
8. Сіз саяси партияларда тұрасыз
ба (қашан, қай уақыттан)?
__________________________________________________________________
9. Жарияланымдар
__________________________________________________________________
10. Компьютерде жұмыс істей білу
(офистік ұйымдастыру техникасымен)
__________________________________________________________________
11. Сіз бұрын мемлекеттік саяси
қызметтің кадр резервіне алыну
үшін конкурсқа қатыстыңыз ба?
__________________________________________________________________
12. Алғашқы еңбек еткен жылдарынан бастап атқарған жұмыстары
(жоғарғы және орта оқу орнындағы оқуларын, әскери қызметін, қосымша
істеген жұмыстарын, кәсіпкерлік әрекеттерін және т.б. қосқанда) 1
__________________________________________________________________
Жылы және айы |Ұйым атауы мен лауазымыңыз|Ұйымның орналасқан жері
_______________|__________________________|_______________________
келгені|кеткені|                          |
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
__________________________________
1  Кәсіпорын, мекеме, ұйымдарды сол уақытта аталған атауларымен
көрсету қажет, әскери қызметін әскери бөлім нөмірі мен лауазымды
көрсете отырып жазу керек.

3. Национальность                            |
_____________________________________________|______________
4. Гражданство (если изменяли,               |
то укажите, когда и по какой причине)        |
_____________________________________________|______________
5. Образование (когда и какие учебные        |
заведения окончили, номера дипломов          |
с указанием специальности и квалификации)    |
_____________________________________________|______________
6. Ученая степень, ученое звание             |
(когда присвоены, номера дипломов)           |
_____________________________________________|______________
7. Какими иностранными языками и языками     |
народов Казахстана владеете и можете         |
объясняться (владеете свободно)?             |
_____________________________________________|______________
8. Состоите ли Вы в политической партии      |
(в какой, с какого времени)?                 |
_____________________________________________|______________
9. Публикации                                |
_____________________________________________|______________
10. Навыки работы на компьютере              |
(с офисной оргтехникой)                      |
_____________________________________________|______________
11. Принимали ли Вы участие в конкурсе       |
на зачисление в резерв политической          |
государственной службы ранее?                |
_____________________________________________|______________
12. Выполняемая работа с начала трудовой
деятельности (включая учебу в высших и
средних учебных заведениях (в том числе
за границей), стажировку, военную службу,
работу по совместительству,
предпринимательскую деятельность, участие
в работе общественных организаций и
религиозных объединений и т.п.) 1
__________________________________
Необходимо именовать предприятия, учреждения и организации так, как они назывались в свое время, военную службу записывать с указанием должности и номера воинской части.
__________________________________________________________________________
Месяц и год   | Должность с указанием организации  |Местонахождение
---------------|                                    |организации
Посту- | ухода |                                    |
пления |       |                                    |
--------------------------------------------------------------------------
--------------------------------------------------------------------------
--------------------------------------------------------------------------
--------------------------------------------------------------------------