Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде N 1698 тіркелген, Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі Басқармасының "Қазақстан Республикасындағы таратылатын банктердің аралық тарату балансының, басқа да есептерінің, тарату балансының нысандары және тарату комиссияларының оларды ұсыну мерзімдері мен тәртібі туралы Нұсқаулықты бекіту туралы 2001 жылғы 28 қазандағы N 419 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы қаржы рыногын және қаржылық ұйымдарды реттеу мен қадағалау жөніндегі агенттігі басқармасының 2004 жылғы 16 ақпандағы N 40 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2004 жылғы 30 наурызда тіркелді. Тіркеу N 2777. Күші жойылды - Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі Басқармасының 2012 жылғы 24 желтоқсандағы № 375 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Ұлттық Банкі Басқармасының 24.12.2012 № 375 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Екінші деңгейдегі таратылатын банктердің тарату комиссияларының қызметіне бақылауды жүзеге асыру тәртібін реттейтін нормативтік құқықтық базаны жетілдіру мақсатында, Қазақстан Республикасының Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау жөніндегі агенттігінің Басқармасы қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі Басқармасының "Қазақстан Республикасындағы таратылатын банктердің аралық тарату балансының, басқа да есептерінің, тарату балансының нысандары және тарату комиссияларының оларды ұсыну мерзімдері мен тәртібі туралы нұсқаулықты бекіту туралы" 2001 жылғы 28 қазандағы N 419 қаулысына (Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкінің "Қазақстан Ұлттық Банкінің Хабаршысы" және "Вестник Национального Банка Казахстана" басылымдарында 2001 жылғы 16-31 желтоқсанда жарияланған; N 26 (223), Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 1698 тіркелген), мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
Көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасындағы таратылатын банктердің аралық тарату балансының, басқа да есептерінің, тарату балансының нысандары және тарату комиссияларының оларды ұсыну мерзімдері мен тәртібі туралы нұсқаулықта:
кіріспе мынадай редакцияда жазылсын:
"Осы Нұсқаулық " Қаржы рыногы мен қаржылық ұйымдарды мемлекеттік реттеу және қадағалау туралы ", "Қазақстан Республикасындағы банктер және банктік қызмет туралы ", " Бухгалтерлік есепке алу мен қаржылық есеп беру туралы " Қазақстан Республикасының Заңдарына, Қазақстан Республикасының басқа да нормативтік құқықтық актілеріне сәйкес әзірленді және сот шешімі бойынша, оның ішінде банкроттық негізде және ерікті тәртіппен таратылатын банктердің тарату комиссияларының аралық тарату балансының нысандарын және олардың қосымшаларын, есептерін, еріксіз және еркімен таратылатын банктердің тарату балансын, тарату комиссияларының оларды қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау жөніндегі уәкілетті органға (бұдан әрі - уәкілетті орган) ұсыну мерзімі мен тәртібін белгілейді";
1-тармақ мынадай мазмұндағы сөйлеммен толықтырылсын:
"Тарату комиссиясы аралық тарату балансын жасау мерзімі өткен сәттен бастап бес жұмыс күні ішінде оны уәкілетті органға ұсынады.";
2- тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

О внесении изменений и дополнений в постановление Правления Национального Банка Республики Казахстан от 28 октября 2001 года N 419 "Об утверждении Инструкции о формах промежуточного ликвидационного баланса, иных отчетов, ликвидационного баланса ликвидируемых банков в Республике Казахстан, сроках и порядке их представления ликвидационными комиссиями", зарегистрированное в Министерстве юстиции Республики Казахстан под N 1698
Постановление Правления Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 16 февраля 2004 года N 40. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 30 марта 2004 года N 2777. Утратило силу постановлением Правления Национального Банка Республики Казахстан от 24 декабря 2012 года № 375
Сноска. Утратило силу постановлением Правления Национального Банка РК от 24.12.2012 № 375 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования).
В целях совершенствования нормативной правовой базы, регулирующей порядок осуществления контроля за деятельностью ликвидационных комиссий ликвидируемых банков второго уровня, Правление Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций постановляет:
1. Внести в постановление Правления Национального Банка Республики Казахстан от 28 октября 2001 года N 419 "Об утверждении Инструкции о формах промежуточного ликвидационного баланса, иных отчетов, ликвидационного баланса ликвидируемых банков в Республике Казахстан, сроках и порядке их представления ликвидационными комиссиями" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан под N 1698, опубликованное 16-31 декабря 2001 года в изданиях Национального Банка Республики Казахстан "Казакстан Улттык Банкiнiн Хабаршысы" и "Вестник Национального Банка Казахстана" N 26 (223)), следующие изменения и дополнения:
в Инструкции о формах промежуточного ликвидационного баланса, иных отчетов, ликвидационного баланса ликвидируемых банков в Республике Казахстан, сроках и порядке их представления ликвидационными комиссиями, утвержденной указанным постановлением:
преамбулу изложить в следующей редакции:
"Настоящая Инструкция разработана в соответствии с Законами Республики Казахстан " О государственном регулировании и надзоре финансового рынка и финансовых организаций", " О банках и банковской деятельности в Республике Казахстан", " О бухгалтерском учете и финансовой отчетности", другими нормативными правовыми актами Республики Казахстан и устанавливает формы промежуточного ликвидационного баланса и приложений к нему, отчетов ликвидационных комиссий банков, ликвидируемых по решению суда, в том числе по основанию банкротства, и в добровольном порядке, ликвидационного баланса принудительно и добровольно ликвидируемых банков, сроки и порядок их представления ликвидационными комиссиями в уполномоченный орган по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций (далее - уполномоченный орган)";
пункт 1 дополнить предложением следующего содержания:
"Ликвидационная комиссия в течение пяти рабочих дней с момента истечения срока составления промежуточного ликвидационного баланса представляет его в уполномоченный орган.";
пункт 2 изложить в следующей редакции:

"2. Тарату комиссиясы аралық тарату балансын осы Нұсқаулықтың 1-қосымшасына сәйкес 1-нысан бойынша жасайды.";
4-тармақтың 8)-тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"осы Нұсқаулықтың 8) 1-қосымшасына сәйкес жасалған банктің аралық тарату балансына кіретін кредиторлар талаптарының тізілімі";
5 және 6-тармақтар мынадай редакцияда жазылсын:
"5. Еріксіз таратылатын банктің тарату комиссиясы аралық тарату балансын жасағаннан кейін осы Нұсқаулықтың 4-тармағында көрсетілген есеп беру нысандарымен және құжаттарымен бірге оны бекіту үшін уәкілетті органға ұсынады.
6. Еріксіз таратылған банктің тарату комиссиясы аралық тарату балансын жасағаннан кейін осы Нұсқаулықтың 4-тармағында көрсетілген есеп беру нысандары және құжаттарымен қоса оны қарау үшін уәкілетті органға ұсынады";
8-тармақта:
"комиссия" деген сөзден кейін "ерікті таратылатын" деген сөздермен толықтырылсын;
"Ұлттық Банк" деген сөздер "уәкілетті орган" деген сөздерге ауыстырылсын";
мынадай мазмұндағы 8-1, 8-2 және 8-3-тармақтармен толықтырылсын:
"8-1. Еріксіз және ерікті таратылатын банктердің кредиторларының талап ету тізіліміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу тарату комиссиясы хаттамалық шешім қабылдаған күннен бастап он жұмыс күні ішінде осы нұсқаулықтың 12-қосымшасына сәйкес ресімделеді.
Егер кредиторлардың талап ету тізіліміндегі өзгерістер мен толықтырулар бекітілген аралық тарату балансында көрсетілген оның кредиторларының алдындағы банк міндеттемелерінің өзгеруіне әкеліп соқтырса, тарату комиссиясы банк кредиторларының талап ету тізіліміндегі өзгерістер мен толықтырулар енгізілген күні бір мезгілде таратылатын банктің бухгалтерлік балансын жасайды.
8-2. Еріксіз таратылатын банктің тарату комиссиясы уәкілетті органға бекіту үшін, ал осы ерікті таратылатын банк қарау үшін (оларды акционерлердің жалпы жиналысы бекіткенге дейін) Нұсқаулықтың 12-қосымшасына сәйкес ресімделген, және осы Нұсқаулықтың 8-1-тармағына сәйкес жасалған бухгалтерлік баланс, кредиторлардың талап ету тізіліміндегі өзгерістер мен толықтыруларды, мынадай құжаттармен қоса ұсынады:
1) олардың негізділігін куәландыратын құжаттардың көшірмелерімен қоса кредиторлардың талап ету тізіліміне өзгерістер мен толықтыруларды енгізу себептері туралы түсіндірме жазба;
2) осы Нұсқаулықтың 12-қосымшасына сәйкес жасалған, аралық тарату балансының және бухгалтерлік баланстың деректерінде пайда болған ауытқулар туралы мәліметтер;

"2. Промежуточный ликвидационный баланс составляется ликвидационной комиссией по Форме 1 согласно Приложению 1 к настоящей Инструкции.";
подпункт 8) пункта 4 изложить в следующей редакции:
"8) реестр требований кредиторов, включенных в промежуточный ликвидационный баланс банка, составленный согласно Приложению 11 к настоящей Инструкции";
пункты 5 и 6 изложить в следующей редакции:
"5. После составления промежуточного ликвидационного баланса ликвидационная комиссия принудительно ликвидируемого банка представляет его с формами отчетности и документами, указанными в пункте 4 настоящей Инструкции, в уполномоченный орган для утверждения.
6. После составления промежуточного ликвидационного баланса ликвидационная комиссия добровольно ликвидируемого банка представляет его с формами отчетности и документами, указанными в пункте 4 настоящей Инструкции, в уполномоченный орган для рассмотрения.";
в пункте 8:
после слова "комиссией" дополнить словами "добровольно ликвидируемого";
слова "Национальный Банк" заменить словами "уполномоченный орган";
дополнить пунктами 8-1, 8-2 и 8-3 следующего содержания:
"8-1. Внесение изменений и дополнений в реестр требований кредиторов принудительно и добровольно ликвидируемых банков оформляется согласно Приложению 12 к настоящей Инструкции в течение десяти рабочих дней со дня принятия ликвидационной комиссией протокольного решения.
В том случае, если изменения и дополнения в реестре требований кредиторов влекут за собой изменения обязательств банка перед его кредиторами, отраженных в утвержденном промежуточном ликвидационном балансе, ликвидационная комиссия одновременно составляет бухгалтерский баланс ликвидируемого банка на дату внесения изменений и дополнений в реестр требований кредиторов банка.
8-2. Ликвидационная комиссия принудительно ликвидируемого банка представляет в уполномоченный орган для утверждения, а добровольно ликвидируемого банка (до их утверждения общим собранием акционеров) для рассмотрения изменения и дополнения в реестр требований кредиторов, оформленные согласно Приложению 12 к настоящей Инструкции, и бухгалтерский баланс, составленный в соответствии с пунктом 8-1 настоящей Инструкции, со следующими документами:
1) пояснительной запиской о причинах внесения изменений и дополнений в реестр требований кредиторов с приложением копий документов, удостоверяющих их обоснованность;
2) сведениями о возникших отклонениях в данных промежуточного ликвидационного баланса и бухгалтерского баланса, составленными согласно Приложению 12-1 к настоящей Инструкции;

9 және 15-қосымшаларда:
1 және 2 бағандардың атауындағы "баланстық" деген сөз алынып тасталсын;
6020 жол "6025 Расталған өтелген аккредитивтер бойынша ықтимал талаптар" деген жолмен толықтырылсын;
6075 жолы "6080 Форфейтинг операциялары бойынша борышкерге қойылатын талаптар" деген жолмен толықтырылсын;;
"депозиттерден", "депозиттер" деген сөздер тиісінше "салымдардан", "салымдар" деген сөздермен ауыстырылсын;
6180 жол мынадай редакцияда жазылсын:
"6180 Домицилирленген вексельдер бойынша шартты талаптар";
6200, 6300, 6700 және 6800 жолдар ", сондай-ақ өзге де туынды қаржы құралдары бойынша" деген сөздермен толықтырылсын;
6220 жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"6225 Сатып алынған опциондық келісім-шарттар - "колл"
6226 Сатып алынған опциондық келісім-шарттар - "пут"
6230 Болашақ сыйақы туралы сатып алынған келісім - қарсы шот
6240 Тіркелген проценттік своп
6250 Құбылмалы проценттік своп";
6320 жол мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"6325 Сатылған опциондық келісім-шарттар - "пут" - қарсы шот
6326 Сатылған опциондық келісім-шарттар - "колл" - қарсы шот
6330 Болашақ сыйақы туралы сатылған келісім
6350 Өзге туынды құралдар бойынша шартты талаптар";
6520 жолы "6525 Расталған өтелген аккредитивтер бойынша ықтимал міндеттемелер" деген жолмен толықтырылсын;
"6050" деген жолдың нөмірі "6550" деген нөмірмен ауыстырылсын;
6580 жолы мынадай редакцияда жазылсын:
"6580 Форфейтинг операциялары бойынша міндеттемелер";
6625 жолы "6630 Клиенттердің қозғалмайтын салымдары бойынша міндеттемелер" деген жолмен толықтырылсын;
6675 жолы "6680 Домицилирленген вексельдер бойынша шартты міндеттемелер" деген жолмен толықтырылсын;
6720 жолы мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"6725 Сатып алынған опциондық келісім-шарттар - "колл" - қарсы шот
6726 Сатып алынған опциондық келісім-шарттар - "пут" - қарсы шот";
6730 жолда:
"(мүдде)" деген сөз алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"6740 Құбылмалы проценттік своп
6750 Тіркелген проценттік своп";
6820 жолы мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"6825 Сатылған опциондық келісім-шарттар- "пут" - қарсы шот
6826 Сатылған опциондық келісім-шарттар- "колл" - қарсы шот
6830 Болашақ сыйақы туралы сатылған келісім
6850 Өзге қаржы құралдары бойынша шартты міндеттемелер";
7150 жолы мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"7115 Төлем мерзімін ұзарта отырып сатылатын негізгі құрал-жабдықтар";
"7160 Міндеттемелердің қамтамасыз етуіне (кепілге) берілген мүлік";
7240 жолдағы "және жіберілген" деген сөздер алынып тасталсын;
7303 жолдағы "есеп айырысу" деген сөз "төлем" деген сөзбен ауыстырылсын;
7363 жолы мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"7400 Жинақтаушы зейнетақы қорларының сақтауға қабылданған зейнетақы активтері
7401 Қазақстан Республикасының қысқа мерзімді мемлекеттік бағалы қағаздары
7403 Қазақстан Республикасының ұзақ мерзімді мемлекеттік бағалы қағаздары
7404 Қазақстан қор биржасының "А" санаты бойынша ресми тізіміне кірген мемлекеттік емес эмиссиялық бағалы қағаздар
7405 Халықаралық қаржы ұйымдарының бағалы қағаздары
7406 Басқа банктердегі салымдар
7408 Зейнетақы активтері орналастырылған Қазақстан Республикасының қысқа мерзімді мемлекеттік бағалы қағаздары бойынша есептелген сыйақы (купон, дисконт/сыйлықақы)
7409 Зейнетақы активтері орналастырылған Қазақстан Республикасының ұзақ мерзімді мемлекеттік бағалы қағаздары бойынша есептелген сыйақы (купон, дисконт/сыйлықақы)
7410 Зейнетақы активтері орналастырылған Қазақстан қор биржасының "А" санаты бойынша ресми тізіміне кірген мемлекеттік емес эмиссиялық бағалы қағаздар бойынша есептелген сыйақы (купон, дисконт/сыйлықақы)
7411 Зейнетақы активтері орналастырылған халықаралық қаржы ұйымдарының бағалы қағаздары бойынша есептелген сыйақы (купон, дисконт/сыйлықақы)
7412 Зейнетақы активтері орналастырылған басқа банктердегі салымдар бойынша есептелген сыйақы (купон, дисконт/сыйлықақы)
7413 Зейнетақы активтері орналастырылған өзге қаржы активтері бойынша есептелген сыйақы
7414 Зейнетақы активтері орналастырылған бағалы қағаздармен операциялар бойынша жинақтаушы зейнетақы қорларының міндеттемелері
7415 Зейнетақы активтері орналастырылған бағалы қағаздар бойынша бұрынғы ұстаушылар есептеген сыйақы
7500 Сенімгерлік (трасттық) басқарудағы клиенттердің активтері
7520 Сенімгерлік (трасттық) басқарудағы бағалы қағаздар
7530 Сенімгерлік (трасттық) басқарудағы тазартылған қымбат металдар
7540 Сенімгерлік (трасттық) басқарудағы өзге активтер
7542 Ипотекалық заемдар бойынша есептелген сыйақы, олар бойынша талап ету құқықтары сенімгерлік (трасттық) басқаруға қабылданды
7543 Ипотекалық заемдар бойынша тұрақсыздық айыбы (айыппұлдар, өсімпұлдар), олар бойынша талап ету құқықтары сенімгерлік (трасттық) басқаруға қабылданды";

в Приложениях 9 и 15:
в наименованиях граф 1 и 2 слово "балансового" исключить;
после строки 6020 дополнить строкой "6025 Возможные требования по подтвержденным покрытым аккредитивам";
после строки 6075 дополнить строкой "6080 Требования к должнику по форфейтинговым операциям";
слова "депозитов", "депозитам" заменить соответственно словами "вкладов", "вкладам";
строку 6180 изложить в следующей редакции:
"6180 Условные требования по домицилированным векселям";
строки 6200, 6300, 6700 и 6800 дополнить словами ", а также по иным производным финансовым инструментам";
после строки 6220 дополнить строками следующего содержания:
"6225 Приобретенные опционные контракты - "колл"
6226 Приобретенные опционные контракты - "пут"
6230 Приобретенное соглашение о будущем вознаграждении - контрсчет
6240 Фиксированный процентный своп
6250 Плавающий процентный своп";
после строки 6320 дополнить строками следующего содержания:
"6325 Проданные опционные контракты - "пут" - контрсчет
6326 Проданные опционные контракты - "колл" - контрсчет
6330 Реализованное соглашение о будущем вознаграждении
6350 Условные требования по прочим производным инструментам";
после строки 6520 дополнить строкой "6525 Возможные обязательства по подтвержденным покрытым аккредитивам";
номер строки "6050" заменить номером "6550";
строку 6580 изложить в следующей редакции:
"6580 Обязательства по форфейтинговым операциям";
после строки 6625 дополнить строкой "6630 Обязательства по неподвижным вкладам клиентов";
после строки 6675 дополнить строкой "6680 Условные обязательства по домицилированным векселям";
после строки 6720 дополнить строками следующего содержания:
"6725 Приобретенные опционные контракты - "колл" - контрсчет
6726 Приобретенные опционные контракты - "пут" - контрсчет";
в строке 6730 слово "(интересе)" исключить;
после строки 6730 дополнить строками следующего содержания:
"6740 Плавающий процентный своп
6750 Фиксированный процентный своп";
после строки 6820 дополнить строками следующего содержания:
"6825 Проданные опционные контракты - "пут" - контрсчет
6826 Проданные опционные контракты - "колл" - контрсчет
6830 Реализованное соглашение о будущем вознаграждении
6850 Условные обязательства по прочим производным инструментам";
после строки 7150 дополнить строками следующего содержания:
"7115 Основные средства, реализуемые с рассрочкой платежа";
"7160 Имущество, переданное в обеспечение (залог) обязательств";
в строке 7240 слова "и присланные" исключить;
в строке 7303 слово "расчетные" заменить словом "платежные";
после строки 7363 дополнить строками следующего содержания:
"7400 Пенсионные активы накопительных пенсионных фондов, принятые на хранение
7401 Краткосрочные государственные ценные бумаги Республики Казахстан
7403 Долгосрочные государственные ценные бумаги Республики Казахстан
7404 Негосударственные эмиссионные ценные бумаги, включенные в официальный список Казахстанской фондовой биржи по категории "А"
7405 Ценные бумаги международных финансовых организаций
7406 Вклады в других банках
7408 Начисленное вознаграждение (купон, дисконт/премия) по краткосрочным государственным ценным бумагам Республики Казахстан, в которые размещены пенсионные активы
7409 Начисленное вознаграждение (купон, дисконт/премия) по долгосрочным государственным ценным бумагам Республики Казахстан, в которые размещены пенсионные активы
7410 Начисленное вознаграждение (купон, дисконт/премия) по негосударственным эмиссионным ценным бумагам, включенным в официальный список Казахстанской фондовой биржи по категории "А", в которые размещены пенсионные активы
7411 Начисленное вознаграждение (купон, дисконт/премия) по ценным бумагам международных финансовых организаций, в которые размещены пенсионные активы
7412 Начисленное вознаграждение по вкладам в других банках, в которые размещены пенсионные активы
7413 Начисленное вознаграждение по прочим финансовым активам, в которые размещены пенсионные активы
7414 Обязательства накопительных пенсионных фондов по операциям с ценными бумагами, в которые размещены пенсионные активы
7415 Вознаграждение, начисленное предыдущими держателями по ценным бумагам, в которые размещены пенсионные активы
7500 Активы клиентов в доверительном (трастовом) управлении
7520 Ценные бумаги в доверительном (трастовом) управлении
7530 Аффинированные драгоценные металлы в доверительном (трастовом) управлении
7540 Прочие активы в доверительном (трастовом) управлении
7542 Начисленное вознаграждение по ипотечным займам, права требования по которым приняты в доверительное (трастовое) управление
7543 Неустойка (штраф, пеня) по ипотечным займам, права требования по которым приняты в доверительное (трастовое) управление";

11 және 12 қосымшалар мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасындағы
таратылатын банктердің аралық
тарату балансының, басқа да
есептерінің, тарату балансының
нысандары және тарату комиссияларының
оларды ұсыну мерзімдері мен тәртібі
туралы нұсқаулыққа" 11-қосымша
"БЕКІТІЛДІ"
_______________________
_______________________
________
20__ жылғы "__ "
__________
(таратылатын банктің атауы)
аралық тарату балансына енгізілген
кредиторлардың талап ету тізілімі
___________________________________________________________________
Тар. |Креди.|Тарату комиссиясы       |Кредитор.|Кредиторға оның|Ес.
мақша|тор.  |таныған талаптар        |дың      |талабын тану   |кер.
нөмі.|лардың|________________________|талап.   |туралы         |ту
рі   |атауы |Шешім. |Танылған   |Ба. |тарын та.|жіберілген     |
|(ке.  |нің    |сома       |ланс|ну үшін  |жауап          |
|зекті.|(хатта.|___________|шо. |негіз    |_______________|
|лік.  |маның) |Ұлт.|Шетел |ты. |болған   |Күні|Нөмірі    |
|пен)  |нөмірі |тық |валю. |ның |құжаттар.|    |          |
|      |және   |ва. |тасын.|нө. |дың атауы|    |          |
|      |күні   |лю. |да    |мірі|         |    |          |
|      |       |тада|      |    |         |    |          |
___________________________________________________________________
1     2       3      4    5      6      7       8       9      10
___________________________________________________________________
1 кезек:
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
I.    1 кезек
бойынша
жиынтығы
2 кезек, оның ішінде:
Еңбекақы төлеу бойынша
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
Еңбекақы төлеу
бойынша
Зейнетақы аударымдары бойынша
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
Зейнетақы
аударымдары
бойынша
Авторлық шарттар бойынша сыйақы
___________________________________________________________________
__________________________________________________________________
Авторлық шарттар
бойынша сыйақы
жиынтығы
II.   2 кезек бойынша
жиынтығы
3 кезек:
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
III.  3 кезек бойынша
жиынтығы
4 кезек:
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
IV.   4 кезек бойынша
жиынтығы
5 кезек:
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
V.    5 кезек бойынша
жиынтығы
6 кезек:
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
VI.   6 кезек бойынша
жиынтығы
7 кезек:
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
VII.  7 кезек бойынша
жиынтығы
8 кезек:
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
VIII. 8 кезек бойынша
жиынтығы
9 кезек:
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
IX.   9 кезек бойынша
жиынтығы
10 кезек:
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
X.    10 кезек бойынша
жиынтығы
Барлығы: I+II+III+IV
+V+VI+VII+VIII+IX+X
___________________________________________________________________
Тарату комиссиясының төрағасы ____________ __________
Бас бухгалтер ____________ __________
"Қазақстан Республикасындағы
таратылатын банктердің аралық
тарату балансының, басқа да
есептерінің, тарату балансының
нысандары және тарату
комиссияларының оларды ұсыну
мерзімдері мен тәртібі
туралы нұсқаулыққа" 12-қосымша
"Бекітілді"________________
___________________________
20__ жылғы "__ "  _________
___________________________
(құжатты бекіткен органның толық атауы) бекіткен (құжаттың атауы) (таратылатын банктің атауы) аралық тарату балансына енгізілген кредиторлардың талап ету тізіліміне өзгерістер мен толықтырулар
"____" _______________ 20__ жыл
___________________________________________________________________
Тар.|Креди. |Бұрын         |Өзгертілуге немесе |Пайда болған|Өзге.
мақ.|торлар.|бекітілген    |толықтырылуға      |айырма (3/4 |рістер
ша  |дың    |кредиторлар.  |жататын талаптар   |баған- 6/7  |мен то.
нө. |атауы  |дың талап     |___________________|баған)      |лықты.
мірі|(кезек |ету тізіліміне|Ше. |Өзгеріс. |Ба. |____________|рулар
|бойынша|сай сомасы    |шім.|тер мен  |ланс|Ұлт. |Шетел |енгізу
|))     |______________|нің/|толық.   |шо. |тық  |валю. |үшін
|       |Ұлт.|Шетел ва.|хат.|тыруларды|ты. |валю.|тасын.|негіз.
|       |тық |лютасында|та. |ескере   |ның |тада |да    |деме
|       |ва. |         |ма. |отырып   |нө. |     |      |(оның
|       |лю. |         |    |сомасы   |мірі|     |      |ішінде
|       |тада|         |ның |_________|    |     |      |құжат.
|       |    |         |нө. |Ұлт.|Ше. |    |     |      |тың
|       |    |         |мі. |тық |тел |    |     |      |атауы)
|       |    |         |рі  |ва. |ва. |    |     |      |
|       |    |         |және|лю. |лю. |    |     |      |
|       |    |         |күні|тада|та. |    |     |      |
|       |    |         |    |    |сын.|    |     |      |
|       |    |         |    |    |да  |    |     |      |
___________________________________________________________________
1     2      3      4       5    6   7    8     9      10    11
___________________________________________________________________
1 кезек:
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
Жиынты.
ғы
I.  1 кезек бойынша
жиынтығы
2 кезек:
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
Жиынты.
ғы
II. 2 кезек бойынша
жиынтығы
3 кезек:
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
Жиынты.
ғы
III.3 кезек бойынша
жиынтығы
4 кезек:
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
Жиынты.
ғы
IV. 4 кезек бойынша
жиынтығы
5 кезек:
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
Жиынты.
ғы
V.  5 кезек бойынша
жиынтығы
6 кезек:
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
Жиынты.
ғы
VI. 6 кезек бойынша
жиынтығы
7 кезек:
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
Жиынты.
ғы
VII.7 кезек бойынша
жиынтығы
8 кезек:
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
Жиынты.
ғы
VIII. 8 кезек
бойынша
жиынтығы
9 кезек:
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
Жиынты.
ғы
IX. 9 кезек бойынша
жиынтығы
10 кезек:
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
Жиынты.
ғы
X.  10 кезек бойынша
жиынтығы
Өзгерістер мен
толықтырулар
бойынша барлығы
__________________________________________________________________
Барлығы: I+II+III+
IV+V+VI+VII+VIII+
IX+X
__________________________________________________________________
таблицаның жалғасы
______________________
Кредитордың  |Ескерту
талабын тану |
туралы жауап.|
тың күні және|
нөмірі       |
______________________
12            13
______________________
Тарату комиссиясының төрағасы ____________ __________
Бас бухгалтер ____________ __________";
Мынадай мазмұндағы 12-1 қосымшасымен толықтырылсын:
"Қазақстан Республикасындағы
таратылатын банктердің аралық
тарату балансының, басқа да
есептерінің, тарату балансының
нысандары және тарату
комиссияларының оларды ұсыну
мерзімдері мен тәртібі туралы
нұсқаулыққа" 12-1-қосымша
(құжатты бекіткен органның толық атауы) бекіткен (құжаттың атауы)
(банктің атауы) аралық тарату балансының деректерінде және "_____"
__________ 20__ жылғы бухгалтерлік баланста пайда болған ауытқулар
туралы мәліметтер
____________ 20___ жылғы жағдай бойынша
мың теңгемен
___________________________________________________________________
Тар.|Ба. |Ба. |Бекітілген|Бухгалтерлік|Пайда       |Пайда|Айыр.|Ес.
мақ.|ланс|ланс|аралық    |баланс      |болған      |бол. |маның|кер.
ша  |шо. |шо. |баланс    |бойынша     |айырма (+/-)|ған  |пайда|ту
нө. |ты. |ты. |бойынша   |сомасы      |            |айыр.|болу |
мірі|ның |ның |сомасы    |            |            |маны |се.  |
|ата.|нө. |__________|____________|____________|рас. |беп. |
|уы  |мі. |ба. |Айна.|ба.  |айна. |баланс|айна.|тай. |тері |
|    |рі  |ланс|лым- |ланс |лым-  |бойын.|лым- |тын  |     |
|    |    |бой.|саль.|бой. |сальдо|ша    |саль.|құ.  |     |
|    |    |ынша|до   |ынша |ведо. |      |до   |жат. |     |
|    |    |    |ведо.|     |мосі  |      |ведо.|тар. |     |
|    |    |    |мосі |     |бойын.|      |мосі |дың  |     |
|    |    |    |бой. |     |ша    |      |бой. |атауы|     |
|    |    |    |ынша |     |      |      |ынша |     |     |
|    |    |    |     |     |      |      |     |     |     |
|    |    |    |     |     |      |      |     |     |     |
|    |    |    |     |     |      |      |     |     |     |
|    |    |    |     |     |      |      |     |     |     |
___________________________________________________________________
1    2    3   4     5     6     7      8      9     10     11  12
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
Шот
бой.
ынша
жиын.
тығы
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
Шот
бой.
ынша
жиын.
тығы
___________________________________________________________________
Шот.
тар
бой.
ынша
бар.
лығы
___________________________________________________________________
Тарату комиссиясының төрағасы ____________ __________
Бас бухгалтер ____________ __________";

Приложения 11 и 12 изложить в следующей редакции:
"Приложение 11
к Инструкции о формах промежуточного
ликвидационного баланса, иных отчетов,
ликвидационного баланса ликвидируемых
банков в Республике Казахстан, сроках
и порядке их представления
ликвидационными комиссиями
"УТВЕРЖДЕНО"
_______________________
_______________________
"__" __________ 20__ года
Реестр требований кредиторов,
включенных в промежуточный ликвидационный баланс
(наименование ликвидируемого банка)
--------------------------------------------------------------------------
номер|Наимено-|    Требования, признанные     |Наимено-|Ответ, нап-|Приме-
под- |вание   |   ликвидационной комиссией    |вания   |равленный  |чание
пунк-|кредито-|-------------------------------|докумен-|кредитору о|
та   |ров (в  |Номер |  Признанная     |Номер |тов,    |признании  |
|порядке |и дата|     сумма       |балан-|послу-  |его требо- |
|очеред- |реше- |-----------------|сового|живших  |вания      |
|ности)  |ния   |в нацио-|в иност-|счета |основа- |-----------|
|        |(про- |нальной |ранной  |      |нием для|дата|Номер |
|        |токо- |валюте  |валюте  |      |призна- |    |      |
|        |ла)   |        |        |      |ния тре-|    |      |
|        |      |        |        |      |бований |    |      |
|        |      |        |        |      |кредито-|    |      |
|        |      |        |        |      |ра      |    |      |
--------------------------------------------------------------------------
1  |    2   |   3  |    4   |    5   |   6  |    7   |  8 |   9  |  10
--------------------------------------------------------------------------
1 очередь:
I.   Итого по 1
очереди
2 очередь, в том числе:
по оплате труда
итого по оплате
труда
по пенсионным отчислениям
итого по
пенсионным
отчислениям
Вознаграждения по авторским договорам
итого
вознаграждений
по авторским
договорам
II.  Итого по 2
очереди
3 очередь:
III. Итого по 3
очереди
4 очередь:
IV.  Итого по 4
очереди
5 очередь:
V.   Итого по 5
очереди
6 очередь:
VI.  Итого по 6
очереди
7 очередь:
VII. Итого по 7
очереди
8 очередь:
VIII. Итого по 8
очереди
9 очередь:
IX.  Итого по 9
очереди
10 очередь:
X.   Итого по 10
очереди
--------------------------------------------------------------------------
Всего:
I+II+III+IV+V+VI+
VII+VIII+IX+X
--------------------------------------------------------------------------
Председатель ликвидационной комиссии __________ __________
Главный бухгалтер __________ ________
Приложение 12
к Инструкции о формах промежуточного
ликвидационного баланса, иных отчетов,
ликвидационного баланса ликвидируемых
банков в Республике Казахстан, сроках
и порядке их представления
ликвидационными комиссиями
"УТВЕРЖДЕНО"
_______________________
_______________________
"__" __________ 20__ года
Изменения и дополнения в реестр требований кредиторов,
включенных в промежуточный ликвидационный баланс (наименование
ликвидируемого банка), утвержденный (наименование документа)
(наименование органа, утвердившего документ)
от "____" _______________ 20__ года
--------------------------------------------------------------------------
номер|Наиме- |Сумма согласно|  Требования, подлежащие  |Возникшая   |Осно-
под- |нование|предыдущему   | изменению либо дополнению|разница     |вание
пунк-|креди- |утвержденному |                          |графа 3/4-  |вне-
та   |торов  |реестру тре-  |--------------------------|графа 6/7)  |сения
|(в по- |бований креди-|номер|сумма с учетом|номер|------------|изме-
|рядке  |торов         |и да-|изменений либо|ба-  |в    |в     |не-
|очеред-|--------------|та   |  дополнений  |лан- |на-  |ино-  |ний/
|ности) |в на- |в ино- |реше-|--------------|сово-|цио- |стран-|до-
|       |цио-  |стран- |ния/ |в на- |в ино- |го   |наль-|ной   |пол-
|       |наль- |ной    |про- |цио-  |стран- |счета|ной  |валюте|нений
|       |ной   |валюте |токо-|наль- |ной    |     |валю-|      |(в
|       |валюте|       |ла   |ной   |валюте |     |те   |      |том
|       |      |       |     |валюте|       |     |     |      |числе
|       |      |       |     |      |       |     |     |      |наи-
|       |      |       |     |      |       |     |     |      |мено-
|       |      |       |     |      |       |     |     |      |вания
|       |      |       |     |      |       |     |     |      |доку-
|       |      |       |     |      |       |     |     |      |мен-
|       |      |       |     |      |       |     |     |      |тов)
--------------------------------------------------------------------------
1  |   2   |   3  |   4   |  5  |   6  |   7   |   8 |  9  |  10  | 11
--------------------------------------------------------------------------
1 очередь:
I.   Итого
Итого по 1 очереди
во 2 очередь:
Итого
II.  Итого по 2 очереди
в 3 очередь:
Итого
III. Итого по 3 очереди
в 4 очередь:
Итого
IV.  Итого по 4 очереди
в 5 очередь:
Итого
V.   Итого по 5 очереди
в 6 очередь:
Итого
VI.  Итого по 6 очереди
в 7 очередь:
Итого
VII. Итого по 7 очереди
в 8 очередь:
Итого
VIII. Итого по 8 очереди
в 9 очередь:
Итого
IX.  Итого по 9 очереди
в 10 очередь:
Итого
X.   Итого по 10 очереди
Всего по изменениям и
дополнениям
--------------------------------------------------------------------------
Всего:
I+II+III+IV+V+VI+
VII+VIII+IX+X
--------------------------------------------------------------------------
Продолжение таблицы
-------------------------------
Дата и номер ответа|Примечание|
кредитору о призна-|          |
нии его требования |          |
------------------------------|
12       |    13    |
___________________|__________|
Председатель ликвидационной комиссии __________ __________
Главный бухгалтер __________ ________";
Дополнить приложением 12-1 следующего содержания:
"Приложение 12-1
к Инструкции о формах промежуточного
ликвидационного баланса, иных отчетов,
ликвидационного баланса ликвидируемых
банков в Республике Казахстан, сроках
и порядке их представления
ликвидационными комиссиями
Сведения о возникших отклонениях в данных
промежуточного ликвидационного баланса (наименование банка),
утвержденного (наименование документа)
(полное наименование органа, утвердившего документ)
от "_____" __________ 20__ года
и бухгалтерского баланса по состоянию на ____________ 20___ года
в тысячах тенге
--------------------------------------------------------------------------
номер|Наиме-|Но- |Сумма по ут- |Сумма по бух-|  Возникшая  |Наименования
под- |нова- |мер |вержденному  |галтерскому  |разница (+/-)|документов,
пунк-|ние   |ба- |промежуточно-|балансу      |             |подтверждающих
та   |балан-|лан-|му балансу   |             |             |возникшую
|сового|со- |-------------|-------------|-------------|разницу
|счета |вого|по  |по обо- |по  |по обо- |по  |по обо- |
|      |сче-|ба- |ротно-  |ба- |ротно-  |ба- |ротно-  |
|      |та  |лан |сальдо- |лан |сальдо- |лан |сальдо- |
|      |    |су  |вой ве- |су  |вой ве- |су  |вой ве- |
|      |    |    |домости |    |домости |    |домости |
--------------------------------------------------------------------------
1  |  2   | 3  | 4  |    5   | 6  |   7    |  8 |   9    |     10
--------------------------------------------------------------------------
Итого
по счету
Итого
по счету
Всего
по счетам
--------------------------------------------------------------------------
Продолжение таблицы
------------------------------
Причины возникновения|Приме-  |
разницы              |чание   |
------------------------------|
11         |   12   |
_____________________|________|
Председатель ликвидационной комиссии _________ _______
Главный бухгалтер _________ ________";

18 және 19 қосымшалардың атауындағы "тоқсан" деген сөзден кейін "ай" деген сөзбен толықтырылсын;
26 қосымша мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасындағы
таратылатын банктердің аралық
тарату балансының, басқа да
есептерінің, тарату балансының
нысандары және тарату
комиссияларының оларды ұсыну
мерзімдері мен тәртібі туралы
нұсқаулыққа" 26-қосымша
"___" ________ 20__ жылғы жағдай бойынша
(таратылатын банктің атауы) тарату комиссиясының
кредиторлармен және ағымдағы берешегі жөніндегі есеп
мың теңгемен
__________________________________________________________________
Тар.|   Міндеттеме   | Берешек  |     Есепті кезеңде өтелгені
мақ.|     түрі       | сомасы   |   (тоқсан, жыл), оның ішінде:
ша  |                |__________|_________________________________
нө. |                |Ті. |өткен|Ақ.|Мү. |өзара|Талап  |Нотариат
мірі|                |зі. |есеп.|ша.|лік.|есеп.|ету    |кеңсе.
|                |лім |ті   |лай|пен |тесу |құқық. |сінің
|                |бо. |күнге|   |    |     |тарын  |депози.
|                |йын.|     |   |    |     |басқаға|тіне
|                |ша  |     |   |    |     |  беру |ауда.
|                |    |     |   |    |     |       |рылғаны
__________________________________________________________________
1         2           4    5    6    7    8       9      10
__________________________________________________________________
1 Тарату
комиссиясының
ағымдағы берешегі,
оның ішінде:
1.1 Бюджетке ағымдағы
төлемдер бойынша
1.2 Еңбекақы төлеу
бойынша тарату
комиссиясы
қызметкерлерінің
алдында
1.3 Тарату өндірісінің
өзге берешегі
Ағымдағы берешек
бойынша жиынтығы:
2 Кредиторлардың
талаптарын
қанағаттандырудың
бірінші кезегі
3 Кредиторлардың
талаптарын
қанағаттандырудың
екінші кезегі
4 Кредиторлардың
талаптарын
қанағаттандырудың
үшінші кезегі
5 Кредиторлардың
талаптарын
қанағаттандырудың
төртінші кезегі
6 Кредиторлардың
талаптарын
қанағаттандырудың
бесінші кезегі
7 Кредиторлардың
талаптарын
қанағаттандырудың
алтыншы кезегі
8 Кредиторлардың
талаптарын
қанағаттандырудың
жетінші кезегі
9 Кредиторлардың
талаптарын
қанағаттандырудың
сегізінші кезегі
10 Кредиторлардың
талаптарын
қанағаттандырудың
тоғызыншы кезегі
11 Кредиторлардың
талаптарын
қанағаттандырудың
оныншы кезегі
12 Кредиторлар
талаптарының
жиынтығы
13 Ағымдағы
берешектің
кредиторлар
талаптарының
барлығы
__________________________________________________________________
Тарату комиссиясының төрағасы    _________   __________
Бас бухгалтер                    _________   _________";
Кестенің жалғасы
__________________________________________________________________
Есепті кезеңде    | Есепті күнге   |Есепті кезеңде  | Өзгеріс.
талаптарды тану   | берешек сомасы |көрсеткіштердің | тердің
_____________________|                |    өзгеруі     |себептері
Талап  | өзгерістер |                | (тоқсан, жыл)  |
ету   | мен толық. |                |                |
сомасы | тырулардың |                |                |
| бекітілген |                |                |
| күні және  |                |                |
|   нөмірі   |                |                |
__________________________________________________________________
11        12              13               14           15
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
27 қосымша алынып тасталсын;
32 қосымша мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасындағы
таратылатын банктердің аралық
тарату балансының, басқа да
есептерінің, тарату балансының
нысандары және тарату
комиссияларының оларды ұсыну
мерзімдері мен тәртібі туралы
нұсқаулыққа" 32-қосымша
"Келісілді"                            "Бекітемін"
___________________________            ___________________________
___________________________            ___________________________
__" _______ 20_ жыл                   "___" ____________ 20__ жыл
N____
Тарату балансы
(банктің толық атауы)
______________ 20_ жылғы жағдай бойынша
теңгемен
__________________________________________________________________
код  |                    Жол атауы                  | Сомасы
__________________________________________________________________
1                            2                           3
__________________________________________________________________
3000   Жарғылық капитал, оның ішінде:

в названиях Приложений 18 и 19 перед словом "квартал" дополнить словом "месяц";
Приложение 26 изложить в следующей редакции:
"Приложение 26
к Инструкции о формах промежуточного
ликвидационного баланса, иных отчетов,
ликвидационного баланса ликвидируемых
банков в Республике Казахстан, сроках
и порядке их представления
ликвидационными комиссиями
Отчет о расчетах ликвидационной комиссии
(наименование ликвидируемого банка) с кредиторами и
по текущей задолженности
по состоянию на "___" ________ 20__ года
в тысячах тенге
--------------------------------------------------------------------------
номер |      Вид       |     Сумма     |  Погашено за отчетный период
под-  |  обязательства | задолженности |  (квартал, год), в том числе:
пункта|                |--------------------------------------------------
|                |по    |на пре- |день-|иму- |взаимо-|переус-|пере-
|                |реест-|дыдущую |гами |щест-|заче-  |тупка  |числе-
|                |ру    |отчетную|     |вом  |тами   |прав   |но на
|                |      |дату    |     |     |       |требо- |депо-
|                |      |        |     |     |       |ваний  |зит
--------------------------------------------------------------------------
1  |        2       |   4  |    5   |  6  |  7  |   8   |   9   | 10
--------------------------------------------------------------------------
1      Текущая задол-
женность ликви-
дационной ко-
миссии, в том
числе:
1.1    по текущим
платежам в бюджет
1.2    перед работниками
ликвидационной
комиссии по
оплате труда;
1.3    прочая задолжен-
ность ликвида-
ционного произ-
водства
Итого по текущей
задолженности:
2      первая очередь
удовлетворения
требований
кредиторов
3      вторая очередь
удовлетворения
требований
кредиторов
4      третья очередь
удовлетворения
требований
кредиторов
5      четвертая очередь
удовлетворения
требований
кредиторов
6      пятая очередь
удовлетворения
требований
кредиторов
7      шестая очередь
удовлетворения
требований
кредиторов
8      седьмая очередь
удовлетворения
требований
кредиторов
9      восьмая очередь
удовлетворения
требований
кредиторов
10     девятая очередь
удовлетворения
требований
кредиторов
11     десятая очередь
удовлетворения
требований
кредиторов
12     Итого требований
кредиторов
13     Всего текущей
задолженности и
требований
кредиторов
--------------------------------------------------------------------------
Продолжение таблицы
-------------------------------------------------------------------
Признание требований в |Сумма задол-|Изменение показателей|Причины
отчетном периоде     |женности на |за отчетный период   |измене-
------------------------|отчетную    |(квартал, год)       |ний
сумма тре-|дата и номер |дату        |                     |
бований   |утверждения  |            |                     |
|изменений и  |            |                     |
|дополнений   |            |                     |
-------------------------------------------------------------------
11    |     12      |     13     |        14           |    15
-------------------------------------------------------------------
Председатель ликвидационной комиссии _________ _______
Главный бухгалтер _________ _________";
Приложение 27 исключить;
Приложение 32 изложить в следующей редакции:
"Приложение 32
к Инструкции о формах промежуточного
ликвидационного баланса, иных отчетов,
ликвидационного баланса ликвидируемых
банков в Республике Казахстан, сроках
и порядке их представления
ликвидационными комиссиями
"УТВЕРЖДЕНО"
_______________________
_______________________
"__" __________ 20__ года
"СОГЛАСОВАНО"
__________________
"__" ______ 20_ года
N____
Ликвидационный баланс
(полное наименование банка)
по состоянию на ______________ 20_ года
в тенге
--------------------------------------------------------------------
код   |          Наименование строки                  | Сумма
--------------------------------------------------------------------
1    |                      2                        |    3
--------------------------------------------------------------------
3000      Уставный капитал, в том числе:

3000.1 Жай акциялар
3000.2 Артықшылық берілген акциялар
3580   Өткен жылдардың бөлінбеген кірісі
(өтелмеген шығыны)
3599   Бөлінбеген кіріс (өтелмеген шығын)
__________________________________________________________________
Тарату комиссиясының төрағасы    _________   __________
Бас бухгалтер                    _________   _________";
2. Осы қаулы Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап он төрт күн өткеннен кейін күшіне енеді.
3. Қаржы ұйымдарын тарату департаменті (Бадырленова Ж.Р.):
1) Заң департаментімен (Байсынов М.Б.) бірлесіп осы қаулыны Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуден өткізу шараларын қабылдасын;
2) осы қаулы Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап жеті күндік мерзімде оны Қазақстан Республикасының Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау жөніндегі агенттігінің мүдделі бөлімшелеріне, екінші деңгейдегі банктердің тарату комиссияларына жіберсін.
4. Қазақстан Республикасының Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау жөніндегі агенттігінің қызметін қамтамасыз ету департаменті осы қаулыны Қазақстан Республикасының бұқаралық ақпарат құралдарында жариялау шараларын қолға алсын.
5. Осы қаулының орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау жөніндегі агенттігі Төрағасының орынбасары Е.Л. Бахмутоваға жүктелсін.
Төраға

3000.1    простые акции
3000.2    Привилегированные акции
3580      Нераспределенный доход (непокрытый убыток)
прошлых лет
3599      Нераспределенный доход (непокрытый убыток)
--------------------------------------------------------------------
Председатель ликвидационной комиссии _________ ___________
Главный бухгалтер ________ __________".
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении четырнадцати дней со дня государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Департаменту ликвидации финансовых организаций (Бадырленова Ж.Р.):
1) совместно с Юридическим департаментом (Байсынов М.Б.) принять меры к государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан настоящего постановления;
2) в семидневный срок со дня государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан довести настоящее постановление до сведения заинтересованных подразделений Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций, ликвидационных комиссий банков второго уровня.
4. Департаменту по обеспечению деятельности Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций принять меры к публикации настоящего постановления в средствах массовой информации Республики Казахстан.
5. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций Бахмутову Е.Л.
Председатель