Автокөлік құралдарын кедендік ресімдеудің кейбір мәселелері туралы
Қазақстан Республикасы Кедендік бақылау агенттігі Төрағасының 2004 жылғы 27 қаңтардағы N 47 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2004 жылғы 9 ақпанда тіркелді. Тіркеу N 2700. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2010 жылғы 21 қыркүйектегі № 474 Бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Қаржы министрінің 2010.09.21 № 474 Бұйрығымен.
Қазақстан Республикасы Кеден кодексінің  373-бабына сәйкес бұйырамын: Қараңыз.K100296
1. Қазақстан Республикасының кедендік аумағына Қазақстан Республикасының Кедендік бақылау агенттігі Ақмола облысы бойынша Кедендік бақылау департаментінің қызмет аймағында автомобиль өткізу пункттері арқылы тауар ретінде әкелінетін автокөлік құралдары Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес негізгі кедендік ресімдеуді жүргізу үшін Қазақстан Республикасы Кедендік бақылау агенттігінің Ақмола облысы бойынша Кедендік бақылау департаменті "Көкшетау-кедендік ресімдеу орталығы" кеден бекетіне жеткізілуге жататындығы белгіленсін.
2. Қазақстан Республикасы Кедендік бақылау агенттігінің Құқықтық қамтамасыз ету басқармасы (И.Ы.Аңсарова) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Қазақстан Республикасы Кедендік бақылау агенттігінің баспасөз қызметі осы бұйрықтың бұқаралық ақпарат құралдарында жариялануын қамтамасыз етсін.
4. Қазақстан Республикасының Кедендік бақылау агенттігі Ақмола облысы бойынша Кедендік бақылау департаментінің бастығы (С.Д.Дүйсебаев) осы бұйрықтың орындалуын қамтамасыз етсін.
5. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Кедендік бақылау агенттігі төрағасының бірінші орынбасары А.Қ.Ержановқа жүктелсін.
6. Осы бұйрық Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде тіркелген күнінен бастап күшіне енеді.
Төраға

О некоторых вопросах таможенного оформления автотранспортных средств
Приказ Председателя Агентства таможенного контроля Республики Казахстан от 27 января 2004 года N 47. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 9 февраля 2004 года N 2700. Утратил силу приказом Министра финансов Республики Казахстан от 21 сентября 2010 года N 474
Сноска. Утратил силу приказом Министра финансов РК от 21.09.2010 N 474.
В соответствии со  статьей 373  Таможенного кодекса Республики Казахстан приказываю: см.K100296
1. Установить, что автотранспортные средства, ввозимые на таможенную территорию Республики Казахстан в качестве товара через автомобильные пункты пропуска в зоне деятельности Департамента таможенного контроля по Акмолинской области Агентства таможенного контроля Республики Казахстан подлежат доставке на таможенный пост "Кокшетау-центр таможенного оформления" Департамента таможенного контроля по Акмолинской области Агентства таможенного контроля Республики Казахстан для производства основного таможенного оформления в соответствии с законодательством Республики Казахстан.
2. Управлению правового обеспечения Агентства таможенного контроля Республики Казахстан (Ансарова И.Ы.) обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Пресс-службе Агентства таможенного контроля Республики Казахстан обеспечить опубликование настоящего приказа в средствах массовой информации.
4. Начальнику Департамента таможенного контроля по Акмолинской области (Дуйсебаев С.Д.) обеспечить исполнение настоящего приказа.
5. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на Первого заместителя Председателя Агентства таможенного контроля Республики Казахстан Ержанова А.К.
6. Настоящий приказ вступает в силу со дня государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
Председатель