Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері жөніндегі агенттігі Төрағасының 2004 жылғы 23 қаңтардағы N 02-01-02/9 "Мемлекеттік әкімшілік лауазымдарының санаттарына типтік біліктілік талаптарын бекіту туралы" N 2697 тіркелген бұйрығына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері жөніндегі агенттігі Төрағасының 2004 жылғы 24 ақпандағы N 02-01-02/21 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2004 жылғы 28 ақпанда тіркелді. Тіркеу N 2719. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері жөніндегі агенттігінің 2008 жылғы 9 қаңтардағы N 02-01-02/5 Бұйрығымен
Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері жөніндегі агенттігінің 2008.01.09.  N 02-01-02/5  Бұйрығымен.
Бұйырамын:
1. Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері жөніндегі агенттігі Төрағасының 2004 жылғы 23 қаңтардағы N 02-01-02/9 "Мемлекеттік әкімшілік лауазымдарының санаттарына типтік біліктілік талаптарын бекіту туралы" ("Егемен Қазақстан" 2004 жылғы 13-14 ақпандағы N 33-34, 35 және "Казахская правда" 2004 жылғы 13 ақпандағы N 30 газеттерінде жарияланған Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде N 2697 тіркелген)  бұйрығына  келесі өзгерістер енгізілсін:
Мемлекеттік әкімшілік лауазымдарының санаттарына типтік біліктілік талаптарында:
5 тармақтың 1) тармақшасына ескерту алып тасталсын.
2. Осы бұйрық Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде тіркелген сәтінен өз күшіне енеді.
Төраға

О внесении изменения в приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы от 23 января 2004 года N 02-01-02/9 "Об утверждении Типовых квалификационных требований к категориям административных государственных должностей", зарегистрированный за N 2697
Приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы от 24 февраля 2004 года N 02-01-02/21. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 28 февраля 2004 года N 2719. Утратил силу приказом Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы от 9 января 2008 года N 02-01-02/5.
Сноска. Приказ Председателя Агентства РК по делам государственной службы от 24 февраля 2004 года N 02-01-02/21 утратил силу приказом Агентства РК по делам государственной службы от 9 января 2008 года  N 02-01-02/5 (вводится в действие со дня его официального опубликования).
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в  приказ  Председателя Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы от 23 января 2004 года N 02-01-02/9 "Об утверждении Типовых квалификационных требований к категориям административных государственных должностей" (зарегистрированный в Министерстве юстиции Республики Казахстан за N 2697, опубликованный в газетах "Егемен Казакстан" от 13-14 февраля 2004 года N 33-34, 35 и "Казахстанская правда" от 13 февраля 2004 года N 30) следующее изменение:
в Типовых квалификационных требованиях к категориям административных государственных должностей:
примечание к подпункту 1) пункта 5 исключить.
2. Настоящий Приказ вступает в силу с момента регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
Председатель