Дене шынықтыру және спорт саласындағы республикалық қоғамдық бiрлестiктердi аккредиттеу жөнiндегi нұсқаулықты бекiту туралы
Қазақстан Республикасының Туризм және спорт жөніндегі агенттігінің 2004 жылғы 19 ақпандағы N 06-2-2/51 бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2004 жылғы 5 наурызда тіркелді. Тіркеу N 2730. Күші жойылды - ҚР Туризм және спорт министрінің м.а. 2011 жылғы 29 қарашадағы № 02-02-18/222 Бұйрығымен.
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Туризм және спорт министрінің м.а. 2011 жылғы 29 қарашадағы № 02-02-18/222 (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткеннен бастап қолданысқа енгізіледі) Бұйрығымен.
"Дене шынықтыру және спорт саласындағы республикалық қоғамдық бiрлестiктердi аккредиттеу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 22 желтоқсандағы N 1288 қаулысын iске асыру мақсатында бұйырамын:
1. Қоса берiлiп отырған Дене шынықтыру және спорт саласындағы республикалық қоғамдық бiрлестiктердi аккредиттеу жөнiндегi нұсқаулық бекiтiлсiн.
2. Жоғары жетiстiктер спорты және спорт резервi басқармасы белгiленген тәртiппен осы бұйрықты Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiне мемлекеттiк тiркеуге ұсынсын.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Агенттiк Төрағасының орынбасары Е.Б.Қанағатовқа жүктелсiн.
4. Бұйрық мемлекеттiк тiркеуден өткен күннен бастап күшiне енедi.
Төрағаның
міндетін атқарушы
Қазақстан Республикасы Туризм
және спорт жөнiндегi агенттiгi
Төрағасының мiндетiн атқарушының
2004 жылғы 19 ақпандағы
"Дене шынықтыру және спорт
саласындағы республикалық
қоғамдық бiрлестiктердi
аккредиттеу жөнiндегi
нұсқаулықты бекiту туралы"
N 06-2-2/51 бұйрығымен
бекiтiлген
Дене шынықтыру және спорт саласындағы республикалық
қоғамдық бiрлестiктердi аккредиттеуден өткiзу жөнiндегi
НҰСҚАУЛЫҚ   1. Жалпы ережелер
1. Осы дене шынықтыру және спорт саласындағы республикалық қоғамдық бiрлестiктердi аккредиттеуден өткiзу туралы нұсқаулық (бұдан әрi - Нұсқаулық) "Дене шынықтыру және спорт туралы" Қазақстан Республикасының  Заңын және "Дене шынықтыру және спорт саласындағы республикалық қоғамдық бiрлестiктердi аккредиттеу ережесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 22 желтоқсандағы N 1288  қаулысын iске асыру мақсатында әзiрлендi.
2. Нұсқаулық дене шынықтыру және спорт саласындағы республикалық қоғамдық бiрлестiктердi аккредиттеуден (бұдан әрi - Аккредиттеу) өткiзудi нақтылайды.
3. Дене шынықтыру және спорт саласындағы республикалық қоғамдық бiрлестiктер (бұдан әрi - бiрлестiктер) Қазақстан Республикасының атынан тиiстi халықаралық ұйымдарға қатысушы болу құқықтарын таныту мақсатында аккредиттеуден өтедi.

Об утверждении Инструкции по проведению аккредитации республиканских общественных объединений в области физической культуры и спорта
Приказ и.о. Председателя Агентства Республики Казахстан по туризму и спорту от 19 февраля 2004 года № 06-2-2/51. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан от 5 марта 2004 года № 2730. Утратил силу приказом и.о. Министра туризма и спорта Республики Казахстан от 29 ноября 2011 года № 02-02-18/222
Сноска. Утратил силу приказом и.о. Министра туризма и спорта РК от 29.11.2011 № 02-02-18/222 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В целях реализации постановления Правительства Республики Казахстан от 22 декабря 2003 года № 1288 "Об утверждении Правил аккредитации республиканских общественных объединений в области физической культуры и спорта"  ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемую Инструкцию по проведению аккредитации республиканских общественных объединений в области физической культуры и спорта.
2. Управлению спорта высших достижений и спортивного резерва в установленном порядке представить настоящий приказ на государственную регистрацию в Министерство юстиции Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на заместителя Председателя Агентства Канагатова Е.Б.
4. Приказ вводится в действие со дня государственной регистрации.
И.о. Председателя
Утверждена
приказом и.о. Председателя
Агентства Республики Казахстан
по туризму и спорту
от 19 февраля 2004 года № 06-2-2/51
"Об утверждении Инструкции по
проведению аккредитации
республиканских общественных
объединений в области
физической культуры и спорта"
ИНСТРУКЦИЯ
по проведению аккредитации республиканских общественных
объединений в области физической культуры и спорта
1. Общие положения
1. Настоящая Инструкция о проведении аккредитации республиканских общественных объединений в области физической культуры и спорта (далее - Инструкция), разработана в целях реализации Закона Республики Казахстан "О физической культуре и спорте" и постановления Правительства Республики Казахстан от 22 декабря 2003 года № 1288 "Об утверждении Правил аккредитации республиканских общественных объединений в области физической культуры и спорта".
2. Инструкция детализирует проведение аккредитации республиканских общественных объединений в области физической культуры и спорта (далее - аккредитация).
3. Аккредитацию проходят республиканские общественные объединения в области физической культуры и спорта (далее - объединение)   с целью признания их правомочий быть участником соответствующих международных организаций от имени Республики Казахстан.

4. Тiркелген бiрлестiктердi аккредиттеудi және тiзiлiм жүргiзудi бiрлестiктiң қызметiн бағалау негiзiнде дене шынықтыру және спорт саласындағы уәкiлеттi мемлекеттiк орган (бұдан әрi - уәкiлеттi орган) жүзеге асырады.
5. Бiрлестiктердi аккредиттеу мәселелерiн алқалы әрi жариялы түрде қарау үшiн уәкiлеттi орган консультативтiк-кеңесшiлiк орган - республикалық қоғамдық бiрлестiктерiн аккредиттеу жөнiндегi комиссияны (бұдан әрi - Комиссия) құрады.
2. Аккредиттеу жөнiндегi комиссия
6. Комиссия өз қызметiнде Қазақстан Республикасының заңнамасын, Қазақстан Республикасының дене шынықтыру және спорт  саласындағы өзге де нормативтiк құқықтық актiлердi, сондай-ақ осы Нұсқаулықты басшылыққа алады.
7. Аккредиттеу туралы куәлiк (бұдан әрi - куәлiк) беру немесе беруден бас тартуға, сондай-ақ куәлiктiң қолданылуын тоқтатуға ұсынылған материалдарды қарау үшiн Комиссия құрылады.
8. Комиссияның құрамында уәкiлеттi органның мамандары мен спорт ұйымдарының өкiлдерi болады. Уәкiлеттi органның бiрiншi басшысының немесе оның мiндетiн атқарушы адамның бұйрығымен комиссияның құрамы бекiтiледi.
9. Комиссия оның қызметiне қойылатын негiзгi талаптарды ескере отырып, ұсынылған мынадай құжаттарды:
1) спорт түрiн және спорттық қызметiнiң бағытын ескере отырып, уәкiлеттi орган әзiрлеген нормативтiк-құқықтық ережелердiң сақталуын;
2) қажеттi материалдық-техникалық базаның болуын;
3) республикада спорт түрiнiң даму деңгейi мен осы спорт түрiн немесе спорттағы қызметтiң бағытын дамытуға бiрлестiктiң қатысуын;
4) спорт саласындағы және тиiстi спорт түрiнен халықаралық нормалар мен ережелердiң сақталуын;
5) оқу-жаттығу сабақтары мен спорттық iс-шаралар өтетiн объектiлердiң құрылыс, санитарлық-гигиеналық, өртке қарсы нормалары мен техника қауiпсiздiгi талаптарына сәйкестiгiн;
6) жоғары сыныпты спортшылар мен спорт резервiн, жаттықтырушы кадрларды даярлау жүйесiн жетiлдiрудi талдайды.
10. Комиссия:
1) бiрлестiктi аккредиттеуге;
2) бiрлестiктi аккредиттеуден бас тартуға;
3) куәлiктiң қолданылуын тоқтату үшiн ұсыным жасауға құқылы.
11. Бiрлестiктiң аккредиттеуге ұсынған құжаттарын қарау үшiн Комиссия қажетiне қарай, бiрақ та кемiнде екi айда бiр рет шақырылады.
12. Комиссия мәжiлiсi комиссия мүшелерiнiң жалпы санының кемiнде 2/3-ci жиналған жағдайда өткiзiледi.
13. Комиссия ашық дауыс беру арқылы (әдеттегi көпшiлiк дауыспен) бiрлестiктi аккредиттеу, аккредиттеуден бас тарту, iс-әрекетiн тоқтата тұру туралы ұсынымдық сипаттағы ұсыныстар енгiзедi.

4. Аккредитацию и ведение реестра аккредитованных объединений осуществляет уполномоченный государственный орган в области физической культуры и спорта (далее - уполномоченный орган) на основе оценки деятельности аккредитуемого объединения.
5. Для коллегиального рассмотрения вопросов аккредитации объединения уполномоченный орган создает консультативно-совещательный орган - Комиссию по аккредитации республиканских общественных объединений в области физической культуры и спорта (далее - Комиссия).
2. Комиссия по аккредитации
6. В своей деятельности Комиссия руководствуется законодательством Республики Казахстан, иными нормативными правовыми актами Республики Казахстан в области физической культуры и спорта, а также настоящей Инструкцией.
7. Комиссия создается для рассмотрения материалов, представляемых объединениями на выдачу или отказ в выдаче свидетельства об аккредитации (далее - свидетельство), а также приостановления действия свидетельства.
8. В состав Комиссии входят специалисты уполномоченного органа и представители спортивных организаций. Состав Комиссии утверждается приказом первого руководителя уполномоченного органа или лица, исполняющего его обязанности.
9. Комиссия анализирует представленные документы объединения, исходя из следующих основных требований к его деятельности:
1) соблюдение положений нормативных документов, разработанных уполномоченным органом с учетом вида спорта и направления деятельности в спорте;
2) наличие необходимой материально-технической базы;
3) уровень развития вида спорта в республике и участие объединения в развитии данного вида спорта или направления деятельности в спорте;
4) соблюдение международных норм и правил в области спорта и соответствующего вида спорта;
5) соответствие объектов, на которых проводятся учебно-тренировочные занятия и спортивные мероприятия, строительным, санитарно-гигиеническим, противопожарным нормам и требованиям техники безопасности;
6) совершенствование системы подготовки спортсменов высокого класса и спортивного резерва, тренерских кадров.
10. Комиссия имеет право рекомендовать:
1) аккредитовать объединение;
2) отказать в аккредитации объединению;
3) приостановить действие свидетельства.
11. Для рассмотрения документов, представленных объединением для аккредитации, Комиссия созывается по мере необходимости, но не реже одного раза в два месяца.
12. Заседания Комиссии проводятся при наличии не менее 2/3 от общего числа членов Комиссии.
13. Комиссия путем открытого голосования (простым большинством голосов) вносит предложения рекомендательного характера об аккредитации, отказе в аккредитации объединению, приостановлении свидетельства.

14. Уәкiлеттi орган комиссия қорытындысының негiзiнде бiрлестiктi аккредиттеу туралы немесе аккредиттеуден бас тарту туралы шешiм қабылдайды. Уәкiлеттi органның шешiмi бұйрықпен бекiтiледi және соның негiзiнде куәлiк берiледi.
15. Комиссияның жауапты хатшысы комиссия мәжiлiстерiнiң хаттамаларын жүргiзедi.
16. Комиссияның жауапты хатшысы iс жүргiзедi, құжаттарды, анықтамаларды (актiлердi), хаттамалар мен шешiмдердi даярлайды, Комиссия мүшелерiне мәжiлiстiң өтетiн орны мен уақытын хабарлайды, қабылданған шешiмдердiң орындалуын жүзеге асырады.
3. Аккредиттеудi өткiзу
17. Бiрлестiк аккредиттеу алу үшiн Уәкiлеттi органға мынадай құжаттарды:
1) уәкiлеттi орган бекiткен нысан бойынша өтiнiштi (1-қосымша);
2) бiрлестiк жарғысының нотариалды расталған көшiрмесiн;
3) заңды тұлға ретiнде бiрлестiктiң мемлекеттiк тiркелуi туралы куәлiктiң нотариалды расталған көшiрмесiн;
4) дене шынықтыру-сауықтыру, спорт қызметтерiн көрсету жөнiндегi қызметтi жүзеге асыру құқығына берiлген лицензияның көшiрмесiн;
5) уәкiлеттi орган бекiткен спорт түрi бойынша жарыстарды өткiзу ережесiн;
6) бiрлестiктiң дене шынықтыру және спорт саласындағы бағдарламаларды iске асыруға қатысуы туралы ақпаратты;
7) «дене шынықтыру және спорт» мамандығы бойынша жоғары кәсіби немесе орташа кәсіби білімді мамандардың бар болуы туралы дипломдардың көшірмесі меншік құқығында бар немесе жалға алған спорт ғимараттарының немесе үй-жайлардың болуы туралы құжаттардың көшірмесі.
Ескерту. 17-тармаққа өзгеріс енгізілді - ҚР Туризм және спорт министрінің м.а. 2011.01.12 № 02-02-18/2 (ресми бірінші жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
18. Бiрлестiк ұсынған құжаттарды қарау құжаттарды берген күнiнен бастап екi айлық мерзiмнен кешiктiрiлмей Комиссия отырыстарында жүзеге асырылады.
19. Куәлiк 2-қосымшаға сәйкес нысан бойынша 4 жыл мерзiмге берiледi.
20. Мынадай себептер бойынша:
1) Осы Нұсқаулықтың 17-тармағына сәйкес талап етiлетiн құжаттар түгел ұсынылмаса;
2) куәлiк алу үшiн бiрлестiк ұсынған құжаттарда күмәндi немесе бұрмаланған ақпараттар бар болса, аккредиттеу туралы куәлiк беруден бас тартылады.
Бiрлестiктiң аккредиттеу туралы өтiнiшi көрсетiлген бұзушылықтарды жойғаннан кейiн жалпы негiзде қаралады.
Ескерту. 20-тармаққа өзгеріс енгізілді - ҚР Туризм және спорт министрінің м.а. 2011.01.12 № 02-02-18/2 (ресми бірінші жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.

14. Уполномоченный орган на основании заключения Комиссии принимает решение об аккредитации объединения или отказе в аккредитации. Решение уполномоченного органа утверждается приказом, на основании которого выдается свидетельство.
15. Протоколы заседания Комиссии ведутся ответственным секретарем Комиссии.
16. Ответственный секретарь Комиссии ведет делопроизводство, подготовку документов, справок (актов), протоколов и решений, оповещает членов Комиссии о месте и времени проведения заседания, осуществляет исполнение принятых решений.
3. Проведение аккредитации
17. Для получения аккредитации объединение предоставляет уполномоченному органу следующие документы:
1) заявление по форме, утвержденной уполномоченным органом (приложение 1);
2) копию нотариально заверенного устава объединения;
3) копию нотариально заверенного свидетельства о государственной регистрации объединения в качестве юридического лица;
4) копию лицензии на право осуществления деятельности по оказанию физкультурно-оздоровительных, спортивных услуг, за исключением деятельности в организациях образования;
5) правила проведения соревнований по виду спорта, утвержденные уполномоченным органом;
6) информацию об участии объединения в реализации программ в области физической культуры и спорта;
7) копии дипломов о высшем профессиональным или среднем профессиональным образованием по специальности "физическая культура и спорт", и документов о находящемся на праве собственности или об арендуемом спортивном сооружении.
Сноска. Пункт 17 с изменениями, внесенными приказом и.о. Министра туризма и спорта РК от 12.01.2011 № 02-02-18/2 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования).
18. Рассмотрение документов, представленных объединением, осуществляется на заседании Комиссии не позднее двухмесячного срока со дня подачи документов.
19. Свидетельство выдается сроком на 4 года по форме согласно приложению 2.
20. В выдаче свидетельства отказывается по следующим причинам:
1) не представлены все документы, требуемые в соответствии с пунктом 17 настоящей Инструкции;
2) наличие в документах, представленных объединением для получения свидетельства, недостоверной или искаженной информации.
При устранении объединением указанных нарушений заявление об аккредитации рассматривается на общих основаниях.
Сноска. Пункт 20 с изменениями, внесенными приказом и.о. Министра туризма и спорта РК от 12.01.2011 № 02-02-18/2 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования).

4. Куәлiктiң қолданылуын тоқтата тұру және тоқтату
21. Уәкiлеттi орган өз шешiмiмен куәлiктiң қолданылуын мынадай жағдайларда:
1) аккредиттеу алу үшiн бiрлестiк ұсынған құжаттарда күмәндi немесе бұрмаланған деректер анықталғанда;
2) бiлiм беру ұйымдарындағы қызметтi қоспағанда дене шынықтыру-сауықтыру, спорт қызметтерiн көрсету жөнiндегi қызметтi жүзеге асыру құқығына арналған лицензияның қолданылуы тоқтатылғанда алты ай мерзiмге тоқтата тұруы мүмкiн.
22. Куәлiктiң қолданылуы 15 күнтізбелік күн ішінде мынадай жағдайларда:
1) заңды тұлға қайта ұйымдастырылса немесе таратылса;
2) куәлiктiң қолданылуын тоқтатқан себептер жойылмаса;
3) бiлiм беру ұйымдарындағы қызметтi қоспағанда дене шынықтыру-сауықтыру, спорт қызметтерiн көрсету жөнiндегi қызметтi жүзеге асыру құқығына арналған лицензия қайтарып алынса;
4) бiрлестiк куәлiктiң қолданылуын тоқтату туралы өтiнiш берсе;
5) оның қолданылу мерзiмi аяқталса тоқтатылады.
Ескерту. 22-тармаққа өзгеріс енгізілді - ҚР Туризм және спорт министрінің м.а. 2011.01.12 № 02-02-18/2 (ресми бірінші жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
23. Бiрлестiк куәліктің қолданылуы кезеңінде қайта ұйымдастыру немесе тарату жүргізілген кезде бір ай мерзімде уәкілетті органға құрылтай құжаттарының көшірмелерін және заңды тұлғаны тіркеу (қайта тіркеу) куәлігін ұсынады.
Ескерту. 23-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Туризм және спорт министрінің м.а. 2011.01.12 № 02-02-18/2 (ресми бірінші жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
24. Бiрлестiк уәкілетті органға оның атауы немесе заңды мекен-жайы өзгерген жағдайда, болған жағдай туралы он бес күнтізбелік күн ішінде хабарлайды және қайта ресiмдеу туралы өтiнiшті және құрылтай құжаттарының көшірмесін және заңды тұлғаны тіркеу (қайта тіркеу) туралы куәлiкті бередi.
Ескерту. 24-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Туризм және спорт министрінің м.а. 2011.01.12 № 02-02-18/2 (ресми бірінші жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
25. Куәлік жоғалған және бүлінген кезде уәкілетті орган өтініштің негізінде бiрлестiкке өтініш берілген күннен бастап он бес күн ішінде куәліктің телнұсқасын бередi.
Ескерту. 25-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Туризм және спорт министрінің м.а. 2011.01.12 № 02-02-18/2 (ресми бірінші жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Қазақстан Республикасы Туризм
және спорт жөнiндегi агенттiгi
Төрағасының мiндетiн атқарушының
2004 жылғы 19 ақпандағы
N 06-2-2/51 бұйрығымен
бекiтiлген
Дене шынықтыру және спорт
саласындағы республикалық
қоғамдық бiрлестiктердi
аккредиттеу жөнiндегi
нұсқаулыққа
1-қосымша
Кiмге __________________________________________
(дене шынықтыру және спорт жөнiндегi
________________________________________________
уәкiлеттi орган басшысының лауазымы, тегi, аты-жөнi)
Кiмнен
________________________________________________
(Республикалық қоғамдық бiрлестiк басшысының
________________________________________________
немесе өкiлiнiң тегi, аты-жөнi)
________________________________________________
(мекен-жайы, телефоны, электронды поштасы)
Дене шынықтыру және спорт саласындағы республикалық қоғамдық
бiрлестiктi аккредиттеуге
Өтiнiш
Сiзден ______________________________________________________
(Республикалық қоғамдық бiрлестiктiң атауы)
құжаттарын қарауыңызды және мемлекеттiк аккредиттеу туралы куәлiк
беруiңiздi сұраймын.
Өтiнiшке мынадай құжаттар қоса берiлдi:

4. Приостановление и прекращение действия свидетельства
21. Уполномоченный орган своим решением приостанавливает действие выданного им свидетельства на срок до шести месяцев в случаях:
1) обнаружения недостоверных или искаженных данных в документах, представленных объединением для получения аккредитации;
2) приостановления действия лицензии на право осуществления деятельности по оказанию физкультурно-оздоровительных, спортивных услуг, за исключением деятельности в организациях образования.
22. Свидетельство прекращает свое действие в течение пятнадцати календарных дней в случаях:
1) реорганизации или ликвидации юридического лица;
2) неустранения причин, по которым было приостановлено действие свидетельства;
3) отзыва лицензии на право осуществления деятельности по оказанию физкультурно-оздоровительных, спортивных услуг, за исключением деятельности в организациях образования;
4) представления объединением заявления с просьбой о прекращении действия свидетельства;
5) истечения срока его действия.
Сноска. Пункт 22 с изменениями, внесенными приказом и.о. Министра туризма и спорта РК от 12.01.2011 № 02-02-18/2 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования).
23. При проведении реорганизации или ликвидации в период действия свидетельства, объединение в месячный срок представляет в уполномоченный орган копии учредительных документов и свидетельство регистрации (перерегистрации) юридического лица.
Сноска. Пункт 23 в редакции приказа и.о. Министра туризма и спорта РК от 12.01.2011 № 02-02-18/2 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования).
24. Объединение, в случае изменения его наименования или юридического адреса в течение пятнадцати календарных дней уведомляет уполномоченный орган и подает заявление о переоформлении, копии учредительных документов и свидетельство о регистрации (перерегистрации) юридического лица.
Сноска. Пункт 24 в редакции приказа и.о. Министра туризма и спорта РК от 12.01.2011 № 02-02-18/2 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования).
25. При утрате и порче свидетельства уполномоченный орган на основании заявления выдает объединению дубликат свидетельства в течение пятнадцати рабочих дней со дня подачи заявления.
Сноска. Пункт 25 в редакции приказа и.о. Министра туризма и спорта РК от 12.01.2011 № 02-02-18/2 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования).
Приложение 1
к Инструкции по проведению аккредитации
республиканских общественных объединений
в области физической культуры и спорта,
утвержденной приказом И.о. Председателя
Агентства Республики Казахстан по
туризму и спорту
от 19 февраля 2004 года N 06-2-2/51
Кому ________________________________
(должность, Ф.И.О. руководителя
_____________________________________
уполномоченного органа по физической
_____________________________________
культуре и спорту)
от __________________________________
(Ф.И.О. руководителя или
_____________________________________
представителя Республиканского
_____________________________________
общественного объединения)
_____________________________________
(адрес, телефон, электронная почта)
Заявление
на аккредитацию республиканского общественного объединения
в области физической культуры и спорта
Прошу Вас рассмотреть документы и выдать Свидетельство о
государственной аккредитации _________________________________
(наименование Республиканского
общественного объединения)
К заявлению прилагаются следующие документы:

1. __________________________________________________________
2. __________________________________________________________
3. __________________________________________________________
4. __________________________________________________________
5. __________________________________________________________
6. __________________________________________________________
7. __________________________________________________________
8. __________________________________________________________
9. __________________________________________________________
М.О. ________                           ____________________
(қолы)                              (тегi, аты-жөнi)
"___" ______ 200_ жыл
Өтiнiштiң түскен күнi "___" ______ 200_ ж.
Тiркеу нөмiрi  __________________________________________
(жауапты тұлғаның қолы, тегi, аты-жөнi)
Қазақстан Республикасы Туризм
және спорт жөнiндегi агенттiгi
Төрағасының мiндетiн атқарушының
2004 жылғы 19 ақпандағы
N 06-2-2/51 бұйрығымен
бекiтiлген
Дене шынықтыру және спорт
саласындағы республикалық
қоғамдық бiрлестiктердi
аккредиттеу жөнiндегi
нұсқаулыққа
2-қосымша
Ескерту. 2-қосымшаға өзгеріс енгізілді - ҚР Туризм және спорт министрінің м.а. 2011.01.12 № 02-02-18/2 (ресми бірінші жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Елтаңба Дене шынықтыру және спорт саласындағы
республикалық қоғамдық
бiрлестiктi аккредиттeу туралы
КУӘЛIК
Заңды тұлғаның атауы
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
Заңды мекен-жайы
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
Қазақстан Республикасы Туризм және спорт министрлігі республикалық қоғамдық бiрлестiктiң Қазақстан Республикасының атынан ________________________ тиiстi халықаралық ұйымдарға
(спорт түрi)
қатысушы болу мәртебесiн, құқықтары мен өкiлеттiктерiн растайды.
(200_ жылғы "___" __________ N ___ бұйрық)
Куәлiк 200_жылғы "__" ______ дейiн қолданылады.
Қазақстан Республикасы
Туризм және спорт министрі
Сериясы:
Берiлген күнi:
Астана қ.

1. __________________________________________________________
2. __________________________________________________________
3. __________________________________________________________
4. __________________________________________________________
5. __________________________________________________________
6. __________________________________________________________
7. __________________________________________________________
8. __________________________________________________________
9. __________________________________________________________
МП ________________                   _______________________
(подпись)                        (фамилия, имя, отчество)
"____" ________________ 200__ год
Дата поступления заявления "___" __________ 200__ г.
Регистрационный номер ______________
__________________________________
(подпись, фамилия, имя, отчество
ответственного лица)
Приложение 2
к Инструкции по проведению аккредитации
республиканских общественных объединений
в области физической культуры и спорта,
утвержденной приказом И.о. Председателя
Агентства Республики Казахстан по
туризму и спорту
от 19 февраля 2004 года N 06-2-2/51
Сноска. Приложение 2 с изменениями, внесенными приказом и.о. Министра туризма и спорта РК от 12.01.2011 № 02-02-18/2 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования).
Герб
СВИДЕТЕЛЬСТВО
об аккредитации республиканского общественного объединения
в области физической культуры и спорта
Наименование юридического лица
_______________________________________________________________
_______________________________________________________________
Юридический адрес
________________________________________________________________
________________________________________________________________
Министерство туризма и спорта Республики Казахстан подтверждает
статус, полномочия и права республиканского общественного объединения
быть участником соответствующих международных спортивных организаций
от имени Республики Казахстан по ______________________ .
(вид спорта)
(приказ N ______________  от "____" _________________ 200 __ года)
Свидетельство действительно до "____" _____________ 200__ года
Министр туризма и спорта
Республики Казахстан
Серия:
Дата выдачи:
г. Астана