Қазақстан Республикасының Индустрия және сауда министрлігі Құрылыс істері жөніндегі комитетінің "Қазақстанның құрметті сәулетшісі" және "Қазақстанның құрметті құрылысшысы" омырауға тағатын құрмет белгілері түріндегі көтермелеу нысанын тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлігінің Құрылыс істері жөніндегі комитеті Төрағасының 2004 жылғы 1 наурыздағы N 81 бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2004 жылғы 23 наурызда тіркелді. Тіркеу N 2759. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері агенттігі Төрағасының 2012 жылғы 2 ақпандағы N 36 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері агенттігі Төрағасының 02.02.2012 N 36 бұйрығымен.
Құрылыс саласы қызметкерлерінің абыройын арттыру, Қазақстанның қалалары мен ауылдарының және олардың инфрақұрылымдарының қазіргі келбетін қалыптастырудағы сәулетшілердің (қала салушылардың), инженерлер мен құрылысшылардың шығармашылық және кәсіби үлесін көтермелеу, салалық қолданбалы ғылымды және құрылыс материалдары, бұйымдары мен құрастырмалары өндірісінің озық технологияларын дамыту мақсатында бұйырамын:
1. Қазақстан Республикасының Индустрия және сауда министрлігі Құрылыс істері жөніндегі комитетінің "Қазақстанның құрметті сәулетшісі" ("Почетный архитектор Казахстана") және "Қазақстанның құрметті құрылысшысы" ("Почетный строитель Казахстана") омырауға тағатын құрмет белгілері түріндегі көтермелеу нысаны тағайындалсын.
2. Қоса берілген:
"Қазақстанның құрметті сәулетшісі" ("Почетный архитектор Казахстана") және "Қазақстанның құрметті құрылысшысы" ("Почетный строитель Казахстана") омырауға тағатын құрмет белгілері туралы ереже;
омырауға тағатын құрмет белгілерінің сипаттамасы;
марапаттау қағазының нысаны бекітілсін.
3. Сәулет, жобалардың техникалық сараптамасы және құқықтық жұмыстар басқармасының ұйымдастыру, құқықтық және кадр жұмыстары бөліміне:
Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде осы бұйрықты мемлекеттік тіркеуді қамтамасыз ету;
омырауға тағатын белгілерін тапсыру, сондай-ақ марапаттауды ұйымдастыру үшін материалдардың есебін жүргізу, дайындау және ресімдеу жүктелсін.
4. Осы бұйрық күшіне енгеннен кейін Сәулет, жобалардың техникалық сараптамасы және құқықтық жұмыстар басқармасы (С. Бекмұхамбетов):
осы бұйрықты жергілікті сәулет, қала құрылысы және құрылыс органдарына, Қазақстанның Сәулетшілер Одағына, Қазақстанның Қала салушылар Одағына, Қазақстанның Құрылысшылар Одағына, Қазақстанның Құрылысшылар Ассоциациясына, республиканың салалық ірі кәсіпорындары мен ұйымдарына хабарласын;
осы бұйрықты салалық бұқаралық ақпарат құралдарында жариялауды қамтамасыз етсін.

Об учреждении формы поощрения Комитета по делам строительства Министерства индустрии и торговли Республики Казахстан в виде почетных нагрудных знаков "Казакстаннын курметтi саулетшiсi" и "Казакстаннын курметтi курылысшысы"
Приказ Председателя Комитета по делам строительства Министерства индустрии и торговли Республики Казахстан от 1 марта 2004 года N 81. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 23 марта 2004 года N 2759. Утратил силу приказом Председателя Агентства Республики Казахстан по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства от 2 февраля 2012 года № 36
Сноска. Утратил силу приказом Председателя Агентства РК по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства от 02.02.2012 № 36.
В целях повышения престижа работников строительной отрасли, поощрения творческого и профессионального вклада архитекторов (градостроителей), инженеров и строителей в формирование современного облика городов и сел Казахстана и их инфраструктуры, развитие отраслевой прикладной науки и передовых технологий производства строительных материалов, изделий и конструкций приказываю :
1. Учредить форму поощрения Комитета по делам строительства Министерства индустрии и торговли Республики Казахстан в виде почетных нагрудных знаков "Казакстаннын курметтi саулетшiсi" ("Почетный архитектор Казахстана") и "Казакстаннын курметтi курылысшысы" ("Почетный строитель Казахстана");
2. Утвердить прилагаемые:
Положение о почетных нагрудных знаках "Казакстаннын курметтi саулетшiсi" ("Почетный архитектор Казахстана") и "Казакстаннын курметтi курылысшысы" ("Почетный строитель Казахстана");
Описания почетных нагрудных знаков;
формы наградных листов.
3. Возложить на отдел организационной, правовой и кадровой работы Управления архитектуры, технической экспертизы проектов и правовой работы:
обеспечение государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
ведение учета, подготовку и оформление материалов к вручению нагрудных знаков, а также организацию награждения.
4. После вступления в силу настоящего приказа Управлению архитектуры, технической экспертизы проектов и правовой работы (С. Бекмухамбетов):
довести настоящий приказ до сведения местных органов архитектуры, градостроительства и строительства, Союза архитекторов Казахстана, Союза градостроителей Казахстана, Союза строителей Казахстана, Ассоциации строителей Казахстана, крупных предприятий и организаций отрасли республики;
обеспечить опубликование настоящего приказа в отраслевых средствах массовой информации.

5. "Қазақстан Республикасының Индустрия және сауда министрлігі Құрылыс істері жөніндегі комитетінің "Қазақстанның құрметті сәулетшісі" және "Қазақстанның құрметті құрылысшысы" омырауға тағатын құрмет белгілері түріндегі көтермелеу нысанын тағайындау туралы" Құрылыс істері жөніндегі комитеттің 2004 жылғы 26 қаңтардағы N 27 бұйрығының күші жойылды деп танылсын.
6. Осы бұйрық Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді.
Төраға
Қазақстан Республикасы
Индустрия және сауда министрлігінің
Құрылыс істері жөніндегі комитеті төрағасының
2004 жылғы 1 наурыздағы N 81 бұйрығымен
бекітілген
"Қазақстанның құрметті сәулетшісі" және
"Қазақстанның құрметті құрылысшысы"
омырауға тағатын құрмет белгілері туралы
ЕРЕЖЕ
1. "Қазақстанның құрметті сәулетшісі" ("Почетный архитектор Казахстана") және "Қазақстанның құрметті құрылысшысы" ("Почетный строитель Казахстана") омырауға тағатын құрмет белгілері Қазақстанның қалалары мен ауылдарының және олардың инфрақұрылымдарының қазіргі келбетін қалыптастырудағы сәулетшілердің (қала салушылардың), инженерлер мен құрылысшылардың шығармашылық және кәсіби үлесін бағалау, салалық қолданбалы ғылымды және құрылыс материалдары, бұйымдары мен құрастырмалары өндірісінің озық технологияларын дамыту мақсатында тағайындалады әрі Қазақстан Республикасының Индустрия және сауда министрлігі Құрылыс істері жөніндегі комитетінің жеке көтермелеудегі ведомстволық (салалық) түрі болып табылады.
2. "Қазақстанның құрметті сәулетшісі" ("Почетный архитектор Казахстана") және "Қазақстанның құрметті құрылысшысы" ("Почетный строитель Казахстана") омырауға тағатын құрмет белгілермен сәулет, қала құрылысы және құрылыс саласындағы жоғары білікті мамандар, сондай-ақ қазақстанның сәулетін, қала құрылысы мен құрылысын дамытуға маңызды үлес қосқан өзге де тұлғалар:
сәулет, қала құрылысы және (немесе) құрылыс саласындағы көп жылдық жемісті қызметі және сіңірген еңбегі үшін;
мемлекеттік органдардағы сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі саласындағы жетістіктері үшін;
маңызды мемлекеттік (мемлекетаралық) мәні бар жобалау құжаттамаларын әзірлегені үшін;
сәулет және құрылыс саласының маман кадрларын даярлау саласында сіңірген еңбегі үшін;
сәулетшілердің, қала салушылардың және құрылысшылардың, сондай-ақ құрылыс материалдарын, бұйымдары мен құрастырмаларын өндірушілердің кәсіптік мүдделерін қорғағаны үшін;
сәулет, қала құрылысы және (немесе) құрылыс саласындағы өзекті проблемалар бойынша ғылыми зерттеулерді дамытқаны үшін;
жоғары технологияларды өндіріске енгізгені үшін;
сәулет, қала құрылысы және құрылыс саласындағы халықаралық, республикалық, салалық (секторлық) және басқа да проблемаларды іске асырудағы жетістіктері үшін мадақталады.
"Қазақстанның құрметті сәулетшісі" ("Почетный архитектор Казахстана") және "Қазақстанның құрметті құрылысшысы" ("Почетный строитель Казахстана") омырауға тағатын құрмет белгілермен сәулет, қала құрылысы және құрылыс саласында 5 жылдан кем емес жұмыс тәжірибесі бар мамандар мадақталады.

5. Считать утратившим силу приказ Комитета по делам строительства от 26 января 2004 года N 27 "Об учреждении формы поощрения Комитета по делам строительства Министерства индустрии и торговли Республики Казахстан в виде почетных нагрудных знаков "Казакстаннын курметтi саулетшiсi" и "Казакстаннын курметтi курылысшысы".
6. Настоящий приказ вступает в силу со дня государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
Председатель
Утверждено
приказом Председателя Комитета по делам
строительства Министерства индустрии и торговли
Республики Казахстан
от 1 марта 2004 года N 81
Положение
о почетных нагрудных знаках
"Казакстаннын курметтi саулетшiсi" и "Казакстаннын курметтi курылысшысы"
1. Почетные нагрудные знаки "Казакстаннын курметтi саулетшiсi" ("Почетный архитектор Казахстана") и "Казакстаннын курметтi курылысшысы" ("Почетный строитель Казахстана") учреждены в целях оценки творческого и профессионального вклада архитекторов (градостроителей), инженеров и строителей в формирование современного облика городов и сел Казахстана и их инфраструктуры, развитие отраслевой прикладной науки и передовых технологий производства строительных материалов, изделий и конструкций и являются ведомственными (отраслевыми) видами индивидуального поощрения Комитета по делам строительства Министерства индустрии и торговли Республики Казахстан.
2. Почетными нагрудными знаками "Казакстаннын курметтi саулетшiсi" ("Почетный архитектор Казахстана") и "Казакстаннын курметтi курылысшысы" ("Почетный строитель Казахстана") отмечаются высококвалифицированные специалисты в области архитектуры, градостроительства и строительства, а также иные лица, внесшие значительный вклад в развитие казахстанской архитектуры, градостроительства и строительства:
за многолетний плодотворный труд и заслуги в развитии архитектуры, градостроительства и (или) строительства;
за высокие достижения в области деятельности государственных органов архитектуры, градостроительства и строительства;
за разработку проектной документации, имеющей важное государственное (межгосударственное) значение;
за заслуги в области подготовки кадров специалистов архитектурного и строительного профиля;
за защиту профессиональных интересов архитекторов, градостроителей и строителей, а также производителей строительных материалов, изделий и конструкций;
за развитие научных исследований по актуальным проблемам в отраслях архитектуры, градостроительства и (или) строительства;
за внедрение новых передовых технологий строительного производства;
за достижения в реализации международных, республиканских, отраслевых (секториальных) и других программ в сфере архитектурной, градостроительной и строительной деятельности;
за успехи в развитии международного сотрудничества в области архитектуры, градостроительства и строительства.
Почетными нагрудными знаками "Казакстаннын курметтi саулетшiсi" ("Почетный архитектор Казахстана") и "Казакстаннын курметтi курылысшысы" ("Почетный строитель Казахстана") отмечаются специалисты, имеющие стаж работы в области архитектуры, градостроительства и строительства не менее 5 лет.

3. "Қазақстанның құрметті сәулетшісі" ("Почетный архитектор Казахстана") және "Қазақстанның құрметті құрылысшысы" ("Почетный строитель Казахстана") омырауға тағатын құрмет белгілермен марапаттау сәулет, қала құрылысы және құрылыс саласы кәсіпорындарының, ұйымдарының, бірлестіктерінің және мекемелерінің басшылары мен ұжымдардың өтініштері (ұсыныстары) бойынша Құрылыс істері жөніндегі комитет төрағасының бұйрығымен жүргізіледі.
4. Көтермелеу туралы өтініш (көтермелеуге ұсыныс) көтермелеуге ұсынылып отырған тұлғаны сипаттайтын қысқаша ақпарат, оның нақты сіңірген қызметі, жетістіктері мен табыстары, сіңірген қызметтің мәні мен дәрежесін ашып көрсететін олардың тиімділігі туралы мәліметтер қоса берілген құрмет қағазының белгіленген нысаны бойынша жасалады.
5. Құрылыс істері жөніндегі комитеттің төрағасы "Қазақстанның құрметті сәулетшісі" ("Почетный архитектор Казахстана") және "Қазақстанның құрметті құрылысшысы" ("Почетный строитель Казахстана") омырауға тағатын құрмет белгілерін тапсыру туралы шешімді дербес қабылдайды.
6. Омырауға тағатын құрмет белгілері оң жақ омырауға Қазақстан Республикасының мемлекеттік наградаларынан төмен тағылады.
7. "Қазақстанның құрметті сәулетшісі" ("Почетный архитектор Казахстана") және "Қазақстанның құрметті құрылысшысы" ("Почетный строитель Казахстана") белгілермен қайтадан марапатталмайды.
8. "Қазақстанның құрметті сәулетшісі" ("Почетный архитектор Казахстана") және "Қазақстанның құрметті құрылысшысы" ("Почетный строитель Казахстана") омырауға тағатын құрмет белгілерін тапсырған кезде оған қоса белгіленген үлгідегі куәлік беріледі, оның еңбек кітапшасына және жеке іс-қағаздарына бұйрықтың күні мен нөмірін көрсете отырып, марапаттау туралы жазба жазылады.
9. "Қазақстанның құрметті сәулетшісі" ("Почетный архитектор Казахстана") және "Қазақстанның құрметті құрылысшысы" ("Почетный строитель Казахстана") омырауға тағатын құрмет белгілерін тапсыруды Құрылыс істері жөніндегі комитеттің жетекшілері немесе олардың тапсырмасы бойынша ұйымдардың, бірлестіктердің немесе мекемелердің жетекшілері марапатталушы жұмыс істейтін еңбек ұжымында салтанатты жағдайда өткізіледі.
10. Жоғалып қалған "Қазақстанның құрметті сәулетшісі" ("Почетный архитектор Казахстана") және "Қазақстанның құрметті құрылысшысы" ("Почетный строитель Казахстана") омырауға тағатын құрмет белгілеріне түпнұсқалар берілмейді.
11. Белгілердің куәлігін жоғалтып алған жағдайда марапатталушы жұмыс істейтін (жұмыс істеген) ұйымдар, бірлестіктер немесе мекемелер жетекшілерінің өтініштері бойынша куәліктің түпнұсқасы берілуі мүмкін.
Қазақстан Республикасы
Индустрия және сауда министрлігінің
Құрылыс істері жөніндегі комитеті төрағасының
2004 жылғы 1 наурыздағы N 81 бұйрығымен
бекітілген
Марапаттау қағазының
НЫСАНЫ
Қазақстан Республикасы
Индустрия және сауда министрлігі
Құрылыс істері жөніндегі комитеті _________________________________________________________________
(мараптатталушының тегі, аты және әкесінің аты)
___________________________________________________________ үшін (омырауға тағатын құрмет белгілері туралы ережеге сәйкес)       "Қазақстанның құрметті құрылысшы"
("Почетный строитель Қазахстана") Құрмет белгісімен
Марапаттайды
Тіркеу N _____
Төраға                                      Қ. Омаров
Астана қаласы                         20__ жылғы "__" _________
Қазақстан Республикасы
Индустрия және сауда министрлігінің
Құрылыс істері жөніндегі комитеті төрағасының
2004 жылғы 1 наурыздағы N 81 бұйрығымен
бекітілген
"Қазақстанның құрметті құрылысшысы" ("Почетный строитель Казахстана") омырауға тағатын құрмет белгісінің
СИПАТТАМАСЫ
"Қазақстанның құрметті құрылысшысы" ("Почетный строитель Казахстана") жеке омырауға тағатын белгі мыс пен никель қорытпасынан, диаметрі 28 милиметр және қалыңдығы 2 милиметр дөңгелек түрінде жасалған.
Белгінің бет жағы (аверс) - шартты өрнектелген "шаңырақтың" төңірегінде "Қазақстанның құрметті құрылысшысы" деген жазу бар. "Шаңырақтың" іші және жазу көкшіл түсті эмальмен қапталған.
Белгінің сырт жағы (реверс) тіркеу нөмірі соғып жасалған. Белгінің қыры тегіс.
Белгі ені 25 милиметр және ұзындығы 15 милиметр қалыпқа дөңгелек пен құлақшаның көмегімен бекітіледі, көкшіл түсті муар жібек лентамен көмкерілген.
Қазақстан Республикасы
Индустрия және сауда министрлігінің
Құрылыс істері жөніндегі комитеті төрағасының
2004 жылғы 1 наурыздағы N 81 бұйрығымен
бекітілген
"Қазақстанның құрметті сәулетшісі" ("Почетный архитектор Казахстана") омырауға тағатын құрмет белгісінің
СИПАТТАМАСЫ
"Қазақстанның құрметті сәулетшісі" ("Почетный архитектор Казахстана") жеке омырауға тағатын белгі мыс пен никель қорытпасынан, диаметрі 28 милиметр және қалыңдығы 2 милиметр дөңгелек түрінде жасалған.
Белгінің бет жағы (аверс) - шартты өрнектелген "шаңырақтың" төңірегінде "Қазақстанның құрметті сәулетшісі" деген жазу бар. "Шаңырақтың" іші және жазу көкшіл түсті эмальмен қапталған.
Белгінің сырт жағы (реверс) тіркеу нөмірі соғып жасалған. Белгінің қыры тегіс.
Белгі ені 25 милиметр және ұзындығы 15 милиметр қалыпқа дөңгелек пен құлақшаның көмегімен бекітіледі, көкшіл түсті муар жібек лентамен көмкерілген.
Қазақстан Республикасы
Индустрия және сауда министрлігінің
Құрылыс істері жөніндегі комитеті төрағасының
2004 жылғы 1 наурыздағы N 81 бұйрығымен
бекітілген
Марапаттау қағазының
НЫСАНЫ
Қазақстан Республикасы
Индустрия және сауда министрлігінің
Құрылыс істері жөніндегі комитеті
__________________________________________________________________
(мараптатталушының тегі, аты және әкесінің аты)
___________________________________________________________ үшін
(омырауға тағатын құрмет белгілері туралы ережеге сәйкес)
Қазақстанның Құрметті Сәулетшісі"
("Почетный Архитектор Казахстана") Құрмет Белгісімен
Марапаттайды
Тіркеу N _____
Төраға                                      Қ. Омаров
Астана қаласы                           20__ жылғы "_" _________

3. Награждение почетными нагрудными знаками "Казакстаннын курметтi саулетшiсi" ("Почетный архитектор Казахстана") и "Казакстаннын курметтi курылысшысы" ("Почетный строитель Казахстана") производится приказом Председателя Комитета по делам строительства по ходатайствам (представлениям) руководителей и коллективов предприятий, организаций, объединений и учреждений архитектурного, градостроительного и строительного профиля.
4. Ходатайство о поощрении (представление к поощрению) составляется по установленной форме наградного листа с приложением краткой информации, характеризующей личность выдвигаемого к поощрению, его конкретные заслуги, достижения и успехи, сведения об их эффективности, раскрывающие существо и степень заслуг.
5. Решение о вручении почетного нагрудного знака принимается Председателем Комитета по делам строительства самостоятельно.
6. Почетные нагрудные знаки прикрепляются к правой стороне груди ниже государственных наград Республики Казахстан.
7. Повторное награждение знаками "Казакстаннын курметтi саулетшiсi" ("Почетный архитектор Казахстана") и "Казакстаннын курметтi курылысшысы" ("Почетный строитель Казахстана") не производится.
8. Одновременно с вручением почетных нагрудных знаков "Казакстаннын курметтi саулетшiсi" ("Почетный архитектор Казахстана") и "Казакстаннын курметтi курылысшысы"  ("Почетный строитель Казахстана") награждаемому выдается удостоверение установленного образца, в его трудовой книжке и личном деле производятся записи о награждении с указанием даты и номера приказа.
9. Вручение почетных нагрудных знаков "Казакстаннын курметтi саулетшiсi" ("Почетный архитектор Казахстана") и "Казакстаннын курметтi курылысшысы" ("Почетный строитель Казахстана") производится в торжественной обстановке руководством Комитета по делам строительства или, по его поручению, руководителями организаций, объединений или учреждений в трудовом коллективе, где работает награжденный.
10. Дубликаты почетных нагрудных знаков "Казакстаннын курметтi саулетшiсi" ("Почетный архитектор Казахстана") и "Казакстаннын курметтi курылысшысы" ("Почетный строитель Казахстана") взамен утерянных не выдаются.
11. В случае утраты удостоверения к знаку по ходатайству руководителей организаций, объединений или учреждений, где работает (работал) награжденный, может быть выдан дубликат удостоверения.
Утверждено
приказом Председателя Комитета по делам
строительства Министерства индустрии и торговли
Республики Казахстан
от 1 марта 2004 года N 81
Описание
почетного нагрудного знака
"Казакстаннын курметтi курылысшысы"
("Почетный строитель Казахстана")
Нагрудный знак "Казакстаннын курметтi курылысшысы" ("Почетный строитель Казахстана") изготавливается из медно-никелевого сплава и представляет собой окружность диаметром 28 миллиметров и толщиной 2 миллиметра.
На лицевой стороне знака (аверс) - выступающая надпись "Казакстаннын курметтi курылысшысы" вокруг рельефного условного "шанырака". Углубления в "шаныраке" и надписи покрыты темно-голубой эмалью.
На оборотной стороне знака (реверс) выбит регистрационный номер. Ребро знака - гладкое.
Знак при помощи ушка и кольца прикрепляется к колодке шириной 25 миллиметров и высотой 15 миллиметров, обтянутой шелковой муаровой лентой темно-голубого цвета.
Утверждено
приказом Председателя Комитета по делам
строительства Министерства индустрии и торговли
Республики Казахстан
от 1 марта 2004 года N 81
Форма
наградного листа
____________________________________________________________________
Комитет по делам строительства
Министерства индустрии и торговли
Республики Казахстан Награждает
почетным знаком "Казакстаннын курметтi курылысшысы"
("Почетный строитель Казахстана")
_____________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество награждаемого/ой)
за __________________________________________________________
(в соответствии с положением о почетных нагрудных знаках)
_____________________________________________________________
Регистрационный N _____
Председатель               К. Омаров
г. Астана      "___"__________200__года
_______________________________________________________________
Утверждено
приказом Председателя Комитета по делам
строительства Министерства индустрии и торговли
Республики Казахстан
от 1 марта 2004 года N 81
Описание
почетного нагрудного знака
"Казакстаннын курметтi саулетшiсi"
("Почетный архитектор Казахстана")
Нагрудный знак "Казакстаннын курметтi саулетшiсi" ("Почетный архитектор Казахстана") изготавливается из медно-никелевого сплава и представляет собой окружность диаметром 28 миллиметров и толщиной 2 миллиметра.
На лицевой стороне знака (аверс) - выступающая надпись "Казакстаннын курметтi саулетшiсi" вокруг рельефного условного "шанырака". Углубления в "шаныраке" и надписи покрыты темно-голубой эмалью.
На оборотной стороне знака (реверс) выбит регистрационный номер. Ребро знака - гладкое.
Знак при помощи ушка и кольца прикрепляется к колодке шириной 25 миллиметров и высотой 15 миллиметров, обтянутой шелковой муаровой лентой темно-голубого цвета.
Утверждено
приказом Председателя Комитета по делам
строительства Министерства индустрии и торговли
Республики Казахстан
от 1 марта 2004 года N 81
Форма
наградного листа
____________________________________________________________________
Комитет по делам строительства
Министерства индустрии и торговли
Республики Казахстан Награждает
почетным знаком "Казакстаннын курметтi саулетшiсi"
("Почетный архитектор Казахстана")
_____________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество награждаемого/ой)
за __________________________________________________________
(в соответствии с положением о почетных нагрудных знаках)
_____________________________________________________________
Регистрационный N _____
Председатель               К. Омаров
г. Астана      "___"__________200__года
_______________________________________________________________